Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 30-04-11, 19:45
Το avatar του χρήστη REDNECK
REDNECK Ο χρήστης REDNECK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2005
Μηνύματα: 326
REDNECK will become famous soon enough
E92 - Kαπω Μ3

Καλησπερα παιδια,
γνωριζει κανεις με σιγουρια εαν το καπω απο γνησιο διπορτο Μ3 μπαινει στα απλα κουπε μοντελα ?
Ειναι μια αγγελια στο car.gr ενα καπω ασημενιο και στην περιγραφη γραφει οτι ειναι γνησιο και δεν μπαινει σε απλα κουπε , παρα μονο σε Μ3...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 30-04-11, 19:56
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Ετσι όπως είναι δεν μπαίνει!Θέλει πατέντα .Ξέρω κάποιον που το έχει κάνει σε 335 αλλά θέλει αρκετή δουλεία και να νοιώθει ο μάστορας!
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 30-04-11, 20:06
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
γιατι να βαλεις καπο απο μ3 απο τι στιγμη που δεν εχεις μ3...μια χαρα δεν ειναι η μπεμπα σου για ποιο λογο να κανεις πατεντες?υπαρχει μαστορας σημερα που να κανει καλες παντεντες?????σκεψου το γιατι κριμα ειναι να κλαις τετοιο εργαλειο...εντελος φιλικα
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 30-04-11, 22:38
Το avatar του χρήστη REDNECK
REDNECK Ο χρήστης REDNECK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2005
Μηνύματα: 326
REDNECK will become famous soon enough
Ειναι πολυ ομορφο με το φουσκωμα , αλλα αν δεν μπαινει πατεντες στην κουκλα δεν κανω.
Ευχαριστω για τις απαντησεις !
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 01-05-11, 12:17
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Για να διευκρινίσω λίγο και να μείνει και η γνώση η πατέντα πρέπει να γίνει στο καπώ και όχι στο αμάξι!¨Ενας καλός φαναρτζής χρειάζεται που να νιώθει από λαμαρινοδουλειά!Από την άλλη θα συμφωνίσω και εγώ πως αμα δεν είναι Μ3 καλύτερα να ρίξεις τα λεφτά σου κάπου ποιο ουσιαστηκα!
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 05-05-11, 08:46
BlackMini Ο χρήστης BlackMini δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 24-11-2008
Μηνύματα: 1
BlackMini is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από crazy_beaver Εμφάνιση μηνυμάτων
Ετσι όπως είναι δεν μπαίνει!Θέλει πατέντα .Ξέρω κάποιον που το έχει κάνει σε 335 αλλά θέλει αρκετή δουλεία και να νοιώθει ο μάστορας!
Καλημερα φιλε μου!Εγω ειμαι αυτος που πουλαω το καπω!Επειδη ειμαι της δουλειας (οχι φανοποιος βεβαια) μπορεις σε παρακαλω να μου πεις τι πατεντα χρειαζετε για να μπει γιατι εγω δεν μπορω να την καταλαβω πως μπορει να μπει γιατι το βαλαμε πανω και ειναι 2 - 2.5 ποντους πιο μακρυ.....δεν ταιριαζει ουτε στα φτερα ουτε στην μασκα και καλυπτει και λιγο το φαναρι σαν φρυδακι φαντασου....Πηγα και ειδα ενα Μ3 απο κοντα και το φτερο του κανει πολυ πιο μεγαλη μυτη μπροστα για να καλυπτει αυτην την διαφορα....Οσο και να νιωθει ο φανοποιος για να μπει θα πρεπει να τραβηξει με αποστατες την μετωπη μπροστα και αυτο ειναι
Βεβαια αμα εχει βρει καμια πατεντα ο δικος πολυ ευχαριστως να την ακουσω γιατι το εχω το καπω βαμενο και καθετε και εγω ξεροσταλιαζω που δεν μπορω να το βαλω......και που δεν μπορω να παρω μια Μ3 να ησυχασω.....χαχαχαχαχ
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 05-05-11, 09:33
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BlackMini Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερα φιλε μου!Εγω ειμαι αυτος που πουλαω το καπω!Επειδη ειμαι της δουλειας (οχι φανοποιος βεβαια) μπορεις σε παρακαλω να μου πεις τι πατεντα χρειαζετε για να μπει γιατι εγω δεν μπορω να την καταλαβω πως μπορει να μπει γιατι το βαλαμε πανω και ειναι 2 - 2.5 ποντους πιο μακρυ.....δεν ταιριαζει ουτε στα φτερα ουτε στην μασκα και καλυπτει και λιγο το φαναρι σαν φρυδακι φαντασου....Πηγα και ειδα ενα Μ3 απο κοντα και το φτερο του κανει πολυ πιο μεγαλη μυτη μπροστα για να καλυπτει αυτην την διαφορα....Οσο και να νιωθει ο φανοποιος για να μπει θα πρεπει να τραβηξει με αποστατες την μετωπη μπροστα και αυτο ειναι
Βεβαια αμα εχει βρει καμια πατεντα ο δικος πολυ ευχαριστως να την ακουσω γιατι το εχω το καπω βαμενο και καθετε και εγω ξεροσταλιαζω που δεν μπορω να το βαλω......και που δεν μπορω να παρω μια Μ3 να ησυχασω.....χαχαχαχαχ

Του γνωστού που το έχει κάνει το έχουνε κόψει από πάνω για να πέσει καλά μπροστά στα φανάρια και την μάσκα. Νομίζω ότι την δουλεία την έκανε ο Γρίσπος στην Κόρινθο χωρίς να είμαι και 1000% σίγουρος
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.