Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 13-02-11, 22:59
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
σαλονι μ3 ε46 σε ε36μ3

οπως λεει και ο τιτλος μπορω να βαλω σαλονι απο ε46 μ3 σε ε36 μ3αντε εστω και τα μπροστα μονο περιμενω την βοηθεια σας γτ εχω βρει ενα σε πολυ καλη τιμη αν εχετε κι εσεις κατι υποψιν σας δεκτο βεβαια!!!! αυτα περιμενω απαντησεις!!!!!α!!!κατι που δεν ρωτησα επειδη ειναι ηλεκτρικα χρειαζεται καμια φισα η εχουν το μοτερακι κατω απο το καθισμα και θερμενομενα και τα δικα μου ειναι.εχω σαλονι απο ε36μ3.χρειαζεται καμια αλλαγη σε αυτο???
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 14-02-11, 03:01
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Τα μπροστινα καθισματα μπαινουν χωρις καμια αλλαγη...Με τα πισω δε ξερω τι γινεται...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 14-02-11, 08:34
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
δεν αξιζει
θελουν πατεντα τα μπροστινα να μπουνε
με τα ηλεκτρικα πρεπει να δοκιμαζεις και να βαζεις
πιανουν πολη χωρο και οταν θα το πηγενεις μπρωστα για να κατσει κανεις πισω σταματαει το καθισμα στο ταμπλο

και τα πισω δεν μπενουν ενοειτε

και να μην ειχες οκ να το καταλαβω αλλα εχεις απο μ3 36 οποτε με τα χρηματα αυτα που ειναι να δωσεις περνα ενα δερμα / υφασμα στα ηδι υπαρχον

και ναι και αυτο το εχουμαι κανει ...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 14-02-11, 09:20
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Ρε Σπυρακο, θελεις να βαλεις σαλονι απο 46αρι Μ3 στο 36αρι σου.. Σε αλλο θεμα ειδα οτι θελεις να βαλεις μοτερ απο 46αρι Μ3 στο 36αρι σου.. Εεε, πως δεν παιρνεις ενα 46αρι Μ3 να τελειωνεις..!! Πλακα κανω ετσι.. Μη παρεξηγηθουμε κιολας..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 14-02-11, 21:47
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε Σπυρακο, θελεις να βαλεις σαλονι απο 46αρι Μ3 στο 36αρι σου.. Σε αλλο θεμα ειδα οτι θελεις να βαλεις μοτερ απο 46αρι Μ3 στο 36αρι σου.. Εεε, πως δεν παιρνεις ενα 46αρι Μ3 να τελειωνεις..!! Πλακα κανω ετσι.. Μη παρεξηγηθουμε κιολας..
γεια σου φιλε μου !!πλακα στην πλακα αυτο ακριβως μου ειπανε και οι φιλοι μου θελω να βαλω μοτερ θελω σαλονι ,μου ειπανε παρε ενα μ3 ε46 να τελειωνωαλλα τι να κανω μου αρεσει το σκαφος του ε36 !!!σοβαρα δεν ξερω τι να κανω το σαλονι παλι οχι οτι με χαλαει και του ε36 μ3 αλλα τι να σου πω δεν ξερω τι με εχει πιασει !!!!
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 14-02-11, 21:51
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα μπροστινα καθισματα μπαινουν χωρις καμια αλλαγη...Με τα πισω δε ξερω τι γινεται...
οκ τα μπροστα μπαινουν, δεν με διαφερουν τα πισω ,επειδη ειναι ηλεκτρικα εκει τι κανω??
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 14-02-11, 22:01
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν αξιζει
θελουν πατεντα τα μπροστινα να μπουνε
με τα ηλεκτρικα πρεπει να δοκιμαζεις και να βαζεις
πιανουν πολη χωρο και οταν θα το πηγενεις μπρωστα για να κατσει κανεις πισω σταματαει το καθισμα στο ταμπλο

και τα πισω δεν μπενουν ενοειτε

και να μην ειχες οκ να το καταλαβω αλλα εχεις απο μ3 36 οποτε με τα χρηματα αυτα που ειναι να δωσεις περνα ενα δερμα / υφασμα στα ηδι υπαρχον

και ναι και αυτο το εχουμαι κανει ...
γεια σου φιλε μου!!!καταρχην η γερμανιδα σου δεν παιζεται!!!!και εγω κατι τετοιο ηθελα να αποκτησω η μ3ε46αλλα τι να κανουμε βιαστικα ... οχι βεβαια οτι με χαλαει και το ε36μ3ειχα δωσει μπροστα λεφτα γι αυτο το πηρα αλλιως θα ειχα ανεβει αθηνα και θα ειχα κατεβασει ενα απο τα 2 εργαλεια που σου ειπα αλλα δεν τρεχει τπτ ολα καλα παλι!!!τεσπα στο θεμα μας τωρα δλδ τι πατεντα θελουν για να μπουν??επειδη ειναι ηλεκτρικα και θερμενομενα εκει τι κανω??μπορεις να με βοηθησεις λιγο??ευχαριστω!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 14-02-11, 22:24
Το avatar του χρήστη fz21
fz21 Ο χρήστης fz21 δεν είναι συνδεδεμένος
turbo sucks....! ! !
 
Εγγραφή: 22-10-2007
Μηνύματα: 751
fz21 will become famous soon enoughfz21 will become famous soon enough
τα vader του Μ3 Ε36 ειναι απο τα πιο ομορφα καθισματα που εχουν μπει σε αυτοκινητο μαζικης παραγωγης,εισαι σιγουρος οτι θελεις του Ε46 που ειναι και πιο χοντροκομμενα,λογικα θα εχεις προβλημα χωρου,κατα τα αλλα περι ορεξεως που λεει και η παροιμια....
οσο αναφορα τα ηλεκτρικα αν εχεις ηλεκτρολογο γατα τοτε μην σε φοβιζει τπτ,ολα γινονται...!!!!
__________________
Πωλούνται Πίσω φρένα απο Ε46 330...! :http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=27897
avatar:production and design originally by E36Rules!! ..........! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 14-02-11, 22:26
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
απο τη στιγμή που σου λέει MZ 3 οτι το έχει δοκιμάσει κ δέν μπάινει γιατί τρελάινεσαι ρε σπύρο? να σου πω κάτι? το σαλώνι της Ε36Μ3 είναι το καλύτερο σαλώνι που έχω δεί ποτέ σε bmw. γιατί δε του περνάς ένα νέο δέρμα? μή το αλλάξεις με κανένα...άσε που το θεωρώ κακγουριά το να βάζεις σε ένα τέτοιο αυτοκίνητο πράγματα που δέν είναι δικά του... σα να βάλει σε Ε46 σίτες Μ///3 στα φτερά...χαλάει η αρμονία ρε παιδί μου...προσωπική γνώμη και μόνο..άν θέλεις την ακούς...
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 14-02-11, 22:34
Το avatar του χρήστη bachis
bachis Ο χρήστης bachis δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 71
bachis is on a distinguished road
οντως το M3 Ε36 εχει τα πιο ομορφα καθισματα που εχω δει σε BMW
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.