Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1601  
Παλιά 23-03-11, 14:05
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris 029/505 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ε μα ναι ρε συ.

Αν δεις από τις 160 σελίδες του θρεντ, οι κυρίως ομιλητές είναι ο Γιάννης, ο Παντελής (άκσιον), ο Στεφ και ο BMWpower.

Αν καταλήξουν ΚΑΙ οι τρεις σε ΕΝΑ Μ3 το οποίο θα αποδέχονταν όλοι αυτό θα ήταν ΜΟΝΟ αυτό που θα έβγαινε ΤΩΡΑ από την γραμμή παραγωγής.

ΥΓ:αν και προσωπικά (χωρίς να ξέρω τον Γιάννη, χωρίς να υποννοώ κάτι για αυτόν, αν προσβληθεί ας διαγραφεί το παρακάτω) πιστεύω ότι η πώληση δεν είναι ούτε τυχαία, ούτε τώρα βρέθηκε αγοραστής για το Ε46. ΘΕΩΡΩ ότι για να το πούλησε έχε ήδη βρει Μ3 Ε30.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #1602  
Παλιά 23-03-11, 14:32
Το avatar του χρήστη dimitris 029/505
dimitris 029/505 Ο χρήστης dimitris 029/505 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Μηνύματα: 392
dimitris 029/505 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό είναι από τα "original" sport evo που έλεγε ο theomelef...?
οχι οχι!!!!!!!!!!!!!!!εκεινα ειναι αλλο χρωμα.......αυτο απ οτι εμαθα το εχει ενα παιδι που δουλευε στην "ΒΜW Aδαμιδης" στην κατερινη (εκλεισε) και ειναι καροτσα ε30 320 η 318....εχει κανει πολυ και καλη δουλεια με πολλα γνησια πραγματα αλλα και με πολυ κοψε ραψε επισης!!!!!!!!!!δεν ειναι αυτο που ψαχνει ο γιαννης απ οτι καταλαβαινω
Απάντηση με παράθεση
  #1603  
Παλιά 23-03-11, 15:47
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Καλά αν δεν είναι WBS πλαίσιο ΚΑΙ πινακίδα να μου λείπει....

Υ.Γ: Κάποια όπως οπως πολύ σωστά έχει γράψει και ο ΒΜW Power έχουν και WBA πλαίσιο...
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #1604  
Παλιά 24-03-11, 07:36
Το avatar του χρήστη notis Motorsport
notis Motorsport Ο χρήστης notis Motorsport δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-01-2011
Μηνύματα: 120
notis Motorsport is on a distinguished road
Για να μην εχει απαντησει ο Γιαννης ακομα σιγουρα καποια εκπληξη μας κρυβει.
Να ευχηθουμε καλοριζικο??????
Απάντηση με παράθεση
  #1605  
Παλιά 24-03-11, 18:07
Το avatar του χρήστη Vasilis M3
Vasilis M3 Ο χρήστης Vasilis M3 δεν είναι συνδεδεμένος
M3 E30...new target CSL!
 
Εγγραφή: 13-04-2010
Μηνύματα: 647
Vasilis M3 has a spectacular aura aboutVasilis M3 has a spectacular aura about
Μήπως το κόκκινο απο Βουλγαρία που μας έλεγε??Και μόλις το πήρε του έκοψε τα χέρια η γυναίκα του και δεν μπορεί να οδηγήσει αλλά ούτε και να πληκτρολογίσει????
__________________
Lunatic ζούμε,με Μ3 να σε δούμε!
Απάντηση με παράθεση
  #1606  
Παλιά 25-03-11, 22:26
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool !!!!!!!!!!!!!!!

Kαλα οσοι γραφετε σε αυτο το thread απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΤΕ.....καλα τι ατακες ειναι αυτες???Εριξα πολυ γελιο πραγματικα,η παρεα το υ forum γενικοτερα μου αρεσει παρα πολυ με αυτο το κοινο που μας ενωνει ολους.Ο αλλος λεει ''μονο το Division μπορει να τον βοηθησει'' χαχαχαχαχα.....εισαι θεος ρε Λευτερη!

Παμε παρακατω λοιπον....η Μ3 Ε46 ειναι παρελθον πλεον και σε πολυ καλη τιμη μετρητα+αμαξι πολης που ειχα σκοπο να αγορασω για μετακινησεις και για track days (106 rallye 1.3)......εψαχνα να παρω αγωνιστικο για αναβασεις 106 rallye 1.3 και μου ερχεται ο αλλος στο ραντεβου με τετοιο απο 1ο χερι (17χρονια το ειχε απο καινουργιο και μολις του ειπα οτι ειχα και εγω και εψαχνα για τετοιο επαθε πλακα) και εντελως ατρακαριστο!!!!Αυτο και εαν ειναι τυχη δηλαδη.Λογω του οτι ηρθε δευτερος στη σειρα για να δει την Μ3 Ε46 μετα απο φιλο του φορουμ μας που τον ξερετε ολοι,αποφασισε να μου το προσφερει σε πολυ χαμηλη τιμη για να υπερκερασει την προτεραιοτητα του προηγουμενου και να κλεισει την ιδια στιγμη το αμαξι.Η συμφωνια εκλεισε και εγινε η ανταλλαγη+μετρητα.

Στα χοντρα τωρα.Οταν ειχα αγγελια την Μ3 Ε46 με ειχε παρει τον Δεκεμβριο τηλεφωνο ενας κυριος απο Β.Π και με ρωτησε γιατι πουλαω την Μ3 Ε46 για να παρω Μ3 Ε30.Αφου του εξομολογηθηκα το ασβεστο παθος,μου λεει κατα λεξη ''εχω μια ασημι EVO2 γνησια με κωδικο ταδε κινητηρα κτλ''.Στην αρχη νομιζα οτι ειναι κανενας που μου κανει πλακα αλλα οι κωδικοι-κινητηρα-χρωματος κτλ ηταν ολοι σωστοι.Κλεινοντας το τηλ μου λεει οτι δεν την πουλαει και μου λεει ''αν θες, οποτε πουλησεις την Ε46 σου παρε να παμε για καφε να δεις και το αμαξι''.Χθες λοιπον καθως γυρναγα απο ταξιδι 800χλμ με επιστροφη οπου ειχα παει αναμεσα στα αλλα να δω και μια Μ3 Ε30 τον παιρνω τηλ απο τον δρομο.Αφου προσφερθηκα να κερασω καφε οποτε αυτος θελει μου λεει ''ποσο πουλησες την Ε46?''.Αφου του λεω την τιμη (λιγοτερο απο οτι την πουλησα πραγματικα) μου λεει θα βρεθουμε να τα πουμε απο κοντα και μειναμε εκει.

Το σκηνικο ομως που ειχε προηγηθει με την Μ3 Ε30 απο την επαρχια που ειχα δει πιο πριν δεν λεγεται απο εδω και ειναι αδιανοητο και ανεπαναληπτο!!!Οσα χρονια ασχολουμαι τετοιο πραμα δεν μου εχει ξανατυχει.Θα πω μονο οτι το αμαξι ηταν εντελως ατρακαριστο-δεν ειχε βγει ουτε φτερο απο κατασκευης του-και σε πραγματικα αριστη κατασταση οπως επιβεβαιωσε ο φανοποιος της τοπικης αντιπροσωπειας και συγχωριανος μου που εναντι μικρης αμοιβης ειχε ερθει μαζι με εμενα και τον αδερφο μου.....επασχε ομως απο ''κριση ταυτοτητας'' την γνωστη ασθενεια.Τα υπολοιπα και πιο κουφα στην πρωτη μας συναντηση.......η αναζητηση συνεχιζεται,δεν ειναι τοσο ευκολο οσο φαινεται τα εχουμε πει αυτα,εξαλλου αυτο ειναι που με εξιταρει!!!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1607  
Παλιά 26-03-11, 02:10
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.552
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
ΧΑΧΑΧ Μπράβο ρε Γιάννη, τουλάχιστον έπεσα μέσα κατά το ήμισυ.

Πήρες αμάξι και μάλιστα ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΟ για κάποιον που ξέρει να εκτιμά.

Καλορίζικο λοιπόν το ραλί, και καλή συνέχεια στην αναζήτηση.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #1608  
Παλιά 26-03-11, 16:27
Το avatar του χρήστη dimitris 029/505
dimitris 029/505 Ο χρήστης dimitris 029/505 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Μηνύματα: 392
dimitris 029/505 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
ΧΑΧΑΧ Μπράβο ρε Γιάννη, τουλάχιστον έπεσα μέσα κατά το ήμισυ.

Πήρες αμάξι και μάλιστα ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΟ για κάποιον που ξέρει να εκτιμά.

Καλορίζικο λοιπόν το ραλί, και καλή συνέχεια στην αναζήτηση.
νομιζω ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΑ ηταν ολα τα ραλι......ειχα καποτε εν ετη 1998 ραλι 16βαλβιδο αγορασμενο καινουριο....σε 4 χρονια 176.000 χλμ!!!!!!!!!!!!! προβληματα 0!!!!!!!!!!!!!!απο τα πιο τιμια αυτοκινητα......εχουν γινει θρυλος κι αυτα σαν καποια αλλα ονομα και μη χωριο
Απάντηση με παράθεση
  #1609  
Παλιά 26-03-11, 16:47
Το avatar του χρήστη e30 1984
e30 1984 Ο χρήστης e30 1984 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Μηνύματα: 378
e30 1984 will become famous soon enough
http://forums.kilometermagazine.com/...s.-190E-2.5-16
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1610  
Παλιά 28-03-11, 11:43
Το avatar του χρήστη Terry Grant
Terry Grant Ο χρήστης Terry Grant δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2005
Μηνύματα: 366
Terry Grant is on a distinguished road
Για το κοκκινο λεω, αλλα και το ασπρο "αφρος Μακη μου" μετατροπες και τα δυο, αν και δεν ειμαι φαν των μετατροπων, τα συγκεκριμενα τα κυκλοφορουσα ανετα...........
__________________
///M5 Προς ενοικιαση ,για απαγωγες , ξεκαθαρισμα λογαριασμων, μαφιοζικες εκτελεσεις
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:29.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.