Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 17-10-11, 10:50
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
Λεωνίδα...με 80 ευρώ...τρώς σε μια ταβέρνα με την παρέα σου εκείνη την ...προβατίνα που είπα και σε άλλον προχτές.

Αυτό το trim είναι για άλλες χώρες που είναι νόμιμο να βγάλεις την εμπρός πινακίδα. Όχι για εδώ.
και με αυτα που εχω ριξει επερνα 2ο Μ3!
ωραια κανοντας τον συνηγορο του διαβολου ρωταω εγω:εφοσον ειναι για αλλες δωρες γιατι το δινει κανονικα εδω η BMW σαν ανταλλακτικο?οταν πηρα τηλ. και τους ειπα το part number δεν μου ειπαν μα μου σου του κατυθειαν την τιμη μου ειπαν...[/QUOTE]

χωρες...(το γοργον και λαθη εχει)....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 17-10-11, 10:52
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Ναι, αφού υπάρχει το ανταλλακτικό.

Εσύ θέλεις ας πούμε να φτιάξεις ένα Μ3 ανακατασκευή σαν καινούριο όλο αυθεντικό σε κατάσταση βιτρίνας και να το βάλεις στο σαλόνι σου. Γιατί να μην στο πουλήσουν?

Επιτρέπεται.

Δεν επιτρέπεται να κυκλοφορείς στο δρόμο χωρίς πινακίδα όμως. (μπορείς να τη βάλεις και στο πλάι, αλλά είπαμε ότι είναι αηδία).

Απλά βάζοντας το τριμ και την πινακίδα στο πλάι, ξοδεύεις 80 ευρώ χωρίς να βελτιώσεις αισθητικά το αυτοκίνητο σου. Οτι γίνεται, γίνεται.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 17-10-11, 10:57
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
καλα θα το σκεφτω και θα δω...
παλι μας απαυτωσες τα σχεδια.....βαρβαρε....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 17-10-11, 11:10
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough
Κοίταξε LEO. Όντως είναι πιο όμορφο με το BMW μπροστά. Αυτό πρέπει να το αναγνωρίσω. Αλλά μόνο όταν εξαφανιστεί η πινακίδα από μπροστά. Πράγμα που είναι πλήρως παράνομο. Υπάρχουν όμως 2 τρόποι να το κάνεις αυτό στο Ελλαδιστάν (παραθυράκια αλλά δεν σου εγγυώμαι και 100% επιτυχία).

1. την βγάζεις από μπροστά και την κρατάς σε κάποιο άλλο εμφανές σημείο (πχ στο μπροστινό παρμπρίζ κατά προτίμηση στη μεριά του συνοδηγού "face" φυσικά προς τα έξω), με την δικαιολογία ότι σου έπεσε και θα την φτιάξεις σπίτι σου. Με τον κίνδυνο φυσικά να την πάρει ο αστυνομικός και να στη βιδώσει επιτόπου όπως να'ναι (και δε θα μπορείς να του πεις και τίποτα)

2. την βγάζεις από μπροστά και δηλώνεις απώλεια-κλοπή....και έχοντας το σχετικό αποδεικτικό απώλειας πινακίδας να πορεύεσαι. Και πάλι όμως αυτό δεν σημαίνει ότι θα γλιτώσεις κλίσεις (ειδικά αν πέσεις σε στραβόξυλο και ξέρεις........υπάρχουν αρκετά καλώς ή κακώς)
__________________
Όταν ήμουν μικρός ήθελα να μάθω να καταλαβαίνω τους ανθρώπους.
Τώρα που το μαθαίνω θα προτιμούσα να ήμουν μικρός...
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 17-10-11, 11:14
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα θα το σκεφτω και θα δω...
παλι μας απαυτωσες τα σχεδια.....βαρβαρε....
Εγώ φταίω?

Με αυτά που ρωτάτε βρε παιδιά, θα τα διαβάζει ο Τρισέ και θα λέει...

''Αυτοί έχουν ακόμα λεφτά για πέταμα...σκίστε τους''

Και να και η απόδειξη

Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 17-10-11, 11:25
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Chris316 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοίταξε LEO. Όντως είναι πιο όμορφο με το BMW μπροστά. Αυτό πρέπει να το αναγνωρίσω. Αλλά μόνο όταν εξαφανιστεί η πινακίδα από μπροστά. Πράγμα που είναι πλήρως παράνομο. Υπάρχουν όμως 2 τρόποι να το κάνεις αυτό στο Ελλαδιστάν (παραθυράκια αλλά δεν σου εγγυώμαι και 100% επιτυχία).

1. την βγάζεις από μπροστά και την κρατάς σε κάποιο άλλο εμφανές σημείο (πχ στο μπροστινό παρμπρίζ κατά προτίμηση στη μεριά του συνοδηγού "face" φυσικά προς τα έξω), με την δικαιολογία ότι σου έπεσε και θα την φτιάξεις σπίτι σου. Με τον κίνδυνο φυσικά να την πάρει ο αστυνομικός και να στη βιδώσει επιτόπου όπως να'ναι (και δε θα μπορείς να του πεις και τίποτα)

2. την βγάζεις από μπροστά και δηλώνεις απώλεια-κλοπή....και έχοντας το σχετικό αποδεικτικό απώλειας πινακίδας να πορεύεσαι. Και πάλι όμως αυτό δεν σημαίνει ότι θα γλιτώσεις κλίσεις (ειδικά αν πέσεις σε στραβόξυλο και ξέρεις........υπάρχουν αρκετά καλώς ή κακώς)

3.βαζω το bmw μπροστα και την πινακιδα στο πλαι .......χχαχαχαχαχα τοσο χαλια θα φαινεται ρε ανθρωπα???
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 17-10-11, 11:33
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχα οχι ρε καμια σχεση.μαλλον με μπερδεψες με καποιον αλλον.δεν το ξερω το παιδι που λες!
στο θεμα μας τωρα.δε σου αρεσει που θα φαινεται στη μεση το Bmw η' γενικα εισαι κατα της πινακιδας στο πλαι?(για να καταλαβω το σκεπτικο του dont do it leo )
Το BMW στη μεση μ'αρεσει.. Και χωρις πινακιδα μ'αρεσει.. Η πινακιδα στο πλαι ΔΕΝ μ'αρεσει..

Λεω μου, αν εσενα σ'αρεσει καντο.. Βλεπεις οτι ειναι θεμα γουστου και οι περισσοτεροι (μην πω ολοι) σου λενε Don't do it..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 17-10-11, 11:34
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough


Τι να σου πω? Αν έχεις τη μεγάλη πινακίδα μη το σκέφτεσαι καν. Αν είναι για κανένα αυτοκόλλητο ή τη μικρή αλλά και πάλι θα χαλάσει... δοκίμασε και μόνος σου πρόχειρα έτσι για πλάκα και κοίτα το....
__________________
Όταν ήμουν μικρός ήθελα να μάθω να καταλαβαίνω τους ανθρώπους.
Τώρα που το μαθαίνω θα προτιμούσα να ήμουν μικρός...
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 17-10-11, 11:35
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ φταίω?

Με αυτά που ρωτάτε βρε παιδιά, θα τα διαβάζει ο Τρισέ και θα λέει...

''Αυτοί έχουν ακόμα λεφτά για πέταμα...σκίστε τους''

Και να και η απόδειξη

τις εχω κοψει τις ταβερνες λογω λιτοτητας!χαχαχα
δεν τα πεταω δημητρη.ειναι για βελτιωση εξωτερκης εμφανισης λογω κρισης θα του πω.δεν πληρωνω 1000ε τελη θα του πω?αρα πρεπει να εχω Μ3 GT sport look για να δικαιολογηθει αυτο το ποσο.πως θα μεζεψω αποδειξεις θα του ε?δεν καταλαβα δηλδ.ο τρισε δεν εχει αμαξι με αλεξισφαιρα τζαμια?επειδη ειναι πολιτικος?αμα αυτος ειναι ο τρισε εγω ειμαι ο σισε!
χαχαχαχα λιωνω δημητρη.χαχαχα....(ετσι θα ντυθω τις αποκριες.τζιμπριλ!).χαχαχα
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LEO328 : 21-12-11 στις 11:45
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 17-10-11, 11:39
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
τειναι για βελτιωση εξωτερκης εμφανισης
Αυτό που σου λέμε είναι ότι βάζοντας την πινακίδα στο πλάι δεν βελτιώνεις την εμφάνιση.

Αφήνοντας μόνο το ''BMW'' χωρίς πινακίδα είσαι παράνομος (ότι και αν σκεφτείς).

Κάνεις ότι καταλαβαίνεις. Απλά όλοι αυτό λένε, ότι η πινακίδα στο πλάι δεν είναι βελτίωση εμφάνισης του αυτοκινήτου σου.
Τα υπόλοιπα είναι για να κάνουμε πιο ευχάριστο και χιουμοριστικό το κλίμα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:42.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.