Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 22-02-12, 06:54
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Μονο μπεμβε, ολα τ'αλλα ειναι απλως εμποδια, παρα την ασχημια καποιων προσφατων μοντελων. Ελπιζω ομως οτι θα υπαρξει επιστροφη στην αισθητικη...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 22-02-12, 08:02
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
εγω δεν εχω οδηγησει ε90 bmw..εχω μπει ομως στου stunt mike..και μου φανηκε αξιοπρεπεστατο αμαξι..απο κει και περα ομως αμφιβαλλω ως προς την αποτελεσματικοτητα μιας bmw απεναντι σε ενα audi..σε στριψιμο..προσεχτε δεν μιλαω για αισθηση που η bmw σαφως υπερεχει...απλα θεωρω οτι το bmw θελει καλυτερο οδηγο απο το audi για να κανει τα ιδια ή και καλυτερα..και μιλαω για απολυτο οριο και πολλα χιλιομετρα..και ποιος οικογενειαρχης θα ψαξει για κατι τετοιο με τα συστηματα στο off και στα δυο??απλα εννοω οτι τα audi η τα group vag εχουν ποιο προσβασιμο οριο για τον "μεσο" οδηγο απο οτι τα bmw..

επισης τα bmw δεν εχουν εξοπλισμο..ειναι γυφτοι..σε σχεση με τον ανταγωνισμο..και φυσικα αλογα..το οποιο τωρα διορθωνεται (επιτελους)..και τελος παντα μα παντα η audi ειχε καλυτερα φρενα απο τα bmw..

θεωρω τα group vag κατωτερα αμαξια απο τα bmw..αλλα τα του καισαρος το καισαρι ομως...να τα βλεπουμε ολα σαν πακετο...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 22-02-12, 09:05
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Τραγικός αντίλογος..
Ινσιγνια 1,6 Τ οδηγησες??
Το περίμενα αυτό από εσένα γιατί έχεις μια αγάπη με το συγκεκριμένο όχημα.

Να ξεκαθαρίσω εξ αρχής ότι δεν έχω οδηγήσει Insignia για να έχω άποψη αλλά η εμπειρία μου από την εταιρία με τον κεραυνό μου άφησε πολύ κακές εντυπώσεις. Πάντως αν σε παρηγορεί η αίσθηση είναι καλύτερη από τα vag.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
εγω δεν εχω οδηγησει ε90 bmw..εχω μπει ομως στου stunt mike..και μου φανηκε αξιοπρεπεστατο αμαξι..απο κει και περα ομως αμφιβαλλω ως προς την αποτελεσματικοτητα μιας bmw απεναντι σε ενα audi..σε στριψιμο..προσεχτε δεν μιλαω για αισθηση που η bmw σαφως υπερεχει...απλα θεωρω οτι το bmw θελει καλυτερο οδηγο απο το audi για να κανει τα ιδια ή και καλυτερα..και μιλαω για απολυτο οριο και πολλα χιλιομετρα..και ποιος οικογενειαρχης θα ψαξει για κατι τετοιο με τα συστηματα στο off και στα δυο??απλα εννοω οτι τα audi η τα group vag εχουν ποιο προσβασιμο οριο για τον "μεσο" οδηγο απο οτι τα bmw..

επισης τα bmw δεν εχουν εξοπλισμο..ειναι γυφτοι..σε σχεση με τον ανταγωνισμο..και φυσικα αλογα..το οποιο τωρα διορθωνεται (επιτελους)..και τελος παντα μα παντα η audi ειχε καλυτερα φρενα απο τα bmw..

θεωρω τα group vag κατωτερα αμαξια απο τα bmw..αλλα τα του καισαρος το καισαρι ομως...να τα βλεπουμε ολα σαν πακετο...
Νίκο δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα ειδικά για το vag. Το τιμόνι και η αίσθηση τους είναι απλά τραγική συγκρινόμενη με τα αντίστοιχα BMW. Το astra του 2005 είχε πολύ καλύτερο τιμόνι από το jetta του 2009!!! έλεος. Και να μην αναφερθώ στα Α4, Α6 και passat που απλά δεν καταλαβαίνεις ποτέ που είναι οι τροχοί είτε FWD είτε AWD. Οπότε μιας και η αποτελεσματικότητα έχει να κάνει με τα όρια του κάθε ανθρώπου που όπως είπες σε αυτή την κατηγορία (316) δεν είναι υψηλά, πιο αποτελεσματικό είναι το BMW που σου δίνει πολύ καλύτερη αίσθηση από οποιοδήποτε άλλο.

Αν σε ένα αυτοκινητιστικό forum προτιμάς το αυτοκίνητο να σε πηγαίνει και όχι να το πάς κάπου έχει χαθεί το νόημα.

Το τέστ για αυτό που λέω είναι πολύ απλό. Βάλτε οποιονδήποτε οδηγό που δεν έχει εμπειρία από BMW απλά να οδηγήσει το αντίστοιχο μοντέλο με αυτό που έχει και τέλος. Το έχω κάνει αρκετές φορές για να πείσω τους αντιφρονούντες και δεν απέτυχε ποτέ. Από τον πιο άσχετο μέχρι τον πιο πωρωμένο.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 22-02-12, 09:39
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Το περίμενα αυτό από εσένα γιατί έχεις μια αγάπη με το συγκεκριμένο όχημα.

Να ξεκαθαρίσω εξ αρχής ότι δεν έχω οδηγήσει Insignia για να έχω άποψη αλλά η εμπειρία μου από την εταιρία με τον κεραυνό μου άφησε πολύ κακές εντυπώσεις. Πάντως αν σε παρηγορεί η αίσθηση είναι καλύτερη από τα vag.



Νίκο δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα ειδικά για το vag. Το τιμόνι και η αίσθηση τους είναι απλά τραγική συγκρινόμενη με τα αντίστοιχα BMW. Το astra του 2005 είχε πολύ καλύτερο τιμόνι από το jetta του 2009!!! έλεος. Και να μην αναφερθώ στα Α4, Α6 και passat που απλά δεν καταλαβαίνεις ποτέ που είναι οι τροχοί είτε FWD είτε AWD. Οπότε μιας και η αποτελεσματικότητα έχει να κάνει με τα όρια του κάθε ανθρώπου που όπως είπες σε αυτή την κατηγορία (316) δεν είναι υψηλά, πιο αποτελεσματικό είναι το BMW που σου δίνει πολύ καλύτερη αίσθηση από οποιοδήποτε άλλο.

Αν σε ένα αυτοκινητιστικό forum προτιμάς το αυτοκίνητο να σε πηγαίνει και όχι να το πάς κάπου έχει χαθεί το νόημα.

Το τέστ για αυτό που λέω είναι πολύ απλό. Βάλτε οποιονδήποτε οδηγό που δεν έχει εμπειρία από BMW απλά να οδηγήσει το αντίστοιχο μοντέλο με αυτό που έχει και τέλος. Το έχω κάνει αρκετές φορές για να πείσω τους αντιφρονούντες και δεν απέτυχε ποτέ. Από τον πιο άσχετο μέχρι τον πιο πωρωμένο.
Το ινσίνια είναι πολύ καλό όχημα.

Για το τεστ οδήγησης, συμφωνώ με τον Δημήτρη. Όποιος έχει οδηγήσει BMW παραδέχεται ότι είναι άψογη.
Μου φαίνεται περίεργο που αναφέρει αυτά ο Νίκος200.

Για τον μέσο οδηγό μια Ε46 ή ένα Ε90, (ή Ε39, Ε60), θα κινηθούν διαστημικά γρήγορα αφού δεν θα έχει απενεργοποιήσει το DSC.
Στο αουντι ο μέσος οδηγός πάλι θα πάει αργότερα, αφού δεν θα απενεργοποιεί το ΕSP.

Ο έμπειρος οδηγός θα πατήσει στο πλαίσιο της BMW και στα ακριβη χειριστήρια και θα κινηθεί ταχύτερα ακόμα και από άλλον έμπειρο οδηγό με γρηγορότερο Audi στα χαρτιά.

Φυσικά σε γλιστερό οδόστρωμα (βρεγμένο, όχι στεγνό Ελλάδας), ένα 4x4 έχει μικρό πλεονέκτημα, αλλά δε λέει κάτι αυτό.

Για τα φρένα...επί 20 χρόνια διαβάζαμε στα περιοδικά ότι μια BMW έχει άψογα φρένα όπως συνήθως. Δεν το διαβάζαμε για τα Audi...
Απλά τα τελευταία χρόνια ανέβηκαν όλοι στο βαγόνι των πολυπίστονων στα ακριβά οχήματα και ....χωρίς να δούμε τα αποτελέσματα τα βαφτίζαμε ...καλύτερα φρένα.
Οι δοκιμαστές της BMW επέμεναν ότι κάνουν δοκιμές και δεν βλέπουν ΑΥΤΟΙ λόγο για τόσο ακριβά και βαριά φρένα σε αυτοκίνητα ΜΗ πίστας (Το CSL είναι σχεδιασμένο το 2001 πριν τη μόδα).


Όποιος έχει Audi και μπεί σε BMW...ζορίζεται.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 22-02-12 στις 09:44
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 22-02-12, 10:17
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Νίκο δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα ειδικά για το vag. Το τιμόνι και η αίσθηση τους είναι απλά τραγική συγκρινόμενη με τα αντίστοιχα BMW. Το astra του 2005 είχε πολύ καλύτερο τιμόνι από το jetta του 2009!!! έλεος. Και να μην αναφερθώ στα Α4, Α6 και passat που απλά δεν καταλαβαίνεις ποτέ που είναι οι τροχοί είτε FWD είτε AWD. Οπότε μιας και η αποτελεσματικότητα έχει να κάνει με τα όρια του κάθε ανθρώπου που όπως είπες σε αυτή την κατηγορία (316) δεν είναι υψηλά, πιο αποτελεσματικό είναι το BMW που σου δίνει πολύ καλύτερη αίσθηση από οποιοδήποτε άλλο.

Αν σε ένα αυτοκινητιστικό forum προτιμάς το αυτοκίνητο να σε πηγαίνει και όχι να το πάς κάπου έχει χαθεί το νόημα.

Το τέστ για αυτό που λέω είναι πολύ απλό. Βάλτε οποιονδήποτε οδηγό που δεν έχει εμπειρία από BMW απλά να οδηγήσει το αντίστοιχο μοντέλο με αυτό που έχει και τέλος. Το έχω κάνει αρκετές φορές για να πείσω τους αντιφρονούντες και δεν απέτυχε ποτέ. Από τον πιο άσχετο μέχρι τον πιο πωρωμένο.
δημητρη..ακριβως τα ιδια λεμε...και εγω ειπα οτι σε αισθηση υπερεχει το bmw..αναθεμα ομως κι αν η αισθηση σε κανει να πας πιο γρηγορα αν εισαι ιδιως μετριος οδηγος..μονο ενας καλος οδηγος μπορει να εκμεταλευτει αυτο!

και για αυτο που λες να σου φερω παραδειγμα τον εαυτο μου..χρονια οδηγω ενα α4 του πατερα μου..περσι καβαλαω ενα 316 ε36 στο δρομο...ναι η αισθηση ηταν καλυτερη αλλα κοιταζοντας το κοντερ δεν πηγαινα πιο γρηγορα...ισως πιο αργα κιολας..κατι που αμβλυνεται οταν οι συνθηκες του δρομου ειναι χειροτερες (βλεπε βροχη-χιονι κτλ)..

και το ιδιο συμπερασμα με εμενα εβγαλε το drive πριν λιγο καιρο σε ενα συγκριτικο μεταξυ α4-316..λεγωντας οτι το 316 θα ακολουθησει με κοπο ενα α4 διοτι απλα το α4 ειναι πιο ευκολο αμαξι!!!λεγωντας φυσικα για τον μεσο -ασχετο οδηγο οικογενειαρχη...

και φυσικα δεν ενστερνιζομαι ποτε τα περιοδικα..αλλα στο προκειμενο ταυτιστηκα...

για να συνοψισω..ναι ο καλος οδηγος μπορει να παει πιο καλα με ενα bmw..ο τυπικος οδηγος ομως θα τρομαξει απο τις αντιδρασεις του bmw στο οριο...και αρα θα παει πολυ πιο αργα απο ενα πιο φιλικο αλλα και πιο user friendly αμαξι..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 22-02-12, 10:21
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ινσίνια είναι πολύ καλό όχημα.

Για το τεστ οδήγησης, συμφωνώ με τον Δημήτρη. Όποιος έχει οδηγήσει BMW παραδέχεται ότι είναι άψογη.
Μου φαίνεται περίεργο που αναφέρει αυτά ο Νίκος200.

Για τον μέσο οδηγό μια Ε46 ή ένα Ε90, (ή Ε39, Ε60), θα κινηθούν διαστημικά γρήγορα αφού δεν θα έχει απενεργοποιήσει το DSC.
Στο αουντι ο μέσος οδηγός πάλι θα πάει αργότερα, αφού δεν θα απενεργοποιεί το ΕSP.

Ο έμπειρος οδηγός θα πατήσει στο πλαίσιο της BMW και στα ακριβη χειριστήρια και θα κινηθεί ταχύτερα ακόμα και από άλλον έμπειρο οδηγό με γρηγορότερο Audi στα χαρτιά.

Φυσικά σε γλιστερό οδόστρωμα (βρεγμένο, όχι στεγνό Ελλάδας), ένα 4x4 έχει μικρό πλεονέκτημα, αλλά δε λέει κάτι αυτό.

Για τα φρένα...επί 20 χρόνια διαβάζαμε στα περιοδικά ότι μια BMW έχει άψογα φρένα όπως συνήθως. Δεν το διαβάζαμε για τα Audi...
Απλά τα τελευταία χρόνια ανέβηκαν όλοι στο βαγόνι των πολυπίστονων στα ακριβά οχήματα και ....χωρίς να δούμε τα αποτελέσματα τα βαφτίζαμε ...καλύτερα φρένα.
Οι δοκιμαστές της BMW επέμεναν ότι κάνουν δοκιμές και δεν βλέπουν ΑΥΤΟΙ λόγο για τόσο ακριβά και βαριά φρένα σε αυτοκίνητα ΜΗ πίστας (Το CSL είναι σχεδιασμένο το 2001 πριν τη μόδα).


Όποιος έχει Audi και μπεί σε BMW...ζορίζεται.
δημητρη απλα λεω οτι ο μεσος οδηγος θα παει πιο γρηγορα με το audi πχ..γιατι πανω στο λαθος του..ο χειρισμος του ειναι παιδικος..αντιθετα το bmw ειναι λιγο πιο απαιτητικο...οποτε θα του φανει πιο δυσκολο!αυτο λεω!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 22-02-12, 10:29
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
δημητρη απλα λεω οτι ο μεσος οδηγος θα παει πιο γρηγορα με το audi πχ..γιατι πανω στο λαθος του..ο χειρισμος του ειναι παιδικος..αντιθετα το bmw ειναι λιγο πιο απαιτητικο...οποτε θα του φανει πιο δυσκολο!αυτο λεω!
Έχεις δίκιο σε αυτό που λές αλλά το αποτέλεσμα της όποιας δυσκολίας με το bmw είναι ότι τελικά γίνεσαι καλύτερος οδηγός (αν σε νοιάζει να γίνεις βέβαια) σε αντίθεση με το audi όπου επαναπαύεσαι στην άνεση και απλά μετακινείσαι από το σημείο Α στο σημείο Β. Προσωπικά έχω δεί τρομερή βελτίωση σε εμένα, ειδικά τώρα που έχω το 518 που είναι χειροκίνητο και χωρίς ίχνος ηλεκτρονικών (γιατί το 316 ήταν αυτόματο). 110 άλογα ναι 'μεν, αλλά στους γλυστερούς δρόμους μαθαίνεις να έχεις σύνεση και να μην είσαι άτσαλος με γκάζι/τιμόνι. Κι αυτό σε κάνει καλύτερο οδηγό συνολικά...
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 22-02-12, 10:33
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gsova Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχεις δίκιο σε αυτό που λές αλλά το αποτέλεσμα της όποιας δυσκολίας με το bmw είναι ότι τελικά γίνεσαι καλύτερος οδηγός (αν σε νοιάζει να γίνεις βέβαια) σε αντίθεση με το audi όπου επαναπαύεσαι στην άνεση και απλά μετακινείσαι από το σημείο Α στο σημείο Β. Προσωπικά έχω δεί τρομερή βελτίωση σε εμένα, ειδικά τώρα που έχω το 518 που είναι χειροκίνητο και χωρίς ίχνος ηλεκτρονικών (γιατί το 316 ήταν αυτόματο). 110 άλογα ναι 'μεν, αλλά στους γλυστερούς δρόμους μαθαίνεις να έχεις σύνεση και να μην είσαι άτσαλος με γκάζι/τιμόνι. Κι αυτό σε κάνει καλύτερο οδηγό συνολικά...
συμφωνω..αλλα εσενα και εμενα μας νοιαζει να γινουμε καλυτεροι οδηγοι..οχι ολους...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 22-02-12, 10:53
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nik200 Εμφάνιση μηνυμάτων
συμφωνω..αλλα εσενα και εμενα μας νοιαζει να γινουμε καλυτεροι οδηγοι..οχι ολους...
Άρα όλα είναι θέμα προτεραιοτήτων και πώς αντιλαμβάνεται κάποιος ένα αμάξι συνολικά.

Άλλος θα δώσει προτεραιότητα στους χώρους, άλλος στην κατανάλωση, άλλος στον εξοπλισμό και πάει λέγοντας. Είναι μικρό το ποσοστό του οδηγικού κοινού που θα πάρει τη BMW -έστω και την 316- γι'αυτά τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά που η αλήθεια είναι πώς αν δεν έχεις εξασκημένες αισθήσεις δεν θα τα καταλάβεις στην καθημερινή κίνηση σπίτι/γραφείο αλλά ούτε και σε ένα ταξίδι στην εθνική.

Η αλήθεια είναι ότι το μεγαλύτερο ποσοστό (τα καλά χρόνια) την αγόραζε για το status που συνοδεύει την προπέλα. Με τον καιρό όμως ανακαλύπτεις κι άλλα (αν θές βέβαια να τα ανακαλύψεις) πέρα από το status. Αυτές οι ιδιαίτερες πινελιές υπάρχουν ακόμη και στα αναιμικά -από άποψη ιπποδύναμης- μοντέλα και τελικά κάνουν τη φίρμα να ξεχωρίζει από άλλες προτάσεις με σαφώς καλύτερο value for money.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 22-02-12, 11:16
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gsova Εμφάνιση μηνυμάτων
γι'αυτά τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά που η αλήθεια είναι πώς αν δεν έχεις εξασκημένες αισθήσεις δεν θα τα καταλάβεις στην καθημερινή κίνηση σπίτι/γραφείο αλλά ούτε και σε ένα ταξίδι στην εθνική.
Ακριβώς αυτή είναι η διαφωνία μου. Ότι ο πιο αδαής και ανυποψίαστος οδηγός θα καταλάβει την διαφορά από τα πρώτα μέτρα. Και έχω πολλά τέτοια παραδείγματα!!!
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.