Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 30-12-06, 12:52
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Περί Cluctch Delay Valve (CDV) o λόγος....
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ αμάξι μου ΕΙΧΕ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΠΑΝΩ
παραθέτω φώτο.
Το διαπίστωσα όταν πήγα για αλλαγή δίσκο πλατώ (thanks Nικόλα ... που το επεσύμανες...)

Θέλω να ευχαριστήσω το Στράτο και το Μιχάλη που βοήθησαν (πως κατεβαίνει τι γαμήδι το σασμάν κάτω ....) κυρίως που με ηρέμησαν τη στιγμή που ήμουν ΕΤΟΙΜΟΣ να τα σπάσω όλα ...
Το Σπύρο για τη κ@υλερή βόλτα ενώ περίμενα και περίμενα ... ΠΟΛΥ πλάγια πάει ρε το Εστορίλ
Και τον κ.Τάσσο και Μήτσο (στο συνεργείο) που παρόλα τα προβληματάκια τελικά έκακαν καλή δουλεία...

Φώτο σύντομα ... (λαδάκι από διαρροή στο καβούκι του σασμάν έχεται δει ποτέ ??? θα δείτε σύντομα....) ...

EDIT ... H διαρροή που έλεγα παραπάνω είναι από βαλβίδα υπερπίεσης στο μπλοκ που θέλει που και που αλλαγή ... κωδικός : 11 1 11 318 185 ... http://www.realoem.com/bmw/showparts...11&fg=10&hl=14
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 000_0275.JPG (50,3 KB, 192 εμφανίσεις)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 17-02-10 στις 05:45