Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιά 03-08-05, 18:08
Το avatar του χρήστη DaRk_AnGeL
DaRk_AnGeL Ο χρήστης DaRk_AnGeL δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 215
DaRk_AnGeL is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power
Πολύ σωστή η απορία σου και για εμένα έχει μόνο μία απάντηση μιάς και θέλω και μπορώ να αποκτήσω ένα Μ3 Ε30 τώρα που έχω εταιρικό αυτοκίνητο να κινούμαι.

Η τιμή που ζητούσες ήταν εξωφρενική!!! Ακόμη και πολλά δις να είχα πάνω από 17.000 δεν έδινα για ένα τέλειο αλλά απλό Μ3.
Και τα 17 πολλά τα θεωρώ..... Κάνα 15αρι θα θεωρούσα νορμάλ τιμή. Απο κεί και πέρα όμως, στο φόρουμ (εκτός απο αυτούς που έχουν οικονομική άνεση να αγοράσουν και να συντηρούν κάτι τέτοιο χωρίς να το πολυσκεφτούν) υπάρχουν 3 κατηγορίες χρηστών :

1. Αυτοί που ρωτάνε και ασχολούνται με οτιδήποτε πωλείται ίσα για να περνάει η ώρα τους.
2. Αυτοί που θαυμάζουν και το Μ3 Ε30 και πολλά άλλα θηρία... αλλα δυστυχώς δέν έχουν τη δυνατότητα να τα αγοράσουν ή να τα συντηρήσουν.
3. Αυτοί που ενώ εκτιμόυν κάποια πράγματα, όταν έρθει η ώρα να αγοράσουν πάνε σε μια "σίγουρη αγορά" ενός καινούριου καθότι αυτός είναι ο βασικός όρος αυτού που θα χρηματοδοτήσει την αγορά. Άν μου αγόραζε ο πατέρας μου αμάξι σιγά μη δεχόταν να δώσει 10-15 χιλιάρικα για Μ3 30αρι. Θα την έβγαζα με κάνα άτος ή κάποιο καινούριο όχημα νορμάλ τιμής (13-15 χιλ περίπου), που κατα την άποψη του "ωριμότερου" ειναι : "καινούριο, οικονομικό, έχει εγγύηση κλπ κλπ" .
Γι αυτό περίμενα να φτάσω στα 30 και να πάρω ΜΟΝΟΣ μου το 36αρι μου
Απάντηση με παράθεση
  #82  
Παλιά 03-08-05, 22:02
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Exclamation

Thelw M3 E30!!!
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #83  
Παλιά 03-08-05, 22:23
Το avatar του χρήστη cHaOtIc_dRaGoN_Gr
cHaOtIc_dRaGoN_Gr Ο χρήστης cHaOtIc_dRaGoN_Gr δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-01-2005
Μηνύματα: 167
cHaOtIc_dRaGoN_Gr is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DaRk_AnGeL
Και τα 17 πολλά τα θεωρώ..... Κάνα 15αρι θα θεωρούσα νορμάλ τιμή. Απο κεί και πέρα όμως, στο φόρουμ (εκτός απο αυτούς που έχουν οικονομική άνεση να αγοράσουν και να συντηρούν κάτι τέτοιο χωρίς να το πολυσκεφτούν) υπάρχουν 3 κατηγορίες χρηστών :

1. Αυτοί που ρωτάνε και ασχολούνται με οτιδήποτε πωλείται ίσα για να περνάει η ώρα τους.
2. Αυτοί που θαυμάζουν και το Μ3 Ε30 και πολλά άλλα θηρία... αλλα δυστυχώς δέν έχουν τη δυνατότητα να τα αγοράσουν ή να τα συντηρήσουν.
3. Αυτοί που ενώ εκτιμόυν κάποια πράγματα, όταν έρθει η ώρα να αγοράσουν πάνε σε μια "σίγουρη αγορά" ενός καινούριου καθότι αυτός είναι ο βασικός όρος αυτού που θα χρηματοδοτήσει την αγορά. Άν μου αγόραζε ο πατέρας μου αμάξι σιγά μη δεχόταν να δώσει 10-15 χιλιάρικα για Μ3 30αρι. Θα την έβγαζα με κάνα άτος ή κάποιο καινούριο όχημα νορμάλ τιμής (13-15 χιλ περίπου), που κατα την άποψη του "ωριμότερου" ειναι : "καινούριο, οικονομικό, έχει εγγύηση κλπ κλπ" .
Γι αυτό περίμενα να φτάσω στα 30 και να πάρω ΜΟΝΟΣ μου το 36αρι μου

Αυτη η τρίτη κατηγορία μου τα χαλάει..
Την άποψη του καινούριο να'ναι και οτι να'ναι δεν την ενστερνίζομαι.....και ούτε πρόκειται!

Θα πάρεις με τόσα λευτά εναν κουβά που αρμόζει σε μερικές ξανθούλες και θα χρειάζεται να κατέβαίνεις και να σπρώχνεις και λίγο...

Το βρίσκω παράλογο κάποιος να σκάσει τα λεφτά του για τέτοια πράγματα..
1000 φορες να βρει μια ευκαιρια μεταχειρισμενου αλλα καλου..
Οτι προβλήματα σου πετάει ενα Ε30 σε καλη κατάσταση στα 10 χρόνια,σου πετάει ενα ΜΑΤΙΖ στα 4........(οχι,δεν εχω κατι με τους κορεάτες....απλα εχω φτιάξει και μια φρασούλα...Daewoo-αν το γραφω σωστά-το π@π@ρ* του Κορεού )

Οσοι πάλι έχουν τα χρήματα για ένα καινούριο Μ3,μπορούν να έχουν και ενα Ε30 Μ3 ταυτόχρονα νομίζω.-
__________________
iT's ThE eNd Of ThE WoRlD tHaTs wE kNoW iT
BuT bMw E30 iS tHe BeSt CaR!
///M POWER
Απάντηση με παράθεση
  #84  
Παλιά 03-08-05, 23:51
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cHaOtIc_dRaGoN_Gr
Αυτη η τρίτη κατηγορία μου τα χαλάει..
Την άποψη του καινούριο να'ναι και οτι να'ναι δεν την ενστερνίζομαι.....και ούτε πρόκειται!

Θα πάρεις με τόσα λευτά εναν κουβά που αρμόζει σε μερικές ξανθούλες και θα χρειάζεται να κατέβαίνεις και να σπρώχνεις και λίγο...

Το βρίσκω παράλογο κάποιος να σκάσει τα λεφτά του για τέτοια πράγματα..
1000 φορες να βρει μια ευκαιρια μεταχειρισμενου αλλα καλου..
Οτι προβλήματα σου πετάει ενα Ε30 σε καλη κατάσταση στα 10 χρόνια,σου πετάει ενα ΜΑΤΙΖ στα 4........(οχι,δεν εχω κατι με τους κορεάτες....απλα εχω φτιάξει και μια φρασούλα...Daewoo-αν το γραφω σωστά-το π@π@ρ* του Κορεού )

Οσοι πάλι έχουν τα χρήματα για ένα καινούριο Μ3,μπορούν να έχουν και ενα Ε30 Μ3 ταυτόχρονα νομίζω.-
Φιλε μαλλον δεν καταλαβες την εννοια της τριτης φρασης....αν ο μπαμπας σου ''χρηματοδοτει'' την αγορα και δεν ειναι και αυτος παθιασμενος για αυτο το αμαξι σιγουρα θα σου δωσει τα ιδια αν οχι περισσοτερα για ενα καινουριο παρα να σου δωσει να παρεις αυτοκινητο 20ετιας....τελος χωρις να θελω να σε ξενερωσω το Μ3 Ε30 ειναι δισευρετο τωρα και πολλα ατομα εχουν αγανακτισει αφου τα καλα ειναι μετρημενα στο ενα χερι και πανακριβα(μιλαμε για τιμεςσχεδον ενος Μ3 Ε36 321 γνησιου), πιστευεις οτι θα μπορεις να βρεις σε 6 χρονια που λες?Χλωμο εως αδυνατο...
Απάντηση με παράθεση
  #85  
Παλιά 04-08-05, 10:26
ygkamoulak Ο χρήστης ygkamoulak δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-09-2004
Μηνύματα: 54
ygkamoulak is on a distinguished road
ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ 1)ΓΙΑ ΤΑ 17000 ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ Π.Χ. ΤΟΥ ΣΠΕΗ ΤΟ Ε30 Μ3 ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ (ΤΑ ΚΟΒΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΠΡΟΣΤΙΝΕΣ ΚΟΛΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΣΩ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΝΑ ΘΥΜΙΣΩ)ΠΟΥΛΗΘΗΚΕ 23500 ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΜΟΤΕΡ 2)ΟΙ ΣΥΝΗΘΗΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΜΕΤΑΤΡΟΠΩΝ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 15000 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΟΛΗΣ ΕΓΟΣΤΑΣΙΑΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΘΕΤΕΙ ΣΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΙΛΟΤΟ ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΤΙΜΗ ΠΑΝΤΑ ΠΑΖΑΡΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΕΡΙΞΑ ΑΡΚΕΤΑ ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ 17000 ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΜΑΘΑΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΡΩΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΑΙ ΤΗ ΤΙΜΗ ΜΟΥ ΤΗ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΣΟ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΡΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΗΛΙΚΙΑΣ 50+ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΚΑΣΕ ΖΕΣΤΑ 25000 ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΕΓΩ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΩ.ΠΑΝΤΩΣ Μ3Ε30 ΜΕ 17000 ΘΑ ΣΥΝΙΣΤΟΥΣΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΓΝΗΣΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΛΥΜΜΕΝΟ ΠΡΟΤΕΙΜΩ ΜΙΑ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΚΟΜΜΕΝΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΚΟΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΙΝΑΙ Η ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΑΜΑΞΩΜΑΤΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ygkamoulak : 04-08-05 στις 10:31
Απάντηση με παράθεση
  #86  
Παλιά 04-08-05, 10:51
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Σιγουρα φιλε το Μ3 σου ειναι αν οχι το καλυτερο ενα απο τα καλυτερα Μ3 που κυκλοφορουνε και συγκριτικα με αλλα που εχω δει να πωλουνται η τιμη του ειναι σχετικα καλη(συγκριτικα επαναλαμβανω)...ομως τα Μ3 που πωλουνται σε τετοιες τιμες η ιστορια μου εχει δειξει οτι μενουν στα απουλητα στις περισσοτερες περιπτωσεις αφου η περιπτωση να βρεθει καποιος που ειναι πραγματικα παθιασμενος με το Μ3 Ε30 και να εχει ανετα τα λεφτα να το παρει σαν δευτερο αμαξι(αφου σιγουρα θα το λυποταν να λιωνει μεσα στην κινηση ή ο καθε βλαχος που οδηγει να το στουκαρει),ειναι περιορισμενες για Ελληνικα δεδομενα...οσο να'ναι ισως κανει την καρδια του πετρα (λεμε τωρα)και παρει ενα Μ3 Ε36.....
Απάντηση με παράθεση
  #87  
Παλιά 04-08-05, 14:30
ygkamoulak Ο χρήστης ygkamoulak δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-09-2004
Μηνύματα: 54
ygkamoulak is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M-POWERfanatic
Σιγουρα φιλε το Μ3 σου ειναι αν οχι το καλυτερο ενα απο τα καλυτερα Μ3 που κυκλοφορουνε και συγκριτικα με αλλα που εχω δει να πωλουνται η τιμη του ειναι σχετικα καλη(συγκριτικα επαναλαμβανω)...ομως τα Μ3 που πωλουνται σε τετοιες τιμες η ιστορια μου εχει δειξει οτι μενουν στα απουλητα στις περισσοτερες περιπτωσεις αφου η περιπτωση να βρεθει καποιος που ειναι πραγματικα παθιασμενος με το Μ3 Ε30 και να εχει ανετα τα λεφτα να το παρει σαν δευτερο αμαξι(αφου σιγουρα θα το λυποταν να λιωνει μεσα στην κινηση ή ο καθε βλαχος που οδηγει να το στουκαρει),ειναι περιορισμενες για Ελληνικα δεδομενα...οσο να'ναι ισως κανει την καρδια του πετρα (λεμε τωρα)και παρει ενα Μ3 Ε36.....
ΑΚΡΙΒΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ 25000 ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 23000 ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΟΤΕΤΣΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΟΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΑΙ ΗΤΑΝ ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΟ ΝΑΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΣΤΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΕΡΕΙΠΕΙΟ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ Μ3 ΜΟΥ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΥΤΗ ΤΙΜΗ ΕΞΑΛΛΟΥ ΟΠΩΣ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΙΠΕΣ Η ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΗΜΕΙΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ygkamoulak : 04-08-05 στις 14:38
Απάντηση με παράθεση
  #88  
Παλιά 04-08-05, 14:38
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ygkamoulak
ΑΚΡΙΒΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ Ο ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΠΑ 25000 ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ 23000 ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΟΤΕΤΣΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΟΙ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΡΑΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΑΙ ΗΤΑΝ ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΝΗΣΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΟ ΝΑΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΜΟΣΤΡΑ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΗ ΕΡΕΙΠΕΙΟ ΟΜΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΣΗΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ Μ3 ΜΟΥ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΥΤΗ ΤΙΜΗ
Δυστηχως συλλεκτες δεν υπαρχουν πολλοι...εδω παντος εγω δεν ξερω κανενα...ή μαλλον ξερω εναν που ειναι σχεδον συλλεκτης ετσι οπως παει,ο οποιος εχει ενα Μ3 Ε30 γνησιο αλλα δεν μπορει να το κυκλοφορει......
Απάντηση με παράθεση
  #89  
Παλιά 04-08-05, 14:49
Το avatar του χρήστη DaRk_AnGeL
DaRk_AnGeL Ο χρήστης DaRk_AnGeL δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 215
DaRk_AnGeL is on a distinguished road
Nα σαι καλά.
Παρεπιπτόντως και χωρίς να θέλω να γίνω κακός, καλό θα είναι να μήν αντιμετωπιζουμε ότι αγαπάμε σαν να ήταν το μοναδικό στον κόσμο. Για παράδειγμα πέτυχα την εξής αγγελία

BMW M3 E30, 87, 2300κυβ., ΙΧΕ, 102000χλμ., ΜΑΥΡΟ, 17.000 €, full extra, γνήσιο, , AUTO VIEW 131, Τηλ.210-8982222,

Δεν ξέρω πόσες διαφορές μπορεί να έχει με το δικό σου.... ωστε να δικαιολογούν τα 8.000 ευρώ διαφορά.

Πάντα φιλικά

Σπύρος
Απάντηση με παράθεση
  #90  
Παλιά 04-08-05, 15:00
ygkamoulak Ο χρήστης ygkamoulak δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 24-09-2004
Μηνύματα: 54
ygkamoulak is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M-POWERfanatic
Δυστηχως συλλεκτες δεν υπαρχουν πολλοι...εδω παντος εγω δεν ξερω κανενα...ή μαλλον ξερω εναν που ειναι σχεδον συλλεκτης ετσι οπως παει,ο οποιος εχει ενα Μ3 Ε30 γνησιο αλλα δεν μπορει να το κυκλοφορει......
Σε αυτό έχεις δίκιο καί δυστυχώs το χειρότερο απ'ολα είναι ότι στην ελλάδα,μετράει πιό πολύ η μούρη δηλαδή η εξωτερική εμφάνιση παρά η ουσία.Στη τελική πάντωs παίρνειs ένα seat leon 1.6 με 13650 ολοκαίνουργιο καί καθαρίζειs,άσχετα αν εμείs ήμαστε αλλού όπωs εγώ εχθέs που καμάρωνα ένα 323i E21 ανακατασκευασμένο κούκλα!!!;ίsωs βέβαια και γιατί έχουμε μείνει ακόμα στην εποχή που τα αυτοκίνητα πληρούσαν και τιs προδιαγραφέs ενόs πολύ δυνατού αντικαταθλιπτικού χαπιού,κάτι που δεν συμβαίνει με σχεδόν κανένα από τα σημερινά με τη συμπαγή και απομονωμένη αίσθηση που προσφέρουν
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.