Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 02-12-09, 09:33
Το avatar του χρήστη arism3e36
arism3e36 Ο χρήστης arism3e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-12-2008
Μηνύματα: 78
arism3e36 is on a distinguished road
Exclamation ΛΑΘΟΣ ΣΚΕΨΕΙΣ????ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!!

Γεια σας κ παλι,
Παει καιρος δυστυχως που εχω να πατησω σε συναντηση(κακως)αλλα μονο εσεις θα με καταλαβετε!!!Εξηγουμε!!
Λαθος 1ο:Πριν λιγο καιρο πουλησα μια απο της αδυναμιες της ζωης μου μετα απο 3 χρονια συμβιωσεις με πολλες καλες κ ελαχιστες δυσκολες στιγμες.
Λαθος 2ο:Αποφασισα να παντρευτω,κ για να χρυσωσω το χαπι διαμαρτυρηθηκα κ καταφερα να ενταξω την αγορα μιας καινουργιας αδυναμιας για να αντικαταστησω τη παλια.Ελεγα λοιπον να παρω το Μ3 Ε46 κ καπου εκει μου καρφωθηκε το 335 κ κολλησα τρελα.
Λαθος 3ο:Μεγαλωνεις λενε κ σοβαρευεις,αρχισα να σκεφτομαι(αφου ειδα τη τσεπη μου μετα την πωληση του Μ να γεμιζει)οτι μηπως δε τους αξιζει να τους πληρωνω 800 για σημα κ εκτακτες εισφορες κ χιλιες δυο μ@λκιες κ να παρω κατι αλλο?
Λαθος 4ο:Σκεψεις για αλλα αυτοκινητα....εκτως bmw!!!!!!Αμαρτια??Ιεροσυλια??Μου εκατσε καλυτερα στο ματι το ΕVO X ,καλυτερα απο το 9 ειδικα μεσα,κ δε μου αραισει κανενα αλλο που να τα συνδιαζει ολα κ να μην ειναι δυθεσιο.
Τι να κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωω........

Φιλικα
Αρης
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 02-12-09, 09:39
Το avatar του χρήστη ///M_Spartan
///M_Spartan Ο χρήστης ///M_Spartan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 550
///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από arism3e36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας κ παλι,
Παει καιρος δυστυχως που εχω να πατησω σε συναντηση(κακως)αλλα μονο εσεις θα με καταλαβετε!!!Εξηγουμε!!
Λαθος 1ο:Πριν λιγο καιρο πουλησα μια απο της αδυναμιες της ζωης μου μετα απο 3 χρονια συμβιωσεις με πολλες καλες κ ελαχιστες δυσκολες στιγμες.
Λαθος 2ο:Αποφασισα να παντρευτω,κ για να χρυσωσω το χαπι διαμαρτυρηθηκα κ καταφερα να ενταξω την αγορα μιας καινουργιας αδυναμιας για να αντικαταστησω τη παλια.Ελεγα λοιπον να παρω το Μ3 Ε46 κ καπου εκει μου καρφωθηκε το 335 κ κολλησα τρελα.
Λαθος 3ο:Μεγαλωνεις λενε κ σοβαρευεις,αρχισα να σκεφτομαι(αφου ειδα τη τσεπη μου μετα την πωληση του Μ να γεμιζει)οτι μηπως δε τους αξιζει να τους πληρωνω 800 για σημα κ εκτακτες εισφορες κ χιλιες δυο μ@λκιες κ να παρω κατι αλλο?
Λαθος 4ο:Σκεψεις για αλλα αυτοκινητα....εκτως bmw!!!!!!Αμαρτια??Ιεροσυλια??Μου εκατσε καλυτερα στο ματι το ΕVO X ,καλυτερα απο το 9 ειδικα μεσα,κ δε μου αραισει κανενα αλλο που να τα συνδιαζει ολα κ να μην ειναι δυθεσιο.
Τι να κανωωωωωωωωωωωωωωωωωωω........

Φιλικα
Αρης
Αυτο που γουσταρεις εσυ κανε !
Αυτο που γουσταρεις εσυ αγορασε !

Αρκει να ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ φιλε μου.

Φιλικα Αντωνης
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 02-12-09, 09:40
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Axxxxxx Aρη ξερεις ποσοι σκεφτονται σαν εσενα???Καποιοι το λενε και αλλοι τοσοι και περισσοτεροι δεν το λενε.Κακα τα ψεματα,δυνατο και γρηγορο BMW πλεον ειναι σχεδον αδυνατο να παρει κανεις αν δεν του πιανουν τον κ...λο καθε χρονο.Ακομα και 20-23χιλιαρικα να παρεις ενα απο τα πρωτα Μ3 Ε46 το χιλιαρικακι θα σε περιμενει καθε χρονο!Δυο επιλογες.....η περιμενεις την BMW να βγουν οι νεοι δυνατοι και χαμηλου κυβισμου τουρμπο κινητηρες οπως εχει διαρρευσει η χτυπας ιαπωνα το 10 το καλο και γουσταρεις!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 02-12-09, 09:43
Το avatar του χρήστη ///M_Spartan
///M_Spartan Ο χρήστης ///M_Spartan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 550
///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Axxxxxx Aρη ξερεις ποσοι σκεφτονται σαν εσενα???Καποιοι το λενε και αλλοι τοσοι και περισσοτεροι δεν το λενε.Κακα τα ψεματα,δυνατο και γρηγορο BMW πλεον ειναι σχεδον αδυνατο να παρει κανεις αν δεν του πιανουν τον κ...λο καθε χρονο.Ακομα και 20-23χιλιαρικα να παρεις ενα απο τα πρωτα Μ3 Ε46 το χιλιαρικακι θα σε περιμενει καθε χρονο!Δυο επιλογες.....η περιμενεις την BMW να βγουν οι νεοι δυνατοι και χαμηλου κυβισμου τουρμπο κινητηρες οπως εχει διαρρευσει η χτυπας ιαπωνα το 10 το καλο και γουσταρεις!
Πλακα πλακα τι θα γινει επιτελους με τους καινουριους
τουρμπατους κινητηρες που ακουμε και δεν βλεπουμε ??
Θα μπουμε επιτελους στο "χορο" ?
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 02-12-09, 09:52
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Exclamation Xμμμ..

Ααααααα και κατι αλλο.Τι σημαινει ι-ε-ρ-ο-σ-υ-λ-ι-α????Εργολαβια την πηραμε την BMW η εχουμε τιποτα μετοχες κανενας μας εδω μεσα και δεν το ξερω????Για σκεψου και τα 250 ευρω για το λαστιχο της πορτας στο Ε46 και θα δεις οτι και η ΒΜW εχει κανει τις μαμακιες της!!!Μην ειμαστε κοντοφθαλμοι,δεν ειναι ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ τα BMW τα καλυτερα αυτοκινητα.Οτι γουσταρεις παρε.....κανενας δεν θα σου πει οτι αλλαξοπιστησες-κοιτα που φθασαμε να βαζουμε στην ιδια προταση την λεξη πιστη και μια μαρκα αυτοκινητου-ξερεις ποσο καιρο δεν ειχα πιτσιρικας δικο μου καταδικο μου BMW αλλα αν δεις τι χρηματα και χρονο αφιερωνα να πηγαινω στα μουσεια και στα εργοστασια της BMW δεν θα σκεφτοταν κανεις να μου πει οτι δεν ειμαι μπεμβεδακιας αρρωστος.Οι συνθηκες ομως δεν επετρεπαν γρηγορο και ακριβο BMW και ετσι δεν ειχα.

P.S Τωρα που το σκεφτομαι αν δεν επαιρνα πιτσιρικας περιοδικα για BMW και μινιατουρες της BMW ισως να μπορουσα να εχω...χαχαχαχα.Πλακα κανω εννοειται!Δεν επαιζε ΜΙΣΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΤΟΤΕ οπως λενε.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 02-12-09 στις 10:00
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 02-12-09, 10:15
Το avatar του χρήστη ptboul
ptboul Ο χρήστης ptboul δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-02-2008
Μηνύματα: 585
ptboul has a spectacular aura aboutptboul has a spectacular aura about
Πιστεύω ότι η αρχή του κακού ξεκινάει από το λάθος 2. Αν σηκώνει διόρθωση, τότε θα λυθούν πολλά προβλήματα.
__________________
«Επειδή, εγώ γνωρίζω τις βουλές που βουλεύομαι για σας, βουλές ειρήνης, και όχι κακού, για να σας δώσω το προσδοκώμενο τέλος» (Ιερεμίας 29:11).
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 02-12-09, 11:14
Το avatar του χρήστη arism3e36
arism3e36 Ο χρήστης arism3e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-12-2008
Μηνύματα: 78
arism3e36 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
Πιστεύω ότι η αρχή του κακού ξεκινάει από το λάθος 2. Αν σηκώνει διόρθωση, τότε θα λυθούν πολλά προβλήματα.
XAXAXAXAXA δυστυχως ειναι αργα για αναστροφη!!!

Μια σκεψη ειναι κ να περιμενω φιλε m-power lunatic....αλλα ποσο!!!ειμαι κ κυκλοφορω με τη μηχανη κ με ενα smart που πηρα...κ για να ξεχασω οτι με περνανε τα παντα(αυτα τα s2000 που με περνανε τωρα απο πανω με τρελενουν)εβαλα ζαντες brabus για να εχω να λεω...
Αυτη ειναι η αληθεια δυστυχως....Δεν υπαρχει στη bmw ενδιαμεσο σκαλοπατι...αν θες δυναμη πρεπει να πας ψηλα.......
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 02-12-09, 11:15
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Μακριά απο Evo IX και Χ. Εκτός αν το θέλεις για την τετρακίνηση και μόνο. Σε όλα μα όλα τα άλλα υπερτερούν τα BMW...
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 02-12-09, 11:19
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
o λουνατικ εχει απολυτο δικιο... δεν εχουμε και μετοχες... ουτε και παρωπιδες...
το εβο 10 δεν το εχω δει απο κοντα, αλλα οδηγησα το ιμπρεζα και ειναι εξαιρετικο...
ριξτου μια ματια...
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 02-12-09, 11:19
Το avatar του χρήστη arism3e36
arism3e36 Ο χρήστης arism3e36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-12-2008
Μηνύματα: 78
arism3e36 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stratos Εμφάνιση μηνυμάτων
Μακριά απο Evo IX και Χ. Εκτός αν το θέλεις για την τετρακίνηση και μόνο. Σε όλα μα όλα τα άλλα υπερτερούν τα BMW...
Δε ξερω φιλε strato δεν εχω οδηγησει κανενα τους...Φανταζομαι πως θα εχει διαφορα σε ποιοτητα κατασκευης σε ηχο μεσα στη καμπινα.....δε θα εχει αυτα που εχουν τα bmw κ γι αυτο με χαλανε...αλλα 2000cc με 300αλογα κ περιθωρια για πολλα παραπανω ειναι δελεαστικο για τη κατασταση που επικρατει εδω!!Αυτα τα κερατιατικα ειναι που με εχουν χαλασει τοσο...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.