Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-10-08, 17:30
Δημήτρης Ο χρήστης Δημήτρης δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2007
Μηνύματα: 312
Δημήτρης is on a distinguished road
Αδικία

Καλησπέρα, θα ήθελα πρώτα από όλα να πω ότι δεν έχω σειρά 1, αλλά νομίζω ότι πολλές φορές οι κάτοχοι σειράς 1 έστω και λίγο παραμερίζονται από τους υπόλοιπους κατόχους bmw λες και είναι τα παραπληγικά παιδιά της bmw, ή ότι δεν είναι κάποιοι επειδή δεν έδωσαν 30000 + για να πάρουν κάποια 3 άρα. Θεωρώ λοιπόν άδικο ορισμένοι να τους πιάνουν από τα μούτρα και να τους απογοητεύουν όταν για παράδειγμα θέλουν να αλλάξουν κάτι στο αμαξάκι τους ακόμα και όταν ο ενθουσιασμός τους παρασύρει σε υπερβολές. Αλλωστε είναι κάτι σαν μια νέα αυτοκινιτιστική τάξη στην εταιρεία μας από το 2004 και μετά!! Αφήνω το περιθώριο αμφισβήτησης στά λεγόμενά μου και κάθε άποψη δεκτή(εκτός από τις υβριστικές).
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 11-10-08, 18:36
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Δε νομίζω ότι κανένας υποτιμά τους κατόχους BMW σειράς 1.

Απλά όταν κάποιοι ζητάνε απεγνωσμένα προτάσεις βελτίωσης σε αυτά τα αυτοκίνητα η απάντηση είναι ίδια με αυτή που λαμβάνουν κάτοχοι σειράς 3 (coupe, sedan, compact κλπ) με τους κινητήρες 1.6-1.8-2.0 σειρών Ν42, Ν46 (1.8-2.0) και Ν40-Ν45 (1.6).
Τα ίδια ισχύουν προφανώς και για τους πιο νέους κινητήρες άμεσου ψεκασμού με κωδικούς Ν43.
Οι εταιρείες βελτιώσεων δεν κάνουν κάν προσπάθειες να αναπτύξουν κάποια ''κίτ'' ή εξαρτήματα βελτιώσεων (για τους κινητήρες τουλάχιστον) για τα μικρότερα 4κύλινδρα μοτέρ.

Το ποσό εκταμίευσης άλλωστε για μια 116 καλά εξοπλισμένη είναι κοντά στα 27-30000...
περισσότερα από όσα δίνουν κάποιοι για 3άρι μεταχειρισμένο με 6 κύλινδρο μοτερ (που παίρνει βελτιώσεις).
Δε νομίζω ότι υφίσταται αυτός ο ''παραγκωνισμός'' που αναφέρεις.

Υ.Γ. Επίσης είναι παράλογο στην σύγχρονη εποχή με τα άπειρα περιοδικά ειδικού τύπου, να αγοράζει κάποιος ένα αυτοκίνητο και να μην ξέρει πόσο γρήγορο (περίπου) είναι και να αναρωτιέται μετά γιατί δεν αγόρασε κάποιο ανταγωνιστικό μοντέλο με υπερσυμπιεζόμενο μοτέρ (που συνήθως παίρνει και μια ελαφριά έστω βελτιωση με κάποιο πρόγραμμα, με εμφανές αποτέλεσμα κάτι που δε συμβαίνει πάντα με παρόμοιες βελτιώσεις στα ατμοσφαρικά μοτέρ)
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 13-10-08, 16:33
Το avatar του χρήστη Z4ever
Z4ever Ο χρήστης Z4ever δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-12-2007
Μηνύματα: 215
Z4ever is on a distinguished road
Thumbs down

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Δημήτρης Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα, θα ήθελα πρώτα από όλα να πω ότι δεν έχω σειρά 1, αλλά νομίζω ότι πολλές φορές οι κάτοχοι σειράς 1 έστω και λίγο παραμερίζονται από τους υπόλοιπους κατόχους bmw λες και είναι τα παραπληγικά παιδιά της bmw, ή ότι δεν είναι κάποιοι επειδή δεν έδωσαν 30000 + για να πάρουν κάποια 3 άρα. Θεωρώ λοιπόν άδικο ορισμένοι να τους πιάνουν από τα μούτρα και να τους απογοητεύουν όταν για παράδειγμα θέλουν να αλλάξουν κάτι στο αμαξάκι τους ακόμα και όταν ο ενθουσιασμός τους παρασύρει σε υπερβολές. Αλλωστε είναι κάτι σαν μια νέα αυτοκινιτιστική τάξη στην εταιρεία μας από το 2004 και μετά!! Αφήνω το περιθώριο αμφισβήτησης στά λεγόμενά μου και κάθε άποψη δεκτή(εκτός από τις υβριστικές).
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε νομίζω ότι κανένας υποτιμά τους κατόχους BMW σειράς 1.

Απλά όταν κάποιοι ζητάνε απεγνωσμένα προτάσεις βελτίωσης σε αυτά τα αυτοκίνητα η απάντηση είναι ίδια με αυτή που λαμβάνουν κάτοχοι σειράς 3 (coupe, sedan, compact κλπ) με τους κινητήρες 1.6-1.8-2.0 σειρών Ν42, Ν46 (1.8-2.0) και Ν40-Ν45 (1.6).
Τα ίδια ισχύουν προφανώς και για τους πιο νέους κινητήρες άμεσου ψεκασμού με κωδικούς Ν43.
Οι εταιρείες βελτιώσεων δεν κάνουν κάν προσπάθειες να αναπτύξουν κάποια ''κίτ'' ή εξαρτήματα βελτιώσεων (για τους κινητήρες τουλάχιστον) για τα μικρότερα 4κύλινδρα μοτέρ.

Το ποσό εκταμίευσης άλλωστε για μια 116 καλά εξοπλισμένη είναι κοντά στα 27-30000...
περισσότερα από όσα δίνουν κάποιοι για 3άρι μεταχειρισμένο με 6 κύλινδρο μοτερ (που παίρνει βελτιώσεις).
Δε νομίζω ότι υφίσταται αυτός ο ''παραγκωνισμός'' που αναφέρεις.

Υ.Γ. Επίσης είναι παράλογο στην σύγχρονη εποχή με τα άπειρα περιοδικά ειδικού τύπου, να αγοράζει κάποιος ένα αυτοκίνητο και να μην ξέρει πόσο γρήγορο (περίπου) είναι και να αναρωτιέται μετά γιατί δεν αγόρασε κάποιο ανταγωνιστικό μοντέλο με υπερσυμπιεζόμενο μοτέρ (που συνήθως παίρνει και μια ελαφριά έστω βελτιωση με κάποιο πρόγραμμα, με εμφανές αποτέλεσμα κάτι που δε συμβαίνει πάντα με παρόμοιες βελτιώσεις στα ατμοσφαρικά μοτέρ)
Δεν καταλαβαινω για πιο λογο αυτο το thread εχει παει 4 σελιδες ενω απ την πρωτη κιολας απαντηση επρεπε να τελειωσει...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 13-10-08, 18:33
Δημήτρης Ο χρήστης Δημήτρης δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2007
Μηνύματα: 312
Δημήτρης is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Z4ever Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν καταλαβαινω για πιο λογο αυτο το thread εχει παει 4 σελιδες ενω απ την πρωτη κιολας απαντηση επρεπε να τελειωσει...
Φίλε μου μην απαξιώνεις την άποψη μου, μοιραζόμαστε ιδέες εδω μέσα, αν δε σε εδιαφέρει μην απαντήσεις!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 11-10-08, 19:02
Το avatar του χρήστη Speedy
Speedy Ο χρήστης Speedy δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-02-2006
Μηνύματα: 2.080
Speedy has a spectacular aura aboutSpeedy has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Δημήτρης Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπέρα, θα ήθελα πρώτα από όλα να πω ότι δεν έχω σειρά 1, αλλά νομίζω ότι πολλές φορές οι κάτοχοι σειράς 1 έστω και λίγο παραμερίζονται από τους υπόλοιπους κατόχους bmw λες και είναι τα παραπληγικά παιδιά της bmw, ή ότι δεν είναι κάποιοι επειδή δεν έδωσαν 30000 + για να πάρουν κάποια 3 άρα. Θεωρώ λοιπόν άδικο ορισμένοι να τους πιάνουν από τα μούτρα και να τους απογοητεύουν όταν για παράδειγμα θέλουν να αλλάξουν κάτι στο αμαξάκι τους ακόμα και όταν ο ενθουσιασμός τους παρασύρει σε υπερβολές. Αλλωστε είναι κάτι σαν μια νέα αυτοκινιτιστική τάξη στην εταιρεία μας από το 2004 και μετά!! Αφήνω το περιθώριο αμφισβήτησης στά λεγόμενά μου και κάθε άποψη δεκτή(εκτός από τις υβριστικές).


Την ιστορια της Bmw την κουβαλανε ολα τα αυτοκινητα της ανεξαρτητου κυβισμου και ιποδυναμης,ασχετα αν καποιος εδωσε 5.000 ευρω η ο αλλος 100,000..

Κανενας δεν υποτιμησε μοντελο τις bmw και αν γινοταν κατι τετοιο θα ηταν λαθος!!!

Το να πει καποιος τη γνωμη του δεν ειναι κακο ασχετα αν του αρεσει η οχιαυτου που το λαμβανει.

Κανενας δεν παινει απο τα μουτρα κανεναν αλλα καμια φορα γραφονται πραγματα κουφα,που για ορισμενους εδω μεσα που γνωριζουν 5 πραγματα τους κανει να αντιδρουν οποτε για ποιο αδικο....
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 12-10-08, 18:59
super duper Ο χρήστης super duper δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-03-2008
Μηνύματα: 314
super duper is on a distinguished road
συμφωνω με το Σπύρο.
το σημαντικότερο ειναι να ειναι συνειδητοποιημενος ο καθενας τι αυτοκινητο οδηγαει-αν βελτιωνεται μεχρι πιου σημειου κτλ. Αν δεν ξερει ρωταει και παμε παρακατω
ολοι οι κατοχοι και μελη του Φορουμ εχουν την ιδια διαχειριση αναξερτητα ο την σειρα 1-3-5-6-7.

φιλικα



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spyros75 Εμφάνιση μηνυμάτων
Την ιστορια της Bmw την κουβαλανε ολα τα αυτοκινητα της ανεξαρτητου κυβισμου και ιποδυναμης,ασχετα αν καποιος εδωσε 5.000 ευρω η ο αλλος 100,000..

Κανενας δεν υποτιμησε μοντελο τις bmw και αν γινοταν κατι τετοιο θα ηταν λαθος!!!

Το να πει καποιος τη γνωμη του δεν ειναι κακο ασχετα αν του αρεσει η οχιαυτου που το λαμβανει.

Κανενας δεν παινει απο τα μουτρα κανεναν αλλα καμια φορα γραφονται πραγματα κουφα,που για ορισμενους εδω μεσα που γνωριζουν 5 πραγματα τους κανει να αντιδρουν οποτε για ποιο αδικο....
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 12-10-08, 19:37
Το avatar του χρήστη nikos_E34
nikos_E34 Ο χρήστης nikos_E34 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-07-2004
Μηνύματα: 613
nikos_E34 will become famous soon enough
δεν θελω να κριτικαρω ουτε να φανω υπερβολικος και εγω bmwδακιας ειμαι αλλα να κανω μια ερωτηση στον φιλο που ξεκινησε το νημα καθως και στους υπολοιπους ιδιοκτητες του ασσου..
δεν αισθανεστε λιγο κοροιδια που δωσατε 30 χιλιαρικα για ενα μικρο,ασχημο,μετριο,βαρυ και αργο αυτοκινητακι που το μονο που θυμιζει BMW ειναι τα σηματακια μπρος πισω καθως και η πισω κινηση?μηπως θα επρεπε να κανετε την κινηση για κουπερακι?
εγω προσωπικα δεν διανοουμαι να δωσω 30.000 για μια σαχλαμαρα που στην ουσια ειναι poul-mour και τιποτα αλλο και να μη τα δωσω για γκολφακι,αστρακι,κουπερακι κλπ..το κουπερ το γουσταρω περισσοτερο απο αυτη τη σαχλαμαρα..
καλα με 30.000 πηγαινετε μια βολτα στις αγγελιες του φορουμ να δειτε τι ΘΑ μπορουσατε να αγορασετε..
χωρις διαθεση να τα βαλω με τους ιδιοκτητες εδω μεσα απλως εκφραζω γνωμη
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 12-10-08, 22:35
strofimios Ο χρήστης strofimios δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-04-2007
Μηνύματα: 989
strofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura aboutstrofimios has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikos_E34 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν θελω να κριτικαρω ουτε να φανω υπερβολικος και εγω bmwδακιας ειμαι αλλα να κανω μια ερωτηση στον φιλο που ξεκινησε το νημα καθως και στους υπολοιπους ιδιοκτητες του ασσου..
δεν αισθανεστε λιγο κοροιδια που δωσατε 30 χιλιαρικα για ενα μικρο,ασχημο,μετριο,βαρυ και αργο αυτοκινητακι που το μονο που θυμιζει BMW ειναι τα σηματακια μπρος πισω καθως και η πισω κινηση?μηπως θα επρεπε να κανετε την κινηση για κουπερακι?
εγω προσωπικα δεν διανοουμαι να δωσω 30.000 για μια σαχλαμαρα που στην ουσια ειναι poul-mour και τιποτα αλλο και να μη τα δωσω για γκολφακι,αστρακι,κουπερακι κλπ..το κουπερ το γουσταρω περισσοτερο απο αυτη τη σαχλαμαρα..
καλα με 30.000 πηγαινετε μια βολτα στις αγγελιες του φορουμ να δειτε τι ΘΑ μπορουσατε να αγορασετε..
χωρις διαθεση να τα βαλω με τους ιδιοκτητες εδω μεσα απλως εκφραζω γνωμη
Παντως εαν ειχα 30000(αντε 35000)για οχημα δεν υπηρχε περιπτωση να παρω 1,3,5 και λοιπες σειρες.Μτχ.350Ζ και τελος.Μην αρπαχτειτε,μιλαω για ενα οχημα που καλυπτει τις δικες μου αναγκες.Παντως πιστευω οτι τα περισσοτερα απο τα καινουργια αυτοκινητα ανω των 25000€ ειναι υπερτιμημενα.Ολα πλεον βγαζουν βλαβες και ακομα και οι premium μαρκες δινουν εγγυησεις πολυ μικρες και οταν χρειαστει να τις τηρησουν γινεται χαμος για να βρεις το δικιο σου.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 14-10-08, 22:26
Το avatar του χρήστη nassosbmw1
nassosbmw1 Ο χρήστης nassosbmw1 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-12-2006
Μηνύματα: 811
nassosbmw1 will become famous soon enoughnassosbmw1 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nikos_E34 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν θελω να κριτικαρω ουτε να φανω υπερβολικος και εγω bmwδακιας ειμαι αλλα να κανω μια ερωτηση στον φιλο που ξεκινησε το νημα καθως και στους υπολοιπους ιδιοκτητες του ασσου..
δεν αισθανεστε λιγο κοροιδια που δωσατε 30 χιλιαρικα για ενα μικρο,ασχημο,μετριο,βαρυ και αργο αυτοκινητακι που το μονο που θυμιζει BMW ειναι τα σηματακια μπρος πισω καθως και η πισω κινηση?μηπως θα επρεπε να κανετε την κινηση για κουπερακι?
εγω προσωπικα δεν διανοουμαι να δωσω 30.000 για μια σαχλαμαρα που στην ουσια ειναι poul-mour και τιποτα αλλο και να μη τα δωσω για γκολφακι,αστρακι,κουπερακι κλπ..το κουπερ το γουσταρω περισσοτερο απο αυτη τη σαχλαμαρα..
καλα με 30.000 πηγαινετε μια βολτα στις αγγελιες του φορουμ να δειτε τι ΘΑ μπορουσατε να αγορασετε..
χωρις διαθεση να τα βαλω με τους ιδιοκτητες εδω μεσα απλως εκφραζω γνωμη
Αδερφέ σεβαστή η γνώμη σου αλλά είσαι σε λάθος σκεπτικό...
όλοι μας κορόιδα είμαστε....γιατί:
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις τον κάθε μερακλή που πληρώνει με την ίδια λογική ένα φρυδάκι φτερού "Alpina" ή έναν γνήσιο καθρέφτη από Λάντσια Φούλβια που παίρνεις παπί στα λεφτά αυτά...
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις όλους τους κάτοχους νέων αυτοκινήτων που έσκασαν το πακέτο για να μυρίσουν τη καινουργίλα από το να αγοράσουν ακόμα ένα χιλιομεταχειρισμένο....
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις και το κάθε νεαρό που έχει αλλάξει 3-4-5 κινητήρες στο όποιο αμάξι 15ετίας και με τις όποιες βελτιώσεις θα έπαιρνε...Countach...
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις και όλους τους παλιούς κατόχους που είναι σε ένα αμάξι μέσα 25ετίας και βράζουν το καλοκαίρι και κρυώνουν το χειμώνα επειδή ΑΡΝΟΎΝΤΑΙ να μπουν σε ένα μοντέρνο και άχρωμο καινούργιο...
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις κα ιέναν συνάδεφό μου στη δουλειά...που αγόρασε στην ίδια τιμή με μένα το Άστρα 1,6 της όπελ και δεν είχε ούτε μια βίδα διαφορά σε εξοπλισμό...
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις και τον κάθε "έξυπνο" ή ξερόλα που ενώ έχει κατά πολύ χειρότερο/παλιότερο αμάξι από σένα θεωρείότι είναι κελεπούρι το δικό του και σένα το απαξιεί...
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις και τον κάθε τρελλαμένο με τις ζάντες 21 ιντσών και των 70 ίππων....
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις και τον κάθε πιτσιρικά που σκάει το βδομαδιάτικο στο κάθε βελτιωτή..
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις και όλους αυτούς που χώνουν 30000+€ για ηχοσύστημα στο 10ετίας αμάξι τους...
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις και τον κάτοχο μιας Μ3 από τροπέτο που του έχει φτάσει σαν να την έπαιρνε ορίτζιναλ...
και,
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις και όλους αυτούς με τα Cabrio που πήραν "μισό αμάξι"
ακόμα:
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις όλους τους ταλαίπωρους που δανείζονται από τις τράπεζες για να πάρουν αμάξι και να το αποπληρώνουν σε 1725 δόσεις...
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις όλους τους κάτοχους ALFA ROMEO που χαλάνε αλλα δεν το παραδέχονται ποτέ...
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις όλους τους κάτοχους BMW (για τους ίδιους λόγους συν ότι είναι ψόφια)
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις όλους τους κάτοχους FORD (για όλους τους παραπάνω λόγους)
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις όλους τους κάτοχους JAPAN/KOREA κλπ που αγοράζουν το ίδιο σετ μοτέρ σαζμάν εσωτερικό για ακόμα μια δεκαετία σε άλλο περιτύλιγμα)
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις όλους τους τσίπηδες ανεξαρτήτως μάρκας που τσιγγουνεύονται το ορίτζιναλ και σκάνε τα διπλά σε ιμιτασιόν...(και ξέρω αρκετούς....)
και τέλος...
-Κορόιδο μπορείς να θεωρήσεις όλους τους ταλαίπωρους που μαζεύουν με αίμα ένα πακέτο 30000€ (μιας και το ανέφερες το ποσό) και παίρνουν σβάρνα τις μάντρες να βρούν το καλύτερο μεταχειρισμένο....αλήθεια ποιος λογικός (άποψή μου) θα έδινε τριάντα χιλιάδες ευρώ (ή αλλιώς 10.230.000 δραχμές) για ένα μεταχείρω που δεν θα μάθεις ποτέ αν ήταν απλά απούλητο σε μια βιτρίνα ή ξεχασμένο στο πάρκιν γιατί ο ιδιοκτήτης πέθανε ή ήταν μαζεμένο από γκρεμό;
πιστεύω κάπου να σε κάλυψα...λιγο -πολύ όλοι εκεί στα παραπάνω είμαστε...
__________________
FERRO NOSCENTIUS AURUM
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...gpic2735_3.gif
ειπα να το πατησω λιγο...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nassosbmw1 : 14-10-08 στις 22:38
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 11-10-08, 19:18
Thronos Ο χρήστης Thronos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-05-2007
Μηνύματα: 673
Thronos will become famous soon enoughThronos will become famous soon enough
Φιλε Δημητρη οταν ολη σου η ζωη ειναι οι λαμαρινες και οι κινητηρες τοτε αρχιζεις και αξιολογεις τους ανθρωπους με βαση τι αμαξι εχουν και αν ειναι τετρακυλινδρο η εξακυλινδρο.Τους διακρινεις αναλογα με το αν ειναι εμφανισημοι η οχι αναλογα με αν το φυσανε το χρημα ,αν εχουν m3 η 316.Μη σκας
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:44.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.