Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Αγώνες > Track, Drift και άλλα οδηγικά θέματα!!

Track, Drift και άλλα οδηγικά θέματα!! Εδώ ασχολούμαστε με ότι έχει να κάνει με εμπειρίες, απορίες, συμβουλές για οδήγηση στην πίστα ή στον δρόμο!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 27-03-10, 20:56
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Ήρθα - πάμε πίστα!

Λοιπόν γύρισα Αθήνα και την Δευτέρα 29/3 θα παιχτεί πιστούλα (καρτόδρομος). Επειδή πρέπει επιτέλους να γνωριστούμε και από κοντά και να λυθούν και απορίες για το διαφορικό για όσους ενδιαφέρονται δηλώστε παρόν!!

Ξέρετε για ποιους (κυρίως) κτυπάει η καμπάνα!

Όσοι δεν μπορείτε θα τον πιούμε αλλού τον καφέ!!

Λοιπόν??
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 27-03-10, 20:59
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
αντε ηρθε και ο καιρος του....καρτοδρομου..το αμαξι ειναι ετοιμο...
lets burn some rubber.......
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 28-03-10, 13:37
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Λόγο ατυχούς γεγονότος, άκυρο για Δευτέρα!

Λέμε για Τρίτη...
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 29-03-10, 00:01
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
λοιπον απογευμα μου ειπαν ολοι μετα τις 5-5.30....
και εχουμε starlet σ2κ
kadett coupe
kadett city
κ.α
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 03-04-10, 17:59
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Λοιπόν τελικά πήγα στον καρτόδρομο με την πεποίθηση να ντριφτάρω!

Πάμε λοιπόν πίστα, βάζω πίσω τα 15άρια μου, και με το που πάω να μπω πίστα μου λένε πως απαγορεύεται το ντρίφτ! Μην σας τα πολυλογώ στο πρώτο 15άλεπτο έκανα την μισή πίστα γρήγορα και την άλλη μισή με το πλάι! Καθαρό λύσαγμα! Μετά όμως μου έβαλαν χέρι και στο 2ο 15άλεπτο έκανα χρόνους και έπαιρνα μετρήσεις με το race crono!

Εεεεεε λοιπόν έπαθα την πλάκα μου! Στην αρχή σκέφτηκα να πάρω τα λεφτά μου πίσω και να την κάνω, γιατί πίστευα πως δεν θα είχε κανένα νόημα να βάλω μέρα μεσημέρι ένα τόσο "μεγάλο" αμάξι σε μία καρτόπιστα! Ήμουν σίγουρος ότι θα πήγαινα όλο με μούτρα και πως απλά θα ξενέρωνα από το αποτέλεσμα σε σχέση με τους φίλους μου! Ένα Μαζντα2 και ένα Μρ2, τα οποία φορούσαν σεμι-σλικ και περιφεριακά και είχαν ξαναμπεί στην πίστα!
Τελικά κατάφερα να γυρίσω στο ίδιο δέκατο του δευτερολέπτου με το μαζντα 1’00’’9, το Μρ απλά δεν με έφτανε! Κορυφαίο το γεγονός ότι ήμουν πιο γρήγορος στα κλειστά κομμάτια!!

Πραγματικά το ις με άφησε άφωνο και απόλυτα ικανοποιημένο, καθώς φορούσα παμπάλαια λάστιχα μπροστά και πίσω δεν ξέρω τι με μικρότερη διάμετρο, πράγμα που με έκοψε καθώς η δευτέρα μου δούλευε σχεδόν συνέχεια κοντά στον κόφτη!! Μπορούσα να κατεβάσω κι άλλο τον χρόνο, καθώς ήμουν πολύ κοντός από μετάδοση και οδηγούσα αρκετά safe στα γρήγορα κομμάτια για να μην γίνει καμία στραβή
Και οι δύο φίλοι μου είναι φοβερά τιμόνια!!
Ένα μεγάλο μπράβο στο ις το οποίο παρά τα 300 παραπάνω κιλά, έδειξε τι εστί BMW!
Και ένα δεύτερο μεγάλο μπράβο στο Μ42 που δεν έσπασε!
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 03-04-10, 20:01
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Αμα ειναι να μπω kartodromo για να κανω χρονους με το 28αρι,προτιμω να το καιω στους δρομους που τωρα που ζεσταινουν γινονται σαπουνια!Τι τους χαλαει δλδ στο να ντριφταρουμε?Τους χαλαμε το σαπουνι....εεεε το οδοστρωμα εννοουσα!
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 03-04-10, 20:18
Το avatar του χρήστη kloukakis
kloukakis Ο χρήστης kloukakis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-05-2009
Μηνύματα: 796
kloukakis has a spectacular aura aboutkloukakis has a spectacular aura about
Κι όμως Μιχάλη, πραγματικά το ευχαριστήθηκα!! Ποτέ δεν είχα δοκιμάσει να κάνω χρόνο όσες φορές είχα πάει σε πίστα και τελικά άξιζε!! Μια χαρά χόρο είχα όσο κουλό και αν φαίνεται, ούτε εγώ το περίμενα! Αν πας δοκίμασέ το!!

Δεν βάζουν αυτοκίνητα τα απογεύματα, το πρωί δεν υπάρχει πρόβλημα. Το θέμα είναι και καλά η φασαρία, τώρα βγάλε άκρη....

Αν ξαναπάω την ερχόμενη εβδομάδα να σου πώ? Αν και θα παιχτεί και κανένα ντράφι μάλλον.... γνώρησα κατι παιδιά που το κατέχουν καλά το άθλημα χεχε
__________________
Όποιος βιάζεται... φτάνει πιο γρήγορα...
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 03-04-10, 20:40
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Ελπιζω να'χει μπει το quaife μες τη βδομαδα,αλλα παρε με ετσι κι αλλιως!
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 11-04-10, 14:40
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kloukakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Κι όμως Μιχάλη, πραγματικά το ευχαριστήθηκα!! Ποτέ δεν είχα δοκιμάσει να κάνω χρόνο όσες φορές είχα πάει σε πίστα και τελικά άξιζε!! Μια χαρά χόρο είχα όσο κουλό και αν φαίνεται, ούτε εγώ το περίμενα! Αν πας δοκίμασέ το!!

Δεν βάζουν αυτοκίνητα τα απογεύματα, το πρωί δεν υπάρχει πρόβλημα. Το θέμα είναι και καλά η φασαρία, τώρα βγάλε άκρη....

Αν ξαναπάω την ερχόμενη εβδομάδα να σου πώ? Αν και θα παιχτεί και κανένα ντράφι μάλλον.... γνώρησα κατι παιδιά που το κατέχουν καλά το άθλημα χεχε
χαιρομαι κωστη που τουλαχιστον και ετσι το ευχαριστηθηκες....σκεψου ομως να ερχομουν εγω.......και να μου λεγαν κανε χρονο τωρα....με πιεζε και ο χρονος του ταξιδιου και ειπα δεν πειραζει..οταν θα ειναι ανοιχτα για drift θα παω....κατι κανονιζω για αυτη την παρασκευη...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 21-04-10, 20:20
supermman Ο χρήστης supermman δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 12-05-2009
Μηνύματα: 18
supermman is on a distinguished road
παιδια καλησπερα νομιζω καρτοδρομος δευτερα-παρασκευη 10-2 το πρωι παιζει ντριφτ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:17.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.