Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 12-12-05, 10:48
Το avatar του χρήστη Dionysis
Dionysis Ο χρήστης Dionysis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-12-2004
Μηνύματα: 621
Dionysis is on a distinguished road
Όπως πολύ σωστά είπε ο xeno-318is είναι θέμα χαρακτήρα όσες μηνήσεις και να κάνεις όσο ξύλο και να του ρίξεις τα ίδια πάλι θα κάνει το κούτσουρο. κούτσουρο μια ζωή θα παραμείνει είτε το κόψεις είτε το κάψεις δεν αλάζει

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dionysis : 12-12-05 στις 11:23
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 12-12-05, 11:20
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Ο πατερας μου δεν με αφησε να παρω αμαξι, και ας ειχα και τα λεφτα και διπλωμα, ωσπου να του εβρισκα την απαντηση στην ερωτηση 'ποιος ειναι ο καλυτερος οδηγος?'.

Η απαντηση δεν ειναι ουτε αυτος που ξερει να πηγαινει γ@μι0ντας, ουτε αυτος που παει σιγα και προσεχει. Ο καλυτερος οδηγος παντα ειναι αυτος που προσεχει τους ατζαμηδες!
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 12-12-05, 12:00
Το avatar του χρήστη ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer
ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer Ο χρήστης ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-12-2005
Μηνύματα: 588
ΝΙΚΟΣ Z3schnitzer is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God
Ο πατερας μου δεν με αφησε να παρω αμαξι, και ας ειχα και τα λεφτα και διπλωμα, ωσπου να του εβρισκα την απαντηση στην ερωτηση 'ποιος ειναι ο καλυτερος οδηγος?'.

Η απαντηση δεν ειναι ουτε αυτος που ξερει να πηγαινει γ@μι0ντας, ουτε αυτος που παει σιγα και προσεχει. Ο καλυτερος οδηγος παντα ειναι αυτος που προσεχει τους ατζαμηδες!
Σωστός!!!!!
__________________
New pics:http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...o=view&id=1615

---Πουλήθηκε---
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 12-12-05, 12:43
Το avatar του χρήστη TheCondor
TheCondor Ο χρήστης TheCondor δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-04-2005
Μηνύματα: 404
TheCondor is an unknown quantity at this point
Εγω λεω την επομενη φορα που θα δεις καποιον να το κανει αυτο και να προλαβεις στο επομενο φαναρι, να του ριξεις μερικες γερες και να του πεις μην ξανατολμησεις και περασεις ξανα με κοκκινο γιατι θα σε ξαναβρω και θα σε @@@.

Εχεις και τον καταλληλο ογκο για να κανεις κατι τετοιο οποτε δεν τιθεται θεμα.

Δεν ειναι ζητημα μαγκιας το παραπανω που εγραψα, αλλα αν του αγριεψεις με καναδυο γερες μπατσες ( οχι μπουνιες ) τοτε βλεπει τα πραγματα αλλιως. Επισης, πιο γρηγορος απο σενα δυσκολα να ειναι, οποτε αν ξανακανει επιτοπου την ιδια βλακεια τοτε κακο του κεφαλιου του

Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 12-12-05, 13:49
Το avatar του χρήστη makman
makman Ο χρήστης makman δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-07-2005
Μηνύματα: 494
makman is on a distinguished road
σπυρο εχεις απολυτο δικιο.το ιδιο αντιμετωπιζω και εγω ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ σε εναν δρομο εδω στον βυρωνα,ψηλα στην φορμιωνως.αλλα με stop.περναω καθετα την φορμιωνως και ερχοντε απο δεξια(αλλα με stop) μαλλια κουβαρια.ε ντε και καλα οτι εχουν προτεραιοτητα.κανα δυο φορες εχω προσπαθησει να "εμβολισω" μερικους-μερικες,αλλα ασε που ζητανε τα ρεστα,σκεφτομαι και την μπεμπα μου.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 12-12-05, 13:49
papajim Ο χρήστης papajim δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2005
Μηνύματα: 697
papajim is on a distinguished road
Thumbs down

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God
Ο πατερας μου δεν με αφησε να παρω αμαξι, και ας ειχα και τα λεφτα και διπλωμα, ωσπου να του εβρισκα την απαντηση στην ερωτηση 'ποιος ειναι ο καλυτερος οδηγος?'.

Η απαντηση δεν ειναι ουτε αυτος που ξερει να πηγαινει γ@μι0ντας, ουτε αυτος που παει σιγα και προσεχει. Ο καλυτερος οδηγος παντα ειναι αυτος που προσεχει τους ατζαμηδες!
Έτσι...Καλός είναι ο οδηγός που προβλέπει τις μλκιες των άλλων.Δυστυχώς έχει καταντήσει να είναι "πόλεμος" η κατάσταση και πρέπει να είσαι πάντα ένα βήμα μπροστά.Όσον αφορά το συγκεκριμένο θέμα του κόκκινου φαναριού,η μόνη λύση είναι να μη ξεκινάμε αμέσως στο πράσινο,ιδίως αν είμαστε πρώτοι στο φανάρι.Κι άσε τους άλλους από πίσω να γκαρίζουν( συνήθως είναι ο πέμπτος στη σειρά ).Εγώ κάθε φορά που βλέπω κάποιον να περνάει με κόκκινο,το μυαλό μου πάει στα μηχανάκια.Γιατί εμένα το πολύ-πολύ να μου βάλει 2 πόρτες μέσα(εκτός κι αν πηγαίνει με 200).Το παιδί στο μηχανάκι,όμως,θα το σκοτώσει.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 12-12-05, 14:40
Το avatar του χρήστη DaRk_AnGeL
DaRk_AnGeL Ο χρήστης DaRk_AnGeL δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 215
DaRk_AnGeL is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από papajim
Εγώ κάθε φορά που βλέπω κάποιον να περνάει με κόκκινο,το μυαλό μου πάει στα μηχανάκια.Γιατί εμένα το πολύ-πολύ να μου βάλει 2 πόρτες μέσα(εκτός κι αν πηγαίνει με 200).Το παιδί στο μηχανάκι,όμως,θα το σκοτώσει.
Για να μην ξεχνιόμαστε... και τα μηχανάκια κάνουν κατα κόρον αυτή την μ@λ@κία... Περνάνε χύμα τα φανάρια νομίζοντας οτι τους παίρνει επειδή έχουν μηχανάκι... με αποτέλεσμα (όσο έχω δεί εγώ) να μαζεύουν μούντζες και κόρνες... Δεν υπολογίζουν το ενδεχόμενο, την ώρα που περνάνε το κόκκινο να έρχεται (απο το πράσινο) κάνα σαξόραλλο ή γενικά κάνας γρήγορος που θα πηγαίνει με πολλά... και πρίν κανείς καταλάβει τί έγινε.....το μηχανάκι θα μετατραπεί σε χαλκομανία....
Απλά απορώ : πού σκ@τ@ είναι η Αστυνομία???? μόνο στο ΣΕΦ ξέρουν να σκάνε και στα λιμανάκια για να βάλουν την γελοία κορδέλα????
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 12-12-05, 14:56
papajim Ο χρήστης papajim δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-01-2005
Μηνύματα: 697
papajim is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Για να μην ξεχνιόμαστε... και τα μηχανάκια κάνουν κατα κόρον αυτή την μ@λ@κία...
Δυστυχώς έτσι είναι,αγνοώντας το πόσο θέτουν σε κίνδυνο τη ζωή τους. Το σκεπτικό "Έλα μωρέ,σιγά μη μου συμβεί εμένα τώρα κάτι τέτοιο,είμαι άτρωτος" σκοτώνει.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Απλά απορώ : πού σκ@τ@ είναι η Αστυνομία???? μόνο στο ΣΕΦ ξέρουν να σκάνε και στα λιμανάκια για να βάλουν την γελοία κορδέλα????
Η Αστυνομία τις περισσότερες φορές δουλεύει για πάρτυ της..Στήνονται σε συγκεκριμένα σημεία για να εκτελέσουν και καλά το καθήκον τους και να πάρουν τα απαραίτητα bonus από τις ανάλογες κλήσεις. Και άμα αναρωτηθείς που είναι και γιατί δεν υπάρχει ποτέ κανένας αστυφύλακας,η απάντηση είναι κλασσική: "Δεν υπάρχει περιπολικό και προσωπικό διαθέσιμο.Είναι όλοι απασχολημένοι" Ναι,σε υπερμυστικές αποστολές.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 12-12-05, 15:08
Το avatar του χρήστη sakkunen
sakkunen Ο χρήστης sakkunen δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2005
Μηνύματα: 1.638
sakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of light
Ας καταθεσω κ την αποψη μου.Λοιπον κατ αρχην εχουμε τις ιδιες σκεψεις γι αυτη την ρατσα οδηγων.Ωριμη δε μπορει ν ειναι μια τετοια σκεψη ομως.
Αυτο που σου προτεινω κ προσπαθω ν εφαρμοζω οσο μπορω[ανθρωπος ειμαι] ειναι ψυχραιμια.Για ν προστατευτεις απο τους εν δυναμει δολοφονους το μονο που μπορεις ν κανεις ειναι ν προσεχεις εσυ ο ιδιος.Και θ το ξερεις καλυτερα μιας κ εισαι μεγαλυτερος οτι αυτο και μονο αυτο σου σωζει την ζωη σημερα.
Το ξυλο κ τα μπουνιδια καλυτερα ν τ αφησεις.Αν σου τυχει ενας παλαβος μ οπλο ή μαχαιρι τι θ κανεις;Λιγοι τρελοι κυκλοφορουν εκει εξω;Ασε που δεν υπαρχει περιπτωση ν συμμορφωθει.Εγγυημενα!Μιλαμε για πιστοποιημενους κατα ISO,μ@λακες.
Διαφορετικα θ επικρατησει αναρχια αν ο καθενας προσπαθει ν επιβαλλει την ταξη με τον δικο του τροπο.Δυστυχως υπαρχει τρομερο ελλειμμα παιδειας...

Τωρα αν τυχει κ δεις κανα μ@λ@κισμενο που το τρωει ο κ2ΛΟς του ριξε κ καμια κ για μενα...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 12-12-05, 15:14
Το avatar του χρήστη DaRk_AnGeL
DaRk_AnGeL Ο χρήστης DaRk_AnGeL δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 215
DaRk_AnGeL is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Το ξυλο κ τα μπουνιδια καλυτερα ν τ αφησεις.
M αρέσει ο πρόλογος σου...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Διαφορετικα θ επικρατησει αναρχια αν ο καθενας προσπαθει ν επιβαλλει την ταξη με τον δικο του τροπο.Δυστυχως υπαρχει τρομερο ελλειμμα παιδειας...
Απόλυτα αναμενόμενη συνέχεια των ήρεμων και λογικών σκέψεων..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Τωρα αν τυχει κ δεις κανα μ@λ@κισμενο που το τρωει ο κ2ΛΟς του ριξε κ καμια κ για μενα...
Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΕΠΙΛΟΓΟΣ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.