Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 10-09-12, 00:54
messi Ο χρήστης messi δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 20-09-2010
Μηνύματα: 41
messi is on a distinguished road
προβλημα με cd-navy business

καλησπερα,εχω ενα bmw 116 του 2005,εχω ενα σοβαρο προβλημα,εχω cd me navy(της πλακας) της μανας του με την οθονη την αναδιπλουμενη.ξαφνικα εκει που επαιζε εκλεισε η οθονη κ σταματησε η μουσικη,το πηγα στην bmw αλλα κ σε μαγαζι βελτιωσεων ηχου κ μου ειπαν οτι καηκε η πηγη κ οτι ουτε μεταχειρησμενο μπορω να βαλω παραμονω καινουργιο γιατι θελει κωδικους κ μ.....!αν μπορειται βοηθηστε με,εχω πελαγωση κ η βουβαμαρα δεν παλευεται μεσα στο αμαξι,τι να κανω?????
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 10-09-12, 01:20
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από messi Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα,εχω ενα bmw 116 του 2005,εχω ενα σοβαρο προβλημα,εχω cd me navy(της πλακας) της μανας του με την οθονη την αναδιπλουμενη.ξαφνικα εκει που επαιζε εκλεισε η οθονη κ σταματησε η μουσικη,το πηγα στην bmw αλλα κ σε μαγαζι βελτιωσεων ηχου κ μου ειπαν οτι καηκε η πηγη κ οτι ουτε μεταχειρησμενο μπορω να βαλω παραμονω καινουργιο γιατι θελει κωδικους κ μ.....!αν μπορειται βοηθηστε με,εχω πελαγωση κ η βουβαμαρα δεν παλευεται μεσα στο αμαξι,τι να κανω?????
Ρωτα και σε κανα αλλο συνεργειο και σε κανενα αλλο μαγαζι που να ειδικευεται σε ηχοσυστηματα. Αν θες μπορω να σου προτεινω καποια αρκετα καλα στην Αθηνα.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 10-09-12, 07:41
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από messi Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα,εχω ενα bmw 116 του 2005,εχω ενα σοβαρο προβλημα,εχω cd me navy(της πλακας) της μανας του με την οθονη την αναδιπλουμενη.ξαφνικα εκει που επαιζε εκλεισε η οθονη κ σταματησε η μουσικη,το πηγα στην bmw αλλα κ σε μαγαζι βελτιωσεων ηχου κ μου ειπαν οτι καηκε η πηγη κ οτι ουτε μεταχειρησμενο μπορω να βαλω παραμονω καινουργιο γιατι θελει κωδικους κ μ.....!αν μπορειται βοηθηστε με,εχω πελαγωση κ η βουβαμαρα δεν παλευεται μεσα στο αμαξι,τι να κανω?????
Οκ, καηκε η πηγή, άρα πρέπει να την αντικαταστήσεις.
Με ποιό άλλο τρόπο νομίζεις οτι κάποιος μπορεί να σε βοηθήσει;
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 10-09-12, 13:28
k.kakos Ο χρήστης k.kakos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 10-06-2009
Μηνύματα: 64
k.kakos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από messi Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα,εχω ενα bmw 116 του 2005,εχω ενα σοβαρο προβλημα,εχω cd me navy(της πλακας) της μανας του με την οθονη την αναδιπλουμενη.ξαφνικα εκει που επαιζε εκλεισε η οθονη κ σταματησε η μουσικη,το πηγα στην bmw αλλα κ σε μαγαζι βελτιωσεων ηχου κ μου ειπαν οτι καηκε η πηγη κ οτι ουτε μεταχειρησμενο μπορω να βαλω παραμονω καινουργιο γιατι θελει κωδικους κ μ.....!αν μπορειται βοηθηστε με,εχω πελαγωση κ η βουβαμαρα δεν παλευεται μεσα στο αμαξι,τι να κανω?????
Το οτι δε μπορεις να βαλεις μεταχειρισμενη στο ειπανε στη bmw? Θα χρειαστει να κανουν επαναπρογραμματισμο φανταζομαι, αλλο καπελο ποσο κοστιζει σε εξουσιοδοτημενο..
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 25-09-12, 12:46
messi Ο χρήστης messi δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 20-09-2010
Μηνύματα: 41
messi is on a distinguished road
σημερα εμαθα οτι τελικα η μοναδα κατω δουλευει κανονικα ,κ αναρωτιεται ο ηλεκτρονικος μηπως φταιει ο ενυσχυτης που εχει πανω το αυτοκινητο απο την μανα του?δηλαδη να εχει καει?μηπως ο ενισχυτης φερνει κ ηχο κ εικονα στην οθονη που ανοιγοκλεινει στο ταμπλο?η λετε να φταιει τι χειρηστιριο το i-drive??αν καποιοσ γνωριζει κατι ας με βοηθησει,απο θεσσαλονικη ειμαι με ενα ασσο (βουβο)
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 25-09-12, 12:49
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Νομιζω εδω στο φορουμ υπαρχουν καποιοι γνώστες απο Θεσ/νικη καθως και αρκετα μελη. Σιγουρα καποιος θα βρεθει να σε βοηθησει η εστω να σου προτεινει καποιο καλο συνεργειο. Δεν εχεις βρει καποιο καλο συνεργειο, μαστορα να βγαλεις καμια ακρη ακομα?! Τι να σου κανω, αν ησουν Αθηνα θα μπορουσα να σου προτεινω κανα δυο καλα συνεργεια.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 25-09-12, 15:18
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από messi Εμφάνιση μηνυμάτων
σημερα εμαθα οτι τελικα η μοναδα κατω δουλευει κανονικα ,κ αναρωτιεται ο ηλεκτρονικος μηπως φταιει ο ενυσχυτης που εχει πανω το αυτοκινητο απο την μανα του?δηλαδη να εχει καει?μηπως ο ενισχυτης φερνει κ ηχο κ εικονα στην οθονη που ανοιγοκλεινει στο ταμπλο?η λετε να φταιει τι χειρηστιριο το i-drive??αν καποιοσ γνωριζει κατι ας με βοηθησει,απο θεσσαλονικη ειμαι με ενα ασσο (βουβο)
Μου γεννάς απορίες..
Επαιζε η μονάδα κανονικά, ΕΣΒΗΣΕ η οθόνη και μουγκάθηκε το λαλά..
Τελικά η μονάδα ανάβει ή δεν ανάβει;;
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:40.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.