Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 08-05-09, 23:48
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
φιλε xxxvagos....δεν θελω να σε αλλαξοπιστησω......ωστοσο σε παρακαλω να μην ξαναχρησιμοποοιησεις τετοιου ειδους εκφρασεις........!!!!

φιλικα....προς το παρον!!



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xxxvagos Εμφάνιση μηνυμάτων
και με το που πατησεις το ποδι σου στην αντιπροσωπια αρχισε τους στις ....... δεν καταλαβαινει ο ελληνας αλλιως

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 09-05-09 στις 10:23
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 09-05-09, 03:14
patrinos Ο χρήστης patrinos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 504
patrinos has a spectacular aura aboutpatrinos has a spectacular aura about
φιλε βαγγο μην παρεκτρεπεσαι παλι..... αφου τα ειπαμε μην το χαλας.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 09-05-09, 06:59
Το avatar του χρήστη michaelp900
michaelp900 Ο χρήστης michaelp900 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-10-2007
Μηνύματα: 534
michaelp900 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xxxvagos Εμφάνιση μηνυμάτων
λογικα θα ειναι πιο ευαλωτο εν κινηση διοτι το σασι ειναι ελαστικο ενω η οροφη οχι τοσο...αλλαξε τα λαστιχα στις συναρμογες και με το που πατησεις το ποδι σου στην αντιπροσωπια αρχισε τους στις ..... δεν καταλαβαινει ο ελληνας αλλιως
Ετσι....μόλις πατήσει το πόδι του στην αντιπροσωπεια να αρχίσει να σκυλοβρίζει τον καθε ένα.
Μετά σου λένε ωριμότητα.
Ε ρε κουνια που σε κουναγιε....
__________________
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 09-05-09 στις 10:24
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 11-05-09, 12:04
Το avatar του χρήστη alen77
alen77 Ο χρήστης alen77 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 199
alen77 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xxxvagos Εμφάνιση μηνυμάτων
λογικα θα ειναι πιο ευαλωτο εν κινηση διοτι το σασι ειναι ελαστικο ενω η οροφη οχι τοσο...αλλαξε τα λαστιχα στις συναρμογες και με το που πατησεις το ποδι σου στην αντιπροσωπια αρχισε τους στις ...... δεν καταλαβαινει ο ελληνας αλλιως
Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την συμβουλή αλλά προτιμώ να έχω ένα ειρωνικό ύφος παρά να τους βρίσω! Θα χάσω και το δίκιο μου στην τελική. Όλη την ειρωνεία πάντως την εισέπραξαν όταν πήραν τηλέφωνο απο τα κεντρικά για να ρωτήσουν αν είμαι ευχαριστημένος από το service.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 22-06-09, 12:34
Το avatar του χρήστη alen77
alen77 Ο χρήστης alen77 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 199
alen77 is on a distinguished road
ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ

Άντε πάλι τα ίδια! Τι το ήθελα το πλύσιμο; Κυριακή πρωί αποφασίζω να πλύνω την μπέμπα αφού την είχα παραμελήσει τον τελευταίο καιρό! Και να σου πάλι (το αυτόματο πότισμα των καθισμάτων πήρε μπροστά)!! Αφού έσταξε πάλι από το γνωστό σημείο, πήρα την φωτογραφική μηχανή και τσάκα τσουκου έβγαλα τις φωτογραφίες! Ευτυχώς που περιμένω ένα ανταλλακτικό για την ταπετσαρία να έρθει και έτσι τα παιδία του συνεργείου θα έχουν και άλλη δουλειά να κάνουν! Άσε που από την Παρασκευή κολλάει και η κουκούλα και για να την ανοίξω πρέπει πρώτα να ανάψω κεράκι! Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg P6210103[1].jpg (290,5 KB, 152 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg P6210106[1].JPG (193,1 KB, 140 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 22-06-09, 12:45
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Υπομονή φίλε μου...Αλήθεια το μαραφέτι με τις υπέρυθρες δεν το ξέρουν?Με αυτό βρίσκουν τις διαροές!

Περιμένουμε νέα σου και ελπίζουμε τα προβλήματα σου να λυθούν...
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 22-06-09, 12:47
Το avatar του χρήστη merlin_M3
merlin_M3 Ο χρήστης merlin_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-01-2009
Μηνύματα: 330
merlin_M3 has a spectacular aura aboutmerlin_M3 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alen77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Άντε πάλι τα ίδια! Τι το ήθελα το πλύσιμο; Κυριακή πρωί αποφασίζω να πλύνω την μπέμπα αφού την είχα παραμελήσει τον τελευταίο καιρό! Και να σου πάλι (το αυτόματο πότισμα των καθισμάτων πήρε μπροστά)!! Αφού έσταξε πάλι από το γνωστό σημείο, πήρα την φωτογραφική μηχανή και τσάκα τσουκου έβγαλα τις φωτογραφίες! Ευτυχώς που περιμένω ένα ανταλλακτικό για την ταπετσαρία να έρθει και έτσι τα παιδία του συνεργείου θα έχουν και άλλη δουλειά να κάνουν! Άσε που από την Παρασκευή κολλάει και η κουκούλα και για να την ανοίξω πρέπει πρώτα να ανάψω κεράκι! Τα νεύρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Μην τρελαίνεσαι, συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες !!!

Αγάπα τα cabrio με τα ελλαττώματά τους...............και είναι πολλά !!!

Φίλε Alen77, έχουν περάσει τα τελευταία 15 χρόνια απο τα χέρια μου αρκετά cabrio διαφόρων εταιρειών, δεν ήταν κανένα που να μην δακρύζει στο πλύσιμο.
__________________
__________________________________________________ _________________________________
Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του. Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους.
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 22-06-09, 12:55
Το avatar του χρήστη alen77
alen77 Ο χρήστης alen77 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 199
alen77 is on a distinguished road
ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΛΛΑ!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από merlin_M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Μην τρελαίνεσαι, συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες !!!

Αγάπα τα cabrio με τα ελλαττώματά τους...............και είναι πολλά !!!

Φίλε Alen77, έχουν περάσει τα τελευταία 15 χρόνια απο τα χέρια μου αρκετά cabrio διαφόρων εταιρειών, δεν ήταν κανένα που να μην δακρύζει στο πλύσιμο.
Θα συμφωνήσω μαζί σου και για αυτόν τον λόγο ήμουν προετοιμασμένος για κάτι τέτοιο! Αλλά εδώ δεν δάκρυσε απλά, αλλά έσταξε κανονικότατα και νομίζω ότι αν δεν κάνω κάτι, καμιά μέρα θα το βρω πισίνα! Με το νερό δεν παίζεις! Εκτός αυτού, έδωσα έναν σκασμό λεφτά για να το πάρω και πραγματικά τέτοια καρα....λικια απο την BMW δεν τα δέχομαι!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 22-06-09, 12:59
Το avatar του χρήστη merlin_M3
merlin_M3 Ο χρήστης merlin_M3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-01-2009
Μηνύματα: 330
merlin_M3 has a spectacular aura aboutmerlin_M3 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alen77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα συμφωνήσω μαζί σου και για αυτόν τον λόγο ήμουν προετοιμασμένος για κάτι τέτοιο! Αλλά εδώ δεν δάκρυσε απλά, αλλά έσταξε κανονικότατα και νομίζω ότι αν δεν κάνω κάτι, καμιά μέρα θα το βρω πισίνα! Με το νερό δεν παίζεις! Εκτός αυτού, έδωσα έναν σκασμό λεφτά για να το πάρω και πραγματικά τέτοια καρα....λικια απο την BMW δεν τα δέχομαι!
Αν βρείς άκρη, σε παρακαλώ στείλε μου pm να το κοιτάξω και εγώ, γιατί και το Μ3 μου έχει το ίδιο θέμα.

Περιμένω νέα σου.
__________________
__________________________________________________ _________________________________
Ο ανώτερος άνθρωπος έχει απαιτήσεις από τον εαυτό του. Ο κατώτερος άνθρωπος από τους άλλους.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 25-06-09, 14:55
Το avatar του χρήστη alen77
alen77 Ο χρήστης alen77 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-03-2009
Μηνύματα: 199
alen77 is on a distinguished road
Καλημέρα! Σήμερα με πήραν τηλέφωνο από τα κεντρικά τα εδώ. Πήραν να με ενημερώσουν ότι έλαβαν την επιστολή μου (κοινοποίηση γράμματος που έστειλα στην Γερμανία ήταν αλλά μάλλον δεν το πήραν χαμπάρι)! Αυτό! Απλά θα καταχωρήσουν τα σχόλια (ενώ είναι Γαλλικά με ωραίο ύφος όμως) που τους γράφω και αυτό είναι όλο! Δηλαδή το μόνο που κατάλαβαν είναι ότι απλά τους κάνω μια ενημέρωση για το πως βλέπω τους αντιπροσώπους! Με άλλα λόγια με έγραψαν στεγνά! Όταν ρώτησα με τι κριτήρια δίνουν τις άδεις στους αντιπροσώπους τους και τι σόι εκπαίδευση τους κάνουν (αφού δεν ξέρουν να φτιάξουν τα προβλήματα) η απάντηση ήταν: α,αυτά δεν τα γνωρίζω, μια απλή τηλεφωνήτρια είμαι! Οι πάνω οι μάγκες στα παλιά τους τα παπούτσια. Και μετά εμείς περιμένουμε να μας φτιάξουν τα αυτοκίνητα! Αλλά αυτό δεν θα περάσει έτσι! Αν πάρω καμία παρόμοια απάντηση και από τους Γερμανούς θα αρχίσω τις μηνύσεις! Ε όχι να τους έχω ακουμπήσει τα ωραία μου λεφτά και μετά δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.