Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 16-11-07, 19:34
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Αναφορά κακοτεχνιών στους δρόμους

Την παρακάτω διεύθυνση την είδα στην τηλεόραση πριν κάποιες μέρες και είπα να την βάλω και εδώ.

Μπορείτε πανελλαδικά να αναφέρετε κακοτεχνίες των δρόμων μαζί με μια σύντομη περιγραφή τους και εθελοντές θα κάνουν μια επιτόπια διάγνωση και θα ενημερώσουν τις αρμόδιες αρχές.


http://msfree.gr/pin/
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 16-11-07, 20:07
Το avatar του χρήστη 5555
5555 Ο χρήστης 5555 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-10-2004
Μηνύματα: 407
5555 is on a distinguished road
Λοιπον σε αυτο κωλοχανιο που λεγεται Ελλαδα , και που το διοικουν καρεκλοκενταυροι πολιτικοι, που τους π@δ@νε την γυναικα , την κορη, την μανα τους, δεν ιδρωνει το αυτι το τους. Οσα sites για καταγγελιες φτιαχτουν, παλι η κακοτεχνια θα ζει και θα αναπτυσεται.
Λαμογια πολιτικοι, με λαμογια εργολαβους / κατασκευαστες, δημιουργουν επικινδυνα εργα για ολους μας,για τα παιδια μας .

Πολλοι απο εσας ειδατε την ΞΕΦΤΙΛΑ του κρατους ,απο μια τρυπα ( σαν τον κ@λο τον Πολιτικων μας) στο ΣΕΦ, μολις 3 χρονια απο τους Ολυμπιακους αγωνες!!!!!
Κανοντας την διαδρομη Γλυφαδα- Πειραια σε 3 ωρες, μολις εφτασα στο γραφειο και εχοντας βαρεσει 140 πιεση, το μονο που ηθελα ηταν να βαλω τους ξεφτιλες που μας διοικουν , σε βασανισμο για 3 μερες.
Οσο μας κανουν κουμαντο οι ιδιοι λεχριτες, θα εχουμε την ιδια κατρακυλα ..
Αληθεια ο Κουφος με το ακουστικο του ΥΠΕΧΩΔΕ, βγηκε να πει τιποτα κανα συγγνωμη στην τηλεοραση????

ΟΞΩ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Σορρυ για τα νευρα μου αλλα μετα την ταλαιπωρια μου ,ακομη ξεσπω
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 16-11-07, 20:16
Το avatar του χρήστη kenz
kenz Ο χρήστης kenz δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2007
Μηνύματα: 118
kenz is on a distinguished road
Αυτη η σελιδα φιλε ειναι μονο για Αθηνα η για ολη την Χωρα?
__________________
KenZ Tasos E30 Salonika City , Kalamaria.
===========================
...Επισκεφθείτε το κανάλι μου. ===> kenztasos channel.
.........Fun . . . is not a straight line !
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 16-11-07, 20:57
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 5555 Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον σε αυτο κωλοχανιο που λεγεται Ελλαδα , και που το διοικουν καρεκλοκενταυροι πολιτικοι, που τους π@δ@νε την γυναικα , την κορη, την μανα τους, δεν ιδρωνει το αυτι το τους. Οσα sites για καταγγελιες φτιαχτουν, παλι η κακοτεχνια θα ζει και θα αναπτυσεται.
Λαμογια πολιτικοι, με λαμογια εργολαβους / κατασκευαστες, δημιουργουν επικινδυνα εργα για ολους μας,για τα παιδια μας .

Πολλοι απο εσας ειδατε την ΞΕΦΤΙΛΑ του κρατους ,απο μια τρυπα ( σαν τον κ@λο τον Πολιτικων μας) στο ΣΕΦ, μολις 3 χρονια απο τους Ολυμπιακους αγωνες!!!!!
Κανοντας την διαδρομη Γλυφαδα- Πειραια σε 3 ωρες, μολις εφτασα στο γραφειο και εχοντας βαρεσει 140 πιεση, το μονο που ηθελα ηταν να βαλω τους ξεφτιλες που μας διοικουν , σε βασανισμο για 3 μερες.
Οσο μας κανουν κουμαντο οι ιδιοι λεχριτες, θα εχουμε την ιδια κατρακυλα ..
Αληθεια ο Κουφος με το ακουστικο του ΥΠΕΧΩΔΕ, βγηκε να πει τιποτα κανα συγγνωμη στην τηλεοραση????

ΟΞΩ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Σορρυ για τα νευρα μου αλλα μετα την ταλαιπωρια μου ,ακομη ξεσπω

Αν διαβάσεις και παλιά μου ποστ θα δεις ότι δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο μαζί σου, αλλά πρέπει να κάνουμε και εμείς και άλλα, τι να γίνει;

Συμφωνώ απόλυτα πάντως.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kenz Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτη η σελιδα φιλε ειναι μονο για Αθηνα η για ολη την Χωρα?
Για όλη τη χώρα φίλε μου.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 16-11-07, 21:18
Το avatar του χρήστη silent
silent Ο χρήστης silent δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-12-2005
Μηνύματα: 246
silent will become famous soon enough
Πολύ χρήσιμο το link. Sticky please.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 18-11-07, 02:10
Το avatar του χρήστη nikos1400
nikos1400 Ο χρήστης nikos1400 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-07-2006
Μηνύματα: 576
nikos1400 is on a distinguished road
Το θεμα ειναι οτι πρεπει να αναφερουμε που υπαρχουν ΣΩΣΤΟΙ δρομοι !!
Πιο ευκολο θα'ναι.
Και εχει κανεις κανα 2λιτρο αμαξι που το πηρε οχι και τοσο δυσκολα (οσο παλιοτερα τουλαχιστον), και πληρωνει 372 ευρω!! το χρονο τελη κυκλοφοριας, λες και οδηγει δεν-ξερω-και-εγω-τι...Μαλλον θα'πρεπε να μας δινουν τοσα για τη συντηρηση του αυτοκινητου που γινεται π%%ταναριο απο τους κωλοδρομους.
Και τα εσοδα απο παρκομετρα κλπ κλησεις πανε και αυτα λεει στη συντηρηση των δρομων...
Δεν ξερω, παντως καποιοι πρεπει να οικονομανε απο αυτη τη κατασταση.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 22-11-07, 11:55
Το avatar του χρήστη VATOS
VATOS Ο χρήστης VATOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-10-2007
Μηνύματα: 256
VATOS is on a distinguished road
Να ρωτησω εγω κατι ? Υπαρχει δρομος καλος στη Ελλαδα ? το 99,999999 % ειναι κακοτεχνημενοι , γεματοι λακουβες , μπαλωματα , χωρις γραμμες , χωρις μπαρες , χωρις φαναρια , η με φαναρια που δεν λειτουργουν , η ποιοτητα της ασφαλτου ειναι χωματοδρομος , κλπ κλπ κλπ... χρειαζονται σελιδα για αυτο το πραγμα ? ας παρουν ενα αμαξι και ας ξεκινησουν απο το γραφειακι τους που ειναι αραχτοι και ας πανε απο Πελλοπονησο σε Ορεστιαδα περνωντας απο καθε πολη μεσα , και ας το τραβηξουν σε βιντεο , και ας μου διξουν εμενα 1 δρομο οποιος ειναι καλος στο συνολο του ( οσο και αν ειναι αυτο απο χιλιομετρα μεχρι μετρα ) !!!!
__________________
-BMW E30 RULEZZZZ...ALL THE OTHERS ARE JUST BEHIND...!!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 22-11-07, 14:15
Το avatar του χρήστη oldcarskickass
oldcarskickass Ο χρήστης oldcarskickass δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 17-02-2006
Μηνύματα: 4.553
oldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud ofoldcarskickass has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από VATOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Να ρωτησω εγω κατι ? Υπαρχει δρομος καλος στη Ελλαδα ? το 99,999999 % ειναι κακοτεχνημενοι , γεματοι λακουβες , μπαλωματα , χωρις γραμμες , χωρις μπαρες , χωρις φαναρια , η με φαναρια που δεν λειτουργουν , η ποιοτητα της ασφαλτου ειναι χωματοδρομος , κλπ κλπ κλπ... χρειαζονται σελιδα για αυτο το πραγμα ? ας παρουν ενα αμαξι και ας ξεκινησουν απο το γραφειακι τους που ειναι αραχτοι και ας πανε απο Πελλοπονησο σε Ορεστιαδα περνωντας απο καθε πολη μεσα , και ας το τραβηξουν σε βιντεο , και ας μου διξουν εμενα 1 δρομο οποιος ειναι καλος στο συνολο του ( οσο και αν ειναι αυτο απο χιλιομετρα μεχρι μετρα ) !!!!

Δυστυχώς όμως δεν είσαι απόλυτα σωστός, ένα μεγάλο μέρος της εθνικής από Αθήνα για Σαλονίκη, η Εγνατία από Κοζάνη για Σαλονίκη, η περιφερειακή Υμμητού και η Αττική οδός είναι μεγάλα παραδείγματα καλών και ποιοτικών οδών.

Τώρα για μέσα στις πόλεις άστα να πάνε...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
το καθηκον μου εκανα μονο.
Out for all that I can get
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Σ αυτό το χώρο που είναι αδιαφιλονίκητα πλέον, ο χειρότερος του κόσμου και το γεγονός πως δεχόμαστε να ζούμε εδώ, σημαίνει αυτόματα πως στερούμεθα αξιοπρέπειας, όλα γίνονται αντίθετα από το σωστό. Αυτό όμως ανάγεται στη σφαίρα της φιλοοσφίας.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 22-11-07, 14:26
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 5555 Εμφάνιση μηνυμάτων
Λοιπον σε αυτο κωλοχανιο που λεγεται Ελλαδα , και που το διοικουν καρεκλοκενταυροι πολιτικοι, που τους π@δ@νε την γυναικα , την κορη, την μανα τους, δεν ιδρωνει το αυτι το τους. Οσα sites για καταγγελιες φτιαχτουν, παλι η κακοτεχνια θα ζει και θα αναπτυσεται.
Λαμογια πολιτικοι, με λαμογια εργολαβους / κατασκευαστες, δημιουργουν επικινδυνα εργα για ολους μας,για τα παιδια μας .

Πολλοι απο εσας ειδατε την ΞΕΦΤΙΛΑ του κρατους ,απο μια τρυπα ( σαν τον κ@λο τον Πολιτικων μας) στο ΣΕΦ, μολις 3 χρονια απο τους Ολυμπιακους αγωνες!!!!!
Κανοντας την διαδρομη Γλυφαδα- Πειραια σε 3 ωρες, μολις εφτασα στο γραφειο και εχοντας βαρεσει 140 πιεση, το μονο που ηθελα ηταν να βαλω τους ξεφτιλες που μας διοικουν , σε βασανισμο για 3 μερες.
Οσο μας κανουν κουμαντο οι ιδιοι λεχριτες, θα εχουμε την ιδια κατρακυλα ..
Αληθεια ο Κουφος με το ακουστικο του ΥΠΕΧΩΔΕ, βγηκε να πει τιποτα κανα συγγνωμη στην τηλεοραση????

ΟΞΩ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!
Σορρυ για τα νευρα μου αλλα μετα την ταλαιπωρια μου ,ακομη ξεσπω

ακριβως ετσι ειναι Σπυρο.

Απο παιδι θυμαμαι τουλαχιστον 10-15 παρομοιες γραμμες επικοινωνιας του πολιτη σχετικα με λακκουβες και λοιπες κακοτεχνιες .......
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΩ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΦΥΛΑΚΗ καποιος ο οποιος ευθυνεται για ολη αυτη τη γελοια κατασταση που ζουμε και που θα διαιωνιζεται οσο την ανεχομαστε.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 22-11-07, 14:43
lkm86 Ο χρήστης lkm86 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-11-2006
Μηνύματα: 275
lkm86 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikos1400 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εχει κανεις κανα 2λιτρο αμαξι που το πηρε οχι και τοσο δυσκολα (οσο παλιοτερα τουλαχιστον), και πληρωνει 372 ευρω!! το χρονο τελη κυκλοφοριας, λες και οδηγει δεν-ξερω-και-εγω-τι...Μαλλον θα'πρεπε να μας δινουν τοσα για τη συντηρηση του αυτοκινητου που γινεται π%%ταναριο απο τους κωλοδρομους.
Και τα εσοδα απο παρκομετρα κλπ κλησεις πανε και αυτα λεει στη συντηρηση των δρομων...
Δεν ξερω, παντως καποιοι πρεπει να οικονομανε απο αυτη τη κατασταση.
επίσης να αναφέρω και τα χρήματα που πληρώνουμε μέσω των ασφαλιστηρίων συμβολαίων οχημάτων για ΤΕΟ.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.