Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-12-11, 16:48
Akis09 Ο χρήστης Akis09 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-09-2011
Μηνύματα: 20
Akis09 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anisos Εμφάνιση μηνυμάτων
λιπών ακούστε τη ήτανε να κάνω και τι τελικά θα κάνω. στην αρχή βρήκα μετατροπή σε 330 μοτέρ πλεξούδα εγκέφαλο κ θα έψαχνε να βρί σασμάν από αυτόματο γιατί δεν κάνη στο δικό μου,ολλα αυτά στα 3000$ κ να κράτηση τα δικά μου. κ τώρα βρήκα ολόκληρο αυτοκηνιτο κ να κράτηση τα δικά μου πράγματα στα 3000$ + 1500 τα περαστικά....το όπιο είναι χηροκηνητο το σασμάν... κ θα τα αλαξη ολλα από ότι μου είπε ο άνθρωπος δηλαδή με 4500$

αν είναι καλό το μοτέρ ειναι πολύ καλή τιμή προχώρα... όσο για τον Βασιλάκη ειναι κορυφή στις μετατροπές
__________________
κανένας μηχανικός δεν πιστεύει ότι είναι και καλός οδηγός, όλοι οι οδηγοί πιστεύουν ότι είναι και καλοί μηχανικοί.
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-12-11, 17:00
anisos Ο χρήστης anisos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 89
anisos is on a distinguished road
to μοτέρ είναι πάνω στο αυτοκηνιτο δηλαδή τσουλαι κανονικά κ έxι 65000 χλμ... θα ανεβάσω φωτο να διτε πόσο καθαρό είναι.. αυτό ήθελα να ακούσω ρε φίλε ότι είναι οκ γιατί δεν μου λει κανείς κ δεν μπορώ να βρω πολλά στήχεια για αυτών... από τιμή πως το βλεπεις ????
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 01-12-11, 17:21
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Οποτε.. Εσενα ειναι αυτοματο το 318 και θελεις να το κανεις 330 χειροκινητο..??
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 01-12-11, 17:23
Akis09 Ο χρήστης Akis09 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-09-2011
Μηνύματα: 20
Akis09 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anisos Εμφάνιση μηνυμάτων
to μοτέρ είναι πάνω στο αυτοκηνιτο δηλαδή τσουλαι κανονικά κ έxι 65000 χλμ... θα ανεβάσω φωτο να διτε πόσο καθαρό είναι.. αυτό ήθελα να ακούσω ρε φίλε ότι είναι οκ γιατί δεν μου λει κανείς κ δεν μπορώ να βρω πολλά στήχεια για αυτών... από τιμή πως το βλεπεις ????
Δεν έχω κάνει μετατροπή δίχως να χρειαστώ και κάτι με επιπλέον κόστος αγοράς από παλιατζή, αν τσουλάει όπως λες θα πάρεις τα πάντα στα 3000 είναι πολύ καλή τιμή.
τα μονά χρήματα που δεν θα στενοχωρηθείς είναι του μάστορα φίλε...ο άνθρωπος κάνει παπάδες ρώτα οποίον δες... έχει πολλά κιλά αρ...α όπου σταματάνε όλοι τους στις αντιπροσωπίες ξεκινά ο Βασιλάκης.
__________________
κανένας μηχανικός δεν πιστεύει ότι είναι και καλός οδηγός, όλοι οι οδηγοί πιστεύουν ότι είναι και καλοί μηχανικοί.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 01-12-11, 18:20
anisos Ο χρήστης anisos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 89
anisos is on a distinguished road
ναι εμένα είναι αυτόματο... αν κ μου αρεση αυτόματο δηστιχος δεν μπένι στο σασμάν που φοράω τώρα.. μου προτίνε να αλαξουμε τα πάντα από φρένα μέχρι άξονες κ ψαλίδια μέχρι κ κατραν.με λίγα λόγια θα έχη το 330 δίπλα από το δικό μου κ θα βγαζη κ θα βαζί...παντός με καθισιχασες με τον βασηλάκι φίλε μου..χαλάλι τα 4500 που θα δώσω
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 01-12-11, 22:07
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
εγω απορω γιατι δεν το πουλας και να παρεις ενα ετοιμο τριλιτρο μετατροπη η γνησιο
εχουν πεση κατω απο δεκαρικο πλεον στο καρ..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 01-12-11, 22:21
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3 Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω απορω γιατι δεν το πουλας και να παρεις ενα ετοιμο τριλιτρο μετατροπη η γνησιο
εχουν πεση κατω απο δεκαρικο πλεον στο καρ..
Γιατι αν παρει γνησιο θα πληρωνει εφοριες και ασφαλειες κι αν παρει μετατροπη ρισκαρει να πληρωνει τις αμαρτιες του προηγουμενου....Τουλαχιστον τωρα ξερει τ'αμαξι απο καινουριο και η μετατροπη ξεκινα τη ζωη της στα χερια του....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 01-12-11, 22:41
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anisos Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι εμένα είναι αυτόματο... αν κ μου αρεση αυτόματο δηστιχος δεν μπένι στο σασμάν που φοράω τώρα.. μου προτίνε να αλαξουμε τα πάντα από φρένα μέχρι άξονες κ ψαλίδια μέχρι κ κατραν.με λίγα λόγια θα έχη το 330 δίπλα από το δικό μου κ θα βγαζη κ θα βαζί...παντός με καθισιχασες με τον βασηλάκι φίλε μου..χαλάλι τα 4500 που θα δώσω
Εγω προσωπικα σαν μαστορα δεν τον ξερω..

Ετσι πρεπει κανονικα.. να αλλαχτουν ΟΛΑ.. Μεχρι στιγμης ειναι σωστος σ'αυτα που λεει οτι πρεπει να αλλαχτουν..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 02-12-11, 05:08
anisos Ο χρήστης anisos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 89
anisos is on a distinguished road
δεν θέλω να πάρω γνήσιο για τους φόρους.. να πάρω άλλο 330 έχη δηκιο ο φίλος δεν ξέρω τη θα είναι....κ άντε κ ηπα το πουλάω πόσο θα πιάση με την ζημιά που έχω το αυτοκινητο μου ούτε καν περνι μπρος....θα ανεβάσω φωτο με όλη την μετατροπή από δευτέρα να διτε πόσο καθαρό είναι το άλλο... το μόνο που με ανησιxη είναι ο μάστορας. αν κ ο φίλος πιο πάνω μου είπε είναι οκ...οπό οτι καταλάβατε είμαι σε νησί κ δεν είναι τόσο εύκολα τα πράγματα εδώ...
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 02-12-11, 07:43
george316 Ο χρήστης george316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 803
george316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the roughgeorge316 is a jewel in the rough
επειδη ειμαι απο θεσσαλονικη δεν γνωριζω το συγκεκριμενο ματορα.
αφου ομως τα παιδια λενε οτι ειναι κορυφη..απλα τους πιστευω.
τωρα οσο αφορα τη μετατροπη,προσωπικα σου λεω οτι ισως να μην μπορεσεις να χρησιμιοποιησεις και ολα του τα αλογα στο νησι!
το 330 ειναι ενα πολυ καλο συνολο,με αρκετα δυνατο μοτερ,σοβαρη ροπη,εξι κυλινδροι.
οντως ειναι οικονομικοτερο απο ενα 318,αλλα για να το δεις ...χρειαζεσαι μεγαλο δρομο μπροστα σου..
μεσα σε κινηση το μοτερ ..πινει!αλλωστε 3000 κυβικα ειναι τι περιμενεις!!
εγω παντως με οικονομικη οδηγηση σε εθνικες αρτηριες κατωρθωσα τα 489 χιλομετρα με ακριβως το μισο ρεζερβουαρ.
οταν το οδηγησεις θα πεις αμεσως...ετσι πρεπει να ειναι τα αυτοκινητα!!!ετσι πρεπει να ειναι τα bmw!
δε νομιζω να το μετανοιωσεις ποτε !
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.