Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 07-02-11, 22:09
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Ναι, παρε 2 μαμα με προτζέκτορα! Για κανε μια γύρα για εύρεση τιμών, οπως σου ειπα Πατρα βρηκα με 80 ευρώ πανω-κατω, αρα Αθήνα ίσως βρεις και φθηνότερα! Ενα καθαρισματακι και εισαι κομπλέ!

Αν ημουν εκει θα σου εδεινα τα δικα μου για να δεις αν σε ικανοποιεί ο φωτισμος..
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 07-02-11, 23:04
spiros xania m3 Ο χρήστης spiros xania m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-05-2010
Μηνύματα: 90
spiros xania m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από strofimios Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτα εδω τα ξερει κανεις;
γεια σου φιλε μου εγω εχω τΑ fkαυτα που εχεις στην φωτο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος τα εχεις δοκιμασει και δεν σου αρεσανε??
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 07-02-11, 23:10
billparas Ο χρήστης billparas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2006
Μηνύματα: 505
billparas will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι, παρε 2 μαμα με προτζέκτορα! Για κανε μια γύρα για εύρεση τιμών, οπως σου ειπα Πατρα βρηκα με 80 ευρώ πανω-κατω, αρα Αθήνα ίσως βρεις και φθηνότερα! Ενα καθαρισματακι και εισαι κομπλέ!

Αν ημουν εκει θα σου εδεινα τα δικα μου για να δεις αν σε ικανοποιεί ο φωτισμος..
Οπωσδήποτε τα παραπάνω, αν προσθέσεις και ξένον (μονο σε προτζέκτορα) θα βλέπεις καμπάνα. Σε καμμιά συνάντηση θα δείς τα δικά μου πόσο καλά φωτίζουν.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 07-02-11, 23:32
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω στη θεση σου θα εψαχνα να βρω 2 φαναρια γνησια μεταχειρισμενα να ειναι καθαρα και σε καλη κατασταση και θα εβαζα 2 σοβαρες λευκες λαμπες για λιγο πιο καθαρο φως...ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...Οποιαδηποτε αλλη επιλογη(οχι ξενον και αλλες ενοχλητικες μπουρδες) ειναι πεταμα χρηματων για μενα....
+5000!

Γούστα είναι αυτά αλλά προσωπικά πέρα από τα μαμά ZKW δεν θα έβαζα καμία άλλη μοντίφα επάνω στο 36άρι μου στο θέμα του φαναριού. Ούτε μπροστά ούτε πίσω. Βλέπω ένα σωρο μ@λ@κίες στο ebay και το μυαλό μου μπαίνει σε safe mode..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 07-02-11, 23:41
x318big Ο χρήστης x318big δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2010
Μηνύματα: 213
x318big is on a distinguished road
παντως κι εγω χαλια φωτα εχω στο 36αρι και τον ιδιο συνδυασμο ,ενα bosch και ενα hella κατα λαθος φυσικα
__________________
ειμαι ο 318big επειδη δεν μπορουσα να επανακτησω κωδικο ...ξαναγραφτηκα!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 08-02-11, 06:25
strofimios Ο χρήστης strofimios δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2007
Μηνύματα: 989
strofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spiros xania m3 Εμφάνιση μηνυμάτων
γεια σου φιλε μου εγω εχω τΑ fkαυτα που εχεις στην φωτο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος τα εχεις δοκιμασει και δεν σου αρεσανε??
Δεν τα εχω δοκιμασει γι'αυτο ρωταω!Απλα εχω αμφιβολιες για την σωστη εφαρμογη του φλας αφου το φαναρι απο οσο καταλαβαινω ειναι μονοκοματο.Επισης μπορεις να μου πεις ποσο σου κοστισαν και απο που τα πηρες;Χρειαστηκε καποια πατεντα για να μπουν;
__________________
Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας...
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 08-02-11, 06:28
strofimios Ο χρήστης strofimios δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2007
Μηνύματα: 989
strofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγω στη θεση σου θα εψαχνα να βρω 2 φαναρια γνησια μεταχειρισμενα να ειναι καθαρα και σε καλη κατασταση και θα εβαζα 2 σοβαρες λευκες λαμπες για λιγο πιο καθαρο φως...ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...Οποιαδηποτε αλλη επιλογη(οχι ξενον και αλλες ενοχλητικες μπουρδες) ειναι πεταμα χρηματων για μενα....
Για αρχη αυτο θελω να δοκιμασω.Εαν δεν εχω το αποτελεσμα που θελω τοτε θα παω σε xenon αλλα παντα σε κατι δοκιμασμενο και σωστο,να μπορουν να οδηγανε και οι απεναντι!!
__________________
Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας...
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 08-02-11, 08:12
george316 Ο χρήστης george316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 803
george316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the rough
τα εχω κανει ολα..και εγω οπως και εσυ,επρεπε να οδηγαω σε αγνωστα μερη και κυριως νυχτα.
με τα μαμα τα φαναρια,χωρις τους projectors και με xenon βλεπεις αψογα
ο λογος ειναι οτι το μαμα φαναρι,διοχετευει τις δεσμες και δεξια-αριστερα στο δρομο και εχεις την αισθηση οτι βλεπεις παντου.
μετα εβαλα τα hella (γνησια με projectors) εννοειτε με xenon.το μονο που εχασα ηταν η "διαρροη" των δεσμων "εκτος δρομου".
τα φωτα μαζευονταν στο δρομο πανω.ουτε και με αυτα εχω προβλημα.κανενα απολυτως..
και επειδη καταλαβαινω οτι έχουμε το ιδιο σκεπτικο πανω στο θεμα,μαμα φαναρια με ενα σετ xenon και ρυθμιση των προβολεων σε ηλεκτρολογο.
περισσοτερο δε θα βρεις πουθενα.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 08-02-11, 12:02
strofimios Ο χρήστης strofimios δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2007
Μηνύματα: 989
strofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura about
Εγω θα βλεπω,οι απεναντι θα βλεπουν ή θα τους τυφλωνω;Μηπως με τον προτζεκτορα ειναι καλυτερα τα πραγματα για τους απεναντι;
__________________
Υποστροφή έχουμε οταν χτυπάμε στον τοίχο με τη μούρη...
Υπερστροφή έχουμε οταν χτυπαμε στον τοίχο με τον κώλο...
Ισχύς είναι το ποσο γρηγορα θα πέσουμε πάνω στον τοίχο...
Ροπή είναι το πόσο μακριά θα πάρουμε σβάρνα τον τοίχο μαζί μας...
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 08-02-11, 13:42
Το avatar του χρήστη Stakaman318is
Stakaman318is Ο χρήστης Stakaman318is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-06-2006
Μηνύματα: 335
Stakaman318is will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από strofimios Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτα εδω τα ξερει κανεις;
Τα φανάρια αυτά είναι Depo και τα φοράω εγώ στο δικό μου is. Το φανάρι και το φλάς είναι δύο διαφορετικά κομμάτια. Η εφαρμογή τους είναι άψογη και δεν έχουν κανένα πρόβλημα. Η δέσμη τους και η ένταση στο φως τους εμένα προσωπικά με ικανοποιεί, παρ' ότι τα χρησιμοποιώ χωρίς xenon. Ένα μικρό θέμα υπάρχει μόνο με την εφαρμογή των ρυθμιστών ύψους της δέσμης, το οποίο όμως κι αυτό λύνεται με μικρή πατέντα!! Η τιμή τους είναι γύρω στα 150€!
__________________

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο
κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:18.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.