Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 12-09-08, 11:54
Το avatar του χρήστη Airness
Airness Ο χρήστης Airness δεν είναι συνδεδεμένος
You 're despicable!!!
 
Εγγραφή: 21-06-2008
Μηνύματα: 1.087
Airness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really nice
BMW 325i E36

Γεια σας παιδια. Θα ηθελα την γνωμη σας για μια αγορα που προκειται να κανω. Υστερα απο αρκετο ψαξιμο, μεσω Ιντερνετ κυριως, εχω βρει μια E36 325i μοντελο του '94, με 192 αλογα και με 286.000 χιλιομετρα. Το αυτοκινητο βρισκεται Γερμανια, Φρανκφουρτη, και απο τις φωτογραφιες φαινεται αρκετα "καθαρο". Ο ιδιοκτητης μου ανεφερε οτι τα σερβις εχουν γινει ολα στην ωρα τους και απο επισημα συνεργεια. Θα ηθελα να μου πειτε τι να προσεξω με το "ματι" και κατα το test drive. Η τιμη που μου το δινει ειναι 2700 ευρω. Να πω οτι δεν θα το εκτελωνισω Ελλαδα καθως ειμαι φοιτητης στην Ρουμανια και θα βγαλω πινακιδες εκει. Βαζω και μερικες φωτογραφιες του αυτοκινητου. Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων!







Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 12-09-08, 12:07
Το avatar του χρήστη NIKOS Z3
NIKOS Z3 Ο χρήστης NIKOS Z3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 08-02-2008
Μηνύματα: 942
NIKOS Z3 will become famous soon enough
καλο θα ηταν να του εκανες μια μετρηση καυσαεριων αν ειναι ενταξει τα νουμερα ειναι οκ.μετα με το ματι κοιτα διαφορες στα κενα στις πορτες στα φτερα στο καπο να ιδια μεταξυ τους και τελος κοιτα δοκους στο σασι αν ειναι τσαλακωμενοι μετοπη κτλπ.
__________________
www.myspace.com/pontikospaint
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 12-09-08, 12:26
Το avatar του χρήστη Airness
Airness Ο χρήστης Airness δεν είναι συνδεδεμένος
You 're despicable!!!
 
Εγγραφή: 21-06-2008
Μηνύματα: 1.087
Airness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really nice
Να 'σαι καλα φιλε Νικο. Πιστευεις οτι αν ειναι ολα ΟΚ με βαση την ηλικια του αυτοκινητου παντα, αξιζει η αγορα του ή να κοιταξω κατι αλλο? Απο εξοπλισμο εχει σχεδον τα παντα εκτος απο air condition. Αυτο που με προβληματιζει λιγο ειναι τα χιλιομετρα του.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 12-09-08, 13:20
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Με 2,7 χιλιαδες θα βρεις στη Γερμανια και πιο καινουριο και με Α/C, απλα μπορει να ειναι λιγο μικροτερο σε κυβικα...Μην βιαζεσαι....
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 12-09-08, 13:24
Το avatar του χρήστη Libanner
Libanner Ο χρήστης Libanner δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 949
Libanner will become famous soon enough
Εντάξει για τη ρουμανία το θέλει τι να κάνει το Α/C ?
Πρώτη μούρη θα είσαι εκεί.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 12-09-08, 14:04
Το avatar του χρήστη Airness
Airness Ο χρήστης Airness δεν είναι συνδεδεμένος
You 're despicable!!!
 
Εγγραφή: 21-06-2008
Μηνύματα: 1.087
Airness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really nice
Να 'στε καλα ρε παιδια. Αρχες Οκτωβριου θα ανεβω Γερμανια για την αγορα. Οποτε εχω χρονο ακομα. Ελπιζω να βρεθει και κατι καλυτερο.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 16-09-08, 10:53
Το avatar του χρήστη Airness
Airness Ο χρήστης Airness δεν είναι συνδεδεμένος
You 're despicable!!!
 
Εγγραφή: 21-06-2008
Μηνύματα: 1.087
Airness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really nice
Καλημερα παιδια! Επανερχομαι και παλι σαν συνεχεια της αναζητησης μου για την αποκτηση της πρωτης μπεμπας μου!!! Λοιπον, αυτη την φορα εχω βρει μια 316i full extra και με τιμη 2800 ευρω. Το κακο και με αυτο το αυτοκινητο ειναι οτι εχει πολλα χιλιομετρα. 301.000 χιλ. για την ακριβεια. Στις φωτογραφιες φαινεται προσεγμενο αλλα τα μηχανικα μερη δεν ξερω... Περιμενω με μεγαλο ενδιαφερον τις γνωμη σας!!! Ευχαριστω πολυ και παλι!!!

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vylwmioamjxj

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Airness : 16-09-08 στις 10:56
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 16-09-08, 12:27
Το avatar του χρήστη MeLcompact
MeLcompact Ο χρήστης MeLcompact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-03-2008
Μηνύματα: 329
MeLcompact is on a distinguished road
Καλά ε το αμάξι δείχνει τούμπανο πολύ όμορφο και απ' οτι δείχνει πολύ προσεγμένο...
αλλά και τα 301.000 χιλ πολλά μου ακούγονται αλλά τα χιλ. έγιναν στη Γερμανία, αλλά πάλι αν το είχε κάποιος πιτσιρικάς θα είναι ΛΙΩΜΕΝΑ χιλιόμετρα...
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 16-09-08, 12:46
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
300000 για 1600 ειναι πολλα κι ας ειναι φουλ εξτρα για 2800 δε λει...
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 16-09-08, 12:53
Το avatar του χρήστη Libanner
Libanner Ο χρήστης Libanner δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 949
Libanner will become famous soon enough
Κοίτα εγώ το τελευταίο αμάξι δε θα το έπαιρνα και θα σου πω και τον λόγο. Εντάξει καλά είναι όλα τα aftermarket που φοράει αλλά δείχνει και άνθρωπο που γενικά έχει κ@υλες αυτό συνεπάγεται και λιώσιμο ταυτόχρονα, σε συνδυασμό με τα πολλά χιλιόμετρα είναι απαγορευτικό πιστεύω. Αυτό φαίνεται και από εδώ <<K&N Luftfilterkit>> για να λέει Kit προφανώς εννοεί φιλτροχοάνη και όχι φίλτρο ΚΝ στο μαμά φιλτροκούτι, την οποία δεν την βάζει κανένας παππούς για να πάει σουπερ -μαρκετ.Και τέλος είναι και ακριβώ για αυτό που είναι.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.