Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 13-12-05, 10:33
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA!!!!!!

Copyright Stilo Club. Όπου έχει μπλε κάνω σχόλια.


Εγω δεν μπορω να καταλαβω τι εχει γινει και ολοι οι BMWακιδες πλακωσαν εδω!!!!
Πηραν ολοι μια μεταχειρισμενη BMW του 96 και κατω και τους την πουλησαν για 98(οσοι καταλαβαν καταλαβαν)και ηρθαν εδω να μας πουν για γκαζια και για πολυτελεια!!!!!
Να μην ξεχασουμε πως το 60%των BMW που κυκλοφορουν στην Ελλαδα παλαιοτερα ειχαν Γερμανικες πινακίδες και τα μισα απο αυτα ειναι αστα να πανε γιατι τα ειχε φαει το αλατι στην Γερμανια!!!
Παντα φιλικα!!!!
ασχολίαστον


Δε νομίζω ότι πρέπει να δίνουμε τόση σημασία σε κάτι που πιστεύω ότι απλά ειπώθηκε άστοχα... Μόνο να συμπληρώσω το ίδιο άστοχα ότι κυκλοφορούν κάποια Punto τα οποία πολλές BMW (και όχι μόνο) κάνουν την πάπια δίπλα τους, κι επίσης να πω πως αν στρίβουν τα BMW τα FIAT κάνουν και σούζες...

Παράθεση:

Yγ.Να προσθεσω οτι γενικα εχω διεστραμμενη αποψη χιουμορ και
μου αρεσει ν ανοιγω μ ενα σωρο αστεια αυτοκινητα...απο κουβαδακια
Fiat Punto και Seicento,μεχρι και κατι ημικατεστραμμενα 'φτιαγμενα'
ιταλικα,γερμανικα,κορεατικα και γενικα καθε προελευσης!


Συμφωνώ φίλε Ν! Έχω κι εγώ το ίδιο χιούμορ! Να δεις κάτι παλιές και καινούργιες 320-325 πως τις τσαγιάζω εδώ στην Θεσσαλονίκη και μετά τις βάφουν μπλε και τις ρίχνουν στον Θερμαϊκό... Από ένα ταπεινό 1600άρι Stilo ρε γμτ!...



Άσε, αυτοί με τις BMW το έχουν πολύ καβαλημένο!!! Που να έβλεπες τον τύπο με μια κουπέ 320 μοντέλο 98-99, όταν ξεκινήσαμε μαζί (πίσω του εγώ) από το φανάρι της λαχαναγοράς σπασμένοι, μέχρι που έσκαγε η σκάστρα πίσω του στα 200 γιατί θα τον πατούσα, και τελικά τον πέρασα με 210-220 από δεξιά (λες και το αμάξι του μόνο στην αριστερή μπορούσε να κινηθεί!!). Α ρε #%$&!!! Βρήκα την επόμενη μοντίφα! Θα βάλω μια φωτογραφική στο πλάι του αυτοκινήτου για να βγάζω της εκφράσεις των καβαλημένων όταν τους περνάει το "ταπεινό" Stilo...


πολυ καλη Ιδεα θα ανοιξεις ενα Italian Tea Shop!Εχουν ξεφυγει οι BMWδακηδες..και παλι καλα οι 320..οι 316 με τις 17αρες και τα αγωνιστικα τριποχαρακτα ταμπουρα πισω που σου κολλανε τι να πεις??Μπραβο φιλε keep up the good work!!

Τα BMW μαγκες ειναι τα ιδανικα αυτοκινητα για να τα περνας απο επανω σε δρομους με στροφες! Εκει φαινονται τι μπουρουχες ειναι!!

Οκ, πολυ καλα αυτοκινητα ειναι, αλλα για βολτες και για ευθειες.
Στα στροφιλικια δεν μπορουν, ξερνανε!!!
Τί λέει ρε παιδιά??? ενώ όταν τουρμπίσεις εσύ πάνω στη στροφή, κρατιέσαι στο δρόμο!!!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
  #2  
Παλιά 13-12-05, 10:42
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Ενταξει μωρε σιγα. Ο καθενας με τον πονο του. Και εγω εχω αχτι τις Porsche αλλα δεν εκδηλωνομαι.


...τσαγιασα εχτες μια 911 με το 316...40 κολωνες της εριξα. Βεβαια ηταν παρκαρισμενη και κλειδωμενη, αλλα αν ηθελε ας κουνιοταν!
  #3  
Παλιά 13-12-05, 10:44
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Κι εγώ βρήκα μια Μurcielago και της έριξα 50 διαστημόπλοια!!!!


Το παιδάκι θα έχει φάει ΤΡΕΛΗ τσούνα από 316, για αυτό μας ξεσυνερίζεται!!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
  #4  
Παλιά 13-12-05, 11:33
Το avatar του χρήστη Xeno-318is
Xeno-318is Ο χρήστης Xeno-318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 256
Xeno-318is is on a distinguished road
Kαι....Οταν βρεχει ρε παιδια γιατι τα κρυβετε??
Και...Κατι Cowboy-δες που τα βγαζουνε βολτα τα αλογατα τους στη βροχη γιατι ταχουνε στην ακρη με αναμενα alarm,φατσα μεστο ξενερωμα και μιλωντας στο κινητο..περιμενουνε την Express!!!
Α ρε FIATARES!!!Παρτε το χαμπαρι ρε.....ειστε χαζοι με τα BMW....Πατε και δινετε περιουσιες και σασ πατανε με τα stilo....MPoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoo!!!!
Τιναυτοι ρεεεεεεεε??????????????????
__________________
Bros Gremos Kai Pisw-Kouna!!!

Θα πάρω μια ψαρόβαρκα...!!!!!
  #5  
Παλιά 13-12-05, 12:11
Το avatar του χρήστη DaRk_AnGeL
DaRk_AnGeL Ο χρήστης DaRk_AnGeL δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 215
DaRk_AnGeL is on a distinguished road
Το αποφάσισα... πάω να πουλήσω το BMW και να πάρω 2-3 Fiat...Δεν μπορεί.. ένα απ τα 3 δε θα θέλει συνεργείο...
  #6  
Παλιά 13-12-05, 12:23
Το avatar του χρήστη cHaOtIc_dRaGoN_Gr
cHaOtIc_dRaGoN_Gr Ο χρήστης cHaOtIc_dRaGoN_Gr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-01-2005
Μηνύματα: 167
cHaOtIc_dRaGoN_Gr is on a distinguished road
Αφήστε ρε παιδιά.....δεν κάνει καν να postάρουμε εδώ,λόγω ντοπής!!

Πάντως,αυτό που ζηλεύω στα fiatάκια είναι η κλασική εξάτμιση τούμπανο που βγαίνει έξω απο το αυτοκινητο και έιναι μεγαλύτερη από αυτό,λες και έχει φάει σφαλιάρα στα αριστερά και πρήστηκε,απέχοντας μόλις 2cm από το έδαφος..
Ίσως βέβαια να είναι η καινούρια τουρμπίνα της fiat την οποία η BMW δεν μπορεί καν να τη σκεφτεί..ουαου


Η καλή φάση πάλι είναι όταν σε περνάνε στην εθνική ενώ εσύ πας χαλαρά σε καμιά κατηφόρα ,και για άγνωστους και μυστήριους λόγους ξαφνικά,ενώ βρίσκεστε σε ανηφόρα,με τους ίδιους πάλι χαλαρούς ρυθμούς στο BMW σου,τον ψάχνεις πίσω σου..

Πάντως είναι τέρατα τα punto,e??
Ειδικά αυτός ο ποπός......πωπωπω μάνα μου!!

Καλά για το δε stilo τι να πρωτοπώ!!Ειδικά ο σχεδιασμός του το κάνει το πιο άγριο της κατηγορίας του...........δηλαδή των κουβάδων..

Τώρα ο τύπος έβαλε μια σκάστρα στα,δεν ξέρει ούτε ο ίδιος πόσα λίγα,cc του,και κάτι έγινε....
Ρε,δεν πα να βάλεις και μηχανή απο BMW???
Ποτέ δεν θα γίνει ΒΜW......
__________________
iT's ThE eNd Of ThE WoRlD tHaTs wE kNoW iT
BuT bMw E30 iS tHe BeSt CaR!
///M POWER
  #7  
Παλιά 13-12-05, 13:25
donaldduck Ο χρήστης donaldduck δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 02-11-2005
Μηνύματα: 30
donaldduck is on a distinguished road
Ο τυπος εχει πολυ πλακα!! 1200 κυβικα 170!!!! αλογα και θελει και κοντρα μεχρι Σαλονικη. Το καλυτερο ανεκδοτο στο φορουμ.... Τι αλογα ειναι δε μας ειπε μονο!! Περσιας????? χαχαχαχαχοχοχοχχιχιχιχιχι Η εξατμιση του κοστιζει οσο το λεβιεδακι και το τασακι μου μαζι!!!!!!!
  #8  
Παλιά 13-12-05, 13:40
Το avatar του χρήστη makman
makman Ο χρήστης makman δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-07-2005
Μηνύματα: 494
makman is on a distinguished road
εγω απορω γιατι δεν καθονται στο ιδιο "τραπεζι" για μια αντιπαραθεση του ποιο αμαξι εχει τα μεγαλυτερα προτερηματα.αλλα οπως λεει και ο λαος μας "οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια".τι ειπε ο τυπος?τουρμπισμενο stilo ?τα εχει παει μηπως με τον μηναςdasc? η με οποιοδηποτε τουρμπισμενο 316 ????? α ρε κλωτσιες που θελουνε.πηρα ενα ε34 του 1991 με 8000,και τριζει λιγοτερο (καθολου δηλαδη) απο ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ FIAT του 2006.ας ερθει ο ξυπνιος να μας πει που ειναι φαγωμενο απο το αλατι. ε ρε και να τον πετυχω κανα τετοιον σε στροφες,να δει τα angel ΠΑΝΩ στο σβερκο του.
  #9  
Παλιά 13-12-05, 13:51
Το avatar του χρήστη NotiS
NotiS Ο χρήστης NotiS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-11-2005
Μηνύματα: 145
NotiS is on a distinguished road
Αφηστε παιδια δεν αξιζει ΚΑΝ να σχολιασουμε. Πηγα και μονος μου και διαβασα 4-5 threads στο site τους. Τα παιδια ειναι αλλου μονο αυτο εχω να πω... Δεν ξερω τι πινουν αλλα ουτε και με ενδιαφερει. Κριμα παντως που τελικα απ'οτι φαινεται η νοοτροπια του κολλημενου αντι να αποβαλεται απο το γενικο συνολο τελικα συσσωρευεται σε ''club'' τετοιου ειδους...
Κριμα ειλικρινα...
__________________
Coventry University Mechanical Engineering student.
IMech Affiliate member.

''We spend the best years of our life to study in this cloudy, cold and miserable country...''

BMW E36 325i ///M Power
  #10  
Παλιά 13-12-05, 14:57
Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer Ο χρήστης ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-12-2005
Μηνύματα: 588
ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer is on a distinguished road
Αν το δούμε αντικειμενικά τα ιταλικά στρίβουν πολύ καλά. Ανέκαθεν. Και αν συγκρίνουμε παλιότερες εποχές τότε που οι πισωκούνες ήταν στις δόξες τους ιταλικά και γερμανικά θεωρούταν από τα καλύτερα που υπάρχουν.(βλέπε junior,gtv,veloce,2002 κ.τ.λ.) Από κει και πέρα μιλάμε για δύο εταιρίες εντελώς διαφορετικής φύσεως και νοοτροπίας. Το κάθε αυτοκίνητο έχει κάτι ξεχωριστό και ο καθένας έχει μια διαφορετική άποψη. Πλέον ζούμε σε μια εποχή που η εξέλιξη στο χώρο του αυτοκινήτου είναι τεράστια. Απο κει και πέρα υπάρχουν κάποιες διαφορές στον χαρακτήρα του κάθε αυτοκινήτου. Κατά τη γνώμη μου αυτού τουτ είδους διαμάχη είναι ανούσια και δεν καταλήγει πουθενά.
__________________
New pics:http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...o=view&id=1615

---Πουλήθηκε---
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.