Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 20-04-12, 12:48
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sotnats316 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλαράκι δεν κρύβω κάτι, τα παραστατικά μπορώ να τα ανεβάσω όχι όμως τα προσωπικά μου στοιχεία.
μη τρελαθούμε, δεν βοηθάει σε τίποτα. το παραπάνω το έγραψα για να ανοίξω τα μάτια όσων αντιμετωπίζουν πρόβλημα.(αυτός δεν είναι ένας από τους λογούς ύπαρξης αυτού του forum??) αν ήθελα να κατηγορήσω θα το έκανα άμεσα και δεν θα έλεγα για πμ και λαλακιες
Ναι, πρόσεχε, θα σε μάθω και θα έρθω να σε δείρω...
Εμένα Παναγιωτη Βήτα με λένε..
Και μιλάς για άλλο αυτοκίνητο με διαφορετικό κινητήρα, διαφορετικές απαιτήσεις για προγραμματισμό, διαφορετικές χρονολογίες παραγωγής, και διαφορετικά firmware εγκεφάλου..
Είμαι σίγουρος..
Είναι λάθος, να δημιουργούμε εντυπώσεις με λανθασμένα στοιχεία..
Αυτό έχω να πώ μόνο.
Και είμαι σίγουρος, οτι τα στοιχεία σου είναι λάθος.. Και σαν Παναγιώτης, και σαν rapid_fast
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 20-04-12, 16:45
Το avatar του χρήστη strof
strof Ο χρήστης strof δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-08-2007
Μηνύματα: 309
strof will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι, πρόσεχε, θα σε μάθω και θα έρθω να σε δείρω...
Εμένα Παναγιωτη Βήτα με λένε..
Και μιλάς για άλλο αυτοκίνητο με διαφορετικό κινητήρα, διαφορετικές απαιτήσεις για προγραμματισμό, διαφορετικές χρονολογίες παραγωγής, και διαφορετικά firmware εγκεφάλου..
Είμαι σίγουρος..
Είναι λάθος, να δημιουργούμε εντυπώσεις με λανθασμένα στοιχεία..
Αυτό έχω να πώ μόνο.
Και είμαι σίγουρος, οτι τα στοιχεία σου είναι λάθος.. Και σαν Παναγιώτης, και σαν rapid_fast

Λόγω αυτών των συμπεριφορών βλεπω 17:45 ΜΟΝΟ 8 μελη online. Ξεκαβαλιστε μερικοι.
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 20-04-12, 17:12
Το avatar του χρήστη peter79
peter79 Ο χρήστης peter79 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 1.050
peter79 has a spectacular aura aboutpeter79 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από strof Εμφάνιση μηνυμάτων

Λόγω αυτών των συμπεριφορών βλεπω 17:45 ΜΟΝΟ 8 μελη online. Ξεκαβαλιστε μερικοι.

τα 8 μέλη online είναι επειδή κάποιοι έξυπνοι μετακόμισαν σε άλλο site χωρίς να ενημερώσουν τα μέλη εδω οτι θα πάνε και θα ανοίξουν αλλού φόρουμ.
αλλά ας μην το συνεχίσουμε...

ο καθένας κρίνει μόνος του. και στην τελική έχουμε ελευθεριά λόγου, απλά καλό είναι να προσέχουμε τι λέμε και τι κάνουμε αν θέλουμε να έχουμε μια αρμονική κοινότητα με σκοπο την ενημέρωση σε πρώτη φάση και στη συνέχεια και όλλα τα υπόλοιπα που προκύπτουν απο ένα φόρουμ

ΦΙΛΙΚΑ πάντα....
__________________
Don't drive fast, just fly low!
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 20-04-12, 17:55
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Έχουμε ''καταγγελία'' του στυλ στείλτε pm να μάθετε...
Ο ένας πλήρωσε:
152 ευρώ για 4 μπουζί, πολ/στες, προγραμματισμό, διάγνωση.
Ο άλλος πλήρωσε αφού ήξερε τι χρειαζόταν μόνος του και ''ετριξε και τα δόντια''
67 ευρώ (60-80) κάνουν μόνο τα μπουζί εντωμεταξύ...

Ο Παναγιώτης ρωτάει....
Ο strof του λέει να ξεκαβαλήσει και ότι έχουν μείνει 8 άτομα...Ας έμειναν και 2...

Εγώ αναρωτιέμαι...ποιός έκανε δηλαδή κακή δουλειά, ποιός να στείλει pm για να μάθει το ''κακό συνεργείο'' και ποιός να ξεκαβαλήσει...
Η αναφορά του φίλου που θεωρεί ότι πλήρωσε πολύ παραπάνω από το φίλο του,

Οι κανόνες που έχει αυτό το φόρουμ για τις εμπειρίες είναι συγκεκριμένοι και υπάρχει η δυνατότητα της κανονικής αναφοράς της εμπειρίας. Από ότι ξέρω, υπάρχουν άλλα φόρουμ με πολύ κόσμο online που οι καταγγελίες εξαφανίζονται. Πριν πετάτε τη χολή σας, σκεφτείτε πρώτα. Μετά από τόσο καιρό δεν περίμενα ακόμα να ψάχνεται κανένας για έριδες.

Tο θέμα είναι και οι επαγγελματίες να προστατεύονται από αναληθείς καταγγελίες στο απρόσωπο ιντερνετ και τα μέλη του φόρουμ που έχουν πράγματι κάποια ιστορία να πουν, να μπορούν υπεύθυνα να την πούν.

Μπορεί να τον ''δάγκωσαν'' τον φίλτατο sotnats316 και να έχει απόλυτο δίκαιο. Απλά δεν είναι αυτός ο τρόπος να το ''καταγγείλει''.

Εδώ ακόμα πάντως, η βοήθεια μεταξύ των μελών και η ανταλλαγή γνώσεων συνεχίζεται...και σε απλούς επισκέπτες.

Το τι βοήθεια έχει προσφέρει ο rapid δε λέγεται εντωμεταξύ. Και βοήθεια που αντιγράφεται και δίνεται μετά ελεύθερα.

Έχουμε ξεφύγ' πάντως από το πραγματικό μας θέμα.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 20-04-12, 18:33
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Παναγιώτης ρωτάει....
Ο strof του λέει να ξεκαβαλήσει και ότι έχουν μείνει 8 άτομα...Ας έμειναν και 2...
Σε ευχαριστώ θερμά..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 24-04-12, 17:53
mpjim Ο χρήστης mpjim δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-03-2012
Μηνύματα: 41
mpjim is on a distinguished road
Exoυμε κανα καλο bmw συνεργειο εδω κατω Νοτια [Γλυφαδα].......εγω ξερω τον Μητση.....Θελω να παω ν αλλαξω και εγω πολλαπλασιαστες και μπουζι γιατι μερικες φορες οχι παντα παιρνει μπροστα και δεν κραταει αμεσως σωστο ρελαντι.....τρεμοπαιζει γιαλιγο .αν πατησεις λιγο γκαζι στρωνει...και μετα στην πορεια δεν κανει κατι......εχω 3,16 ...........10 ος του 08

Δεν εχει αναψει ποτε καποιο λαμπακι και ποτε δεν το κανει στο πρωινο μιζαρισμα αλλα αν παραδειγμα κανεις 10χλμ το σβησεις και μετα απο 10 λεπτα πας να το βαλεις εχει πολλες πιθανοτητες...... εχω 60000χλμ
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 25-04-12 στις 08:12
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 24-04-12, 17:59
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpjim Εμφάνιση μηνυμάτων
Exoυμε κανα καλο bmw συνεργειο εδω κατω Νοτια [Γλυφαδα].......εγω ξερω τον Μητση.....Θελω να παω ν αλλαξω και εγω πολλαπλασιαστες και μπουζι γιατι μερικες φορες οχι παντα παιρνει μπροστα και δεν κραταει αμεσως σωστο ρελαντι.....τρεμοπαιζει γιαλιγο .αν πατησεις λιγο γκαζι στρωνει...και μετα στην πορεια δεν κανει κατι......εχω 3,16 ...........10 ος του 08
Εδώ μπορείς να βρείς εξειδικευμένα συνεργεία (πλήν των επίσημων της αντιπροσωπείας) που αναφέρονται από τα μέλη που τα εμπιστεύονται.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 24-04-12, 18:24
mpjim Ο χρήστης mpjim δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-03-2012
Μηνύματα: 41
mpjim is on a distinguished road
Eυχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!! Dim77
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.