Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 23-09-12, 16:34
Το avatar του χρήστη Straight six
Straight six Ο χρήστης Straight six δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-03-2009
Μηνύματα: 923
Straight six will become famous soon enough
προτεινω να κλειδωθει......
__________________
PANAGIOTIS SAYS: Nothing better than a damn S-T-R-A-I-G-H-T S-I-X
engine
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 23-09-12, 21:55
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw e36 316i Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια οδηγαω παρανομα εδω και 6 χρονια bmw z4 e85 και χερω πολυ καλα να χειριζομαι αυτο κινητα με πολλα αλογα και εχω πολυ εμπειρια στουσ δρομουσ γιατι ο πατερασ μου μου το δινει συνεχεια!το να παω να βγαλω διπλωμα για μενα ειναι μια βλακεια!!!πολλοι δεν με πιστευουν αλλα εχω πολυ εμπειρια απο οδηγημα!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw e36 316i Εμφάνιση μηνυμάτων
στην αρχη το e36 για κανα χρονο η δυο δεν θυμαμε καλα και μετα το ζ4 αλλα να πω την αληθεια με το ε36 εχω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ εμπειρια στους δρομους αλλα οπως ειπα σταματησα πια να το περνω μεχρι να βγαλω διπλωμα γιατι τα κακα μια φορα συμβαινουν...
Φιρί φιρί το πάς να μιλήσω.....
Ας με σταματήσουν οι αντμίν παρακαλώ πολύ...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 23-09-12, 21:58
Το avatar του χρήστη Nickolas_s2k
Nickolas_s2k Ο χρήστης Nickolas_s2k δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-07-2009
Μηνύματα: 254
Nickolas_s2k is on a distinguished road
ραπιντ μιλα για το κοινο σου..παρακαλω τους αντμιν να μην τον σταματησουν..
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 23-09-12, 22:00
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Έχω 2 παρατηρήσεις.

Η μια είναι στον αγαπητό Μιχάλη.
Μιχάλη, ο νόμος λέει ότι είναι παράνομο και έχεις κάποιες κυρώσεις. Όσον αφορά το θέμα με την ασφάλεια και πόσο καλυμμένος είσαι, δεν είναι αποσαφηνισμένο.
Γενικά είναι άσχημη και η καραμέλα του ''Επι του πρακτεου αλλαζουν πολλα πραγματα για καποιον που γνωριζει πως και γιατι''...προφανώς και εννοείς κάτι παράτυπο και δεν είναι σε θέση να το κάνουν όλοι. Το να παρακινούμε ότι το αδήλωτο μοτέρ είναι cool και μην ανησυχείτε δεν είναι ότι καλύτερο.

Τώρα για το φίλο που άνοιξε το θρέντ.
Σου είπα πριν μην μου πείς ότι οδηγούσες...πόσο έχεις οδηγήσει σε χιλιόμετρα στο δρόμο?
Προφανώς σου έδινε το αμάξι για κάποια βόλτα σε ελεγχόμενο χώρο (αλλιώς είναι εγκληματίας ο πατέρας σου και μην παρεξηγηθείς για την έκφραση).

Στο δημόσιο δρόμο αν σκότωνες κανέναν (πολύ εύκολο) με το Ζ4 ξέρεις τι θα γινόταν?

Ώρες ώρες απορώ με τη νοοτροπία 1970 (που ήταν δικαιολογημένη με βάση τα δεδομένα της εποχής) στην εποχή του 2000+....


Συγνώμη που παριστάνω τον ''σκληρό'', αλλά δεν έχεις ιδέα από οδήγηση. Όταν βγάλεις δίπλωμα και κάνεις τα πρώτα 30-50.000 χλμ τότε θα πείς ότι αρχίζεις.... (αυτό μου το είχε πει ο δάσκαλος της οδήγησης πριν 18 χρόνια και είχε απόλυτο δίκαιο).

Θα στο πω και αλλιώς στα Αγγλικά από μια Ιαπωνική σοφία των πολεμικών τεχνών.
1000 days of training, a beginner. 10000 days of training, a master.

Βάλε πόσα χρόνια αντιστοιχούν σε 1000 μέρες και 10.000μέρες αντίστοιχα, βάλε και 10.000χλμ ανά χρόνο και είσαι μέσα.

Το ότι οδηγείς από 11 ετών (έλεος), κράτα το για τον εαυτό σου και μη το μοιράζεσαι προς τα έξω καλύτερα.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 23-09-12 στις 22:10 Αιτία: tragic spelling error
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 24-09-12, 02:36
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Παιδια και γω οδηγω απο 9 χρονων σε δρομους ΜΟΝΟ για να παμε στο χωραφι μεχρι να γινω 17-18! Ελεγα οτι ξερω να οδηγω κλπ κλπ. Και ηξερα τα παντα με λιγα λογια ΑΛΛΑ (!) το ποσο διαφορετικο ειναι να οδηγεις σε δημοσιο δρομο απο το να οδηγεις σε χωματοδρομους φανταζομαι θα ξερετε! Εβγαλα διπλωμα στα 18 μου και τωρα ειμαι 22. Τα τελευταια τεσσερα χρονια εχω γραψει 170.000 χιλιομετρα και σκεφτομαι οτι καθε μερα με αυτα που βλεπω στους δρομους (συχνα ταξιδια) αποκτω περισσοτερη εμπειρια, δε γινεσαι απο τη μια μερα στην αλλη οδηγος.
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 24-09-12, 02:57
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω 2 παρατηρήσεις.

Η μια είναι στον αγαπητό Μιχάλη.
Μιχάλη, ο νόμος λέει ότι είναι παράνομο και έχεις κάποιες κυρώσεις. Όσον αφορά το θέμα με την ασφάλεια και πόσο καλυμμένος είσαι, δεν είναι αποσαφηνισμένο.
Γενικά είναι άσχημη και η καραμέλα του ''Επι του πρακτεου αλλαζουν πολλα πραγματα για καποιον που γνωριζει πως και γιατι''...προφανώς και εννοείς κάτι παράτυπο και δεν είναι σε θέση να το κάνουν όλοι. Το να παρακινούμε ότι το αδήλωτο μοτέρ είναι cool και μην ανησυχείτε δεν είναι ότι καλύτερο.

Τώρα για το φίλο που άνοιξε το θρέντ.
Σου είπα πριν μην μου πείς ότι οδηγούσες...πόσο έχεις οδηγήσει σε χιλιόμετρα στο δρόμο?
Προφανώς σου έδινε το αμάξι για κάποια βόλτα σε ελεγχόμενο χώρο (αλλιώς είναι εγκληματίας ο πατέρας σου και μην παρεξηγηθείς για την έκφραση).

Στο δημόσιο δρόμο αν σκότωνες κανέναν (πολύ εύκολο) με το Ζ4 ξέρεις τι θα γινόταν?

Ώρες ώρες απορώ με τη νοοτροπία 1970 (που ήταν δικαιολογημένη με βάση τα δεδομένα της εποχής) στην εποχή του 2000+....


Συγνώμη που παριστάνω τον ''σκληρό'', αλλά δεν έχεις ιδέα από οδήγηση. Όταν βγάλεις δίπλωμα και κάνεις τα πρώτα 30-50.000 χλμ τότε θα πείς ότι αρχίζεις.... (αυτό μου το είχε πει ο δάσκαλος της οδήγησης πριν 18 χρόνια και είχε απόλυτο δίκαιο).

Θα στο πω και αλλιώς στα Αγγλικά από μια Ιαπωνική σοφία των πολεμικών τεχνών.
1000 days of training, a beginner. 10000 days of training, a master.

Βάλε πόσα χρόνια αντιστοιχούν σε 1000 μέρες και 10.000μέρες αντίστοιχα, βάλε και 10.000χλμ ανά χρόνο και είσαι μέσα.

Το ότι οδηγείς από 11 ετών (έλεος), κράτα το για τον εαυτό σου και μη το μοιράζεσαι προς τα έξω καλύτερα.
Αγαπητε Dim77,πολλα εννοουσα με την εκφραση μου,οχι απαραιτητα ολα παρατυπα.....δεν παρακινω κανεναν σε παρανομες πραξεις,απλως μασαω την ιδια καραμελα που μασανε κι αυτοι που κινδυνολογουν......Κι επειδη υπαρχει και η εκφραση:''δεν θελω συμβουλες,μ@λ@κιες κανω και μονος μου'' πιστευω οτι ο καθενας εδω μεσα εχει το μυαλο να κρινει μονος του τι πραττει και δεν εχει αναγκη ουτε εμενα να του πω καν'το,ουτε καποιον αλλο να του πει μην!Οσους κουρασα λοιπον με την ''καραμελα'' μου,αλλο τοσο με κουρασαν κι αυτοι με την δικια τους.Ας τη σταματησουμε αμφοτεροι λοιπον....κι ας μην το παιζουμε μεντορες αυτοκλητοι...
Οσον αφορα το παιδι(γιατι περι παιδιου προκειται) που ανοιξε το thread και θεωρει εαυτον εμπειρο στην οδηγηση στα 17.5 του,θα του πω μια προσωπικη μου εμπειρια:
''Στα 19 μου χρονια θεωρουσα τον εαυτο μου,οδηγαρα,με εμπειρια,ημουν αποδεδειγμενα γρηγορος σε διαφορα στεκια.....6 μηνες μετα,ηρθε η κακη στιγμη που η ελλειψη εμπειριας εστειλε εναν στον ταφο και 2 στο νοσοκομειο.........15 χρονια τωρα,με χιλιαδες χλμ σε δρομο και πιστα,καταλαβα ενα τεραστιο λαθος που εκανα τοτε...ΝΟΜΙΖΑ οτι ειχα εμπειρια.....''
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 24-09-12, 04:11
bmw e36 316i Ο χρήστης bmw e36 316i δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-06-2011
Μηνύματα: 40
bmw e36 316i is on a distinguished road
Καλα επειδη δεν βλεπω και πολυ φιλικο κλιμα δεν το συνεχιζω γιατι δν βγαζω νοημα οντως αυτα που εχω κανει με το αυτοκινητο να μην τα βγαζω παραπερα γιατι απο τι ειδα γινονται και παρεξηγησεις!Tωρα rapid_fast πες οτι θελεις εγω δεν παρεξηγουμαι!Φιλε Stunt Mike εχεις δικιο αλλα τεσπα το σταματαω!Τελος ο πατερας μου οχι δεν ηταν τρελος :p παντα σε ελεγχομενο χωρο και πολυ λιγες φορες μου το εδινε στον δρομο(με λιγη κινηση).Ευχαριστω!
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 24-09-12, 04:21
bmw e36 316i Ο χρήστης bmw e36 316i δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-06-2011
Μηνύματα: 40
bmw e36 316i is on a distinguished road
Επιπλεον ολες αυτες τις μετατροπες δεν θα τις εκανα με το που γινομουν 18! εγω θα περιμενα ετσι και αλλιως να μαζεψω εμπειρια μεχρι τα 21-22 και να κρινω και απ'τις καταστασεις(οικονομικες και αλλα) γιατι το καταλαβαινω και γω οτι δεν ειναι λογικο να θελω απευθειας 190 αλογα το λιγοτερο!αλλα απ'οτι καταλαβα λαθος συμπερασματα βγηκαν..και το χω πει παραπολλες φορες οτι επιτιδες ψαχνομαι απο τωρα για να παρω αποφασεις...και μαλλον θα το βελτιωσω και μονος μου το αυτοκινητο γιατι και το σχολειο τελειωσα και τωρα αρχιζω σχολη για μηχανικος αυτοκινητων....
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 24-09-12, 04:27
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Ρε πάρε το αμάξι κ βγες έξω στους δρόμους να συμπλήρωσης τα 50000 χλμ γιατί άλλιος ο ντιμ δεν θα σε αφήσει σε χλωρο κλαρι!
Πιτσιρικο ξεκολλα κ άραξε μην τρελενεσαι έχεις χρόνια μπροστά σου να πάρεις 6κυλινδρα μάθε τώρα με αυτο που έχεις ,οτι σου λένε τα παιδιά εδω στο λένε για το δικό σου καλο γιατι δεν υπάρχει περιπτώσει σε αυτή την ηλικία να μην την κανεις την μ@λακια κ να χτυπισεις!στο λέω απο προσωπική εμπιρια το 1ο μου ήταν. 6κυλινδρο έτσι σα κ σένα χτυπιωμουνα κ γω κ το αποτέλεσμα την τριτη μέρα καρφοθικα σε ένα δέντρο απο της μαλακιες κ τα κολοπιπινια ούτε ασφάλεια δεν είχα προλάβει να βγαλω
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 24-09-12, 04:32
bmw e36 316i Ο χρήστης bmw e36 316i δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-06-2011
Μηνύματα: 40
bmw e36 316i is on a distinguished road
Χαχαχα Σ'ευαριστω φιλε bmwdakias85 δεν τρελενομαι :p απλα ξερεις κανω ονειρα και δεν θελω να βγαζουν λαθος συμπερασματα αλλα νταξει δεν εχω πειραχτει καθολου με τα παιδια ισα ισα που ασχολουνται και μαζι μου γιατι νοιαζονται αν ηταν δεν θα μιλαγαν καν! Ευχαριστω!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
316i, bmw, e36, sedan


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:08.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.