Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Τι να μπάξω πρώτα?
Πάμε για Αlpha N, carbon εισαγωγή & φουντωτικό ήχο! 9 12,86%
Τελικό Eisenmann ή Bastuk 8 11,43%
Διαφορικό 3.91 για πιο άμεσο ΜΠΑΜ 8 11,43%
Μη κάνεις τίποτα. Βάλε ζαντόνια BBS 17 24,29%
Δε μαμιέται, μπάξτα όλα ένα-ένα... 28 40,00%
Ψήφισαν: 70. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #91  
Παλιά 13-12-09, 21:59
Το avatar του χρήστη mo328i
mo328i Ο χρήστης mo328i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 496
mo328i is on a distinguished road
ποτε θα ανοιξετε ξανα??να ειμαστε και εμεις εκει η με πμ please,εχω πολυ μεγαλη απορια εαν τελικα αξιζει τα λεφτα του η εισαγωγη,εαν δηλαδη θα εισαι μπροστα και ποσο!!
Απάντηση με παράθεση
  #92  
Παλιά 13-12-09, 22:06
Το avatar του χρήστη S38B38 Monsta
S38B38 Monsta Ο χρήστης S38B38 Monsta δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-08-2004
Μηνύματα: 704
S38B38 Monsta has a spectacular aura aboutS38B38 Monsta has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mo328i Εμφάνιση μηνυμάτων
ποτε θα ανοιξετε ξανα??να ειμαστε και εμεις εκει η με πμ please,εχω πολυ μεγαλη απορια εαν τελικα αξιζει τα λεφτα του η εισαγωγη,εαν δηλαδη θα εισαι μπροστα και ποσο!!
θα ενημερώσω πάλι με δικό μου ποστ. Είπαμε αν δεν έχει διαφορά απλά δεν υπάρχει λόγος.
__________________

E46 M3 Άλφα-Νι
Απάντηση με παράθεση
  #93  
Παλιά 14-12-09, 02:32
saul m3 Ο χρήστης saul m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 14-10-2009
Μηνύματα: 13
saul m3 is on a distinguished road
1) Ο ΜAF ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ,ΚΑΛΗ Κ Η ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΠΤ.
2)ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΕΙΧΑ ΣΤΟ Μ3 ΜΟΥ ΕΙΣΜΑΝ ,ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΩΡΑΙΟ ΗΧΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟΔΟΣΗ.ΕΒΑΛΑ MAGNAFLOW ΜΕΣΑΙΟ Κ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ HJS KATAΛΥΤΕΣ Κ ΤΟ ΑΜΑΞΗ ΑΛΛΑΞΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΞΕΡΟΣ.
3)ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ SMG ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ ΟΜΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ 3 Μ 4 ΑΜΑΞΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΥΓ1.TA ΑΛΟΓΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΓΑΛΙΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΤΑ 20 Κ 30 ΑΛΟΓΑ ΣΤΟ Μ3 ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΕ ΦΠΕ.
Απάντηση με παράθεση
  #94  
Παλιά 14-12-09, 02:38
m-power_01 Ο χρήστης m-power_01 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 15-12-2008
Μηνύματα: 873
m-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the roughm-power_01 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saul m3 Εμφάνιση μηνυμάτων
1) Ο ΜAF ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ,ΚΑΛΗ Κ Η ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΠΤ.
2)ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΕΙΧΑ ΣΤΟ Μ3 ΜΟΥ ΕΙΣΜΑΝ ,ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΩΡΑΙΟ ΗΧΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟΔΟΣΗ.ΕΒΑΛΑ MAGNAFLOW ΜΕΣΑΙΟ Κ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ HJS KATAΛΥΤΕΣ Κ ΤΟ ΑΜΑΞΗ ΑΛΛΑΞΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΞΕΡΟΣ.
3)ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ SMG ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ ΟΜΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ 3 Μ 4 ΑΜΑΞΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΥΓ1.TA ΑΛΟΓΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΓΑΛΙΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΤΑ 20 Κ 30 ΑΛΟΓΑ ΣΤΟ Μ3 ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΕ ΦΠΕ.
Αν θες γραφε με μικρα, μιας και ειναι κανονας ...
Τι ενοεις οταν λες ...ασφαλεια του μοτερ????
Απάντηση με παράθεση
  #95  
Παλιά 14-12-09, 07:31
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saul m3 Εμφάνιση μηνυμάτων
1) Ο ΜAF ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ,ΚΑΛΗ Κ Η ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΠΤ.
2)ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΕΙΧΑ ΣΤΟ Μ3 ΜΟΥ ΕΙΣΜΑΝ ,ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΩΡΑΙΟ ΗΧΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟΔΟΣΗ.ΕΒΑΛΑ MAGNAFLOW ΜΕΣΑΙΟ Κ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ HJS KATAΛΥΤΕΣ Κ ΤΟ ΑΜΑΞΗ ΑΛΛΑΞΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΞΕΡΟΣ.
3)ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ SMG ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ ΟΜΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ 3 Μ 4 ΑΜΑΞΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΥΓ1.TA ΑΛΟΓΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΓΑΛΙΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΤΑ 20 Κ 30 ΑΛΟΓΑ ΣΤΟ Μ3 ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΕ ΦΠΕ.
.......ουτε και τα 3-4 αμαξια διαφορά με το διαφορικό....
Απάντηση με παράθεση
  #96  
Παλιά 14-12-09, 07:53
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
3)ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ SMG ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ
και γιατί παρακαλώ?????
εγώ πιστεύω πως μια χαρά μπαίνει
και χωρίς προβλήματα...
δλδ τι λιγότερο ή παραπάνω έχει το smg από το χειροκίνητο
για να μη δέχεται ένα άλλο διαφορικό εκτός απο το μανίσιο
Απάντηση με παράθεση
  #97  
Παλιά 14-12-09, 08:42
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό δεν είναι το γνήσιο της BMW παρεπιπτόντως
xexexe !!! ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
το AUTOLOGIG ειναι καλυτερο.
Ρε Χριστόφορε τι είναι αυτά που λες !!!!!!!!

Το gt1 είναι ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΛΗΡΕΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΓΙΑ BMW !!!

Για να μη παρεξηγηθώ εννοώ το software και η κεφαλή ... το αν θα δουλέψεις μέσω λαπτοπ , πισι ή του επίσημου bmw hardware ΔΕΝ έχει καμία σχέση !!!

Με ΚΑΝΕΝΑ άλλο πρόγραμμα - διαγνωστικό δεν μπορείς να ΚΑΝΕΙΣ και να ΔΕΙΣ αυτά που κάνεις με το gt1 ... με τα autologic etc κάνεις το 1/100 των ελέγχων και ΜΕ ΥΠΟΨΙΑ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ !!!

Για να καταλάβεις τι εννοώ φαντάσου να προσπαθείς να μεταφράσεις από Αγγλικά με google χωρίς να ξέρεις τη γλώσσα βασιζόμενος στο on line λεξικό !!!


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από S38B38 Monsta Εμφάνιση μηνυμάτων
PS: Να προσθέσω εδώ ότι το αμάξι προχτές μου φάνηκε ....αργό, ότι δεν πήγαινε ...
Αυτό το έχουν ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΛΟΙ !!!

Η μεγάλη πλάκα είναι τα παιδία που πήραν τώρα Μ3 στο ντραγκστερ και πατάνε μεταξύ τους όλη μέρα !!! ... κατα καιρούς γίνονται ανάποδα αποτελέσματα (τη μία ο ένας την άλλη ο άλλος) χεχεχε !!!

Αυτό που θεωρώ είναι ότι ο S54 είναι ΠΑΡΑ πολύ ευαίσθητος στη θερμοκρασία και γενικά με ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ η ECU "κόβει" επι τόπου avance και κάνει αμέσως adapt !!!

Eπίσης πολύ ευάισθητο πράγμα είναι το ΜΑΦ !!! ... είναι πολύ συχβό φαινόμενο να "διορθώνει" η ECU λόγω ΜΑΦ !!! ...

σε επόμενο πάτημα κάτι πάλι αλλάζει (θερμοκρασία , σκουπιδάκι στο ΜΑΦ κτλ κτλ) και το αμάξι πάει αρκετά ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saul m3 Εμφάνιση μηνυμάτων
1) Ο ΜAF ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΜΟΤΕΡ,ΚΑΛΗ Κ Η ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΠΤ.
2)ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΞΑΤΜΙΣΗ ΕΙΧΑ ΣΤΟ Μ3 ΜΟΥ ΕΙΣΜΑΝ ,ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΩΡΑΙΟ ΗΧΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟΔΟΣΗ.ΕΒΑΛΑ MAGNAFLOW ΜΕΣΑΙΟ Κ ΤΕΛΙΚΟ ΜΕ HJS KATAΛΥΤΕΣ Κ ΤΟ ΑΜΑΞΗ ΑΛΛΑΞΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΕ ΑΠΟΔΟΣΗ ΑΣΕ ΠΟΥ Ο ΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΞΕΡΟΣ.
3)ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΙΚΟ ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ SMG ΞΕΧΝΑ ΤΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΚΙΝΗΤΟ ΟΜΩΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ 3 Μ 4 ΑΜΑΞΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ.
ΥΓ1.TA ΑΛΟΓΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΓΑΛΙΑ ΛΕΜΕ ΕΔΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΤΑ 20 Κ 30 ΑΛΟΓΑ ΣΤΟ Μ3 ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΕ ΦΠΕ.
ΠΛΗΝ ΤΟΥ Υ.Γ. ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΣΩΣΤΟ ΜΗΝ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΑ 1,2,3
Απάντηση με παράθεση
  #98  
Παλιά 14-12-09, 13:18
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool /// GATHERING...

Φοβερη ημερα χθες με τον Κωστα+τον Γιωργο (ZED),περασαμε καταπληκτικα!

-Πρωτον....οποιος νομιζει οτι ξερει απο πλυσιμο-γυαλισμα και φροντιδα χρωματος ας μιλησει στον Κωστα,εχω ιδια εμπειρια αλλα ειδα και το νεο του αποκτημα....αυτα δεν λεω αλλα...-

-Εγιναν ανοιγματα στην Ατιικη Οδο και τα αποτελεσματα τα προαναεφερε ο Κωστας,δυο βασικα σημεια που θα επιμεινω οπως και ο Κωστας.Τα 19 του Κωστα VS Τα 18 μου......η διαφορα βαρους των 2 οδηγων ειναι σημαντικη---ειμαι λιγο CSL εγω---επιπλεον να πω οτι προτειναω σαφεστατα στον Κωστα 3.91----τελικο----ζαντες CSL οι οποιες ειναι παναλαφρες σε σχεση με OEM 18 και 19αρια.Τωρα για το ALPHA-N θα δειξει.....ΕΓΩ θα σταματουσα στο προαναφερθεντα!

Υ.Γ Κωστα ευχαριστω για την υπεροχη Κυριακη,καναμε και τα ανοιγματακια μας και χαρηκα λιγο το Μ3ακι μου.Μετα επαιξε LOADED burger στο BEER ACADEMY και εκλεισε υπεροχα η ημερα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #99  
Παλιά 14-12-09, 14:55
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
επιπλεον να πω οτι προτειναω σαφεστατα στον Κωστα 3.91
του το προτεινεις για να του ριχνεις κι αλλο.....
Απάντηση με παράθεση
  #100  
Παλιά 14-12-09, 15:19
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
xexexe !!! ...



Ρε Χριστόφορε τι είναι αυτά που λες !!!!!!!!

Το gt1 είναι ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΛΗΡΕΣ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΓΙΑ BMW !!!

Για να μη παρεξηγηθώ εννοώ το software και η κεφαλή ... το αν θα δουλέψεις μέσω λαπτοπ , πισι ή του επίσημου bmw hardware ΔΕΝ έχει καμία σχέση !!!

Με ΚΑΝΕΝΑ άλλο πρόγραμμα - διαγνωστικό δεν μπορείς να ΚΑΝΕΙΣ και να ΔΕΙΣ αυτά που κάνεις με το gt1 ... με τα autologic etc κάνεις το 1/100 των ελέγχων και ΜΕ ΥΠΟΨΙΑ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΩΣΤΑ !!!

Για να καταλάβεις τι εννοώ φαντάσου να προσπαθείς να μεταφράσεις από Αγγλικά με google χωρίς να ξέρεις τη γλώσσα βασιζόμενος στο on line λεξικό !!!
το ηξερα οτι θα μου την επεφτες.....

Ευαγγελε το Autologic δεν ειναι συνηθησμενο διαγνωστικό.

Οσον αφορα BMW και Μερσεντες, μεχρι και χυμό πορτοκάλι βγαζει , κατα τα λεγομενα του μηχανικού μου ο οποίος ειχε gt1 και το εδωσε....

Στο δικό μου Μ3 εκανα με autologic απο προγραμματισμο κλειδιου μεχρι προγραμματισμο κιβωτιου.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.