Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 15-07-07, 19:41
il20 Ο χρήστης il20 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-06-2007
Μηνύματα: 49
il20 is an unknown quantity at this point
polo16v vs bmw e36

παιδια σαββατο βραδυ ανοιξα στις στροφες στην κατεχακη με μια ε36 δεν ξερω 316 ή 318 ηταν και ενω στις στροφες εμπαινα καλυτερα...στο polaki εχω bilstein ειχε και ευθειουλα οταν βρηκαμε ψιλοανηφοριτσα με εφτανε χαλαρα και το εκοψα και με περασε....βεβαια ημασταν 4 ενω στο bmw ο αλλος μονος του....μηπως ηταν κανεις απο το club;;;;;;αν ηταν 316 θα ξενερωσω να με μαζευει ετσι στα 120 με σχετικη ανηφοριτσα.........
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 15-07-07, 20:11
Το avatar του χρήστη nassosbmw1
nassosbmw1 Ο χρήστης nassosbmw1 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 811
nassosbmw1 will become famous soon enoughnassosbmw1 will become famous soon enough
έδωσες την απάντηση μόνος σου...άλλο μόνος σου,άλλο με 4 άτομα.... δεν έχεις το ίδιο αμάξι!!! (επιδόσεις συμπεριφορά)...
__________________
FERRO NOSCENTIUS AURUM
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...gpic2735_3.gif
ειπα να το πατησω λιγο...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 15-07-07, 20:44
il20 Ο χρήστης il20 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-06-2007
Μηνύματα: 49
il20 is an unknown quantity at this point
φιλε μου επιδοσεις το polo ειναι πιο γρηγορο απο 316 μεχρι τα 160 τουλαχιστον....η χθεσινη ομως με μαζευε ανετα απο τα 120...δεν λεω ψιλοανηφοριτσα και 4 ατομα αλλα απο τα 120;;;;συμπεριφορα καλυτερη το polo δεν εχει με τιποτα,εχει ομως βελτιωθει παρα πολυ με τα bilstein και τα σινεμπλοκ απο ibiza cupra που εχω......δεν ηταν και καμια τρελη ανηφορα να πεις οτι υστερουσα τοσο σε ροπες....
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 15-07-07, 21:27
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Φιλε μου πρεπει να χαλαρωσεις λιγο
Δεν ειναι και Pagani Zonda me 600+ αλογα το πολακι
Και δεν εισαι 7 χλμ μπροστα μεχρι τα 160
Και προφανως δεν εχεις ιδεα για την επιδραση τους βαρους στις επιδοσεις ενος αυτοκινητου
Και αμα θες,να φερω το δικο μου το 316 Ε36 να μην εισαι καθολου μπροστα
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 15-07-07, 21:50
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Γιώργο νευράκια έχουμε?

Φίλε μου αν ήταν 316 και σε μάζευε στα 120 ενώ είχες μέσα 4 άτομα, εγώ στη θέση σου δεν θα στενοχωριόμουνα και πολύ. Λογικό μου ακούγεται, τι περίμενες?

Αν θες φέρνω και εγώ το δικό μου, τσεκαρισμένα μπροστά από εκκίνηση μέχρι τα 200.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 15-07-07, 21:56
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Οχι ρε Κωσταντινε,χαλαρος ειμαι
Απλα δεν μπορω να ακουω παραλογα πραγματα του στυλ "Πως με εφτασε το 316 και ξενερωνω οταν ειμαι πιο γρηγορος με το polo 1.4 αλλά εχω 4 ατομα μεσα και αυτος ειναι μονος του???"

Τεσπα,δεν ξαναγραφω
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 15-07-07, 21:56
Το avatar του χρήστη sheriff
sheriff Ο χρήστης sheriff δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2005
Μηνύματα: 452
sheriff is on a distinguished road
φιλε μου οκ το πολο ειναι σβελτο γιατι εχεις πολυ λιγοτερα κιλακια,βεβαια τα 4 ατομα ειναι θεμα αλλα και παλι δεν ειναι κριτηριο.δεν νομιζω οτι υπαρχει καν ανοιγμα με τετοιες προυποθεσεις...
__________________
το γαμπριατικο...

http://i14.photobucket.com/albums/a3...n/12213443.jpg
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 15-07-07, 22:19
Το avatar του χρήστη ΦΑΝΗΣ
ΦΑΝΗΣ Ο χρήστης ΦΑΝΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2005
Μηνύματα: 735
ΦΑΝΗΣ will become famous soon enough
Παιδιά άμα εννοείτε το Polo 1.4 16v το καινούργιο που κυκλοφορεί τώρα,το έχω τεστάρει το θέμα με το δικό μου (3.16 Ε90)με φίλο που τα δώσαμε στο δρόμο της Βεροίας,εκκίνηση ξεκίνησε καλύτερα λόγου βάρους, αλλά τον μάζεψα πολύ γρήγορα,από κει και πέρα δεν με έφτασε ούτε μια φορά,και με τελική ταχύτητα 215χλμ. παραπάνω δεν πάει.
__________________
X6M///
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 15-07-07, 23:41
Το avatar του χρήστη teothekid
teothekid Ο χρήστης teothekid δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2006
Μηνύματα: 701
teothekid is on a distinguished road
Και που λετε προχθες ρε παιδια που γυρνουσα απο το μπανακι μου με το μωρο, τσακ πετιεται ενας παππους με ενα καρο, οι μπροστα ''καρόροδες ηταν χαμηλες ενω οι πισω πολυ ψηλές ως συνήθως στα καρα. Ηταν με 2 αλογα ενα καφετι και ενα προς το γκρι, χωνεται που λετε ο παππους με το καρο μεσα στο δρομο 'ε' λεω ας τον περασω, μολις με ειδε ο παππους αρχιζει να χτυπαει τα αλογα με ενα πραγμα σαν μαστιγιο και ''τσακ'' 2 καροτσες μπροστα ο παππους, 7000 εγω αλλα τιποτα που να τον φτασω.........................Δε *****μαστε λεω εγω
__________________
Εμεις οι Ελληνες εεεεεεεεεχουμε λεφτα.......¥€$

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teothekid : 16-07-07 στις 09:09
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 16-07-07, 00:16
Το avatar του χρήστη str2004
str2004 Ο χρήστης str2004 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-03-2007
Μηνύματα: 601
str2004 is on a distinguished road
*Ανακοινωση* Παιδες με 316i φοβού απανταχού παρόντος ολα τα POLO 1.4 16V & Citroen 2CV......Μολις θα τα βλεπετε καντε τερμα δεξια ....ΔΕΝ υπαρχει λογος να υποτροπιαζουμε στο δρομο .....αλλα και στα forum ,οπου σαφως *καποιοι* ξερουν *καποια* "πραγματακια" περισσοτερο απ' την "γκλαβα" μερικως επιδειξιων.....

Y.Π. Εμενα δεν θα με χαλαγε παντως να τα "εριχνα" σε POLO και με ATOS Prime
__________________
Κατι "παιζεται" .... ΕΔΩ.... και ΕΔΩ....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:46.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.