Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 24-06-09, 12:59
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
και με αφορμη το θεματακι αυτο ηθελα να ρωτησω τους γνωστες του αντικειμενου!!! ποια η διαφορα μεταξυ Μ ψαλιδιων και Απλων σε 46αρι facelift?εμφανισιακα ειναι ακριβωσ μα ακριβωσ τα ιδια εκτος οτι τα Μ εχουν ενα ταμπελακι που λενε Μ και σε κατι νουμερα που εχουν επανω τους (κατι Τ7 Τ8 νομιζω)ειναι παλι ιδια!!!!!!
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 24-06-09, 13:16
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
και με αφορμη το θεματακι αυτο ηθελα να ρωτησω τους γνωστες του αντικειμενου!!! ποια η διαφορα μεταξυ Μ ψαλιδιων και Απλων σε 46αρι facelift?εμφανισιακα ειναι ακριβωσ μα ακριβωσ τα ιδια εκτος οτι τα Μ εχουν ενα ταμπελακι που λενε Μ και σε κατι νουμερα που εχουν επανω τους (κατι Τ7 Τ8 νομιζω)ειναι παλι ιδια!!!!!!
Καπου εδω στο φορουμ εχω διαβασει οτι τα Μ πακ ειναι πιο ενυσχυμενα.. (παντως ειναι διαφορετικα απο τα απλα..). Το ψαχνω και γω φιλε, γιατι θελουν αλλαγη.. Πρεπει να δουμε στο site της MEYLE αν δινει 2 κωδικους, γιατι ενας φιλος μου ειπε οτι δινει ενα κωδικο..
Θελει λιγο ψαξιμο, γιατι θυμαμαι οτι ειχε ενα τεραστιο pdf στο site της ΜΕΥLE με κωδικους...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 24-06-09, 16:12
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
η εδω αντιπροσωπεια απ οσο ρωτησα εχει 2 κωδικους λενε αλλα δεν ειναι επιβεβαιωμενο αυτο δλδ στα λογια μονο το ειπαμε δεν ψαξαμε να δουμε!!!!τωρα απο θεμα διαφορας τουλαχιστο με το δικο μου αυτοκινητο επειδη ετυχε να τα δω διπλα διπλα εμφανησιακα ειναι ακριβως τα ιδια με την παραμικρη διαφορα!!!!!!
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 24-06-09, 17:02
Το avatar του χρήστη kostas e46
kostas e46 Ο χρήστης kostas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μηνύματα: 814
kostas e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
η εδω αντιπροσωπεια απ οσο ρωτησα εχει 2 κωδικους λενε αλλα δεν ειναι επιβεβαιωμενο αυτο δλδ στα λογια μονο το ειπαμε δεν ψαξαμε να δουμε!!!!τωρα απο θεμα διαφορας τουλαχιστο με το δικο μου αυτοκινητο επειδη ετυχε να τα δω διπλα διπλα εμφανησιακα ειναι ακριβως τα ιδια με την παραμικρη διαφορα!!!!!!
Πανο το απλο ψαλιδι με το Μ η μονη διαφορα που εχει ειναι το εξωτερικο μπαλακι κατα τα αλλα ειναι αλριβος το ιδιο.
Σε original εχει και το συματακι Μ ενω αν τα παρεις σε lemforder δεν εχει το Μ συματακι αλλα καμια αλη διαφορα κι εγω στο δικο μου εβαλα τα lemforder τα M.
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 24-06-09, 17:39
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
το μπαλακι δλδ τι διαφορα εχει ρε Κωστα ειναι πιο ενισχυμενο?απλα και εγω αυτο προσεξα οταν τα συγκρινα οτι δεν εχουν διαφορα τα μπαλακια δεν μπορεσα γιατι το δικο μου ηταν επανω στο αμαξι!!!!αξιζει αυτη η αλλαγη απο τα απλα?υπαρχει διαφορα σε τι?
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 24-06-09, 17:41
Το avatar του χρήστη kostas e46
kostas e46 Ο χρήστης kostas e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μηνύματα: 814
kostas e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
το μπαλακι δλδ τι διαφορα εχει ρε Κωστα ειναι πιο ενισχυμενο?απλα και εγω αυτο προσεξα οταν τα συγκρινα οτι δεν εχουν διαφορα τα μπαλακια δεν μπορεσα γιατι το δικο μου ηταν επανω στο αμαξι!!!!αξιζει αυτη η αλλαγη απο τα απλα?υπαρχει διαφορα σε τι?
To M μπαλακι ειναι ποιο ενυσχημενο!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 24-06-09, 18:33
m-power_01 Ο χρήστης m-power_01 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-12-2008
Μηνύματα: 873
m-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the rough
Χτες που εψαχνα ειδα στο turner motorsport να αναφερει οτι τα m-pack ειναι πιο ''δεμενα'' τα μπαλακια του.Επειδη παντως εχω δει και τα μεν και τα δε πιστευω οτι σαν καινουρια δεν εχουν διαφορες.Τωρα αν εχουν διαφορα στον χρονο...αγνωστο
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 24-06-09, 18:48
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
αρα ( ΜΠΑΛΑΚΙΑ ) διαφορες εχουν τελικα!!!!!!!τζαμπα λεφτα να δινουμε!!!!!
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 24-06-09, 19:46
Το avatar του χρήστη KATSAMPOXAKIS
KATSAMPOXAKIS Ο χρήστης KATSAMPOXAKIS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2007
Μηνύματα: 514
KATSAMPOXAKIS is on a distinguished road
απο οτι ξερω τα ψαλιδια τα Μ το ενα μπαλακι απο τα δυο που στιριζεται δεν εχει σινεμπλοκ ειναι φιξ κατευθιαν , δηλαδη ειναι πιο δυσκολο να τζογαρει απο εκει.
το ψαχνω παντος και εγω γιατι θελουν αλαγμα και τα δυο σεμενα
__________________
το υπογράφω!!!
Απάντηση με παράθεση
  #50  
Παλιά 24-06-09, 21:50
Ste e46 Ο χρήστης Ste e46 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 22-06-2009
Μηνύματα: 3
Ste e46 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zaharias Εμφάνιση μηνυμάτων
Καπου εδω στο φορουμ εχω διαβασει οτι τα Μ πακ ειναι πιο ενυσχυμενα.. (παντως ειναι διαφορετικα απο τα απλα..). Το ψαχνω και γω φιλε, γιατι θελουν αλλαγη.. Πρεπει να δουμε στο site της MEYLE αν δινει 2 κωδικους, γιατι ενας φιλος μου ειπε οτι δινει ενα κωδικο..
Θελει λιγο ψαξιμο, γιατι θυμαμαι οτι ειχε ενα τεραστιο pdf στο site της ΜΕΥLE με κωδικους...
Μολις τσεκαρα το site της Meyle (http://www.meyle.com/html/techtips/index.php?lang=2 )
για ψαλιδια σε Ε46 και υπαρχει μονο ενας τυπος o HD (heavy dute)
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:12.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.