Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-11-12, 18:52
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
ωραιο το θαλασσι 30αρι στο βαθος...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-11-12, 23:07
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alex1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
Κατ' αρχήν ευχαριστώ πολύ παιδιά για την γρήρορη ανταπόκριση!

Τα φουσκώματα με προβληματίζουν και μένα η αλήθεια είναι γιατί δεν ξέρω κατα πόσο καλή δουλειά θα γίνει... Δεν θέλω σε καμία περίπτωση το αμάξι να βγει ένα τέρας γιατί μετά θα ακούω τα κλασσικά "Αφού στα 'λεγα, άκου και κανέναν έμπειρο..."

Όσο για τις εξατμίσεις, το παρών σκάφος φοράει 2 χειροποίητες μονές και δεν έχει παρουσιαστεί κανένα πρόβλημα και εμφανισιακά εμένα μου αρέσουν. Αλλά θέλω να βάλλω του αδερφού μου τις 2 διπλές γιατί στο δικό του που το πουλάει παρεπιπτώντως έχουν δείξει πολύ ωραία... Για τους καθρέφτες δεν είναι σίγουρο αν θα τους αλλάξω γιατί έχετε δίκιο με τις γωνίες του αμαξιού κτλπ. Τα bodykits θα γίνουν από τον ξάδερφό μου ο οποίος κάνει πολυαστερικά και θα μου βγουν μόνο τα υλικά...

Τα καθίσματα του 190Ε φυσικά και είναι του EVO...Δεν παίζει να έβαζα του απλού γιατί δεν με αρέσουν καθόλου. Του EVO ταιριάζουν ακριβώς και ο φάδερ είπε πως θα δείξουν αρκετά γιατί είναι πιο Bucket (Ενισχυμένα). Για τα Xennon δεν ξέρω γιατί γίνεται τόσος ντόρος, απλά μου αρέσει σαν ιδέα και το έχω άχτι... Έτσι κι αλλιώς δεν υπερβαίνει το budjet που θα διαθέσω οπότε δεν το θεωρώ σπατάλη...

Όσο για το μοτέρ δεν παίζει να το κρατήσω πάνω γιατί πέρυσι που το πήρα στην πόλη που σπουδάζω (Κέρκυρα) κάθε 2-3 μέρες έριχνα και 20 ευρώ για βενζίνες... Ντάξει, να πω την αλήθεια το ψυλο-έστιβα σε κάτι ευθείες και κάτι κυκλάκια αλλά και πάλι. Τώρα αν το πάρεις με ακρίβεια τα επόμενα 5 χρόνια με 900 ευρώ τέλη, ε δεν έχω και 5000 budjet ηρεμίστε φοιτητής είμαι. Βέβαια και ποιος δεν θα ήθελε 2μισάρι με 200 άλογα σε σχέση με 18αρι και 145 άλογα. Άλλα εμένα μου αρκούν για πρώτο αυτοκίνητο και νομίζω πως είναι αρκετά γρήγορο για τα δεδομένα του το μοτέρ.

Εδώ είναι και το αυτοκίνητο του αδερφού μου για να δείτε κάποιες φώτο και την δουλειά του πατέρα μου για να μου πείτε και εσείς την γνώμη σας. Δυστυχώς έχω μόνο μία απ' την δικιά μας στο πι-σι μου εδώ, τις περισσότερες τις έχω στο λαπτοπ στην Κατερίνη...



Σε καμία περίπτωση δεν τρώω τα λεφτά του "Μπαμπά"... Τα λεφτά που θα διαθέσω τα έχω βγάλει με αρκετό κόπο σερβίροντας ποτά... Δεν θέλω να υπάρξει παρεξήγηση.
Αφήνω το κείμενο σου, σβήνω το σύνδεσμο προς τις εικόνες του αυτοκινήτου του
αδερφού σου.
Διάβασε καλά τους κανόνες του φόρουμ, και τήρησε τους.
Οι κανόνες είναι στην αρχική σελίδα, ή εδώ:
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/faq.php
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 02-11-12, 01:34
Το avatar του χρήστη Alex1991
Alex1991 Ο χρήστης Alex1991 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 01-11-2012
Μηνύματα: 4
Alex1991 is on a distinguished road
Συγνώμη εάν έβαλα σύνδεσμο από αγγελία δεν θα ξαναγίνει...
Μπορώ όμως να τις ανεβάσω ξεχωριστά? Σαν upload εννοώ, γιατί τα παιδιά ζήτησαν φώτο...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 02-11-12, 06:24
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alex1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγνώμη εάν έβαλα σύνδεσμο από αγγελία δεν θα ξαναγίνει...
Μπορώ όμως να τις ανεβάσω ξεχωριστά? Σαν upload εννοώ, γιατί τα παιδιά ζήτησαν φώτο...
Φυσικά και μπορείς....
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 02-11-12, 07:34
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Οι εικόνες που αρχικά ήθελε να δείξει ο Alex1991..
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg 2734984_0_b.jpg (119,5 KB, 37 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 2734984_1_b.jpg (103,2 KB, 39 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 2734984_2_b.jpg (92,2 KB, 33 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 2734984_3_b.jpg (99,7 KB, 40 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 2734984_4_b.jpg (175,4 KB, 39 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 2734984_5_b.jpg (121,9 KB, 37 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 2734984_6_b.jpg (111,7 KB, 31 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg 2734984_7_b.jpg (154,5 KB, 37 εμφανίσεις)
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 02-11-12, 11:12
Το avatar του χρήστη PetrosD
PetrosD Ο χρήστης PetrosD δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Μηνύματα: 1.101
PetrosD will become famous soon enoughPetrosD will become famous soon enough
Μου αρέσει πολύ το δίχρωμο σαλόνι!!
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 02-11-12, 11:47
Το avatar του χρήστη M__Power
M__Power Ο χρήστης M__Power δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 08-06-2012
Μηνύματα: 44
M__Power is on a distinguished road
ΚΑλησπερα κ' απο μενα φιλε Alex .Καταλαβαινω απολυτως την περιπτωση σου.Μην ανησυχεις οι περισσοτεροι εδω πασχουμε απο το ιδιο μικροβιο...Μια συμβουλη που ερχεται να συμπληρωση και τους περισσοτερους προλαλησαντες,Κανε οτι σε ευχαριστει στη κουκλα σου παντα όμως κατα την ταπεινη μου αποψη στα ορια της εργοστασιακης αναβαθμισης (Look - engine) χωρις κιτςιες (DIM77 πολυ σωστα) και παντα με σεβασμο προς την ιστορια της εταιρειας. Θα τα πας καλα και προσεχε μην ξεφυγεις σε budjet!!

Respect the rules and they are going to be with you..!!!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 03-11-12, 20:50
Το avatar του χρήστη Alex1991
Alex1991 Ο χρήστης Alex1991 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 01-11-2012
Μηνύματα: 4
Alex1991 is on a distinguished road
Γενικά είμαι πολύ συνειδητοποιημένος και δεν θέλω με τίποτα να βγάλω στη φόρα ένα τέρας. Τον είπα το μάστορα ότι αν δεν μπορεί να το κάνει σχεδόν ίδιο να μην ασχοληθεί καν. Δεν θα με χαλάσει να 'ναι και απλό ε30. Με τέτοιους καιρούς και που θα βγάλω αυτοκίνητο στην ηλικία μου είναι πολυτέλεια, οπότε δεν παραπονιέμαι απλά θέλω να βγει κάτι καλό και αξιοπρεπές.

Έχω και μια ερώτηση να σας κάνω εσάς τους έμπειρους με τον κλάδο...
Υπάρχει καμία διαφορά μεταξύ μοντέλων ε30 ως προς την εξωτερική εμφάνιση? Δηλαδή αν ε30 μεταξύ τους διαφέρουν σε μήκος σκάφους, σε σουλούπωμα κτλπ. Γιατί νομίζω τα πιο καινούργια μοντέλα 90-91 είναι πιο κοντά (μήκος) και πιο σουλουπωμένα. Μήπως είναι η ιδέα μου?
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 04-11-12, 00:57
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Είναι ιδέα σου. Σου φαίνονται πιο σουλουπωμένα, γιατί έχουν πιο ωραίους πλαστικούς προφυλακτήρες (μετά το 88 νομίζω).
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 04-11-12, 07:41
kplc16 Ο χρήστης kplc16 δεν είναι συνδεδεμένος
Νίκος ο Όμορφος
 
Εγγραφή: 08-05-2008
Μηνύματα: 979
kplc16 will become famous soon enoughkplc16 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Με τα λεφτά που θα δώσεις για το στήσιμο,
θα μπορείς να πληρώνεις τα τέλη για τα επόμενα 5 χρόνια..
Και με IS δε θα χαρείς το αυτοκίνητο ούτε στο 10% όπως με το μοτέρ που φοράει τώρα..
Οπότε όπως καταλαβαίνεις, για εμένα μόνο τα λεφτά σου θα πετάξεις..
συμφωνω και συμπληρωνω να φρεσκαριστει το υπαρχον χρωμα και να ανανεωθει το εσωτερικο ως προς τα υφασματα και τα δερματα του.
Οτι διαβασα στο πρωτο ποστ με τρομαζει και με παραπεμπει σε κανιβαλισμο και καγκουρια.

Φιλε καλως ηρθες στο foroum και προσπαθησε να δειξεις σεβασμο στο 30αρι.Συμβουλεψου τον alpaneras και το lunatic.Και τον oldcarkickass.

Αν εχεις 20000 για ''καψιμο'' ο tsaf ειναι ο καταλληλοτερος ολων.
__________________
Θα τουρμπιστω απο το παραθυρο!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:40.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.