Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!!

Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! Το παρόν φόρουμ και τα υποφόρουμ του κλείσαν, γιατί το κλίμα ήταν επιεικώς απαράδεκτο!!! Όποια thread αφορούν κόντρες και μονομαχίες θα μεταφέρονται αυτόματα εδώ!!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 14-09-07, 02:22
Το avatar του χρήστη spirosg
spirosg Ο χρήστης spirosg δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2006
Μηνύματα: 598
spirosg will become famous soon enoughspirosg will become famous soon enough
Μήπως θα ήταν μια καλή στιγμή να εφαρμοστεί και σε αυτή την θεματική ενότητα το policy που ισχύει στις αγγελίες? Δηλαδή να μπορέι να ποστάρει ΜΟΝΟ χρήστης που έχει 10-20-50 πόστ π.χ. ωστε να εξαλειφθεί το φαινόμενο των "καμικάζι" ή των "αυτόκλητων task-force"
Δεύτερον, έχω δεί σε άλλα φόρουμς το σύστημα των warnings, τα οποία λειτουργούν σαν τις κίτρινες κάρτες και αναγράφονται διπλα στα πόστ του καθενός. (π.χ. 2 warns και ξέρει οτι στο τρίτο τρώει ban) Οπότε κανείς δεν μπορεί να πεί οτι "δεν ήξερε" ή οτι "αδικήθηκε" αν φάει ban αφου συνεχίσει τις μαλακίες. Μήπως είναι καιρός να εφαρμοστεί καί αυτό?
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #22  
Παλιά 14-09-07, 02:57
Το avatar του χρήστη elec
elec Ο χρήστης elec δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-09-2007
Μηνύματα: 177
elec is an unknown quantity at this point
σε τετοια θεματα λογικο ειναι πιστευω να ανεβαινουν οι τονοι και να υπαρχουν διαφωνιες ρε παιδια,απλα θα φανει ποιος εχει τελικα δικιο αφου παρασιασει αυτο που υποστηριζει με επιχειρηματα.ειναι και ενας τομεας οι κοντρες που ενδιαφερουν πολλους εδω μεσα.απλα συμφωνω στο οτι μετα απο προειδοποιηση απο τους admin συνεχιζει καποιος τοτε ας προχωρησουν σε 3μερο Ban.
__________________
Δεν ημουν μπεμπακιας αλλα τελικα.......εγινα και εχω κολλησει....!!!
  #23  
Παλιά 14-09-07, 05:56
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο ομως που δεν καταλαβαίνουν καποιοι Κωνσταντινε,ειναι οτι ουτε ειμαστε δικτατορες και ουτε ξυπναμε καθε μερα και λεμε ποιον θα κανουμε ban σημερα
Ολοι μια παρεα ειμαστε με μια κοινη αγαπη....Αλλά αυτο δεν το καταλαβαινουν καποιοι.Θελουν μονο να προκαλουν
Την θρυλική εποχή είχα μεγάλη BBS, καταλαβαίνω ΑΚΡΙΒΩΣ και τι εννοείς και πως είναι, το θέμα δεν είναι αυτό, το θέμα είναι ότι αποφασίζετε πως θέλετε να είναι το δημιούργημά σας και ενεργείτε ανάλογα. Θέλετε 30 και καλούς? Ban στο ban. Θλετε 500 ενεργούς και ας λέμε και 5 μ@λ@κίες? Είστε ανεκτικοί.
Παράθεση:
Οταν λοιπον ειμαστε χαλαροι (και πιστεψε με αυτο θελουμε),γινετε ενας πανικος με τσακωμους προκλησεις κ.α
Περνουμε μετρα για αν αποφυγουμε αυτα τα πραγματα,γιατι περνουμε τετοια μετρα και γινομαστε οι κακοι ...................
Φυσικά και σε πιστεύω, όπως σου είπα ξέρω πολύ καλά την αντίστοιχη θέση, αυτό έλειπε να ήθελες να κάνεις τον "κακό" σε παρεϊστικο forum. Γιατί η αλήθεια είναι ότι σχέση με τον κανόνα, πολύ καλά τα πάμε. Είναι προς τιμή σας βέβαια πως αντί να λέτε "πολύ καλά τα πάμε" ασχολείστε και θέλετε το θεωρητικά τέλειο, αλλά δεν πρέπει να υπολογίζετε εκεί. Πολύ καλή είναι η θεωρία, αλλά στην πράξη απαιτούνται κάποιες επιλογές. Το μέγεθος του forum πλέον τις απαιτεί και είναι στο χέρι σας να δώσετε την κατεύθυνση.
Το συζητάω γιατί είσαι από τα (πολύ) λίγα άτομα που ξέρω προσωπικά από το forum παρά την σχετικά υπολογίσημη παρουσία μου εδώ και ξέρω πως καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.
  #24  
Παλιά 14-09-07, 09:54
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Θα ήθελα να κάνω μερικές διευκρινήσεις:

1. Το φόρουμ με τις "Μονομαχίες" το ανοίξαμε γιατί πιστεύουμε ότι είναι πολύ ενδιαφέρον και καμμιά φορά και χρήσιμο. Δεν θέλουμε να κλείσει.

2. Δυστυχώς, όμως είναι ένα θέμα που προκαλεί εντάσεις. Ακόμα όμως και έτσι υπάρχει ένα όριο που θέτουν οι κανόνες καλής συμπεροφοράς και ευγένειας που δεν πρέπει να το περνάμε.

3. Τα warnings και οι κάρτες υπάρχουν και χρησιμοποιούνται. Απλά έχω την εντύπωση ότι δεν μπορούν να τις δουν όλοι οι χρήστες (σε ποιον έχει πέσει κάρτα δηλαδή), σωστά κατά εμένα γιατί το θέμα δεν είναι να "προσβάλλουμε" κάποιον, αλλά απλά να του δείξουμε ότι κάτι δεν πάει καλά.

4. Ότι το ban είναι το τελευταίο μέσο αντιμετώπισhς, εννοείται, δεν το συζητάμε και θα πρέπει να έχει προηγηθεί πολύ άσχημη συμπεριφορά.

5. Επίσης, πολλά προκλητικά ποστ διαγράφονται. Επειδή, βέβαια, δεν φαίνεται για τους απλούς χρήστες ότι κάτι έχει διαγραφεί, πολλές φορές μπορεί να μοιάζει αδικαιολόγητο το κλείσιμο ενός thread. Αλλά πιστέψτε με σε πολλά thread που έχουν τελικά κλείσει μπορεί να έχουν διαγραφεί ΠΟΛΛΑ posts.

6. Δεν θέλουμε να κάνουμε τον μπαμπούλα!! Δεν μας πάει και προσωπικά, βαριέμαι υπερβολικά. Θέλω να γράφω και να διαβάζω μέσα σε ένα πολύ ωραίο κλίμα. Ομολογώ ότι το κλίμα είναι σε γενικές γραμμές πολύ καλό. Απλά είναι καλύτερα να προλαβαίνεις παρά να τρέχεις να μαζέψεις τα αμάζευτα.

7. Αρχικά, θα ξεκινήσουμε με μια πιο προσεκτική αξιολόγηση των thread που ξεκινούν, έτσι ώστε να σταματούν τουλάχιστον άμεσα τα thread που μοναδικό σκοπό έχουν να δημιουργήσουν καταστάσεις. Θα γίνεται μεγαλύτερη χρήση των καρτών (infarctions). Ανάλογα με το πως θα εξελιχθεί το θέμα, θα προχωρήσουμε.
__________________
  #25  
Παλιά 14-09-07, 10:37
Το avatar του χρήστη spirosg
spirosg Ο χρήστης spirosg δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2006
Μηνύματα: 598
spirosg will become famous soon enoughspirosg will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Strax Εμφάνιση μηνυμάτων

3. Τα warnings και οι κάρτες υπάρχουν και χρησιμοποιούνται. Απλά έχω την εντύπωση ότι δεν μπορούν να τις δουν όλοι οι χρήστες (σε ποιον έχει πέσει κάρτα δηλαδή), σωστά κατά εμένα γιατί το θέμα δεν είναι να "προσβάλλουμε" κάποιον, αλλά απλά να του δείξουμε ότι κάτι δεν πάει καλά.

7. Αρχικά, θα ξεκινήσουμε με μια πιο προσεκτική αξιολόγηση των thread που ξεκινούν, έτσι ώστε να σταματούν τουλάχιστον άμεσα τα thread που μοναδικό σκοπό έχουν να δημιουργήσουν καταστάσεις. Θα γίνεται μεγαλύτερη χρήση των καρτών (infarctions). Ανάλογα με το πως θα εξελιχθεί το θέμα, θα προχωρήσουμε.
θα ήθελα να σταθώ σε αυτά τα 2 Στράτο.
Δεν θα ήταν καλύτερα να ξέρω εγώ π.χ σαν user οτι ο χαμός που προκάλεσα σε ένα thread επέφερε μια "παρατήρηση" απο τους admin/mods ώστε να ξέρω και να προσέχω στο εξής?
Επίσης, αν φαίνονται σε όλους.... ε θα φάω ένα warn, θα φάω δύο... θα τα βλέπει και ο καθένας, ωστε άν το παρα-γ@μήσω το θέμα και φάω το σούτ να μην μπορεί να πεί οτι κακώς έγινε...
Anyway.... ιδέες λέμε, συζήτηση να γίνεται.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #26  
Παλιά 14-09-07, 12:10
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cayman S Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που πιστευω εγω ειναι οτι αυτοκινητα οπως τα BMW απευθυνονται σε πολλους και διαφορετικους ανθρωπους!Υπαρχουν αυτοι που θελουν μια 5αρα η μια 3αρα σαν οικογενιακο αυτοκινητο και το θεωρουν οπως και εγω ενα πολυ καλο car.Αυτοι οι ανθρωποι ισως να βλεπουν αλλιως το θεμα της αυτοκινησης γενικοτερα!Υπαρχουν ομως και αλλοι εδω με Μ3,σαφως πιο "φουντωμενοι" ιδιοκτητες με εμφαση στην γρηγορη οδηγηση σε πιστες ,ακομα και στον δρομο!
Δεν μπορεις να πεις σε αυτους να μην ασχολουνται με κατι που κανει καλα το αμαξι τους και τους αρεσει, επειδη τυχαινει καποιοι να μην συμφωνουν!Δικαιωμα του καθενος ειναι να διαβαζει οτι θελει!Δηλαδη ειναι καλυτερα τα post "Τι υψος εχεις" απο το M6 vs M5?Το κακο ειναι οτι οι παρεξηγησεις γινονται επειδη υπαρχουν και καποιοι που δεν εχουν καμια σχεση με το "αθλημα"και προσπαθουν να σου περασουν την λανθασμενη αποψη τους!Τα κλειδωματα κατα την γνωμη μου δεν χρειαζονται απο την στιγμη που δεν βριζει κανενας...Μπορει καποιοι να εχουν διαφορετικη γνωμη,αλλα το να μην μπορεις να εκφρασεις την γνωμη σου γιατι θα φοβασαι κλειδωμα η ban πιστευω δεν τιμαει κανενα!Ακομα και καποιοι moder. που γνωριζω απο εδω ασχολουνται με τις κοντρες και βγαζουν καλα συμπερασματα!

Δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι γι αυτο και ο καθενας μπορει να διαβαζει αυτο που τον ενδιαφερει εδω.
Το μικρό τον ξέρω λιγότερο από πολλούς από εδώ μέσα ... αυτά που λέει με βρίσκουν 100% σύμφωνο....(ή φωνήεν ... χιχιχι)

Το θέμα είναι ότι όσο και να μην το παραδεχόμαστε κάποια ποστ είναι ΤΟΣΟ εκτός λογικής και πραγματικότητας που τελικά δημιουργούν και το πρόβλημα κατά τη γνώμη μου...

Το 2ο πρόβλημα είναι ότι τα "άκυρα" -κατά τη γνώμη μου- πόστ ΔΕΝ αντικρούονται από άλλους (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων) ... ο λόγος είναι από ότι μου έχουν πει ... "ΠΟΥ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ρε Βάγγο"... μετά με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε "Είδες τι μ@λακία έγραψε ο Χ ???" ...

Το 3ο θέμα είναι ότι σε αντίθεση με άλλα τόπικς (π.χ. Απορίες , Βελτιώσεις , κλπ κλπ) τα θρέντ με ανοίγματα δεν είναι πρόσφορα ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΤΟΥ ΚΑΤΕΒΕΙ ....
Εγώ αν παρατηρήσετε γράφω κατά 99% μόνο σε αυτά .... ο λόγος είναι ότι έχω κουραστεί να κάνω αέναες κουβέντες με παιδιά που λένε ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ...
Πίστευα ότι στο φόρουμ με τα "πατήματα" θα υπήρχε περισσότερη προσοχή ώστε αν κάποιος κάτι ΔΕΝ το γνωρίζει να ΜΗΝ ποστάρει ...
Τελικά ΦΕΥ ... και εδώ όλοι λένε το μακρύ τους και το κοντό τους και εκμεταλευόμενη την άγνοια και αδιαφορία οδηγούν τα θρέντ ΣΕ ΤΡΑΓΕΛΑΦΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ....

Τέλος νομίζω ότι αυτό που αποδυκνείεται από τη συμπεριφορά μας στο υπό-φόρουμ με τα πατήματα είναι ότι στο φόρουμ μας ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΛΑ ...

Εγώ -ας πούμε- δεν έχω ποτέ μα ποτέ πει κουβέντα για ICE , navi etc ... είμαι ΑΣΧΕΤΟΣ και το παραδέχομαι ... τα διαβάζω αλλά ΔΕΝ παώ να το παίξω ειδήμων ... γ@μώντας το θρέντ των άλλων ...
Το ίδιο και στα θέματα DIY , νέα μοντέλα και άλλα πολλά ....

Η εμμονή όμως κάποιων (αρκετών) από εδώ να ποστάρουν ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ που καμία σχέση δεν έχουν με την πραγματικότητα όσον αφορά πραγματικές επιδόσεις κτλ στο φόρουμ με τις κόντρες ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΣΚΕΤΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ... ρωτάνε ένα φίλο τους διαβάζουν και 10 σχόλια από ένα περιοδικο , κάνουν ένα search στο google και αρχίζουν ...

Το cupra έτσι , το cayman γιουβέτσι , το Μ3 στιφάδο , το Μ5 λεμονάτο ...

Όσον αφορά τα τυπάκια που κάνουν ΠΡΩΤΟ πόστ εδώ με αναφορές ΦΥΤΙΛΩΔΕΙΣ (alexcsl είσαι ΘΕΟΣ ... best λέξη EVER) αν αυτοί που ξέρουν απαντούσαν όλοι (και εννοώ απάντηση ΚΑΘΑΡΗ όχι μεσοβέζικα - δημοσιοσχεσίτικα replys)... και αυτοί που δεν κατέχουν δεν τους βοηθούσαν με τα άκυρα πόστ τους ... ΘΑ ΜΕΝΑΝΕ ΣΤΟ 1 ΠΟΣΤ ...


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
...Δεν ειμαστε dragster εδω....που μετα απο το ποστ με το πατημα...γινεται μαχη απο κατω.....
Πως να πω οτι δεν εχω θεμα με κανενα οχημα.......
Καυλωτης ειμαι...........αλλα η καταστη εδω ειναι out......
Δυστυχώς τα πόστ στο φόρουμ μας όσον αφορά τα ανοίγματα κτλ ... πολλές φορές είναι πολύ χειρότερα .... στο γκάνκστερ ορισμένα απίθανα replys που διαβάζω εδώ θα ΤΡΩΓΑΝΕ ΤΡΕΛΟ ΚΡΑΞΙΜΟ ...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 14-09-07 στις 12:12
  #27  
Παλιά 14-09-07, 12:26
Το avatar του χρήστη Nikos M5
Nikos M5 Ο χρήστης Nikos M5 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-09-2006
Μηνύματα: 986
Nikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the roughNikos M5 is a jewel in the rough
Παντως ασχετα με τις διαμαχες και τις τριβες που προκαλει ειναι μια πολυ ενδιαφερουσα ενοτητα .
Πιστευω οτι οι περισσοτεροι , μικροι μεγαλοι, απο εκει ξεκιναμε το διαβασμα καθε πρωι ...ειναι κατι σα ντοπα ας πουμε....
Και στο τελος καθε συρραξης ολοι τα βρισκουν μεταξυ τους αναιμακτα (σε σχεση με αλλα φορουμς).
Απλα ας περιοριστουν οι αλεξιπτωτιστες , ξιφομαχοι, task forces και λοιποι περιηγητες των φορουμς.

HAVE A NICE DAY
  #28  
Παλιά 14-09-07, 12:28
Το avatar του χρήστη Strax
Strax Ο χρήστης Strax δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 2.285
Strax has a spectacular aura aboutStrax has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spirosg Εμφάνιση μηνυμάτων
θα ήθελα να σταθώ σε αυτά τα 2 Στράτο.
Δεν θα ήταν καλύτερα να ξέρω εγώ π.χ σαν user οτι ο χαμός που προκάλεσα σε ένα thread επέφερε μια "παρατήρηση" απο τους admin/mods ώστε να ξέρω και να προσέχω στο εξής?
Επίσης, αν φαίνονται σε όλους.... ε θα φάω ένα warn, θα φάω δύο... θα τα βλέπει και ο καθένας, ωστε άν το παρα-γ@μήσω το θέμα και φάω το σούτ να μην μπορεί να πεί οτι κακώς έγινε...
Anyway.... ιδέες λέμε, συζήτηση να γίνεται.
Ο χρήστης που τρώει την κάρτα, το βλέπει και βλέπει και την αιτολογία που την έφαγε. Απλά δεν είναι ορατό σε όλους.
__________________
  #29  
Παλιά 20-09-07, 22:11
Το avatar του χρήστη nassosbmw1
nassosbmw1 Ο χρήστης nassosbmw1 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 811
nassosbmw1 will become famous soon enoughnassosbmw1 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Cayman S Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που πιστευω εγω ειναι οτι αυτοκινητα οπως τα BMW απευθυνονται σε πολλους και διαφορετικους ανθρωπους!Υπαρχουν αυτοι που θελουν μια 5αρα η μια 3αρα σαν οικογενιακο αυτοκινητο και το θεωρουν οπως και εγω ενα πολυ καλο car.Αυτοι οι ανθρωποι ισως να βλεπουν αλλιως το θεμα της αυτοκινησης γενικοτερα!Υπαρχουν ομως και αλλοι εδω με Μ3,σαφως πιο "φουντωμενοι" ιδιοκτητες με εμφαση στην γρηγορη οδηγηση σε πιστες ,ακομα και στον δρομο!
Δεν μπορεις να πεις σε αυτους να μην ασχολουνται με κατι που κανει καλα το αμαξι τους και τους αρεσει, επειδη τυχαινει καποιοι να μην συμφωνουν!Δικαιωμα του καθενος ειναι να διαβαζει οτι θελει!Δηλαδη ειναι καλυτερα τα post "Τι υψος εχεις" απο το M6 vs M5?Το κακο ειναι οτι οι παρεξηγησεις γινονται επειδη υπαρχουν και καποιοι που δεν εχουν καμια σχεση με το "αθλημα"και προσπαθουν να σου περασουν την λανθασμενη αποψη τους!Τα κλειδωματα κατα την γνωμη μου δεν χρειαζονται απο την στιγμη που δεν βριζει κανενας...Μπορει καποιοι να εχουν διαφορετικη γνωμη,αλλα το να μην μπορεις να εκφρασεις την γνωμη σου γιατι θα φοβασαι κλειδωμα η ban πιστευω δεν τιμαει κανενα!Ακομα και καποιοι moder. που γνωριζω απο εδω ασχολουνται με τις κοντρες και βγαζουν καλα συμπερασματα!

Δεν μπορουμε να συμφωνουμε ολοι γι αυτο και ο καθενας μπορει να διαβαζει αυτο που τον ενδιαφερει εδω.

Διαβάζοντας και το thead "ΝΤΡΟΠΗ" απορώ...(και κακώς για μένα κλειδώθηκε)
ΣΕΒΑΣΤΟ να κάνεις ό,τι θες με το αμάξι σου.
ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΕΒΑΣΤΟ να βάζεις και καμμά ψιλή...
ΜΑΤΑΞΑΝΑ απόλυτα σεβαστο νά'χεις φερράρι και να πηγαίνεις με 50
ΑΛΛΑ:
-το να βγαίνεις και να λες για το τάδε πάτημα και για το δείνα και το πόσο κινδύνεψα που με έκλεισε ο αλήτης,ο έτσι, κλπ σόρρυ αλλά κάτι δε πιάνω σωστά...
-και ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ εχει η αναφορά στο "οικογενειάρχες είμαστε,γιατί μου τόκανε αυτό;"....μα συγγνώμη!
με το κάθε άγνωστο τρελλαμένο/πικραμένο/βαρεμένο (αν δεν ήταν όλα αυτά,με τα λεφτά που έχει πετάξει στα διάφορα θά'χε φερράρι... ) που βάζεις κοντρες και το παιχνίδι χοντραίνει ή θέλει να το χοντρύνει,(βλέπε μαρούλι) και παραπονιέσαι; μα τι περίμενες; ευγενή άμιλλα και κανα κότινο στη απονομή;Είσαι γρήγορος μίστερ;απόδειξέ το στα Μέγαρα/Σέρρες...κάνε τους χρόνους σου ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ γνωστούς σου και δικούς μου και τέλος...για της νύχτας τις κόντρες,είπαμε...: ότι γίνει,κι όποιος γυρίσει...
(μα καλά ανήλικα βάζουν κόντρες

__________________
FERRO NOSCENTIUS AURUM
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...gpic2735_3.gif
ειπα να το πατησω λιγο...
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:39.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.