Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #281  
Παλιά 02-09-14, 17:18
Το avatar του χρήστη P.kwstas E36
P.kwstas E36 Ο χρήστης P.kwstas E36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2011
Μηνύματα: 227
P.kwstas E36 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Z4 ESS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα στα παιδιά

Πανε 2 χρόνια που έχω να μπω στο φόρουμ και αλλα 8 χρόνια απο τότε που πούλησα το τότε μπορντω 325 και πήγα στην ιαπωνική λέσχη.( για να δω ποιοι θα θυμηθούν)

Τώρα πλέον εδώ και χρόνια είμαι κάτοχος μιας μ3 ε46 καμπριο και πλέον απολάμβανω πάλι την γερμανική αξιοπιστία.

Διάβασα σχεδόν όλο το φόρουμ και έχω μια απλή απορία. Για να μην δώσεις 3-5 χιλ να πας σε κομπρεσορα δεν μπορείς να ρήξεις κάποια λιγότερα και καλυτερα για το tuning του αμάξιου?

Περιμένω τα νεα σας και να δω ποιος θα με θυμηθει
Εξαρταται απο το τι νουμερα και τι διαφορες θες να δεις...ο S54 ειναι ''περιπλοκος'' στην βελτιωση του αλλα πιστευω θα εχεις διαβασει ειδη το thread στο οποιο γραφουμε..Αν θες αλογα και τρελες διαφορες,κομπρεσερ αλλα και παλι θες καποιον εμπειρο βελτιωτη,αν θες καποια ''αισθητη'' διαφορα αλλα και αξιωπιστεια,Ν/Α Tune αλλα παλι το κοστος θα ειναι κατι αναλογο με το ποσο που ειπες, για σωστες δουλειες παντα οποτε....
__________________
No nitro,No turbo
simple
///M Power
Απάντηση με παράθεση
  #282  
Παλιά 02-09-14, 17:23
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Z4 ESS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα στα παιδιά

Πανε 2 χρόνια που έχω να μπω στο φόρουμ και αλλα 8 χρόνια απο τότε που πούλησα το τότε μπορντω 325 και πήγα στην ιαπωνική λέσχη.( για να δω ποιοι θα θυμηθούν)

Τώρα πλέον εδώ και χρόνια είμαι κάτοχος μιας μ3 ε46 καμπριο και πλέον απολάμβανω πάλι την γερμανική αξιοπιστία.

Διάβασα σχεδόν όλο το φόρουμ και έχω μια απλή απορία. Για να μην δώσεις 3-5 χιλ να πας σε κομπρεσορα δεν μπορείς να ρήξεις κάποια λιγότερα και καλυτερα για το tuning του αμάξιου?

Περιμένω τα νεα σας και να δω ποιος θα με θυμηθει
Κι εγω σε θυμαμαι!Αν δεν κανω λαθος πηρες τοτε s2000. Εγω ειχα το μαυρο το κουπε 36αρι
325(τοτε) που ειχα παρει τα angel eyes και το τελικο του δικου σου!!Στο ειχα πει ωραια τα vtec αλλα σαν τα κυβικα δεν ειναι!welcome back
Απάντηση με παράθεση
  #283  
Παλιά 02-09-14, 18:05
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
Βλέπω δεν με ξεχάσατε ε??? μπράβο τα παιδιά. Μέχρι και πρωτοχρονιατικη πίτα ειχαφτιαξει κάποτε σε μια νότια συγκέντρωση για την καλη χρόνια.. Πολλα χρόνια πίσω ρε γάμωτο. Μεγαλώσαμε. Ναι σωστά αποστολος είναι. Μιχαλαρα σε θυμάμαι και πίναμε και καφέ εμείς στα βόρεια το 2006 αν θυμάμαι καλα..
Απάντηση με παράθεση
  #284  
Παλιά 03-09-14, 01:42
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
ρε μλκ τολη φτιαξε ρευματα και σ' αυτο
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #285  
Παλιά 03-09-14, 08:42
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Z4 ESS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα στα παιδιά

Πανε 2 χρόνια που έχω να μπω στο φόρουμ και αλλα 8 χρόνια απο τότε που πούλησα το τότε μπορντω 325 και πήγα στην ιαπωνική λέσχη.( για να δω ποιοι θα θυμηθούν)

Τώρα πλέον εδώ και χρόνια είμαι κάτοχος μιας μ3 ε46 καμπριο και πλέον απολάμβανω πάλι την γερμανική αξιοπιστία.

Διάβασα σχεδόν όλο το φόρουμ και έχω μια απλή απορία. Για να μην δώσεις 3-5 χιλ να πας σε κομπρεσορα δεν μπορείς να ρήξεις κάποια λιγότερα και καλυτερα για το tuning του αμάξιου?

Περιμένω τα νεα σας και να δω ποιος θα με θυμηθει
Καλησπερα Αποστολε! Και εγω σε θυμαμαι, αλλα για εξηγα και λιγο το nickname σου (το παλιο που ειχες εντομεταξυ κολλαγε πιο πολυ με το αμαξι που εχεις τωρα)
Απάντηση με παράθεση
  #286  
Παλιά 03-09-14, 09:46
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
για σου μανο απο τα ομορφα βριλλησια...βλεπεις δεν ξεχνω. μεγαλωσες και εσυ ε???

φανατικ το παλιο για καποιο λογο πεθανε και ετσι καποια στιγμη ειναι χαρει ενα ζ4 κομπρεσορατο και ειχα ξαναγραφτει στο φορουμ. ετσι οταν μπηκα στο φορουμ και εβαλα το email μου ειπε το συστημα οτι υπαρχει ηδη account και ετσι μπηκα με αυτο. που να καθομαι να φτιαχνω αλλα..

μαλλον με βλεπω να κανω κανα μπαξιμο κομπρεσσορα γιατι ειδαλως βλεπω ψιχουλα στο μ3
Απάντηση με παράθεση
  #287  
Παλιά 03-09-14, 09:49
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Z4 ESS Εμφάνιση μηνυμάτων
για σου μανο απο τα ομορφα βριλλησια...βλεπεις δεν ξεχνω. μεγαλωσες και εσυ ε???

φανατικ το παλιο για καποιο λογο πεθανε και ετσι καποια στιγμη ειναι χαρει ενα ζ4 κομπρεσορατο και ειχα ξαναγραφτει στο φορουμ. ετσι οταν μπηκα στο φορουμ και εβαλα το email μου ειπε το συστημα οτι υπαρχει ηδη account και ετσι μπηκα με αυτο. που να καθομαι να φτιαχνω αλλα..

μαλλον με βλεπω να κανω κανα μπαξιμο κομπρεσσορα γιατι ειδαλως βλεπω ψιχουλα στο μ3
Στειλε μνμ στον admin να στο αλλαξει αμα θες
Απάντηση με παράθεση
  #288  
Παλιά 03-09-14, 09:57
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Στειλε μνμ στον admin να στο αλλαξει αμα θες
ελα ρε συ γινεται αυτο? σε ποιον ακριβως στελνω γιατι δεν θυμαμαι και τι να του πω ακριβως?
πανε χρονια βλεπεις φιλε μου
Απάντηση με παράθεση
  #289  
Παλιά 03-09-14, 10:13
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/member.php?u=1
Απάντηση με παράθεση
  #290  
Παλιά 03-09-14, 10:58
Το avatar του χρήστη apostolos_m3
apostolos_m3 Ο χρήστης apostolos_m3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-09-2005
Μηνύματα: 465
apostolos_m3 is on a distinguished road
επι του θεματος λοιπον για να μην ειμαστε και off topic τοσα ποστ.

αξιζει πιστευετε η εισαγωγη macht schnell https://www.machtschnell.com/www.mac...rge-kit-e46-m3 αξιζει για το μ3 και τα 300 ευρω για να αγοραστει?

φοβαμαι το φιλτρο οτι επειδη ειναι γαζα θα δημιουργησει προβλημα στον μαφ που ειναι ευαισθητος σε λαδια για την λιπανση του φιλτρου..

για να ακουω γνωμες ρε παιδια
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.