Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #341  
Παλιά 17-09-11, 22:24
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι φίλε μου.......

Θα βρείς και εσύ και εγώ και όσοι ψάχνουμε και άστους να ζητάνε ότι θέλουνε.... Εγώ βάζω τον πατέρα μου να πηγαίνει σε ραντεβού και να μιλάει στο τηλέφωνο, 57άρης οικογενειάρχης άνθρωπος, όχι 25χρονος καψουράκος που κάνει κρά.... Σου συνιστώ να κάνεις ακριβώς το ίδιο
Απάντηση με παράθεση
  #342  
Παλιά 17-09-11, 23:52
Το avatar του χρήστη parouskas
parouskas Ο χρήστης parouskas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2009
Μηνύματα: 276
parouskas is an unknown quantity at this point
ε οχι να στησω και ολοκληρη κομπινα ρε φιλαρακο για να δοσω τα ωραια μου λεφτουδακια!!!αν ειναι σοβαροι ανθρωποι οι πολιτες θα συνενοηθω,αμα ειναι στην κοσμαρα τους δεν παω να στειλω και τον παππου μου τα ιδια θα του λενε.
Απάντηση με παράθεση
  #343  
Παλιά 18-09-11, 00:02
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Καθόλου κομπίνα φίλε μου, Ελληνικό DNA πάνω απο όλα.... χεχεχε..... ο 57άρης σου λέει εγώ το θέλω να κινούμαι και ο πωλητής δεν θα δεί τον πιτσιρίκο να αρχίσει τα "φίδια" του για να βγάλει ζεστό μαρουλάκι για τον χαβαλέ του....

Καλώς η κακώς ο παλιός ξέρει "τερτίπια" για να κάνει παζάρια όσο και να θέλουμε να βγούμε απο πάνω εμείς η νεολέρα.... Εγώ όσες φορές έβαλα τον πατέρα μου μπροστά για να βρώ απο ανταλλακτικά μέχρι αμάξι ποτέ δεν βγήκα χαμένος Όχι οτι εγώ δεν μπορώ αλλά όπως σου είπα αλλιώς θα δεί ο πωλητής τον 57άρη παρά τον 25άρη....
Απάντηση με παράθεση
  #344  
Παλιά 01-10-11, 17:42
Το avatar του χρήστη asterios
asterios Ο χρήστης asterios δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 17-07-2011
Μηνύματα: 28
asterios is an unknown quantity at this point
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1802879/
Απάντηση με παράθεση
  #345  
Παλιά 01-10-11, 18:35
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
εχει τρυπιο εκκεντροφορο ομως ....!!!!!!!!!!
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #346  
Παλιά 01-10-11, 18:44
Το avatar του χρήστη M535 E28
M535 E28 Ο χρήστης M535 E28 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-05-2004
Μηνύματα: 899
M535 E28 has a spectacular aura aboutM535 E28 has a spectacular aura about
Το ελαφρωσε ο άνθρωπος...τώρα πιάνει 250
Απάντηση με παράθεση
  #347  
Παλιά 01-10-11, 19:22
Το avatar του χρήστη parouskas
parouskas Ο χρήστης parouskas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2009
Μηνύματα: 276
parouskas is an unknown quantity at this point
τελικα παιδες αγορασα ενα 318is λευκο με 138.000 χλμ...ελπιζω να καταφερω να ερθω την πεμπτη στην συναντηση να γνωρισω επιτελους μερικους απο εσας και να μ πειτε και τν γνωμη σας για το νεο μ αποκτημα....

κατι αλλο τωρα που με αγχονει...σε ποιον να μιλησω οταν θα ερθω στο olympus..δεν ξερω κανεναν σας....
Απάντηση με παράθεση
  #348  
Παλιά 01-10-11, 19:33
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από parouskas Εμφάνιση μηνυμάτων
τελικα παιδες αγορασα ενα 318is λευκο με 138.000 χλμ...ελπιζω να καταφερω να ερθω την πεμπτη στην συναντηση να γνωρισω επιτελους μερικους απο εσας και να μ πειτε και τν γνωμη σας για το νεο μ αποκτημα....

κατι αλλο τωρα που με αγχονει...σε ποιον να μιλησω οταν θα ερθω στο olympus..δεν ξερω κανεναν σας....
όταν θα πάς και θα βρείς τα παιδιά, θα του καταλάβεις απ το nick name τους!!!!!!! είναι όπως του ξέρεις απο εδω μέσα....εκτός απο τον RAPID FAST ... που ενώ στην πραγματικότητα είναι σοβαρότατος άνθρωπος και μιά χαρά παιδι, εδω μέσα κάνει ότι περνάει απ το χέρι του για να τον αντιπαθήσεις!!!!!! αλλα μήν αγχώνεσαι. δέ θα είναι εκέι, φοβάται τον bmwdakias 85 για την κόντρα.
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #349  
Παλιά 01-10-11, 20:27
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
όταν θα πάς και θα βρείς τα παιδιά, θα του καταλάβεις απ το nick name τους!!!!!!! είναι όπως του ξέρεις απο εδω μέσα....εκτός απο τον RAPID FAST ... που ενώ στην πραγματικότητα είναι σοβαρότατος άνθρωπος και μιά χαρά παιδι, εδω μέσα κάνει ότι περνάει απ το χέρι του για να τον αντιπαθήσεις!!!!!! αλλα μήν αγχώνεσαι. δέ θα είναι εκέι, φοβάται τον bmwdakias 85 για την κόντρα.
Εμένα θα με καταλάβει επειδή θα κρατάω στουπί και αναπτήρα να βάλω φωτιά να κάψω
τους κουβάδες!!!!
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #350  
Παλιά 01-10-11, 20:31
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile .........

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από parouskas Εμφάνιση μηνυμάτων
τελικα παιδες αγορασα ενα 318is λευκο με 138.000 χλμ...ελπιζω να καταφερω να ερθω την πεμπτη στην συναντηση να γνωρισω επιτελους μερικους απο εσας και να μ πειτε και τν γνωμη σας για το νεο μ αποκτημα....

κατι αλλο τωρα που με αγχονει...σε ποιον να μιλησω οταν θα ερθω στο olympus..δεν ξερω κανεναν σας....
Kαλοριζικο ρε και καλα χλμ,το λευκο απο την Λαμια πηρες????

Θα σου μιλησουμε εμεις βρε αν ντρεπεσαι χχαχαχαχα,σοβαρα τωρα δεν θα ειναι χαος απο κοσμο,μια παρεα θα ειμαστε ολοι μαζι!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.