Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #351  
Παλιά 16-08-11, 15:58
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Eπειδή φίλε ttjohn αυτά που αναφέρεις για την κολώνα τιμονιού σε Ε90 είναι δικά μου γραφόμενα, να τονίσω πως πράγματι είχα απελπιστεί λιγάκι τον καιρό εκείνο με το αυτοκίνητο μιας και μου έκαψε σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα μια λάμπα στοπ, ασφάλεια για τις πόρτες και το μπροστά φανάρι θόλωνε από υγρασία (αλλάχτηκε στην εγγύηση) και ήρθε και το κερασάκι στην τούρτα η κολώνα που ήταν και αρκετά ακριβή.

Ωστόσο, 22.000 χλμ μετά δεν έχει βγάλει το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ, δεν καίει σχεδόν ούτε γραμμάριο λάδι ανάμεσα στις αλλαγές και γενικά το αυτοκίνητο ως προς την αξιοπιστία είναι ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΟ.
Όταν σου τυχαίνουν όλα μαζί και φοβάσαι για τα χειρότερα, πολλές φορές βλέπεις κάπως υπερβολικά τα πράγματα κι έτσι την έπαθα κι εγώ αλλά τελικά έπεσα έξω.
Πέρα από το συχνό πρόβλημα της κολώνας τιμονιού λοιπόν με χοντρικό κόστος τα 600 ευρώ, τα Ε90 με τον Ν46 είναι από τα πλέον αξιόπιστα αυτοκίνητα της κατηγορίας και αυτό το έχω διαπιστώσει και σε κουβέντες με άλλους κατόχους του ίδιου αυτοκινήτου που είτε έπαθαν κολώνα είτε τίποτα απολύτως.
Τώρα λάμπες κλπ σε όλα τα αυτοκίνητα καίγονται, δεν λέει κάτι.

Όμως κάτι safe mode από το πουθενά (που είναι και αρκετά επικίνδυνα ιδίως σε προσπεράσεις αφού αφήνουν το αμάξι να στροφάρει μέχρι σκάρτα 3.000 στροφές) και κάτι άλλα ευτράπελα μόνο στο group τα συναντάς και μάλιστα με ιδιαίτερη συχνότητα.
Δεν λέω πως τα bmw είναι τέρατα αξιοπιστίας, αφού κι αυτά έχουν τα θεματάκια τους (πολλαπλασιαστές-μπεκ στα e.d., αντλίες καυσίμου στα Ν54 κλπ), απλά σε καμία περίπτωση τα αμάξια του group δεν είναι πιο αξιόπιστα.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #352  
Παλιά 16-08-11, 15:59
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
XAXAXAXAXAXAXAXA
Πρωτον δεν συγκρινεις ποτε BMW με VW γιατι απλα δεν ειναι ιδια κατηγορια.Αν θελεις συγκρινε ΒMW / Audi
Δευτερον εσυ με αλφα ρομεο τι γυρευεις εδω στην BMW???
Τριτον μιας και εισαι ασχετος περι τουρμπο η μαλλον περι GVAG και δικαιολογημενα μιας και δεν εχεις οφειλω να σου πω οτι το check engine που βλεπεις στο βιντεο μπορει να μην ειναι τιποτε και θα σου εξηγηθω.Στο ΤΤ μου οταν εβαλα εξατμιση μιλλτεκ απο τουρμπινα εως πισω μαζι με καταλυτη 200 αρι HJS μετα απο 1 μερα μου αναψε check engine.Το εβαλα στο vag com και εδειξε υπερβολικα καυσαερια.Φυσικα και δεν ειχα υπερβολικα καυσαερια ελεχοντας το αμαξι στο κτεο.Απλα επιδη εβαλα πιο ελευθερο καταλυτη τα καυσαερια φευγουν με πιο μεγαλη ορμη και ο Λ διαβαζε λαθος.Αυτο διορθωθηκε την αλλη μερα κανοντας update to revo πργραμμα που ειχα πανω απο σταδιο 1 σε σταδιο 2.
η ιδια η μιλλτεκ στο λινκτης το λεει οτι βαζοντας τον καταλυτητης χρειαζεται το αμαξι προγραμμα.οποτε το βιντεο που εβαλες δεν λεει απολυτος ΤΙΠΟΤΕ.ΘΑ ελεγε μονο αν κομπιαζε το αμαξι η δεν πηγαινε.
Επισης και παλι για χιλιοστη φορα σου ξαναλεω οτι ακομα για για τα VW που αναφερεις το 90% ειναι με προγραμμα και με αλογιστη χρηση προγραματων οπως αλογιστη χρηση ναρκωτικων.Και στις δυο περιπτωσεις dead.
Επισης για χιλιοστη φορα ΞΑΝΑΛΕΩ οτι ΟΛΑ τα αμαξια εχουν προβληματα αλλα λιγο και αλλα πολλα.Το after sales ειναι το θεμα τι κανει της καθε εταιριας που στην περιπτωση της BMW μεχρι χτες ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.
Απάντηση με παράθεση
  #353  
Παλιά 16-08-11, 16:03
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
Eπειδή φίλε ttjohn αυτά που αναφέρεις για την κολώνα τιμονιού σε Ε90 είναι δικά μου γραφόμενα, να τονίσω πως πράγματι είχα απελπιστεί λιγάκι τον καιρό εκείνο με το αυτοκίνητο μιας και μου έκαψε σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα μια λάμπα στοπ, ασφάλεια για τις πόρτες και το μπροστά φανάρι θόλωνε από υγρασία (αλλάχτηκε στην εγγύηση) και ήρθε και το κερασάκι στην τούρτα η κολώνα που ήταν και αρκετά ακριβή.

Ωστόσο, 22.000 χλμ μετά δεν έχει βγάλει το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ, δεν καίει σχεδόν ούτε γραμμάριο λάδι ανάμεσα στις αλλαγές και γενικά το αυτοκίνητο ως προς την αξιοπιστία είναι ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΙΚΟ.
Όταν σου τυχαίνουν όλα μαζί και φοβάσαι για τα χειρότερα, πολλές φορές βλέπεις κάπως υπερβολικά τα πράγματα κι έτσι την έπαθα κι εγώ αλλά τελικά έπεσα έξω.
Πέρα από το συχνό πρόβλημα της κολώνας τιμονιού λοιπόν με χοντρικό κόστος τα 600 ευρώ, τα Ε90 με τον Ν46 είναι από τα πλέον αξιόπιστα αυτοκίνητα της κατηγορίας και αυτό το έχω διαπιστώσει και σε κουβέντες με άλλους κατόχους του ίδιου αυτοκινήτου που είτε έπαθαν κολώνα είτε τίποτα απολύτως.
Τώρα λάμπες κλπ σε όλα τα αυτοκίνητα καίγονται, δεν λέει κάτι.

Όμως κάτι safe mode από το πουθενά (που είναι και αρκετά επικίνδυνα ιδίως σε προσπεράσεις αφού αφήνουν το αμάξι να στροφάρει μέχρι σκάρτα 3.000 στροφές) και κάτι άλλα ευτράπελα μόνο στο group τα συναντάς και μάλιστα με ιδιαίτερη συχνότητα.
Δεν λέω πως τα bmw είναι τέρατα αξιοπιστίας, αφού κι αυτά έχουν τα θεματάκια τους (πολλαπλασιαστές-μπεκ στα e.d., αντλίες καυσίμου στα Ν54 κλπ), απλά σε καμία περίπτωση τα αμάξια του group δεν είναι πιο αξιόπιστα.
Ρεσυ μην το παιρνεις λαθος με αυτα που αναφερα δεν θελω να αποδειξω οτι εχεις εχουμε μαπα αμαξια.Απλα να δειξω σε μερικους κολημενους εδω μεσα που δεν θελουν να καταλαβουν μερικα πραματα.Και στην audi na πας εχει κατι κουλα αλλα υπαρχει καλυτερη αντιμετωπηση απο την αντι/πεια και 4 χρονια εγγυηση που στην BMW αν κανω λαθος τωρα το κανανε.
Απάντηση με παράθεση
  #354  
Παλιά 16-08-11, 16:36
Το avatar του χρήστη Stallion3.2
Stallion3.2 Ο χρήστης Stallion3.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 704
Stallion3.2 has a spectacular aura aboutStallion3.2 has a spectacular aura aboutStallion3.2 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
XAXAXAXAXAXAXAXA
Πρωτον δεν συγκρινεις ποτε BMW με VW γιατι απλα δεν ειναι ιδια κατηγορια.Αν θελεις συγκρινε ΒMW / Audi
εχμμμμμ συγνώμη που θα σε ξυπνήσω αλλά.....πως να στο πω τώρα χωρίς να ταραχθεί η κοσμοθεωρία σου.....ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Δευτερον εσυ με αλφα ρομεο τι γυρευεις εδω στην BMW???
και εσένα τι σε νοιάζει? απο πότε σε κάνανε διαχειριστή και δν το πήραμε χαμπάρι? εγώ έχω δηλώσει εξ'αρχής τις απόψεις μου... είμαι μεγάλος φαν των μεγάλων bmw, και άλλωστε εμείς οι κορυφαίοι της αυτοκίνησης τα βρίσκουμε μεταξύ μας(και ΔΕΝ εννοώ εσένα μέσα....), με κάτι wannabe's δεν τα πάμε καλά..όταν τρογώντουσαν σε πίστες η alfa και η bmw το vag ακόμα έφτιαχνε τον σκαραβαίο και η audi το....50 (google it)
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Τριτον μιας και εισαι ασχετος περι τουρμπο η μαλλον περι GVAG και δικαιολογημενα μιας και δεν εχεις οφειλω να σου πω οτι το check engine που βλεπεις στο βιντεο μπορει να μην ειναι τιποτε και θα σου εξηγηθω.Στο ΤΤ μου οταν εβαλα εξατμιση μιλλτεκ απο τουρμπινα εως πισω μαζι με καταλυτη 200 αρι HJS μετα απο 1 μερα μου αναψε check engine.Το εβαλα στο vag com και εδειξε υπερβολικα καυσαερια.Φυσικα και δεν ειχα υπερβολικα καυσαερια ελεχοντας το αμαξι στο κτεο.Απλα επιδη εβαλα πιο ελευθερο καταλυτη τα καυσαερια φευγουν με πιο μεγαλη ορμη και ο Λ διαβαζε λαθος.Αυτο διορθωθηκε την αλλη μερα κανοντας update to revo πργραμμα που ειχα πανω απο σταδιο 1 σε σταδιο 2.
η ιδια η μιλλτεκ στο λινκτης το λεει οτι βαζοντας τον καταλυτητης χρειαζεται το αμαξι προγραμμα.οποτε το βιντεο που εβαλες δεν λεει απολυτος ΤΙΠΟΤΕ.ΘΑ ελεγε μονο αν κομπιαζε το αμαξι η δεν πηγαινε.
Επισης και παλι για χιλιοστη φορα σου ξαναλεω οτι ακομα για για τα VW που αναφερεις το 90% ειναι με προγραμμα και με αλογιστη χρηση προγραματων οπως αλογιστη χρηση ναρκωτικων.Και στις δυο περιπτωσεις dead.
Ο τύπος που ανέβασε το βίντεο δεν αναφέρει ΠΟΥΘΕΝΑ ότι είχε πρόγραμμα, αλλά γράφει απο κάτω στην περιγραφή (αυτά τα γραμματάκια που είναι κάτω απο την μπάρα του youtube...) ότι είναι η 3η φορά που του φτιάξανε το μοτέρ...και μάλλον ήξερε απο πρίν σε ποιες στροφές ανάβει το check και γι'αυτό είχε την κάμερα έτοιμη...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Επισης για χιλιοστη φορα ΞΑΝΑΛΕΩ οτι ΟΛΑ τα αμαξια εχουν προβληματα αλλα λιγο και αλλα πολλα.Το after sales ειναι το θεμα τι κανει της καθε εταιριας που στην περιπτωση της BMW μεχρι χτες ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ.
όχι φίλε μου...αυτό το λες ΤΩΡΑ, μέχρι πριν λίγο μας είχες ζαλίσει με την προπαγάνδα σου ότι τα vw δεν χαλάνε, και κάτι άλλο:
1-ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΜΑΜΑ....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΠΑΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ......
2-έχεις/είχες bmw και ξέρεις για την αντιπροσωπεία?
__________________
SCATOLE TEDESCHE - MACCHINE ITALIANE<a href=http://img25.imageshack.us/my.php?image=gtam.jpg target=_blank><a href=http://img25.imageshack.us/img25/1485/gtam.jpg target=_blank>http://img25.imageshack.us/img25/1485/gtam.jpg</a></a>
www.TheItalianJob.gr
Απάντηση με παράθεση
  #355  
Παλιά 16-08-11, 16:47
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Stallion3.2 Εμφάνιση μηνυμάτων
εχμμμμμ συγνώμη που θα σε ξυπνήσω αλλά.....πως να στο πω τώρα χωρίς να ταραχθεί η κοσμοθεωρία σου.....ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΜΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!

και εσένα τι σε νοιάζει? απο πότε σε κάνανε διαχειριστή και δν το πήραμε χαμπάρι? εγώ έχω δηλώσει εξ'αρχής τις απόψεις μου... είμαι μεγάλος φαν των μεγάλων bmw, και άλλωστε εμείς οι κορυφαίοι της αυτοκίνησης τα βρίσκουμε μεταξύ μας(και ΔΕΝ εννοώ εσένα μέσα....), με κάτι wannabe's δεν τα πάμε καλά..όταν τρογώντουσαν σε πίστες η alfa και η bmw το vag ακόμα έφτιαχνε τον σκαραβαίο και η audi το....50 (google it)

Ο τύπος που ανέβασε το βίντεο δεν αναφέρει ΠΟΥΘΕΝΑ ότι είχε πρόγραμμα, αλλά γράφει απο κάτω στην περιγραφή (αυτά τα γραμματάκια που είναι κάτω απο την μπάρα του youtube...) ότι είναι η 3η φορά που του φτιάξανε το μοτέρ...και μάλλον ήξερε απο πρίν σε ποιες στροφές ανάβει το check και γι'αυτό είχε την κάμερα έτοιμη...


όχι φίλε μου...αυτό το λες ΤΩΡΑ, μέχρι πριν λίγο μας είχες ζαλίσει με την προπαγάνδα σου ότι τα vw δεν χαλάνε, και κάτι άλλο:
1-ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΜΑΜΑ....ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΣΠΑΝΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ......
2-έχεις/είχες bmw και ξέρεις για την αντιπροσωπεία?
Δεν ειναι το ιδιο πραμα ρεεεεεεεεεεεεεεεε οπως και η φερραρι δεν ειναι φιατ αλλο αν την εχει αγορασει γκε γκε???
μαλλον ο κρυφοσου ερωτας ειναι τα BMW αλλα εχεις ξεπεσει στην αλφα ρομεο χαχαχααχαχαχαχα δεν πειραζει οταν μεγαλωσει το αλφα μπορει να γινει και BMW
Και που ξερεις τι ειχε το σιροκο???Η αστρολογος εισαι???
Μην μου δειχνεις το yutube ξερεις εχω ιντερνετ απο το 1997.
Για να ειμαι εδω παει να πει εχω BMW μην κοιτας εσενα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ttjohn : 16-08-11 στις 16:53
Απάντηση με παράθεση
  #356  
Παλιά 16-08-11, 17:19
Το avatar του χρήστη Stallion3.2
Stallion3.2 Ο χρήστης Stallion3.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 704
Stallion3.2 has a spectacular aura aboutStallion3.2 has a spectacular aura aboutStallion3.2 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ειναι το ιδιο πραμα ρεεεεεεεεεεεεεεεε οπως και η φερραρι δεν ειναι φιατ αλλο αν την εχει αγορασει γκε γκε???


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
μαλλον ο κρυφοσου ερωτας ειναι τα BMW αλλα εχεις ξεπεσει στην αλφα ρομεο χαχαχααχαχαχαχα δεν πειραζει οταν μεγαλωσει το αλφα μπορει να γινει και BMW
δεν έχω κρύψει ποτέ ότι λατρέυω την M3 και την M5 αλλά και το S5 v8 και το RS4.... ξέρεις δεν έχω ζαμπόν στα μάτια και ξέρω να αναγνωρίσω τα καλά και των άλλων, κατά τ'άλλα δεν περιμένω να 'μεγαλώσει' η alfa romeo μου, η GT, μου όταν την πήρα, μ@μούσε όλα τα ίσης αξίας αυτοκίνητα που υπήρχαν και όταν έρθει η ώρα της αλλαγής αν με το καλό θα έχω να διαθέσω 100χήνες θα πάρω και την bmw όπως της αρμόζει....όχι 1.8τ με 160ps, έλεος!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ttjohn Εμφάνιση μηνυμάτων
Και που ξερεις τι ειχε το σιροκο???Η αστρολογος εισαι???
Μην μου δειχνεις το yutube ξερεις εχω ιντερνετ απο το 1997.
Για να ειμαι εδω παει να πει εχω BMW μην κοιτας εσενα
αααα. στο speed dial έχεις ΚΑΙ τον Bill Gates....πολύ μετριόφρων είσαι, ότι πρέπει για παρέα....
__________________
SCATOLE TEDESCHE - MACCHINE ITALIANE<a href=http://img25.imageshack.us/my.php?image=gtam.jpg target=_blank><a href=http://img25.imageshack.us/img25/1485/gtam.jpg target=_blank>http://img25.imageshack.us/img25/1485/gtam.jpg</a></a>
www.TheItalianJob.gr
Απάντηση με παράθεση
  #357  
Παλιά 16-08-11, 17:27
Το avatar του χρήστη Stallion3.2
Stallion3.2 Ο χρήστης Stallion3.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 704
Stallion3.2 has a spectacular aura aboutStallion3.2 has a spectacular aura aboutStallion3.2 has a spectacular aura about
και κάτι άλλο...εσύ που τριγυρνάς στα κέντρα R&D του Vag και βγαίνεις για ποτάκια με τον Vettel και σε παίρνει ο Steve Jobs αν κρασάρει το ipad του.. έχεις δει ποτέ απο κάτω τα εξής αμάξια:
Polo/A1/Ibiza/Fabia
Golf/A3/Octavia/Scirocco
Passat/A4/Superb
Tuareg/Cayenne
έχεις διαβάσει τα specs των κινητήρων τους? της ανάρτησης?...το ότι έχουν κοινό τα 3/4 του καταλόγου ανταλλακτικών δεν σου λέει τίποτα.... αλλά όχι:
τα audi τα φτιάχνουν ξανθές παρθένες στον παράδεισο της αυτοκίνησης.....καληνύχτα και όνειρα γλυκά!
__________________
SCATOLE TEDESCHE - MACCHINE ITALIANE<a href=http://img25.imageshack.us/my.php?image=gtam.jpg target=_blank><a href=http://img25.imageshack.us/img25/1485/gtam.jpg target=_blank>http://img25.imageshack.us/img25/1485/gtam.jpg</a></a>
www.TheItalianJob.gr
Απάντηση με παράθεση
  #358  
Παλιά 16-08-11, 17:37
Το avatar του χρήστη TAZ118!
TAZ118! Ο χρήστης TAZ118! δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Μηνύματα: 684
TAZ118! has a spectacular aura aboutTAZ118! has a spectacular aura about
Τετεγιαννη αν καποιος εδω μεσα ειναι κολλημενος θα το δεις στον καθρεπτη....
Ευτυχως σε αυτο το φορουμ επειδη ειμαστε @ρχιδ@τοι μαγκες και σεβομαστε τα χρηματα που εχουμε δωσει,αναφερουμε ολα τα προβληματα των αυτοκινητων μας και προσπαθουμε να απο κοινου να βρουμε λυσεις....Ευτυχως παιδακια που τους πηρε ο μπαμπας ενα γκολφακι-πολακι-τσιροτο και την εχουν δει υπερασπιστες των ''αξιων'' του φαου-βε ενω ακομα δεν ξερουν πως δουλευει ενα κινητηρας Otto η' Diesel υπαρχουν ελαχιστα,αν υπαρχουν.....
Οποτε εσυ δεν μπορεις να μας μιλας για την αξιοπιστια του Φαου-Βε γκρουπ ενω εχεις κανει μονο 20000 χλμ με το Του-Του,χιλιομετρα στα οποια ενας κινητηρας BMW ειναι ακομα αστρωτος.....Καληνυχτα και ονειρα γλυκα...
__________________
SIX TURNING,FOUR BURNING...
Απάντηση με παράθεση
  #359  
Παλιά 16-08-11, 17:42
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
Γι αυτο εσαι μπεμπης ακομα.μπεμπεκιζεις αφανταστα.
Για πεσμας πια αυτοκινητα ισης αξιας μαμουσε η αλφασου??
Αν ειχε η γιαγιαμου καρυδια θα ηταν παππους
Και εγω σε 2 χρονια που θα βρω 250 χηνες θα παρω το πορσε 911 καρερα turbo . χαλι αμαξι αλλα μαρεσει.
Οσο για την ωρα κατσε με το χρεπισου και να κατσω με το ΤΤ μου και την μπεμπουλα μου ας ειναι και το 116.Οταν και οποτε παρεις BMW ελα να τα ξαναπουμε μικρε.προς το παρον ονειρεψου η περιμενε τον αιβασιλη δεν ξερεις ποτε
Απάντηση με παράθεση
  #360  
Παλιά 16-08-11, 18:09
Το avatar του χρήστη ttjohn
ttjohn Ο χρήστης ttjohn δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-02-2011
Μηνύματα: 300
ttjohn will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TAZ118! Εμφάνιση μηνυμάτων
Τετεγιαννη αν καποιος εδω μεσα ειναι κολλημενος θα το δεις στον καθρεπτη....
Ευτυχως σε αυτο το φορουμ επειδη ειμαστε @ρχιδ@τοι μαγκες και σεβομαστε τα χρηματα που εχουμε δωσει,αναφερουμε ολα τα προβληματα των αυτοκινητων μας και προσπαθουμε να απο κοινου να βρουμε λυσεις....Ευτυχως παιδακια που τους πηρε ο μπαμπας ενα γκολφακι-πολακι-τσιροτο και την εχουν δει υπερασπιστες των ''αξιων'' του φαου-βε ενω ακομα δεν ξερουν πως δουλευει ενα κινητηρας Otto η' Diesel υπαρχουν ελαχιστα,αν υπαρχουν.....
Οποτε εσυ δεν μπορεις να μας μιλας για την αξιοπιστια του Φαου-Βε γκρουπ ενω εχεις κανει μονο 20000 χλμ με το Του-Του,χιλιομετρα στα οποια ενας κινητηρας BMW ειναι ακομα αστρωτος.....Καληνυχτα και ονειρα γλυκα...
Ασε ρε αρχ@@τε μαγγα..κουλαρε λιγακι .Υπαρχει φορουμ που να μην λενε προβληματα δημοσια??? για δειξεμου μερικα Τι τα λενε μεσω ΠΜ?? χααχαχαχααχαχαχ αστοχο αυτο που ειπες .Επισης σε ολες τις μαρκες υπαρχουν παιδια που τους πηρε ο μπαμπας το αμαξι.Και πιστεψεμε η BMW εχει παρα πολους και με πολυ ακριβα BMW.Αλλα και αυτο για μενα δεν λεει ΤΙΠΟΤΕ δηλαδη αυτα τα παιδια δεν εχουν αποψη??ειναι πιο κατω απο εμας που τα πηραμε με την δουλειαμας??
Παροπιδες φορας εσυ φιλεμου και μερικοι αλλοι.Αν δεις τα γραφομεναμου δεν υποστηριζω φουλ την audi ουτε το VAg.Απλα λεω σε μερικα πραματα ειναι πιο μπροστα ΤΩΡΑ ,αργοτερα ισως η καθολου.Εχω και audi και BMW και πιστεψεμε εχω καλυτερη απο ψη απο σενα..Εσεις μας τα εχετε κανει κυμα οτι ολα καλα με την BMW και αμα ακουσετε και κατι διαφορετικο την πεφτετε ατσαλα και προσβαλετε κιολας. οπως και ο μικρος που δεν εχει BMW και εχει αποψη γαι την BMW.Εχει μια αλφα και μας λεει γι αυτην που εγω οπως εχω πει ειχα πριν 20 χρονια και τι δεν εκανα με αυτην. Οκ δικαιωματου .Δημοκρατια εχουμε ο καθενας λεει οτι θελει και η βλακεια ειναι ανικητη οπως ελεγαν και οι αρχαιοι ημων προγονοι.
Και αν εχω παραφερθει η εχω προσβαλει κανεναν ζητω ΣΥΓΝΩΜΗ και αυτο το εχω κανει γιατι εχω προκληθει και ουτε μαρεσει το κλιμα που εχει δημηουργηθει σε αυτο το θεμα.
Στην τελικη δεν θα παρουμε ποτε χρηματα απο τις αντι/πειες και ολοι μα ολοι μας αρεσουν τα αυτοκινητα και οι μηχανες .
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.