Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Επιλογή βαθής Μ6 style ζαντών!!!!!!
Νίκελ εξωτερικά με μαύρο εσωτερικό 11 50,00%
Μαύρες εξ'ολοκλήρου 3 13,64%
Ασημί εξ'ολοκλήρου 2 9,09%
Αλλαγή ζαντών με άλλο σχέδιο 6 27,27%
Ψήφισαν: 22. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 29-05-12, 21:32
Το avatar του χρήστη Vassilis E46 Cabrio
Vassilis E46 Cabrio Ο χρήστης Vassilis E46 Cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Αντιπεριφερειάρχης
 
Εγγραφή: 25-11-2010
Μηνύματα: 691
Vassilis E46 Cabrio will become famous soon enoughVassilis E46 Cabrio will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 316e36compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Για να μην γίνομαι κακός (όπως πριν που σου είπα να τις πουλήσεις), ορίστε μια φωτογραφία στην οποία είναι βαμένες σκούρες... καλές είναι έτσι Βασίλη!




(μπορείς να τις βάψεις με τη βοήθεια ενός φίλου σου που έχει ξαναβάψει και να αγοράσεις 4 αυτοκολλητάκια //Μ από το ebay -αφού μάλλον αυτά που έχουν τώρα θα τα αφαιρέσεις πριν τις βάψεις)


Ελπίζω να σε βοήθησα λιγάκι
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...όλες οι απόψεις δεκτές και σεβαστές....
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 29-05-12, 21:39
Το avatar του χρήστη sierra
sierra Ο χρήστης sierra δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 699
sierra will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Όπως είναι ασημί με μαύρο εσωτερικά είναι το πιο ωραίο (όπως το αυθεντικό στη γνήσια ζάντα άλλωστε)
Συμφωνώ και εγώ Βασίλη είναι ωραία έτσι. Εκτός αν βάλεις σαν τις δικές μου...
__________________
Ο χειρότερος αντρας η καλύτερη γυναίκα...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 29-05-12, 22:09
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vassilis E46 Cabrio Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...όλες οι απόψεις δεκτές και σεβαστές....


Να είσαι καλά! Ευχαριστώ και εγώ
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 29-05-12, 22:17
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
ψιφησα ασημι εξ'ολοκληρου διοτι εισαι σκουρος.τις φοραγα και γω αυτες που φορας και επειδη μεσα ειναι μαυρες κοβουν στο ματι.ενω ασημι ολο φιανεται πιο τουμπανο και κανεις αντιθεση με το σκουρο σκαφος...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 30-05-12, 00:04
Το avatar του χρήστη Vassilis E46 Cabrio
Vassilis E46 Cabrio Ο χρήστης Vassilis E46 Cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Αντιπεριφερειάρχης
 
Εγγραφή: 25-11-2010
Μηνύματα: 691
Vassilis E46 Cabrio will become famous soon enoughVassilis E46 Cabrio will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sierra Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνώ και εγώ Βασίλη είναι ωραία έτσι. Εκτός αν βάλεις σαν τις δικές μου...
Eίμαι fan του πεντάστερου ζαντικού γιατί θέλω να διαγράφονται απο μέσα οι κόκκινες φρενάρες με τις μεγάλες δισκόπλακες....έστω και απο 330 που έχω...

Δύο υποψήφιες επιλογές που έχω αν τυχόν και αποφασίσω να αλλάξω ζάντες είναι αυτές...

1- 1105620_1_b.jpg

2- 907849_7_b.jpg

Δεκτές όλες οι γνώμες....
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 30-05-12, 00:12
Το avatar του χρήστη e60///M
e60///M Ο χρήστης e60///M δεν είναι συνδεδεμένος
UN-naturally aspirateD
 
Εγγραφή: 28-12-2006
Μηνύματα: 518
e60///M has a spectacular aura aboute60///M has a spectacular aura aboute60///M has a spectacular aura about
Βασιλη για το νικελωμα ηταν σχημα λογου αυτο που εγραψα γιατι προσωπικα δεν ειμαι καθολου φαν.

Επιμενω οτι αν τις βαψεις θα πρεπει να τις κανεις ασημι ολοκληρες οπως λεει ο Leo.
Οχι μαυρες σορρυ για οσους εχουν αλλα εχουν γινει απιστευτα της μοδας.
Αμα σου προτεινω κανα χρυσομπρονζε θα με κραξεις οποτε λεω ασημι :P

Αν πας για αλλαγη τελικα και το βασταει η τσεπη σου οι περφορμανς που ειναι ΕΠΙΚΕΣ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ!
__________________
2007 BMW 530i M-pack
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 30-05-12, 00:20
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vassilis E46 Cabrio Εμφάνιση μηνυμάτων
Eίμαι fan του πεντάστερου ζαντικού γιατί θέλω να διαγράφονται απο μέσα οι κόκκινες φρενάρες με τις μεγάλες δισκόπλακες....έστω και απο 330 που έχω...

Δύο υποψήφιες επιλογές που έχω αν τυχόν και αποφασίσω να αλλάξω ζάντες είναι αυτές...

1- Συνημμένο Αρχείο 36327

2- Συνημμένο Αρχείο 36328

Δεκτές όλες οι γνώμες....


Από τις 2 παραπάνω προσωπικά προτιμώ την νο1
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 30-05-12, 01:43
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vassilis E46 Cabrio Εμφάνιση μηνυμάτων
Eίμαι fan του πεντάστερου ζαντικού γιατί θέλω να διαγράφονται απο μέσα οι κόκκινες φρενάρες με τις μεγάλες δισκόπλακες....έστω και απο 330 που έχω...

Δύο υποψήφιες επιλογές που έχω αν τυχόν και αποφασίσω να αλλάξω ζάντες είναι αυτές...

1- Συνημμένο Αρχείο 36327

2- Συνημμένο Αρχείο 36328

Δεκτές όλες οι γνώμες....
Για μένα να κρατήσεις τις ζάντες που έχεις και στον χρωματισμό που τις έχεις. Του πάνε πάρα πολύ του αυτοκινήτου σου. Στο άλλο thread που το είχες γυαλίσει, αυτές χάζευα.

Επίσης, όπως είπαν και άλλοι, για μικροχτυπηματάκια δεν αξίζει να πληρώσεις βαφή. Η "νορμαλ" βαφές πάνε 120€-140€ το σετ και το νικέλωμα στα 350€ το σετ, αλλά νικέλωμα ΜΟΝΟ στον Πέττα. Όσα άλλα έχω δει είναι το νίκελ είτε θαμπό, είτε γεμάτο νερά. Για μένα πάλι, το νίκελ δεν θα μου άρεσε στις δικές σου.

Οπότε, πολύ πιο απλά, η γνώμη μου είναι "μην πετάς λεφτά για να επιφέρεις χειρότερο αποτέλεσμα, κράτα το όπως είναι". Αυτό.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 30-05-12, 14:04
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Για μένα να κρατήσεις τις ζάντες που έχεις και στον χρωματισμό που τις έχεις. Του πάνε πάρα πολύ του αυτοκινήτου σου. Στο άλλο thread που το είχες γυαλίσει, αυτές χάζευα.

Επίσης, όπως είπαν και άλλοι, για μικροχτυπηματάκια δεν αξίζει να πληρώσεις βαφή. Η "νορμαλ" βαφές πάνε 120€-140€ το σετ και το νικέλωμα στα 350€ το σετ, αλλά νικέλωμα ΜΟΝΟ στον Πέττα. Όσα άλλα έχω δει είναι το νίκελ είτε θαμπό, είτε γεμάτο νερά. Για μένα πάλι, το νίκελ δεν θα μου άρεσε στις δικές σου.

Οπότε, πολύ πιο απλά, η γνώμη μου είναι "μην πετάς λεφτά για να επιφέρεις χειρότερο αποτέλεσμα, κράτα το όπως είναι". Αυτό.
Συμφωνώ απόλυτα σε όλα.
Βασίλη, βάψτες όταν γίνουν πραγματικά χάλια.
Επίσης...βάψτες πάλι όπως είναι. Είναι φοβερό σχέδιο όπως είναι.

Είναι το μόνο σχέδιο που με δελέασε πραγματικά να βάλω replica ζάντες. Και αν χρειαστεί να πάρω ζαντες ρεπλικα τέτοιες θα πάρω.

Οι άλλες που έβαλες δεν είναι τόσο ωραίες. Οι σνιτσερ δε, είναι ωραίες, αλλά όχι όσο ωραίες είναι οι Μ6...

Άδικα βασανίζεσαι με το κεφάλαιο ζάντες.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 30-05-12, 14:39
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Talking

Ολα εξαρτονται απο το ΤΙ αρεσει εσενα και ποσα ευρωπουλα θελεις να ξοδεψεις..

Μην ακους τον Dim, ειναι Μ6felgenlover.. Πλακα κανω..

Συμφωνω οτι οι Μ6 ζαντες πανε ΠΟΛΥ στο μαυρο αμαξωμα και στο δικο σου δειχνουν πολυ ωραια..

Η performance που εβαλες φωτο ειναι ωραια, αλλα ποσο εχει?? Αξιζει??

Μην τις επισκευασεις.. εκτος αν κανεις κατι σαν repair σε μορφη DIY.. Να μην τις αλλαξεις χρωμα, να επισκευασεις μονο το μαυρο κομματι..

Αν τις εχεις βαρεθει, κοιτα μηπως πετυχεις κατι καλο και παιξει καποια ανταλλαγη που να σε συμφερει..

Εγω σου ειπα κοιτα και για 9αρες (18) απο Μ3 Ε46..

Και φυσικα, οχι χημικα στις ζαντες.. Και ειδικα στις Μ6 (που ειναι και ρεπλικα οπως και ναχει, δεν αντεχουν σαν τις ΟΕΜ) που ειναι πενταμπρατσες και καθαριζονται ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ.. Τι να πουμε κι εμεις..!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.