Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 09-03-08, 17:58
JuNiOr_ Ο χρήστης JuNiOr_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-02-2006
Μηνύματα: 303
JuNiOr_ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από michaelp900 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι 320 ειναι.Μ λεει οτι ειναι εξαλυλινδρο,2000cc,150hp.
To αστειο ειναι οτι ειπε οτι γ@μ@ει κ το Ε90 325ι ενος αλλου φιλου μ.Μηπως λεω μηπως νομιζει οτι εχει Buggati??
παταει και το 325 με τα 218 αλογα???πες στο φιλο να μας πει που εχει το μαγαζι του να παρουμε κανα δρακο....
τι αλλο θ ακουσουμε...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 09-03-08, 19:39
Το avatar του χρήστη michaelp900
michaelp900 Ο χρήστης michaelp900 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-10-2007
Μηνύματα: 534
michaelp900 is on a distinguished road
Τι να σας πω.Απλα λεει οτι επειδη εχει κουπε το αμαξι εχει αλλο στησιμο και ειναι πιο σπορ και οτι ακομα κ αν εχω το 320 Ε90 με M-SPORT αναρτηση κ σειριακο κιβωτιο το δικο μου παραμενει οικογενειακο.Κ ο αλλος ο φιλος μου που εχει το 325ι Ε90 πηρε ενα peugeot 106 rallye και ειπε οτι οταν αυτος θα ειναι στο αλλο φαναρι εγω θα ειμαι στη μεση της διαδρομης.
Οι μεγαλυτεροι σε ηλικια απο εμενα....δωστε τα φωτα σας....τι να πω...
__________________
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη michaelp900 : 09-03-08 στις 19:43
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 09-03-08, 22:22
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από michaelp900 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να σας πω.Απλα λεει οτι επειδη εχει κουπε το αμαξι εχει αλλο στησιμο και ειναι πιο σπορ και οτι ακομα κ αν εχω το 320 Ε90 με M-SPORT αναρτηση κ σειριακο κιβωτιο το δικο μου παραμενει οικογενειακο.Κ ο αλλος ο φιλος μου που εχει το 325ι Ε90 πηρε ενα peugeot 106 rallye και ειπε οτι οταν αυτος θα ειναι στο αλλο φαναρι εγω θα ειμαι στη μεση της διαδρομης.
Οι μεγαλυτεροι σε ηλικια απο εμενα....δωστε τα φωτα σας....τι να πω...

Αυτό που έχουν να πουν οι μεγαλύτεροι είναι ότι οι διαμάχες λύνονται στο δρόμο και με ΜΑΡΤΥΡΕΣ, ΟΛΑ τα ΑΛΛΑ ειναι αμπλελοφιλοσοφίες.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 10-03-08, 12:11
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Και εγώ θα έρθω να σας πατήσω με το 316 μου. Είναι compact δύναμη και είναι πολύ sport...

Ρε σεις, αντί να ξεκατινιάζεστε στα λόγια, πατήστε φιλικά και όμορφα. Αυτός που θα φτάσει πρώτος παραγγέλνει, ο τελευταίος πληρώνει και όλες οι διαφωνίες λύνονται χωρίς πολλά-πολλά Ότι και να λέμε εμείς...Καλά-καλά δεν έχουμε βγάλει άκρη τι αμάξι ακριβώς είναι το Ε46.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 13-03-08, 08:34
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
ρε παιδια αν δεν κανω λαθοσ ειχαν βγει κινητηρεσ 2000cc 6κυλινδροι με 150 αλογα και νομιζω ηταν μεχρι το 2001????????/γιατι να μην ειναι τετοιο το αυτοκινητο του παιδιου?εγω ναομιζω οτι αν ειναι ετσι τα πραγματα μαλλον το ε90 θα ειναι μπροστα.αυτο περι κουπε και οικογενιακου οτι ειναι πιοπ σπορ το κουπε και παει καλυτερα πτωτη φορα το ακουω(αντε να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε)
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 13-03-08, 08:40
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
εγω δεν ξερω να πω ποιο παει καλυτερα(βασικα ουτε με νοιαζει)αυτο που εχω να πω ειναι οτι φιλος μου που εχει παρει ε92 320 μου λεει οτι παει χειροτερα απο το δικο μου.αλλα οπως ειπα και πριν εμενα δεν με νοιαζει.με νοιαζει ο ηχος απο τα εξη πιστονια να χτυπαν.και αυτο δυστυχως δεν το εχει το 320 ε92.αν το ειχε θα αγγιζε το τελειο.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 13-03-08, 09:22
Το avatar του χρήστη shido
shido Ο χρήστης shido δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 2.669
shido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gyiama Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε παιδια αν δεν κανω λαθοσ ειχαν βγει κινητηρεσ 2000cc 6κυλινδροι με 150 αλογα και νομιζω ηταν μεχρι το 2001????????/γιατι να μην ειναι τετοιο το αυτοκινητο του παιδιου?εγω ναομιζω οτι αν ειναι ετσι τα πραγματα μαλλον το ε90 θα ειναι μπροστα.αυτο περι κουπε και οικογενιακου οτι ειναι πιοπ σπορ το κουπε και παει καλυτερα πτωτη φορα το ακουω(αντε να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε)
εχει βγει ο κινητηρας που λες,αλλα το παιδι μιλαει για facelift αρα 2003 και μετα
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 13-03-08, 10:46
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Xμ........αν ειναι 6 κυλινδρο...ειτε 2.2 τοτε ειναι σιγουρα μπροστα..!!
Αν ειναι 2.0 εξακυλινδρο ισως εχεις ενα θεμα.....!!!!
Καλα το 325 δεν το βλεπει που να κανει τουμπες......~
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 13-03-08, 11:15
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
Sorry δεν το προσεξα οτι ειπε facelift αλλα παιζει και το εξησ σεναριο να{{{ ειναι 318 μετονομασμενο}}}σε 320 και καλα λογο 2λιτρου μοτερ (κλασικη πατατα του car.gr)και να λεει οτι ναναι.ενα απλο κολπακι για να δει ο φιλοσ αν ειναι 6κυλινδρο με 170 αλογα και οχι 150 γιατι οπωσ λεει οτι ειναι και facelift αυτο δεν γινεται η 4κυλινδρο με 143,ειναι να κοιταξει λιγο την εξατμιση και να δει αν εχει 2πλη μπουκα πισω η μονη.αν ειναι μονη ειναι απλα 4κυλινδρο. και ακομα να εχει αλλαξει εξατμιση παλι φαινεται αν σκυψεισ.λεμε τωρα αν δεν ανοιξει ο αλλοσ καπο!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 14-03-08, 01:14
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Να γίνει η κοντρίτσα και όλα θα ξεκαθαρήσουν. Θα πέσει και νηστήσιμη μάσα με ψαρονέφρι μετά .....
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:11.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.