Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #511  
Παλιά 17-06-09, 14:20
Το avatar του χρήστη alen77
alen77 Ο χρήστης alen77 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 199
alen77 is on a distinguished road
Καλησπέρα σε όλα τα παιδία! Δεύτερη τηλεφωνική ενημέρωση από το συνεργείο για το τρέμουλο που κάνει η μπέμπα στην αποσύμπλεξη της πρώτης ταχύτητας! Αφού κατέβασαν τον συμπλέκτη (το βολάν το πιο πιθανό είναι να είχε αλλαχθεί την πρώτη φορά τελικά) πάμε για δεύτερη αλλαγή όλου του σετ! Από την εμπειρία τους χωρίς όμως να είναι κατηγορηματικοί δεν φταιει η οδήγηση μου αλλά μάλλον το υλικό! Έβγαλαν φωτογραφίες τις οποίες θα στείλουν στην μαμά εταιρεία (ΕΛΛΑΣ) για να κρίνει εκείνη τελικά αν θα το περάσουν πάλι στην εγγύηση ή όχι! Η δική τους πρόταση πάντως είναι να περαστεί στην εγγύηση! Αύριο το πόρισμα της μαμάς και από εκεί και πέρα θα δείξει!

Υ.Γ. Τελικά το αποφάσισα. Το γραμματάκι που είχα ετοιμάσει για Γερμανία μεριά για το θέμα με τα νερά και το είχα βάλει στο συρτάρι, εμπλουτίστηκε και με αυτό το πρόβλημα και την Παρασκευή θα φύγει με courier για Γερμανία και φυσικά με cc την μαμά εδώ.
Απάντηση με παράθεση
  #512  
Παλιά 17-06-09, 15:04
Το avatar του χρήστη tzimiani
tzimiani Ο χρήστης tzimiani δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-08-2008
Μηνύματα: 254
tzimiani is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alen77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα σε όλα τα παιδία! Δεύτερη τηλεφωνική ενημέρωση από το συνεργείο για το τρέμουλο που κάνει η μπέμπα στην αποσύμπλεξη της πρώτης ταχύτητας! Αφού κατέβασαν τον συμπλέκτη (το βολάν το πιο πιθανό είναι να είχε αλλαχθεί την πρώτη φορά τελικά) πάμε για δεύτερη αλλαγή όλου του σετ! Από την εμπειρία τους χωρίς όμως να είναι κατηγορηματικοί δεν φταιει η οδήγηση μου αλλά μάλλον το υλικό! Έβγαλαν φωτογραφίες τις οποίες θα στείλουν στην μαμά εταιρεία (ΕΛΛΑΣ) για να κρίνει εκείνη τελικά αν θα το περάσουν πάλι στην εγγύηση ή όχι! Η δική τους πρόταση πάντως είναι να περαστεί στην εγγύηση! Αύριο το πόρισμα της μαμάς και από εκεί και πέρα θα δείξει!

Υ.Γ. Τελικά το αποφάσισα. Το γραμματάκι που είχα ετοιμάσει για Γερμανία μεριά για το θέμα με τα νερά και το είχα βάλει στο συρτάρι, εμπλουτίστηκε και με αυτό το πρόβλημα και την Παρασκευή θα φύγει με courier για Γερμανία και φυσικά με cc την μαμά εδώ.
Alen77 αν θες πες μας σε ποια αντιπροσωπεία το έχεις, γιατί για παρόμοιο θέμα με τα νερά το έχω μέσα και εγώ από τη Δευτέρα...
Απάντηση με παράθεση
  #513  
Παλιά 17-06-09, 15:25
Το avatar του χρήστη alen77
alen77 Ο χρήστης alen77 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 199
alen77 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tzimiani Εμφάνιση μηνυμάτων
Alen77 αν θες πες μας σε ποια αντιπροσωπεία το έχεις, γιατί για παρόμοιο θέμα με τα νερά το έχω μέσα και εγώ από τη Δευτέρα...
Αρχικά να σου πω ότι το θέμα των νερών τους 2 τελευταίους μήνες έχει λυθεί αφού βέβαια άλλαξα συνεργείο (όλο το ιστορικό το αναφέρω σε άλλο post-αν δεν βαριέσαι ρίξε μια ματιά στα θέματα που έχω γράψει γιατί δεν ξέρω πως να το επισυνάψω εδώ)! Στο πρώτο συνεργείο μάλλον ακόμα το ψάχνουν και μιλάω για πολύ μεγάλη αντιπροσωπεία!! Όσο για το συνεργείο που τα κατάφερε και μάλιστα σχετικά εύκολα να βρει την λύση ευχαρίστως να πω όνομα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το αναφέρω δημόσια.
Απάντηση με παράθεση
  #514  
Παλιά 17-06-09, 15:27
Το avatar του χρήστη tzimiani
tzimiani Ο χρήστης tzimiani δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-08-2008
Μηνύματα: 254
tzimiani is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alen77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αρχικά να σου πω ότι το θέμα των νερών τους 2 τελευταίους μήνες έχει λυθεί αφού βέβαια άλλαξα συνεργείο (όλο το ιστορικό το αναφέρω σε άλλο post-αν δεν βαριέσαι ρίξε μια ματιά στα θέματα που έχω γράψει γιατί δεν ξέρω πως να το επισυνάψω εδώ)! Στο πρώτο συνεργείο μάλλον ακόμα το ψάχνουν και μιλάω για πολύ μεγάλη αντιπροσωπεία!! Όσο για το συνεργείο που τα κατάφερε και μάλιστα σχετικά εύκολα να βρει την λύση ευχαρίστως να πω όνομα αλλά δεν ξέρω αν μπορώ να το αναφέρω δημόσια.
στειλε μου pm
Απάντηση με παράθεση
  #515  
Παλιά 19-06-09, 11:23
Το avatar του χρήστη alen77
alen77 Ο χρήστης alen77 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 199
alen77 is on a distinguished road
Λοιποοοον! Μετά από μία εβδομάδα παραμονής της μπέμπας στο συνεργείο επιτέλους έχω πάλι το μωρό μου! Αλλαγή σετ συμπλέκτη (ξανά) είχε το μενού, τελικά στην εγγύηση, υγρά φρένων και (ζουαν εξάτμισης-δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό). Ελπίζω μόνο να μην έχω πάλι τα ίδια σε κανα χρόνο! Το μόνο παράπονο από το συγκεκριμένο συνεργείο είναι ο χρόνος παραμονής του αυτοκινήτου μέσα! Μια εβδομάδα για αυτή την δουλειά είναι τραγικά μεγάλος! Το γραμματάκι στην Γερμανία θα φύγει το μεσημέρι ! Και πραγματικά έχω μεγάλη περιέργεια να δω τι θα απαντήσουν! Αυτά προς το παρόν, καλό ΣΚ σε όλους και καλές βόλτες! ΣΠΥΡΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #516  
Παλιά 19-06-09, 11:30
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Γράψε και ότι ένα ολόκληρο φόρουμ γκρινιάζει και ΑΝ σου απαντήσουν μη ξεχάσεις να γράψεις στο φόρουμ τι έγινε...

Καλά χιλιόμετρα
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
  #517  
Παλιά 19-06-09, 11:35
Το avatar του χρήστη alen77
alen77 Ο χρήστης alen77 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 199
alen77 is on a distinguished road
Μην ανησυχείς! Βέβαια το έχω κάνει κοινοποίηση και στην εδώ αλλά πραγματικά ότι και να μου πουν δεν με ενδιαφέρει! Οπότε μόλις απαντήσουν οι Γερμανοί θα σας ενημερώσω!
Απάντηση με παράθεση
  #518  
Παλιά 19-06-09, 17:57
Το avatar του χρήστη giannis320icoupe
giannis320icoupe Ο χρήστης giannis320icoupe δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 26-04-2009
Μηνύματα: 22
giannis320icoupe is on a distinguished road
alien ΜΠΟΡΕΙΣ να μου πεις κι εμενα σε ποιο συνεργειο σε βοηθησαν μεσω pm γιατι κι εγς βρισκομαι προ τον πυλων για να μπω συνεργειο...αλλα για λαμαρινεσ παρολα αυτα απο τη συγκρουση θα ηθελα να μου κανουν και εναν γενικο καλο ελεγχο μπας και υπαρχει κανα ψεγαδι...
Απάντηση με παράθεση
  #519  
Παλιά 21-06-09, 23:42
Το avatar του χρήστη Zer0cooL
Zer0cooL Ο χρήστης Zer0cooL δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-10-2007
Μηνύματα: 489
Zer0cooL will become famous soon enoughZer0cooL will become famous soon enough
Εξωγηινο το εκανες το παιδι βρε (alien) ? Alen77 τον λενε....lol
__________________
Εχω κι εγω ενα κλειδι....του παραδεισου!!!
Απάντηση με παράθεση
  #520  
Παλιά 22-06-09, 08:56
Το avatar του χρήστη alen77
alen77 Ο χρήστης alen77 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 199
alen77 is on a distinguished road
Με αυτά που βλέπω και ακούω στον τέλος θα γίνω alien!!xaxaxaxa!!ΚΑΛΗΜΕΡΕΕΕΕΣ
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.