Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 27-04-10, 22:10
thanblan Ο χρήστης thanblan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-08-2009
Μηνύματα: 582
thanblan will become famous soon enoughthanblan will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από basimert Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε μου το μονο που δεν ηθελα να κανω ηταν να ειρωνευτω... εαν σε ταλαιπψρει καποιο προβλημα 3 μηνες τωρα θα καταλαβαινες τι αγανακτηση εχει τραβηξει πολυς κοσμος... τελος παντων τωρα απο κει και περα οπως νομιζεις. αν ολοι αυτοι που εχουμε το ιδιο προβλημα ειμαστε κατα φαντασιαν ασθενεις η δεν ξερουμε ολοι να τα βαζουμε μπροστα τοτε σορρυ εκανα λαθος εγω, δεν μπορω να πω κατι αλλο.


(αν ολοι εσεις που εχετε προβλημα ρελαντι μαθαινατε να βαζετε σωστα τα αυτοκινητα σας μπροστα(για τα μπεμβε ειναι κανονας) δε θα ειχατε ποτε προβλημα...μην πηγαινετε σε μηχανικους...αν οντας υγιεις πας στο γιατρο τις περισσοτερες φορες κατι θα σου βρει ο γιατρος....)
φίλε basimert, φιλότιμη η προσπάθειά σου να πεις μία έμμεση συγγνώμη.
δεν νομίζω πως απευθύνθηκε προσωπικά σε σένα με το σχόλιο του, άσχετα αν μάλλον και αυτός δεν μπορεί να συναισθανθεί την αγανάκτηση πολλών εξ ημών που αγόρασαν καινούριο αυτοκίνητο και τους βγήκε παλτό...
όπως και να έχει όμως, ενώ αυτός έκανε το σχόλιο του( ως experienced user) χωρίς να σε θίξει άμεσα, εσύ ως (junior user) τον σχολίασες άμμεσα και καυστικά...λογικό είναι να πεισμώσει και αυτός.
τέλος πάντων....
ας μη παρεκλινουμε από τον στόχο του φόρουμ που είναι η ενημέρωση των συνφορουμιτών...
Απάντηση με παράθεση