Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 26-02-16, 21:51
Bmwe871m Ο χρήστης Bmwe871m δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 22-01-2016
Μηνύματα: 19
Bmwe871m is on a distinguished road
Δεν νομιζω οτι θα παρω παραπανω κιλα ειναι gfk το υλικο οποτε ειναι πιο ελαφρια τα πλαινα οπως και ο μπροστα μου ο προφυλακτηρας τωρα η ζαντες μου ειναι βαριες ειναι 18 αρες της m με 225/40/18 και 255/35/18 δεν μπορω να πω οτι το εκοψαν πολυ το αμαξι παταει πιο καλα παντως απο οτι πριν.το αμαξι ειναι 120 αλλα δεν το εχω ουτε για κοντρες ουτε για τιποτα τετοιο εμενα μου αρεσει το aesthetics και δεν με απασχολει το tuning που και τι να το κανεις δηλαδη το 120 χαχαχα πιστευω προσωπικη αποψη φυσικα πως ειναι καλο να αφηνεις το αμαξι στοκ οτι του χουν βαλει για ενα λογο υπαρχει αν θες κατι γρηγορα υπαρχουν και τα m3 m4 κτλπ. Βεβαια ειναι γουστα του καθενος αυτα
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 26-02-16, 22:09
Bmwe871m Ο χρήστης Bmwe871m δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 22-01-2016
Μηνύματα: 19
Bmwe871m is on a distinguished road
Βρηκα και αυτο το λουκ που ειναι παλι wide body πιςω αλλα πιστευω δενει καλα με το υπολοιπο
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 26-02-16, 22:14
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Στα 22 και εγώ μπορεί να τα κοίταγα..αλλά πίστεψε με , μερικά δρομάκια αργότερα θα γελας με τις τοτε επιλογές σου. Μην το κανεις, ηδη εχεις ρίξει μερικά πεταγμένα λεφτά στον άσσο....αξιοποίησε τα χρήματα σου καλυτερα.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 26-02-16, 22:53
Bmwe871m Ο χρήστης Bmwe871m δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 22-01-2016
Μηνύματα: 19
Bmwe871m is on a distinguished road
Εγω ειμαι 22 :p δεν εχω θεμα να πεταω λευτα σε κατι που μου αρεσει ακομα και αν ειναι το χειροτερο αμαξι που εχουμε στην οικογενεια εγω το αγαπαω γιατι ειναι το δικο μου οποτε με ευχαριστει το να του βαζω πραγματα
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 26-02-16, 23:57
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Μερικά χρονακια..ήθελα να γραψω,αλλά η αυτοματη γραφη μου το άλλαξε. Αν σου περισσεύουν ,ριχτα εκεί που σε ευχαριστεί...αλλά ειδικα το πρωτο body kit..είναι για γέλια και για κλάματα.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 27-02-16, 01:57
Bmwe871m Ο χρήστης Bmwe871m δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 22-01-2016
Μηνύματα: 19
Bmwe871m is on a distinguished road
Ε ενταξει στο photoshop το κανα ηταν του m4 το boty kit xaxaxa απλα ηθελα κατο το διαφορετικο :p :p
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 27-02-16, 13:46
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Το κιτρινοαπ πανω δεν ειναι ασχημο.

Με πραγματα οem απο την BMW θα γινει ωραιο,κοιτα μηπως ταιριαξεις αφτερμαρκετ πραγματα του 1Μ.Συνηθως με ενα χαμηλωμα και μεγαλυτερες ζαντες ολα τα αμαξια τουμπανιαζουνε.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 27-02-16, 17:44
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bmwe871m Εμφάνιση μηνυμάτων
πιστευω προσωπικη αποψη φυσικα πως ειναι καλο να αφηνεις το αμαξι στοκ οτι του χουν βαλει για ενα λογο υπαρχει
Ευτυχώς το ειπες μόνος σου....
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 27-02-16, 21:38
Bmwe871m Ο χρήστης Bmwe871m δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 22-01-2016
Μηνύματα: 19
Bmwe871m is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευτυχώς το ειπες μόνος σου....
Για tuning μιλουσα και οχι για aesthetics
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 27-02-16, 21:39
Bmwe871m Ο χρήστης Bmwe871m δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 22-01-2016
Μηνύματα: 19
Bmwe871m is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Το κιτρινοαπ πανω δεν ειναι ασχημο.

Με πραγματα οem απο την BMW θα γινει ωραιο,κοιτα μηπως ταιριαξεις αφτερμαρκετ πραγματα του 1Μ.Συνηθως με ενα χαμηλωμα και μεγαλυτερες ζαντες ολα τα αμαξια τουμπανιαζουνε.
Σιγουρα αλλα και αν απο 18 παω 19 με κανα χαμηλωμα σε αυτους τους δρομους που εχουμε παει το αμαξακι χαχαχαχα ηδη κοπαναει
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.