Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #61  
Παλιά 15-05-13, 19:40
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
καλοριζικο και καλοταξιδο το αμαξι...και το κυριωτερο απροβληματιστο..

οσο για σενα Γιαννη ..δεν κανονιζω κοντρες .. για τον χαβαλε καναμε την πλακα με το φιλο με το 116 για να τον πικαρω
παντως κανεις δεν ειπε πως το σουιφτ ειναι γρηγορο αμαξι..ισα ισα μου φαινεται πολυ αργο και εντελως γυναικειο...το να περνας ενα τετοιο αμαξι λοιπον δεν ειναι και κατορθωμα...
Λευτέρη φιλικά το είπα, δεν το είπα κυριολεκτικά. Δε βάζω κόντρες, δεν έβαζε ποτέ μια δοκιμούλα κάναμε και οι 3 ταυτόχρονα. Απλά μου φάνηκε περίεργο πως άφησες τόσο πίσω άσσο. Και το κόμπακτ μου τάφος είναι, δεν είπα ότι είναι κατόρθωμα. Μην παρεξηγηθείς, ξαναλέω, φιλικά τα γράφω όλα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giannis_compact : 15-05-13 στις 19:42
Απάντηση με παράθεση
  #62  
Παλιά 16-05-13, 10:36
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Veldrin Εμφάνιση μηνυμάτων
Parktronic. Θα σε βοηθήσει αρκετά, έχω κι εγώ στο δικό μου.

Παίρνεις μια θετική από μένα για την υπογραφή σου (στροφες και vag) -> μόλις την είδα....



(ωχ! την πατήσαμε... σου έχω δώσει ήδη μία και το σύστημα δεν αφήνει!)
-> παίδες, αν μπορεί κάποιος ας ρίξει μια θετική από μένα στον Veldrin. EYXAΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη 120ihatch : 16-05-13 στις 10:38
Απάντηση με παράθεση
  #63  
Παλιά 16-05-13, 10:46
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Λευτέρη φιλικά το είπα, δεν το είπα κυριολεκτικά. Δε βάζω κόντρες, δεν έβαζε ποτέ μια δοκιμούλα κάναμε και οι 3 ταυτόχρονα. Απλά μου φάνηκε περίεργο πως άφησες τόσο πίσω άσσο. Και το κόμπακτ μου τάφος είναι, δεν είπα ότι είναι κατόρθωμα. Μην παρεξηγηθείς, ξαναλέω, φιλικά τα γράφω όλα.
Γιαννη δεν παρεξηγηθηκα...απλα οπως το εθεσες,,ηταν σαν να αμφισβητεις τα λεγομενα μου...
μαρτυρες υπαρχουν...ο οδηγος του ασσου, ειναι γνωστος σε πολλους απο εσας..οποτε δεν υπαρχουν περιθωρια διαψευσης..μαλιστα ηταν εκπληκτος..θεωρωντας πως ανοιξε με το 1,6...και επι της πραξης ηταν το 1,3..(αμα ηταν το σπορ 1,6...δεν θα το εφτανε ποτε και πουθενα, θα επεφτε πολυ γελιο...μονο στην εγνατια../.αλλα αυτες οι κοντρες χιλιομετρων ειναι για αλλους)
τωρα να παρω το αμαξι της γυναικας βραδυ...και να της πω οτι το παιρνω για μια κοντριτσα...για να επιβεβαιωσω ή μη τα προαναφερομενα..δεν νομιζω οτι θα ηταν ασφαλες για το κεφαλι μου...
Απάντηση με παράθεση
  #64  
Παλιά 16-05-13, 12:27
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
τωρα να παρω το αμαξι της γυναικας βραδυ...και να της πω οτι το παιρνω για μια κοντριτσα...για να επιβεβαιωσω ή μη τα προαναφερομενα..δεν νομιζω οτι θα ηταν ασφαλες για το κεφαλι μου...
Πές της ότι θα της δώσεις τη Z3
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #65  
Παλιά 16-05-13, 13:20
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιαννη δεν παρεξηγηθηκα...απλα οπως το εθεσες,,ηταν σαν να αμφισβητεις τα λεγομενα μου...
μαρτυρες υπαρχουν...ο οδηγος του ασσου, ειναι γνωστος σε πολλους απο εσας..οποτε δεν υπαρχουν περιθωρια διαψευσης..μαλιστα ηταν εκπληκτος..θεωρωντας πως ανοιξε με το 1,6...και επι της πραξης ηταν το 1,3..(αμα ηταν το σπορ 1,6...δεν θα το εφτανε ποτε και πουθενα, θα επεφτε πολυ γελιο...μονο στην εγνατια../.αλλα αυτες οι κοντρες χιλιομετρων ειναι για αλλους)
τωρα να παρω το αμαξι της γυναικας βραδυ...και να της πω οτι το παιρνω για μια κοντριτσα...για να επιβεβαιωσω ή μη τα προαναφερομενα..δεν νομιζω οτι θα ηταν ασφαλες για το κεφαλι μου...
Τα λεγόμενά σου δεν τα αμφισβητώ Λευτέρη, προς Θεού! Και εμένα η ξαδέρφη μου έχει ένα Ignis Sport το 1,5 με τα 109(?) άλογα και το πήρε ο θείος μου μια μέρα και όπως πηγαίναμε στο χωριό μας έπιασε ένα φανάρι και ξεκινώντας με έκανε βίδες. Απλά τόσο μεγάλη διαφορά με το 1,3 μου φάνηκε λίγο περίεργο, μιας και εγώ με το κόμπακτ έχω ανοίξει με δύο τέτοια. Αλλά άλλο το κόμπακτ και άλλο ο άσσος τί να πώ! Πιστεύω πάντως ότι τα πράγματα είναι όπως τα λες, δεν υπάρχει καμία αμφισβήτηση φίλε!
Απάντηση με παράθεση
  #66  
Παλιά 16-05-13, 15:55
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Το ξερω οτι εχουμε ξεφυγει απ το αρχικο θεμα, αν θεωρηθει σωστοτερο ας ανοιξει καποιος μοντ νεο θεμα κι ας μεταφερει τα αναλογα σχολια ελπιζοντας παντα να μεινει το κλιμα σε νορμαλ ανθρωπινα επιπεδα κι οχι οπως αλλα παλιοτερα σχετικα κοντροθεματα.
Πριν συνεχισω τα περι...ανοιγματων με ασσους με αλλα μικρα να ευχηθω καλοριζικα και καλοταξιδα στο νεο ιδιοκτητη ασσου και απροβληματιστα.

Τωρα, στο (εκτος!) θεμα μας!

Ο ασσος Ε8Χ 116i ειναι ΤΑΦΟΣ! PERIOD! Οπως λενε κι οι Αγγλοσαξωνες...
Σε σχεση με μικροτερες κι ελαφρυτερες κατασκευες και σε πολλα μικροτερα κυβικα τρωει τσουνες. Για να πω κι εγω τον καημο μου...

...Που χω φαει απο: Skoda Fabia, οχι τις τελευταιες turbo, τις παλιοτερες ατμο, νομιζω RS τις ονομαζαν το 'γρηγορο' μοντελο, κυβικα δε ξερω, νομιζω 1400 ισως και 1600 δε βαζω και στοιχημα παντως. Κι εν κινησει μαλιστα.
Τα προαναφερθεντα Γιαπωνεζικα, Ignis 1.5, Swift 1.3, καλα τα 1600αρια Sport Swift ουτε με κυαλι, αντιστοιχα και Ford Fiesta S 1600 παλιοτερο και νεοτερο. Corolla στρογγυλοφαναρη G6, μοτερ δεν εμαθα ποτε, καλα εκει ισως να παιζε και φουστιά γιατι ανοιγε σαν 1800αρι τουλαχιστον. Διαφορα Νισαν παλιοτερα Αλμερα πχ αλλα και νεοτερα, Tiida, ναι αυτο το ασχημο με 1600αρη 110 αλογα, το εχω οδηγησει κι εγω το σενταν και σαν αισθηση ειναι πιο δυνατο απ τον ασσο...Πιο μικρα, ενα Μινι ONE σε ανηφορα με δυσκολεψε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, επρεπε να μπει 4η-5η για να το πιασω αλλα και το προηγουμενο Χιουνται i 10 1.1 εκει να δεις χαβαλε που μ εκανε καλος μου φιλος, 4η φορτωμενη καλα και 5η εκει που τελειωνε η τελικη του μικρου Κορεατη για να περασω, ολες απο εκει και κατω μου κανε κηδειες...Καλα πιο παλια Ατος 1600αρια ή Μικρα επισης 1600 δεν ασχολουμαι καν! Ξερω οτι θα φαω καλα και...κοτα!

Εκει που εχω δει οτι στεκομαι αξιοπρεπως ειναι μονο σε αντιστοιχης κατηγοριας κυβικων ιπποδυναμης και βαρους οπως Οπελ Αστρα 1.4-1.6, και Βεκτρα 1.6, Golf 1.6IV-V FSI και παλιοτερα, A3 με αναλογους με τα προαναφερθεντα Γκολφ μοτερ. Σχεδον στα ιδια, ισως καπου καλυτερος ο ασσος.

Σημ. Δεν ειμαι καριεριστας κοντρερ, καμια σχεση, συμπερασματα ειναι απο και αυτη τη χρηση του συτοκινητου στους δρομους στα τοσα χλμ που εχω κανει και μετα απο ελαχιστα φιλικα ανοιγματα με φιλους μου, και διαφορα τυχαια που μου εχουν λαχει εκει εξω, δε προκαλω κοντρες ουτε οδηγω και ζω γι αυτες, θεωρω και τον εαυτο μου κουλο σ αυτο το σπορ...

Κι οπως ανεφερα και στην αρχη, επειδη φαινεται ενδιαφερον θεμα κι επειδη παραξεφυγαμε απ το αρχικο, αν ειναι ας μεταφερθει σε νεο...
Απάντηση με παράθεση
  #67  
Παλιά 16-05-13, 16:34
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giannis 116 Εμφάνιση μηνυμάτων
Corolla στρογγυλοφαναρη G6, μοτερ δεν εμαθα ποτε, καλα εκει ισως να παιζε και φουστιά γιατι ανοιγε σαν 1800αρι τουλαχιστον.
Δεν έπαιζε τίποτα...απλά ήταν 1.6 4AFE 110ps 150Nm, και 6άρι ''πυκνό'' σασμάν
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #68  
Παλιά 16-05-13, 17:03
Το avatar του χρήστη Veldrin
Veldrin Ο χρήστης Veldrin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-04-2010
Μηνύματα: 220
Veldrin is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 120ihatch Εμφάνιση μηνυμάτων
Παίρνεις μια θετική από μένα για την υπογραφή σου (στροφες και vag) -> μόλις την είδα....



(ωχ! την πατήσαμε... σου έχω δώσει ήδη μία και το σύστημα δεν αφήνει!)
-> παίδες, αν μπορεί κάποιος ας ρίξει μια θετική από μένα στον Veldrin. EYXAΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!
Χαχαχαχα, να σαι καλά!

Γιάννη όπως τα λές είναι, σε θέματα ανοιγμάτων είμαστε πελάτες σχεδόν του καθενός. Αλλά ο σκοπός του είναι εντελώς διαφορετικός ως αυτοκινήτου όπως ξέρεις πολύ καλύτερα από εμένα.

Βγάζεις άνετο ταξίδι, στα στροφιλίκια κάνεις πάρτυ και χαίρεσαι να το βλέπεις. Ειδικά εσύ το έχεις σε κατάσταση καλύτερη από το δικό μου που έχει 56.000 χιλιόμετρα.
__________________
Κι όπως θα παίρνω τις στροφές, κάτσε στο VAG και κοίταζε με
Απάντηση με παράθεση
  #69  
Παλιά 16-05-13, 20:08
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν έπαιζε τίποτα...απλά ήταν 1.6 4AFE 110ps 150Nm, και 6άρι ''πυκνό'' σασμάν
Που είναι να το περιποιηθώ....
Απάντηση με παράθεση
  #70  
Παλιά 16-05-13, 22:10
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Που είναι να το περιποιηθώ....
Για σένα υπάρχουν και τα 4ΑGE
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:40.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.