Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιά 20-10-15, 23:49
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
δεν χρειαζεται να απολογισε, τα καταλαβενουμε αυτα πρι να τα γραψεις οτι καπως ετσι θα ηταν. Γιαυτο λεμε οτι δεν εχει σημασια αφου προφανος το αμαξι, σου εκανε ανεξαρτητος χιλιομετρον. Αν ειχες περισσοτερες επιλογες φυσικα και θα ειχες την πολυτέλεια να κοιταξης αν ειναι γυρισμενα η οχι πριν την αγορα του.
Ουτε θυμαμαι να σε ειπε κανεις κοροιδο και τα λοιπα για να λες τι θα άλλαζε αν ειχε 300 χιλιαδες
μια φώτο ζητησαμε, εσυ ειπες για χιλιομετρα
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MZ3 : 20-10-15 στις 23:52
Απάντηση με παράθεση
  #52  
Παλιά 21-10-15, 06:18
MarinosE46 Ο χρήστης MarinosE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2012
Μηνύματα: 792
MarinosE46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dokimos e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδια δηλαδη αν εχει 300000 τι θα αλλαξει?δν μου λενε τπτ τα χλμ η κατασταση μετραει!μα καταρχας ας τα παρουμε ενα ενα..α)οσα ειδα τα περισσοτερα ηταν εισαγωγης..κ ειχαν ολα απο 120000 εως 160000!β)υπαρχει περιπτωση να κυκλοφορει απο το 2001 στην γερμανια κ να εχει 119000?δεν υπαρχει περιπτωση!γ)ο ανθρωπος επειδη ειδα τα στοιχεια του εμενε λαυριο..+ οτι ειχε στο παμπριζ το pass για τα διοδια αττικης οδου..τεσπα..εγω διαιθετα μετα βιας 4000 γιουρια μαζι με το 36αρι..βρηκα 7 αυτοκινητα ολα απο μαντρα(καθως επρεπε να παρει το 36αρι που δεν ηταν κ σε καλη κατασταση)βρηκα λοιπον το 46αρι το οποιο ηθελε τα πιο λιγα μαζεματα..φωναξα κ ενα φιλο μηχανικο(εκτος bmw)για να δει περιπου τι κατασταση ειναι..τρακαρισματα κτλ..μου ειπε για τα λεφτα του ειναι οκ κ το πηρα..τωρα σιγουρα κατι θα βγαλει..αλλα τα λεφτα ηταν λιγα!αν ειχα παραπανω θα αγοραζα ενα πιο καινουργιο σιγουρα!αλλα ειμαι πολυ ικανοποιημενος κ ενθουσιασμενος που εστω καταφερα να παρω κ αυτο!!!
είναι σχεδόν απίθανο να βρεις αυτοκίνητο 15ετίας που να μη θέλει έστω κάποια μαζεματάκια.Κοίτα να το χαρείς και άσε τα χιλιόμετρα...Ετσι και αλλιώς τα μοτέρ της bmw φημίζονται για την αξιοπιστία τους.Στα περιφερειακά χωλαίνουν.
Απάντηση με παράθεση
  #53  
Παλιά 21-10-15, 08:40
Το avatar του χρήστη Dokimos e36
Dokimos e36 Ο χρήστης Dokimos e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-05-2013
Μηνύματα: 311
Dokimos e36 is on a distinguished road
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν χρειαζεται να απολογισε, τα καταλαβενουμε αυτα πρι να τα γραψεις οτι καπως ετσι θα ηταν. Γιαυτο λεμε οτι δεν εχει σημασια αφου προφανος το αμαξι, σου εκανε ανεξαρτητος χιλιομετρον. Αν ειχες περισσοτερες επιλογες φυσικα και θα ειχες την πολυτέλεια να κοιταξης αν ειναι γυρισμενα η οχι πριν την αγορα του.
Ουτε θυμαμαι να σε ειπε κανεις κοροιδο και τα λοιπα για να λες τι θα άλλαζε αν ειχε 300 χιλιαδες
μια φώτο ζητησαμε, εσυ ειπες για χιλιομετρα
Οχι δεν ηθελα να παρεξηγηθω..αλλα ο γραπτος ο λογος απλος παντα παρεξηγειτε..ισα ισα κιολας πολλοι με βοηθησατε να παρω την αποφαση για 46αρι!εγω απλος ηθελα να τονισω για τα χλμ που λενε οι περισσοτεροι μαντραδες κ περιμενουμε να τους πιστεψουμε..ενα αλλο που βρηκα εισαγωγης μου ελεγε οτι ειχε 105000 χλμ κ επεμενε κιολας..ενω φαινοταν απο το υπολοιπο αυτοκινητο οτι ειχε καμια 200000 χλμ..
.
__________________
"ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ.....ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ"..!!!
Απάντηση με παράθεση
  #54  
Παλιά 21-10-15, 09:44
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dokimos e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι δεν ηθελα να παρεξηγηθω..αλλα ο γραπτος ο λογος απλος παντα παρεξηγειτε..ισα ισα κιολας πολλοι με βοηθησατε να παρω την αποφαση για 46αρι!εγω απλος ηθελα να τονισω για τα χλμ που λενε οι περισσοτεροι μαντραδες κ περιμενουμε να τους πιστεψουμε..ενα αλλο που βρηκα εισαγωγης μου ελεγε οτι ειχε 105000 χλμ κ επεμενε κιολας..ενω φαινοταν απο το υπολοιπο αυτοκινητο οτι ειχε καμια 200000 χλμ..
.
Δεν μπορείς να καταλάβεις τα χιλιόμετρα ενός αυτοκινήτου 15 ετών με το μάτι...
Εμένα ας πούμε είναι το 2004, έχει 358.000 χιλιόμετρα, και η κλινική του εικόνα είναι
20 φορές καλύτερη απο ένα ολόιδιο ίδιας χρονολογίας με 118.000 χιλιόμετρα...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #55  
Παλιά 21-10-15, 11:51
Το avatar του χρήστη Dokimos e36
Dokimos e36 Ο χρήστης Dokimos e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-05-2013
Μηνύματα: 311
Dokimos e36 is on a distinguished road
Εχεις δικιο σχετικα με τα χλμ!αλλα λεω με βαση την χρονολογια ειναι δυσκολο να εχει τοσα λιγα..εκτος..αν ειναι καποιος σαν εμενα,που εγω κανω 5000 χλμ το χρονο το πολυ!
__________________
"ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ.....ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ"..!!!
Απάντηση με παράθεση
  #56  
Παλιά 21-10-15, 12:42
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dokimos e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχεις δικιο σχετικα με τα χλμ!αλλα λεω με βαση την χρονολογια ειναι δυσκολο να εχει τοσα λιγα..εκτος..αν ειναι καποιος σαν εμενα,που εγω κανω 5000 χλμ το χρονο το πολυ!
Υπάρχουν αρκετοί που το είχαν αυτοκίνητο για ταξίδι και σαββατοκύριακο..
Οπως υπάρχουμε και αρκετοί που το χαιρόμαστε και το κλαίμε 30.000 χιλιόμετρα το χρόνο...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #57  
Παλιά 21-10-15, 22:23
MarinosE46 Ο χρήστης MarinosE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2012
Μηνύματα: 792
MarinosE46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Υπάρχουν αρκετοί που το είχαν αυτοκίνητο για ταξίδι και σαββατοκύριακο..
Οπως υπάρχουμε και αρκετοί που το χαιρόμαστε και το κλαίμε 30.000 χιλιόμετρα το χρόνο...
πολύ χιλιόμετρο κάνεις...Εγώ για να κάνω 10000 με το αυτοκίνητο το χρόνο είτε πρέπει να έχει πολλές βροχές είτε πολλά κρύα.Διαφορετικά χρησιμοποιώ παπί και μοτοσυκλέτα και με το αυτοκίνητο σπάνια ξεπερνάω τα 7000-7500 ετησίως.
Απάντηση με παράθεση
  #58  
Παλιά 07-08-18, 21:24
Το avatar του χρήστη Dokimos e36
Dokimos e36 Ο χρήστης Dokimos e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-05-2013
Μηνύματα: 311
Dokimos e36 is on a distinguished road
Εκλεισε κ αυτο το κεφαλαιο πια για μενα..την προηγουμενη πεμπτη,αποχωριστηκα το 46αρι compact μου,καθως κατι λιγο τα μαζεματα,κατι οτι ηθελα πλεον 4πορτο με περισσοτερους χωρους,ηθελα κ σχετικα καινουργιο οχημα με πιο μικρο κυβισμο..ε πηρα την μεγαλη αποφαση..!μπορω να πω οτι ονειρευομουν αυτο το κοριτσι απο το 2010 που πρωτοκυκλοφορησε..κ μπορω να πω οτι το ονειρο μου εγινε πραγματικοτητα κ πλεον την εχω στην κατοχη μου..αυτη δεν ειναι αλλη απο την μοναδικη alfa romeo giulietta!1.4t 120hp!η αληθεια ειναι οτι δεν επελεξα παλι bmw γιατι δεν βρηκα κατι αξιολογο..ελπιζω το compact μου να πεσει σε καλα χερια κ σε καποιον που θα το προσεχει!με την σειρα μου θελω να ευχαριστω κ ολους εσας για την βοηθεια που μου δωσατε σε οτι χρειαστηκε!κ εγω με την σειρα μου θα βοηθαω για οσα γνωριζω σχετικα,κ φυσικα δεν θα εγκαταλειψω το forum αυτο!κ ποιος ξερεις?μπορει να ξαναπαρω Bmw παλι καποια στιγμη..!εις το επανηδειν λοιπον!!
__________________
"ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΕΝ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ.....ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΣΑΝ ΕΛΛΗΝΕΣ"..!!!
Απάντηση με παράθεση
  #59  
Παλιά 08-08-18, 00:22
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Καλοτάξιδο εύχομαι να είναι, με απροβλημάτιστα και ασφαλή χιλιόμετρα!
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.