Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 02-02-12, 08:34
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
ποποποποποποπ ομορφαντρα μου δεν πειραζι θα σου κανω δωρο κ ενα τλε κατευθηνομενο για να μπορεις να κανεις κ συ κολις

ποποποποπο ονειρο ζω μη με ξυπνατε!
Εδω ρειχνει ακομα χιονια τι λεει σε αλλα μεροι της ελλαδας?ραπιντ εχεις χιονια πανω?
Εχω τηλεκατευθυνόμενο...
Εχει και χιόνια απο χτές..
Αλλά είμαι κουλός, δεν μπορώ να κάνω μπαντιλίκια..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 02-02-12, 09:04
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Υποκλινόμαστε στις οδηγικές σου ικανότητες και στην αυτοκινητιστική σου παιδεία φίλε bmwδακια..
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 02-02-12, 10:24
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 316e36compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Υποκλινόμαστε στις οδηγικές σου ικανότητες και στην αυτοκινητιστική σου παιδεία φίλε bmwδακια..

εσυ τωρα τι ανακατευεσαι εχω μια διαμαχη εδω κ καιρο με τν φιλο μου τον ραπιντ γιατι πας γυρευοντας να σε παρει καμια ξοφαλτσι
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 02-02-12, 10:28
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Καμιά ξώφαλτση? Εννοείς πάνω σε παντηλίκι εκεί που πας για τις μπάρες έχοντας αποφύγει τη διασταύρωση?
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 02-02-12, 11:13
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Οχι απο παντηλικια αυτο δεν προκειτε να συμβει ποτε δεν ειμαι αουγγανος σαν μερικους απλος αναρωτιομουνα ρε φιλαρακι μηπος θες κ συ κανα τηλεκατευθηνομενο
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 02-02-12, 13:03
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Word, Chrome, Google toolbar.
Για άμεσα αποτελέσματα, online spell checker http://www.neurolingo.gr/el/online_tools/speller και οι δικαιολογίες τέλος.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 02-02-12, 13:20
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω τηλεκατευθυνόμενο...
Εχει και χιόνια απο χτές..
Αλλά είμαι κουλός, δεν μπορώ να κάνω μπαντιλίκια..
Έχω κ εγώ.. Σε καμμια συναντηση αν βρεθουμε να τα φερουμε και οι 2 να πεσει γελιο!! Τι εχεις?



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 316e36compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Υποκλινόμαστε στις οδηγικές σου ικανότητες και στην αυτοκινητιστική σου παιδεία φίλε bmwδακια..
Η αυτοκινητική παιδεία έχει να κάνει με πολλά παραπανω με το αν κανεις παντηλίκια ή όχι στους δρόμους

Οχι πως προωθώ ή επικροτώ αυτο τον τρόπο οδήγησης και αυτές τις πράξεις ( ), απλά είπα να το τονισω!

Ειδα και τοσους που δεν κανουν παντηλίκια ή κοντρες, τι αυτοκινητική παιδεία έχουν.. Απο τα φλας που βγαζουν, τον τροπο που προσπερνανε, το αν κανουν δεξια για να σε διευκολύνουν να προσπεράσεις, το αν σου παιζουν αλαρμ επειδη τους αφησες να προσπεράσουν μιας και πήγαιναν πιο γρήγορα απο εσενα, παιζουν με τα φωτα και αναβουν αλαρμ οταν ειναι τελευταίοι στο μποτιλιάρισμα, σταματανε στις διαβασεις, παραχωρούν προτεραιότητα, ουυυυυυυυ έχει χορτάσει το ματι μου!

Πιο σωστά οδηγούν γενικά στο δρόμο αυτοι που όταν ειναι μόνοι τους κανουν (παντα με ασφαλεια) πατήματα και παντηλίκια, παρά οι "καθως πρεπει"!

Δεν αναφερομαι για τον bmwdakia85, λέω γενικά αυτα που βλέπω!
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη E36 RULES!! : 02-02-12 στις 13:29
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 02-02-12, 13:46
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwdakias85 Εμφάνιση μηνυμάτων
εσυ τωρα τι ανακατευεσαι εχω μια διαμαχη εδω κ καιρο με τν φιλο μου τον ραπιντ γιατι πας γυρευοντας να σε παρει καμια ξοφαλτσι
Τι διαμάχη έχουμε και δεν το ξέρω??
Για πλάκα σε έχω σε πλαγιολίσθηση, μόνο χάριν αστεϊσμού το συζητάω...
Και το φραπέ απο το χέρι μπορώ να σου ρίξω, με χειροφρενιά και ανοικτή την πόρτα...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 02-02-12, 13:46
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχω κ εγώ.. Σε καμμια συναντηση αν βρεθουμε να τα φερουμε και οι 2 να πεσει γελιο!! Τι εχεις?





Η αυτοκινητική παιδεία έχει να κάνει με πολλά παραπανω με το αν κανεις παντηλίκια ή όχι στους δρόμους

Οχι πως προωθώ ή επικροτώ αυτο τον τρόπο οδήγησης και αυτές τις πράξεις ( ), απλά είπα να το τονισω!

Ειδα και τοσους που δεν κανουν παντηλίκια ή κοντρες, τι αυτοκινητική παιδεία έχουν.. Απο τα φλας που βγαζουν, τον τροπο που προσπερνανε, το αν κανουν δεξια για να σε διευκολύνουν να προσπεράσεις, το αν σου παιζουν αλαρμ επειδη τους αφησες να προσπεράσουν μιας και πήγαιναν πιο γρήγορα απο εσενα, παιζουν με τα φωτα και αναβουν αλαρμ οταν ειναι τελευταίοι στο μποτιλιάρισμα, σταματανε στις διαβασεις, παραχωρούν προτεραιότητα, ουυυυυυυυ έχει χορτάσει το ματι μου!

Πιο σωστά οδηγούν γενικά στο δρόμο αυτοι που όταν ειναι μόνοι τους κανουν (παντα με ασφαλεια) πατήματα και παντηλίκια, παρά οι "καθως πρεπει"!

Δεν αναφερομαι για τον bmwdakia85, λέω γενικά αυτα που βλέπω!


1.
Αυτοκινητιστική παιδεία επειδή έχει να κάνει με τον αυτοκινητιστή (οδηγό)
Αυτοκινητική παιδεία - έχει να κάνει με το αυτοκίνητο (τα συστήματά του)
Καταχρηστικά χρησιμοποιούνται και τα δύο
(Παράδειγμα: αυτοκινητικο δυστυχημα (προκαλειται απο το μεσον δηλ. το αυτοκινητο),ενω το ατυχημα προκαλειται απο τον αυτοκινητιστη δηλ. τον οδηγο.
Αυτοκινητικό δυστύχημα / Αυτοκινητιστικό ατύχημα)


2. Ποιος σου είπε ότι το να μην είναι σωστό να φτάνει κάποιος να περάσει ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ με παντιλίκια σε δημόσιο δρόμο, σημαίνει ότι έχουν αυτοκινητιστική παιδεία αυτοί που απλά δεν κάνουν παντιλίκια? Τι συγκρίνεις τώρα? Το ένα δεν αναιρεί το άλλο....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ihatch : 02-02-12 στις 13:51
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 02-02-12, 13:55
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 316e36compact Εμφάνιση μηνυμάτων
1.
Αυτοκινητιστική παιδεία επειδή έχει να κάνει με την αυτοκινητιστή (οδηγό)
Αυτοκινητική παιδεία - έχει να κάνει με το αυτοκίνητο (τα συστήματά του)
Καταχρηστικά χρησιμοποιούνται και τα δύο
(Παράδειγμα: αυτοκινητικο δυστυχημα (προκαλειται απο το μεσον δηλ. το αυτοκινητο),ενω το ατυχημα προκαλειται απο τον αυτοκινητιστη δηλ. τον οδηγο.
Αυτοκινητικό δυστύχημα / Αυτοκινητιστικό ατύχημα)


2. Ποιος σου είπε ότι το να μην είναι σωστό να φτάνει κάποιος να περάσει ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ με παντιλίκια σε δημόσιο δρόμο, σημαίνει ότι έχουν αυτοκινητιστική παιδεία αυτοί που απλά δεν κάνουν παντιλίκια? Τι συγκρίνεις τώρα? Το ένα δεν αναιρεί το άλλο....
Αυτοκινητιστής ειναι ο επαγγελματιας οδηγος.. Καλα οχι οτι ειμαστε φροντιστήριο, απλα λεμε Και απο τον οδηγό, αυτοκινητικό ειναι το ατυχημα, γιατι δεν ειμαστε ολοι αυτοκινητιστές..

Το να πας να περασεις διασταύρωση με παντηλίκια δεν ειναι ελλειψη αυτοκινητικής (ή αυτοκινητιστικής αν θες) παιδείας, είναι έλλειψη μυαλού..

Το ενα δεν αναιρεί το άλλο, και απλά νομισα πως αναφερόσουν γενικά σε όσους κανουν παντηλικια! My bad.
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη E36 RULES!! : 02-02-12 στις 14:03
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.