Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 25-02-06, 18:19
Το avatar του χρήστη geovass
geovass Ο χρήστης geovass δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-11-2004
Μηνύματα: 298
geovass is on a distinguished road
Ωραιο ειναι !
Μεγια!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 03-04-06, 01:58
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Ερώτηση...Η βάση αυτή και το βίσμα τροφοδοτεί και ρεύμα το ipod, ή χρειάζεται φόρτιση;
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 03-04-06, 14:14
Το avatar του χρήστη MAC Z4
MAC Z4 Ο χρήστης MAC Z4 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-02-2006
Μηνύματα: 136
MAC Z4 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver
Ερώτηση...Η βάση αυτή και το βίσμα τροφοδοτεί και ρεύμα το ipod, ή χρειάζεται φόρτιση;
Το τροφοδοτεί!
__________________
Άλλο είναι να δίνεις σε κάποιον ότι του οφείλεις και άλλο ότι του αρμόζει... (lipton)
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 03-04-06, 21:11
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
?

Και ανοίγει και κλίνη μόνο του όπως το εργοστασιακό c d π.χ ?
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 04-04-06, 08:24
Το avatar του χρήστη pant75gr
pant75gr Ο χρήστης pant75gr δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 08-09-2005
Μηνύματα: 74
pant75gr is on a distinguished road
Λοιπον κυριοι μετα απο το ποστ αυτο, πηγα και εγω εχτες και εγκατεστησα IPOD.
Μου πηρανε 220 για το ανταπτορακι + εργασια και πληρωσα και 230 για ενα ΙPOD ΝΑΝΟ 2 GB...ετσι για αρχη.
Παντως εχω μεινει με τις καλυτερες εντυπωσεις μιας και ουτε CD χρειαζεσαι ουτε CDιερες, και δεν χρειαζεται να αλλαξεις και το μαμα στερεοφωνικο με καποιο αλλο και να "χαλασεις" την ομορφια και προσοψη του ταμπλω.
Σε περιοριζει ομως στις 5 playlists λογω προσβασης απο το μαμα στερεοφωνικο αλλα και παλι ειναι υπεραρκετες.
__________________
BMW Maniac
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 04-04-06, 08:36
Το avatar του χρήστη MAC Z4
MAC Z4 Ο χρήστης MAC Z4 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-02-2006
Μηνύματα: 136
MAC Z4 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3
Και ανοίγει και κλίνη μόνο του όπως το εργοστασιακό c d π.χ ?
Κανονικα!
Το Ipod Παιρνει εντολη ότι παιζει μέσω του εργοστασιακού όπως ακριβώς και η cdντιερα... όταν λοιπον κλεισεις το εργοστασιακό είτε απο το κουμπι είτε με το κλειδι το ipod μπαινει για 5λεπτα σε κατασταση αναμονης και μετα κλεινει... μονο του...
__________________
Άλλο είναι να δίνεις σε κάποιον ότι του οφείλεις και άλλο ότι του αρμόζει... (lipton)
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 04-04-06, 09:13
Το avatar του χρήστη geovass
geovass Ο χρήστης geovass δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-11-2004
Μηνύματα: 298
geovass is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pant75gr
Λοιπον κυριοι μετα απο το ποστ αυτο, πηγα και εγω εχτες και εγκατεστησα IPOD.
Μου πηρανε 220 για το ανταπτορακι + εργασια και πληρωσα και 230 για ενα ΙPOD ΝΑΝΟ 2 GB...ετσι για αρχη.
Παντως εχω μεινει με τις καλυτερες εντυπωσεις μιας και ουτε CD χρειαζεσαι ουτε CDιερες, και δεν χρειαζεται να αλλαξεις και το μαμα στερεοφωνικο με καποιο αλλο και να "χαλασεις" την ομορφια και προσοψη του ταμπλω.
Σε περιοριζει ομως στις 5 playlists λογω προσβασης απο το μαμα στερεοφωνικο αλλα και παλι ειναι υπεραρκετες.
Σου επισασν το Κ..... νομιζω.
Το dension κανει 170 ευρω + τοποθετηση, εχει καλυτερο χειρισμο, καλυτερη ποιοτητα ηχου και οσες playlist θελεις, χωρις να πρεπει να τις ονομασεις ΒMW
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 04-04-06, 10:42
Sras Ο χρήστης Sras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2004
Μηνύματα: 227
Sras is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geovass
Σου επισασν το Κ..... νομιζω.
Το dension κανει 170 ευρω + τοποθετηση, εχει καλυτερο χειρισμο, καλυτερη ποιοτητα ηχου και οσες playlist θελεις, χωρις να πρεπει να τις ονομασεις ΒMW
Καλημερα
Για πες μας πιο πολλες λεπτομεριες γιατι ενδιαφερομαι για αμεση αγορα.Ο αντιπροσωπος της Ντενσιον μου ειπε 210 ευρω για το κιτ και την τοποθετηση.Μονο που δεν θυμαμαι εαν και το ΦΠΑ ειναι μεσα σ'αυτη την τιμη.
Sras
__________________
Εαν με κρεμασουν με τους λογικους θα παω αδικα.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 04-04-06, 12:27
Το avatar του χρήστη geovass
geovass Ο χρήστης geovass δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-11-2004
Μηνύματα: 298
geovass is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sras
Καλημερα
Για πες μας πιο πολλες λεπτομεριες γιατι ενδιαφερομαι για αμεση αγορα.Ο αντιπροσωπος της Ντενσιον μου ειπε 210 ευρω για το κιτ και την τοποθετηση.Μονο που δεν θυμαμαι εαν και το ΦΠΑ ειναι μεσα σ'αυτη την τιμη.
Sras
Καλημερα Sras.
Εμενα μου εχει πει 170 ευρω με ΦΠΑ μονο η αγορα του καλωδιου. Μετα ειναι ποσο θα σε χρεωσουν να στο βαλουν.
Μπορεις να το βαλεις σε δικο σου μαγαζι για να μη σε "χτυπισουν" πολυ με την χρεωση της τοποθετησης.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 04-04-06, 21:00
Το avatar του χρήστη ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ Ο χρήστης ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-02-2005
Μηνύματα: 362
ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ is on a distinguished road
Αγαπητοί φίλοι του ipod σήμερα μπήκα στη πρίζα μετά από αυτά που διάβασα για τη λειτουργία του από το χειριστήριο του τιμονιού τη κατάργηση των CD με σκληρό δίσκο του IPOD και MP3 & FOTO το αγόρασα αλλά η συνεργασία με τον υπολογιστή μου είναι αδύνατη τη να θέλει ? μάλλον θύρα γρήγορης μετάδοσης δεδομένων η τίποτα άλλο ? σε εσάς λειτουργεί κανονικά το IPOD ΜΕ ΤΟ PC η σας κάνει κόλπα ??
Και το γαμώτο είναι ότι αγόρασα το μεγάλο που είναι και για FOTO 60 GB (450) euroπουλα λέτε να το φάω στο κ....ο ,έχω τη κεφαλή της PIONEER AVH-P7500DVD ρώτησα τον τεχνικό που μου το έβαλε στο αυτοκίνητο μου και μου είπε ότι συνεργάζεται με το μηχάνημα μου άνετα με το PC τη να κάνω.........
__________________
Τα μυστικά τις οδήγησης είναι πολλά και τα ανακαλύπτω ένα ένα ……με το σωστό τρόπο...... και το σωστό το όχημα....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΑΓΑΖΗΣ : 22-06-06 στις 21:35
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.