Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-07-08, 10:19
Το avatar του χρήστη Aceman1925
Aceman1925 Ο χρήστης Aceman1925 δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 13-03-2008
Μηνύματα: 1.513
Aceman1925 has a spectacular aura aboutAceman1925 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Aroulis Εμφάνιση μηνυμάτων
ama matheis k xwris bloke n min kaneis to amaksi sou n kanei diaforiko tha deis tote oti to bloke einai mia mlk k mish apla 8elei prosoxh
arouliς μη γραφεις με greeklis.ειναι κανονας του φορουμ
__________________
Αν θέλεις να μην σε ξεχνούν γράφε πράγματα τα οποία αξίζει να διαβάζει κανείς
ή κάνε πράγματα για τα οποία αξίζουν τόσο ώστε να γράψει γι αυτά κάποιος άλλος.

Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-07-08, 10:35
Το avatar του χρήστη Aroulis
Aroulis Ο χρήστης Aroulis δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 30-06-2008
Μηνύματα: 23
Aroulis is on a distinguished road
οκ αδερφε δεν 8α γραφω δεν το ηξερα!!!αλλα μην σβησει το μηνυμα του πρωτου το διαβάσει γιατι ειμαι νεος εδω πριν λιγο καιρο γραφτηκα!
__________________
BlackMagicWoman
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 01-07-08, 15:42
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Aroulis Εμφάνιση μηνυμάτων
οκ αδερφε δεν 8α γραφω δεν το ηξερα!!!αλλα μην σβησει το μηνυμα του πρωτου το διαβάσει γιατι ειμαι νεος εδω πριν λιγο καιρο γραφτηκα!
Το ξερεις οτι το Ε36 δεν φορεσε ποτε του 18αρες απο το εργοστασιο......??????????????
Μεγαλυτερη διασταση ηταν 17αρια.....!!!!!!

Το μπλοκε αν εισαι ενα ηρεμος και χαλαρος οδηγος δεν σου κανει.....
Αλλα αν ψαχνεσαι σου λυνει τα χερια.....
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 01-07-08, 15:53
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
Πουλησε το γρηγορα,πριν προλαβεις κι εθιστεις σ'αυτο...Εκτος κι αν το Ε92 που περιμενεις ειναι 335 με σκοπο να το βελτιωσεις κιολας......Θα σου αρεσει τοσο πολυ το 25αρι που δεν θα το δωσεις ευκολα μετα....
Γνωμη μου φυσικα μετα απο προσωπικη εμπειρια!!!
Φιλικα Στρατος!!!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 01-07-08, 16:46
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool Calypso rot metallic....252

Αχχχχχ τι μου θυμισες τωρα....ιδιο χρωμα με το ///Μ3 Ε36 μου ειναι,καλοριζικο οσο το εχεις φιλε μου,ειναι πανεμορφο και οι ζαντουλες αν και αντιγραφη της AC SCHNITZER του πανε γαντι!Το ειχα δει στο AUTOPARK απο οπου το πηρες και το χαζευα και αναπολουσα....καλα χλμ οπως και εαν εχει!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 01-07-08, 17:13
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Αχχχχχ τι μου θυμισες τωρα....ιδιο χρωμα με το ///Μ3 Ε36 μου ειναι,καλοριζικο οσο το εχεις φιλε μου,ειναι πανεμορφο και οι ζαντουλες αν και αντιγραφη της AC SCHNITZER του πανε γαντι!Το ειχα δει στο AUTOPARK απο οπου το πηρες και το χαζευα και αναπολουσα....καλα χλμ οπως και εαν εχει!!!
Το χρωμα μου........
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 02-07-08, 09:39
Το avatar του χρήστη REDNECK
REDNECK Ο χρήστης REDNECK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2005
Μηνύματα: 326
REDNECK will become famous soon enough
Σας ευχαριστω ολους για τις απαντησεις σας.
Χτες εκανα στο αυτοκινητο περιπου 90 χιλιομετρα. Αλλαξα λαδια τα οποια θα τα ξαναλλαξω σε καμμια εβδομαδα παλι που εχω ραντεβου με το συνεργειο για γενικο σερβις και τσεκαρισμα , οποτε εβαλα κατι σχετικα οικονομικο σε 10-40 ημισυνθετικο.
Ο μηχανικος που το ακουσε και το ειδε μου ειπε οτι ειναι μια τιμια αγορα , το μοτερακι δουλευει καλα απλα ακουγονται λιγο τα ωστηρια . Για αυτο μου ειπε οτι θα τα καθαρισει για αρχη και αν δεν ησυχασουν θα τα αλλαξουμε με νεα. Κατα τα αλλα μου ειπε να μην ανησυχω ιδιαιτερα γιατι τα μοτερ αυτα ειναι σκυλια . Του ειπα να μου βρει και μπλοκε επειγοντως
Το κλιματιστικο δουλευει αψογα , ισως και επειδη ειχα πει στην εκθεση που το αγορασα να μου το τσεκαρουν να δουλευει σωστα και απο οτι μου ειπαν το βαλανε στο μηχανημα και του κανανε σερβις και φρεον.
Επισης το αυτοκινητο ειναι τοσο χαμηλο που ακουμπαει παντου , ενοχλητικα παντου ... με συνοδηγο ακουμπανε οι πισω τροχοι στου θολους . Οποτε πρεπει κατι να κανω με την αναρτηση - δεν ξερω ακομα τι φοραει - και να του βαλω τις 17αρες Μ3 αμμεσα.
Και φυσικα κανει το κλασσικο κουνημα του πισω τμηματος σε ευθεια και ανωμαλιες του δρομου που κανουν ολα τα πολυκαιρισμενα 36αρια , οποτε παμε και για συνεμπλοκ. Αν εχει κανεις κανενα ebay link για συνεμπλοκ πολυουρεθανης θα του ημουν ευγνομων.
Οσο για το χρωμα , ειχα σκοπο να την κανω της bmw το βιολεττι (οχι αυτο που μπλεδιζει) , αλλα για μεγαλη μου εκπληξη οσοι εχουν δει το αυτοκινητο μου λενε ποσο πολυ τους αρεσει το χρωμα ... και εγω το ειχα για ακρως αντι-εμπορικο .
Απο καταναλωση , εβαλα 30 ευρω Shell Racing και μεχρι τα 90 χιλιομετρα που εχω κανει , εχει καψει λιγο πιο πολυ απο την μιση , φυσικα εντος πολης με κινηση , και a/c αναμενο .
Καποιος ρωτησε για την Ε92 . Αυτη την εχω παραγγειλει 316 M-pack και λευκη, αυτη αγοραστηκε για εντελως αλλη δουλεια (οσο ειναι καινουρια , γιατι μετα... ) .
Οποτε η 325 ειναι το προσωπικο μου παιχνιδι , μεχρι και καγκελα θα της βαλω αμα βρω ...χαχαχχαχααα
Αυτα προς το παρων , ευχαριστω και παλι,
Μανος.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη REDNECK : 02-07-08 στις 09:42
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 02-07-08, 10:02
super duper Ο χρήστης super duper δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-03-2008
Μηνύματα: 314
super duper is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από STR Εμφάνιση μηνυμάτων
Πουλησε το γρηγορα,πριν προλαβεις κι εθιστεις σ'αυτο...Εκτος κι αν το Ε92 που περιμενεις ειναι 335 με σκοπο να το βελτιωσεις κιολας......Θα σου αρεσει τοσο πολυ το 25αρι που δεν θα το δωσεις ευκολα μετα....
Γνωμη μου φυσικα μετα απο προσωπικη εμπειρια!!!
Φιλικα Στρατος!!!
Στρατο, εγω ειμαι μαζι σου, μονο εαν το καινουργιο ειναι θηρίομ κρατησε το 36αρι.
Το 25 θα σε τρελανει και ίσως μεταν σ εβαλει σε ιδέες.

βελτιώση εαν θες την προσωπική μοπυ αποψη μην του κανεισ ενα ειναι για 3-4 μηνες.
αλλίως μια εξατμισούλα και ενα φιλτρο θα το κανουν να ανσανει το αμαξι.

φιλικα
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 02-07-08, 10:38
Το avatar του χρήστη REDNECK
REDNECK Ο χρήστης REDNECK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2005
Μηνύματα: 326
REDNECK will become famous soon enough
Αυτο λεω , οτι θα το κρατησω και αυτο παραλληλα με την Ε92 .
Μου αρεσει πολυ τελικα , παρολο που ειναι παλιο , θα το μαζεψω απο την αρχη , αλλα μεχρι να ερθει η Ε92 δεν θα μπορω να αλλαξω εξατμισεις και τετοια λογο του οτι θα βαζω το μωρο μεσα.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 02-07-08, 13:17
Το avatar του χρήστη Aroulis
Aroulis Ο χρήστης Aroulis δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 30-06-2008
Μηνύματα: 23
Aroulis is on a distinguished road
!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
Το ξερεις οτι το Ε36 δεν φορεσε ποτε του 18αρες απο το εργοστασιο......??????????????
Μεγαλυτερη διασταση ηταν 17αρια.....!!!!!!

Το μπλοκε αν εισαι ενα ηρεμος και χαλαρος οδηγος δεν σου κανει.....
Αλλα αν ψαχνεσαι σου λυνει τα χερια.....
το ξερω τι λεω τοση ωρα ειναι πιο ****** κ ομορφια μ τις 18αρες! οσο για το μπλοκε αμα ξερεις ν μην το κανεις διαφορικο το αμαξι δν σου χρειαζετε οποτε αυτος ξερει ειναι στην κριση κα8ε αγοραστη οδηγου σε μενα πχ δν χρειαζετε
__________________
BlackMagicWoman

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 02-07-08 στις 13:55 Αιτία: Inappropriate language
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:24.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.