Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 10-09-04, 21:22
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
γνωμη για καθισματα

εχω σκεφτει να βαλω τα καθισματα τις momo τα speed αν δεν κανω λαθος σε μαυρο-γρι αλκανταρα.μερικοι φιλοι μου λενε οτι δεν πρεπει να βαλω σε BMW αλλη μαρκα προιοντα.θα ηθελα την γνωμη σας.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 10-09-04, 22:14
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από str-320i
εχω σκεφτει να βαλω τα καθισματα τις momo τα speed αν δεν κανω λαθος σε μαυρο-γρι αλκανταρα.μερικοι φιλοι μου λενε οτι δεν πρεπει να βαλω σε BMW αλλη μαρκα προιοντα.θα ηθελα την γνωμη σας.
Φιλε μου δεν μπορω να καταλαβω με πιο σκεπτικο σου λενε νε μην βαλεις αλλη μαρκα εκτος απο της BMW.Να ξερεις οτι το προσωπικο στυλ του καθενος ειναι ξεχωριστο και μοναδικο.Αν λοιπον εσενα σ'αρεσει το αποτελεσμα που θα δεις και εμφανισιακα αλλα και λειτουργικα,τοτε απο εμενα εχεις την απολυτη συμπαρασταση στο εγχειρημα σου.
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 10-09-04, 22:31
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
τι μοντελο ειναι?νομιζω πως δεν πανε σε ολα τα αυτοκινητα αυτα τα καθισματα,γιατι τα ΒΜW ειναι πιο "κυριλε" αμαξακια και μπορει να φαινονται λιγο "περιεργα"!!!!!αν εχεις καποιο καινουριο μοντελο,θα σου προτεινα να βρεις το σαλονι ή εστω μονο τα καθισματα απο το Μ3 ή Μ5(αναλογα το μοντελο) που ειναι και ομορφα και εχουν και καλη πλευρικη στηριξη!!!!αν επιμενεις βεβαια σε κατι aftermarket,θα σου προτεινα μονο τα RECARO(κι απο αυτα οχι ολα τα μοντελα,γιατι εχει βγαλει καμποσα)!κι απ'τα recaro θα σου προτεινα τα:sport topline με δερμα!αλλα ολα........θεμα προσωπικου στυλ ειναι!!!!!η αποφαση ειναι δικη σου........
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 10-09-04, 22:46
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Η δική μου άποψη είναι βάλε Momo τα street racer GT κατά προτίμηση είναι φοβερά ή κάτι σε sparco που είναι κορυφαία.Και αυτά του στυλ "'ελα τώρα που θα βάλεις momo/sparco σε BMW" δεν μου αρέσουν και τόσο...Άποψη μου!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 10-09-04, 23:08
Το avatar του χρήστη Ray
Ray Ο χρήστης Ray δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2004
Μηνύματα: 121
Ray is on a distinguished road
Βάλε Acs
__________________
If you cant run fast with 100HP,
500HP wont make a difference...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 11-09-04, 08:44
Το avatar του χρήστη Z3 Fat Bastard
Z3 Fat Bastard Ο χρήστης Z3 Fat Bastard δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 161
Z3 Fat Bastard is on a distinguished road
Ολα ειναι σχετικα

Ολα ειναι αναλογα με το ποιο αμαξι εχεις και πως θα ταιριαξουν τα καθισματα στο εσωτερικο σου. Ωραιες οι πλευρικες στηριξης κτλ αλλα αν μπαινεις στο αμαξι σου και πριν ξεκινησεις ζαλιζεσαι απο το εσωτερικο.... ε κατι δεν παει καλα.

Θα συμφωνησω με τον Τασο οτι η πρωτη μου επιλογη θα ηταν κατι απο Μ3 ή Μ5 αναλογα με το αμαξι. Τωρα αν βρεις κατι που σου αρεσει πολυ και ταιριαζει με το αμαξι σου εκτος Bmw δνε θα το σκεφτομουν καν....

Αυτα
__________________
HELLO , My name is NicK, I am unemployed and I live with my parents ......
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 11-09-04, 09:05
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Βαλε οτι μαρκα θελεις αλλα αφου θα αλλαξεις που θα αλλαξεις καθισματα βαλε δερματινα bucket....ετσι δεν προκειται ουτε την "κυριλλα" της μπεμπας να χαλασεις και θα κρατιεσαι τελεια στα στροφιλικια....
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 14-09-04, 00:10
Το avatar του χρήστη Octane
Octane Ο χρήστης Octane δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Μηνύματα: 933
Octane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura aboutOctane has a spectacular aura about
Θελω + γω ν'αλλαξω καθισματα,αφου η δικια μου ειχε απ'την αρχη(την πηρα με 6.000χλμ)τα απλα!Ψαχνω τα ιδια,αλλα Bucket(Μ3)!
Στην BMW εδω μου ειπαν γυρω στα 800 ευρω το ενα!!αν τα βαλεις απ'την αρχη κοστιζουν γυρω στα 600+τα δυο,ετσι δεν ειναι!?!Τρελοι ειναι???Ελλαδα υπαρχει περιπτωση να τα βρω σε λογικη τιμη,εστω+ελαφρως μεταχειρισμενα???
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 15-09-04, 01:28
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Octane
Θελω + γω ν'αλλαξω καθισματα,αφου η δικια μου ειχε απ'την αρχη(την πηρα με 6.000χλμ)τα απλα!Ψαχνω τα ιδια,αλλα Bucket(Μ3)!
Στην BMW εδω μου ειπαν γυρω στα 800 ευρω το ενα!!αν τα βαλεις απ'την αρχη κοστιζουν γυρω στα 600+τα δυο,ετσι δεν ειναι!?!Τρελοι ειναι???Ελλαδα υπαρχει περιπτωση να τα βρω σε λογικη τιμη,εστω+ελαφρως μεταχειρισμενα???

Δεν κατάλαβα ποια καθίσματα θέλεις. Του Μ3 ή τα απλά bucket? Απλά βρίσκουμε (μεταχειρισμένα πάντα) αλλά Μ3 σχεδόν αποκλείεται γιατί κανένας δεν σπάει τα τροπέτα.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 15-09-04, 04:53
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
www.fabdirect.com

Οτι θες απο BMW
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.