Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Συντήρηση

Συντήρηση Εδώ συζητάμε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με τη συντήρηση του αυτοκινήτου μας (service, επισκευές, φανοποιία)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 27-09-11, 15:47
armadillo_1976 Ο χρήστης armadillo_1976 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 27-09-2011
Μηνύματα: 2
armadillo_1976 is on a distinguished road
κεμιδης εξουσιοδοτημενο συνεργειο

Μολις αγορασα ενα χ3 3.0 και θελω να παω να κανω το service στον Κεμιδη ,εχει παει καποιος το αυτοκινητο του εκει και εαν ναι παρακαλω να μου πειτε εαν ειναι εχει καλουσ μαστορους,διαφορετικα να παω σε καποιο αλλο στην αθηνα?
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 28-09-11, 13:08
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Εννοεις τον Κεμιδη στη Χαλκιδα?.. Ειχα παει μια φορα που ειχα ενα προβλημα που μου ειχε προκληθει απο ενα αλλο συνεργειο στην Αθηνα. Το παλεψανε τ αμαξι ολη μερα, τελικα δε μπορεσαν να το φτιαξουν γιατι το ανταλλακτικο που μου ειχε βαλει το αλλο συνεργειο ηταν ελαττωματικο. Οποτε τα μαζεψα κι εφυγα χωρις να βγαλω ακρη και πηγα παλι πισω στο συνεργειο το αλλο για να μου αλλαξει το εν λογω εξαρτημα που το χα πληρωσει και χρυσαφι.

Καλο συνεργειο μου φανηκε παντως ο Κεμιδης, τουλαχιστον φιλοτιμο και τιμιο. Δυστυχως τοτε παρ'ολες τις προσπαθειες τους δεν ελυσα το προβλημα μου αλλα δεν εφταιγαν εκει στον Κεμιδη γι αυτο.
Φανηκαν οτι τουλαχιστον σεβονται τον πελατη και τα λεφτα που δινει. Μαλιστα με ειχαν παρει και κανα δυο φορες τηλεφωνο μετα για να ρωτησουν τι εκανα τελικα στο αλλο συνεργειο και εν τελει ισως η διαγνωση που εκαναν εκει ειναι η πιο σωστη απο ολες τις αλλες διαγνωσεις που μου ειχαν κανει σε πολλα αλλα συνεργεια για το προβλημα που με ταλαιπωρουσε κι ακομα δεν εχει εξαλειφθει οριστικα.

Εαν μενεις κοντα στη Χαλκιδα και σε βολευει απο θεμα αποστασης, θα σου προτεινα να πας εκει και να μη τρεχεις Αθηνα, δε νομιζω πως τα Αθηναικα συνεργεια εχουν κατι τοσο καλυτερο σε σχεση με τον Κεμιδη.
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 02-10-11, 15:16
Ioannisto Ο χρήστης Ioannisto δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 01-10-2011
Μηνύματα: 9
Ioannisto is on a distinguished road
Δεληγιαννης στο Μπουρναζι. Καλος και οικονομικος
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 02-10-11, 15:52
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
QSDS Βασιλάκης Μανώλης Τατοίου 45 Μεταμόρφωση

Εγώ έμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημένος....
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 04-01-12, 17:26
Fousman Ο χρήστης Fousman δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 30-06-2006
Μηνύματα: 5
Fousman is on a distinguished road
BMW C.S.C

Κλεισθενους 259
Γερακας 15344
Τηλ.2108034344
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 06-01-12, 14:32
Το avatar του χρήστη sephiablau
sephiablau Ο χρήστης sephiablau δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 25-04-2007
Μηνύματα: 25
sephiablau is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Aigagros Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα,
Ξέρει κανείς κάποιο εξειδικευμένο συνεργείο στην περιοχή της Ηπείρου?(Αγρίνιο, Άρτα , Πρέβεζα, Γιάννενα)
Ενας Κ.Τσιουρης, εχω ακουσει τα καλητερα




Επισης για Πελλα:

BMW Τυριακιδης
2οΧλμ. Σκυδρας-Εδεσσης
Τηλ. 2381083441
φαξ.2381083442
__________________
ΕΛΑΤΕ ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ-ΑΡΙΔΑΙΑΣ!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 10-02-12, 11:52
Το avatar του χρήστη xx60
xx60 Ο χρήστης xx60 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 02-02-2012
Μηνύματα: 39
xx60 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 316e36compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε αυτό το νήμα κάθε μέλος μπορεί να παραθέσει στοιχεία επικοινωνίας εξειδικευμένων συνεργείων.
Τα στοιχεία επικοινωνίας καλύτερα να μην συμπληρώνονται με σχόλια (για να μην θεωρηθεί διαφήμιση ή δυσφήμιση). Σκοπός αυτού του νήματος είναι να μην ψάχνουμε στα τυφλά για συνεργείο όταν μας τύχει κάποιο προβλημα, αλλά να έχουμε μια ΒΆΣΗ ΔΕΔΟΜΈΝΩΝ.

Παρακαλώ, να τηρήσουμε αυστηρά την παρακάτω σειρά στοιχείων ώστε να δημιουργήσουμε μια εύκολα προσβάσιμη Βάση Δεδομένων :

1. Επωνυμία συνεργείου
2. Διεύθυνση με αναγραφή και του ταχυδρομικού κώδικα (καθώς βοηθάει πολύ στην αναζήτηση με GPS )
3. Τηλέφωνο επικοινωνίας


Υ.Γ ας φροντίσουμε όλοι τη Βάση Δεδομένων, ίσως μας χρειαστεί και τότε σίγουρα θα βγούμε κερδισμένοι ! Καλή αρχή !


Συμφωνώ απόλυτα και μπράβο.... ΑΛΛΆ το καλύτερο θα ειναι να ξεχωρίσουμε τα συνεργία (αφού απευθυνόμαστε σε ΕξειδικευμένΑ) για να γνωρίζουμε που πάμε για μετατροπή που για προγραμματισμό που για σέρβις.
και όλα αυτά διότι έχω (έχουμε) πληρώσει αρκετααααά χρήματα μέχρι να πάω στον οι στους ειδικούς!! (Μετατροπές - Προγραμματισμούς - τοποθετήσεις μοτέρ)

QSDS - ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΕ
Τατοϊου 45, Μεταμόρφωση, 14451, ΑΤΤΙΚΗΣ
Τηλέφωνο : 2102851201
__________________
Ε60 diesel automatic 2007
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 10-02-12, 13:55
anisos Ο χρήστης anisos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 89
anisos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris ///M Εμφάνιση μηνυμάτων
QSDS Βασιλάκης Μανώλης Τατοίου 45 Μεταμόρφωση

Εγώ έμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημένος....
και εγω το ηδιο...
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 21-02-12, 12:23
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Γνωριζει κανεις καποιον Καραγιωργο?.. Ακουσα τυχαια γι αυτον οτι ειναι καλος κλπ αλλα μου διεφυγε να ρωτησω πληροφοριες.
Μπορειτε σας παρακαλω να με βοηθησετε?.. Δουλευει σε εξουσιοδοτημενο, εχει δικο του εξειδικευμενο ή δουλευει σε εξειδικευμενο?..Που ειναι το συνεργειο, τον ξερει κανεις αλλος απ το φορουμ καποια γνωμη?..

Καθε βοηθεια δεκτη, ευχαριστω προκαταβολικα.
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 21-02-12, 14:16
gupakos Ο χρήστης gupakos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-07-2008
Μηνύματα: 252
gupakos will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimitris ///M Εμφάνιση μηνυμάτων
QSDS Βασιλάκης Μανώλης Τατοίου 45 Μεταμόρφωση

Εγώ έμεινα ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημένος....
Εγώ πάλι πήγα και απογοητεύτικα...ήταν σκισμένο το λουφτ (check engine φωτάκι αναμμένο), δεν το είδε και μου πρότεινε να αλλάξει τη βαλβίδα αναθυμιάσεων με 120 ευρώ, χωρίς να μου εγγυάται ότι είναι αυτό ('την αλλάζουμε και βλέπουμε'). Αρνήθηκα, πήγα σε άλλο συνεργείο (θα γράψω όταν βρω χρόνο σχετικά), και έλυσα το πρόβλημά μου...

Επίσης στη διάγνωση που έγινε στον εγκέφαλο, ο Μανώλης δεν μου επέτρεψε να δω τί έβγαζε το διαγνωστικό.

Λυπάμαι αλλά δεν θα έπρεπε να είναι έτσι τα συνεργεία...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.