Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 11-09-04, 13:38
Το avatar του χρήστη ks50:50
ks50:50 Ο χρήστης ks50:50 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2004
Μηνύματα: 269
ks50:50 is on a distinguished road
Καλύτερα να του λέμε:Πού το έφτιαξες γιατί και ο παππούς μου έχει ένα τρακτέρ ΒΕΝΖ και θέλει να τραβάει καλύτερα???
__________________
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ,
ΚΑΙ ΟΛΟ Ο ΑΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ,
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΟΛΟ ΘΕΛΩ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ,
ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ.
  #22  
Παλιά 11-09-04, 15:38
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ks50:50
Καλύτερα να του λέμε:Πού το έφτιαξες γιατί και ο παππούς μου έχει ένα τρακτέρ ΒΕΝΖ και θέλει να τραβάει καλύτερα???
Μιας και ξεκινησες φιλε ks50:50 με ατακες απτο TAXI 1,θα μου επιτρεψεις να το συνεχισω και να προσθεσω ακομα μια ατακα απτο συγκεκριμενο εργο,την οποια ατακα καλο θα ηταν να την ελεγαν μονο οι κατοχοι Μ3(οχι για κανεναν αλλο λογο,απλως ειναι σιγουρο οτι θα την πουνε οι συγκεκριμενοι παρα εγω με το 316)και ειναι η εξης:Μετα το τσαι,το οποιο λογικα θα τον κερασετε,κατεβαζετε παραθυρο και του λετε:"Τα ξαναπαμε αλλη μια,γιατι ειχα ξεχασει το χειροφρενο σηκωμενο?"
Απλως φανταστειτε την φατσα του τυπου εκεινη την ωρα............
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #23  
Παλιά 11-09-04, 17:07
Το avatar του χρήστη ks50:50
ks50:50 Ο χρήστης ks50:50 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-09-2004
Μηνύματα: 269
ks50:50 is on a distinguished road
Καλά τα λες γιατί και εγώ με 316 είμαι οπότε τον ρωτάω μόνο που να παει να φτιάξει ο παππούς μου το τρακτέρ.
__________________
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ,
ΚΑΙ ΟΛΟ Ο ΑΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ,
ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΟΛΟ ΘΕΛΩ ΣΤΡΟΦΙΛΙΚΙΑ,
ΚΑΙ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑΤΑ ΠΟΛΛΑ.
  #24  
Παλιά 11-09-04, 17:26
Το avatar του χρήστη Ray
Ray Ο χρήστης Ray δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2004
Μηνύματα: 121
Ray is on a distinguished road
χαχαχαχαχα είστε άψογοι παίδες με πεθάνατε!!!
Δεν τον έχω πετύχει αν και μένω Βούλα, αλλά με όσα λέτε το πιθανότερο είναι να τον δω και να γελάω! χαχαχαχαχααχαχαχαχα!!!! :d
__________________
If you cant run fast with 100HP,
500HP wont make a difference...
  #25  
Παλιά 11-09-04, 19:54
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aVog
Δεν καταλαβα ρε φιλαράκι δηλαδή εμείς που δεν έχουμε την μπλοκαδουρα δεν είμαστε και σπορ αυτοκίνητα!!! για γίνε λίγο πιο συγκεκριμένος!!!
Eσύ μπορεί να μην έχεις μπλοκέ αλλά και χειροκίνητος είσαι και με τις πόρτες το πας στην Πλ.Εσπερίδων !Και πιο αμεσες αντιδράσεις έχει το τιμόνι σου σε σχέση με την ξύλινη αίσθηση που έχουν τα Benz!Επίσης οι σχέσεις σου είναι πολύ πιο άμεσες απ'ότι αυτή η παγόδα...!!!!Αχαχαχαχαχα
Α και δεν είσαι το Μ της σειράς Ζ!Όταν βγει θα τα ξαναπούμε !!!
Επίσης δεν έχει ο δήμος Γλυφάδας ίδια μάρκα σκουπιδιάρικα και λεωφορεία με το δικό σου :p
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
  #26  
Παλιά 12-09-04, 12:48
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Μιας και αναφερθήκατε σε ατάκες πρέπει να αναφέρω ότι δεν χρειάζονται καν. Ένα μέλος του forum ο οποίος είναι πραγματικά τρελός, κάτοχος εκείνη την εποχή ενός Μ5 Ε34 315, είχε πάντοτε μαζί του ένα κουτάκι lipton και μετά από κάθε κόντρα πήγαινε δίπλα στον ηττημένο και τον κερνούσε κουνώντας το επιδεικτικά.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
  #27  
Παλιά 12-09-04, 13:06
Το avatar του χρήστη aVog
aVog Ο χρήστης aVog δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-05-2004
Μηνύματα: 196
aVog is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power
Μιας και αναφερθήκατε σε ατάκες πρέπει να αναφέρω ότι δεν χρειάζονται καν. Ένα μέλος του forum ο οποίος είναι πραγματικά τρελός, κάτοχος εκείνη την εποχή ενός Μ5 Ε34 315, είχε πάντοτε μαζί του ένα κουτάκι lipton και μετά από κάθε κόντρα πήγαινε δίπλα στον ηττημένο και τον κερνούσε κουνώντας το επιδεικτικά.
Μου μειρίζει ΜΑΤΖΟΣ η όλη δουλειά να σου πω την αλήθεια!!! :p
__________________
The Sum of all the Senses
  #28  
Παλιά 12-09-04, 13:18
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aVog
Μου μειρίζει ΜΑΤΖΟΣ η όλη δουλειά να σου πω την αλήθεια!!! :p

Θα μπορούσε να είναι ο Δημητράκης αλλά όχι αυτός έχει κάνει άλλα πράγματα τα οποία δεν μπορώ να γράψω στο forum…………… :o

Είναι κάτοχος ενός 321 τώρα και μας βρίζει συνέχεια όποτε θυμάται να μπεί.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
  #29  
Παλιά 12-09-04, 13:20
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Α και τώρα που το θυμήθηκα……… έμαθα ότι είχαμε κάποια απρόοπτη συνάντηση χθές το βράδυ φίλε aVog.....................
__________________


www.bmw-motorsport.gr
  #30  
Παλιά 12-09-04, 13:58
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power
Α και τώρα που το θυμήθηκα……… έμαθα ότι είχαμε κάποια απρόοπτη συνάντηση χθές το βράδυ φίλε aVog.....................
Ωχ Avog καλύτερα να εξαφανιστείς για λίγες μέρες από τις γνωστές καγκουροδιαδρομές σου!!!
Χαλάρωσε και πάμε για κανα τσαγάκι στο Egomio
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:44.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.