Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 02-08-11, 23:24
Το avatar του χρήστη e36sfixtos
e36sfixtos Ο χρήστης e36sfixtos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 23-07-2011
Μηνύματα: 25
e36sfixtos is on a distinguished road
Αεροτομη Ε36

Εχθες εβγαλα την αεροτομη μου αλλα οι τρυπες ειναι πολυ εμφανεις καμια ιδεα για να καλυψω εκτως απο την τελευταια να παω σε λαμαρινα και μπογιατζη.........???
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 03-08-11, 01:18
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από e36sfixtos Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχθες εβγαλα την αεροτομη μου αλλα οι τρυπες ειναι πολυ εμφανεις καμια ιδεα για να καλυψω εκτως απο την τελευταια να παω σε λαμαρινα και μπογιατζη.........???
ταπες ανοξειδωτες με λαστιχενιες .τσιμουμες.. Αλλα στο λεω απο τωρα οτι ειναι μεγιστη καγκουρια....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 03-08-11, 06:53
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
ξεχασε το αδερφε καλυτερα.θα φαινεται σαν μ@λ@κι@.το σωστο ειναι στοκαρισμα και ξανα βαψιμο το πορτμπαγκαζ.τι αεροτομη ειχες και πως θα το κανεις?εννοω θα βαλεις αλλη η' θα το αφησεις σκετο?
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 03-08-11, 11:19
Το avatar του χρήστη R-load
R-load Ο χρήστης R-load δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Μηνύματα: 146
R-load is on a distinguished road
το σωστο ειναι οπως ειπαν κ τα παιδια παραπανω..στοκαρισμα κ βαψιμο..
αν το κατεχεις..στοκαρισε το μονος σου..κ αν εχεις χρωμα,περνα του λιγο απο πανω με μια μπατονετα..σιγουρα θα μετριαστει σαν αποτελεσμα..εως οτου να μπορεσεις να το πας για βαψιμο καποια στιγμη..
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 03-08-11, 14:13
Το avatar του χρήστη e36sfixtos
e36sfixtos Ο χρήστης e36sfixtos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 23-07-2011
Μηνύματα: 25
e36sfixtos is on a distinguished road
δεν θελω να κανω μετριοτητες στο αμαξι η καλητερη λυση πιστευω ειναι στοκαρισμα και βαψιμο και μετα μια αεροτομι μικρι σαν νυχι που ειναι........αλλα εχθες καθως χαζευα διαφορα 36αρια ειδα ενα που ειχε κανει ο τυπος το πορτ μπαγκαζ του σαν 46αρι CSL και μου περασε μια ιδεα......


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 03-08-11 στις 15:23
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 03-08-11, 18:17
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από e36sfixtos Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν θελω να κανω μετριοτητες στο αμαξι η καλητερη λυση πιστευω ειναι στοκαρισμα και βαψιμο και μετα μια αεροτομι μικρι σαν νυχι που ειναι........αλλα εχθες καθως χαζευα διαφορα 36αρια ειδα ενα που ειχε κανει ο τυπος το πορτ μπαγκαζ του σαν 46αρι CSL και μου περασε μια ιδεα......

στο πρωτο σκελος του post συμγωνω.στο δευτερο διαφωνω.θα χαλασεις την καθαρη γραμμη του ε36 σου αν το κανεις πισω τυπου csl.ασε που καμια σχεση δεν εχει με ε36.ενω το νυχι εβγαινε τοτε απο την bmw σαν μεταγενεστερη τοποθετηση.πες μου αν ειναι κουπε το αμαξι σου να σου πω τι θα κανεις.αυτην την περιοδο και γω με αυτο ασχολουμαι....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 03-08-11, 21:55
Το avatar του χρήστη e36sfixtos
e36sfixtos Ο χρήστης e36sfixtos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 23-07-2011
Μηνύματα: 25
e36sfixtos is on a distinguished road
ναι εχεις δικιο απλα περασε απο το μυαλο μου το ειδα μου αρεσε αλλα το ξανασκευτομαι και μου φαινεται λιγακι παραξενο........κουπε ειναι το αμαξι μου για ριξε καμια ιδεα.......???
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 03-08-11, 22:18
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
βεβαια ξεχασα να πω πως εσυ θα κανεις οτι σου αρεσει γιατι δικο σου ειναι......
απο κει και περα στο ε36 κουπε ταιριαζει εξακριβωμενα γαντι το νυχι στο πορτμπαγκαζ απο ε46μ3.μιλαμε για γνησιο παντα!απο την αλλη το κουπε ειναι και σκετο ομορφο ενω το σενταν οχι και τοσο.αρα αν θες μια διακριτικη και ομορφη λυση χωρις υπερβολες βαλε το γνησιο νυχι της bmw απο ε46μ3 για μενα που ειναι και οεμ.εχει το καταλληλο μηκος για ε36 κουπε....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 03-08-11, 22:37
Το avatar του χρήστη e36sfixtos
e36sfixtos Ο χρήστης e36sfixtos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 23-07-2011
Μηνύματα: 25
e36sfixtos is on a distinguished road
πωπω.........130 ευρο εχει αυτη.........χαχααχχα...! Για ενα νυχι δεν ειναι καπως πολλα????
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 04-08-11, 07:49
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
νομιζεις!βαλε αλλα 25ε περιπου μαζι μετην ταινια για να εισαι μεσα!
παρε τηλ την αντιπροσωπεια και ρωτα για τον κωδικο 51717893671 μαζι με την αυτοκολλητη ταινια τις τιμες και δεις οτι βγαινουν μαζι κοντα 160ε.
πιστεψε με επειδη μια φορα θα δωσεις λεφτα για νυχακι βαλε το γνησιο.οχι επειδη ειναι γνησιο αλλα εχει τρελη διαφορα στην ποιοτητα.επιασα στα χερια μου ενα ημιτασιον με 40ε η οποια ειχε και 3μ ταινια πανω(η bmw την δινει χωρια την ταινια) και δεν ειχε καμια σχεση με την γνησια.η γνησια αεροτομουλα ειναι πιο ελαστικη,πιο ελαφρια,καλυτερη ποιοτητα (το ενα καταλαβαινεις οτι ειναι σκετο σκληρο λαστιχο το αλλο πιο στοιβαρη κατασκευη και πιο ευκαμπτο) και στα τελειωματα της (δεξια-αριστερα) κανει κουρμπα ενω η ημιτασιον κανει γωνια και δεν φαινεται ωραια.ασε που ημιτασιον μπορει να μην κατσει σε μηκος ακριβως(μπορει να εχει ελλειμα-πλεονασμα δεξια-αριστερα κανα ποντο) ενω αμα παρεις αυτην που σου λεω δεν θα εχεις ουτε κενο ουτε θα βγαινει εξω απο το καπο.επειδη το εψαξα το θεμα αρκετα και σε αμερικανικα φορουμ αλλα και σε εμπορους απο ελλαδα ειναι εξακριβωμενο αυτο που σου λεω.ξερω εμπορους απο ελλαδα να σου πω που στελνουν παντου.ειναι ενας αθηνα που εχει ημιτασιον με 40ε και ενας θεσ/νικη που εχει τις γνησιες σε προσφορα ομως οχι στις τιμες που τις δινει η bmw.απο κει πηρα και γω την δικια μου την γνησια για το δικο μου.βεβαια αν δεν εισαι τοσο της λεπτομερειας οσο εγω χεχε βαλε την ημιτασιον με 40ε και καθαρισες.επαναλαμβανω ομως οτι πληρωνεις παιρνεις.γνωμη μου....
οποια βοηθεια χρειαστεις η' απορια για τα νυχακια γενικα πες μου γιατι και γω το χω μεσα και το φτιαχνω τωρα και επεσε τρελο ψαξιμο για το θεμα απο μενα.οπως λεει και ο r-load ψειριζω και την μαιμου εγω...χεχε
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.