Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-12-09, 19:56
Το avatar του χρήστη Apostolos
Apostolos Ο χρήστης Apostolos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-10-2006
Μηνύματα: 288
Apostolos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
...και δεν τα πήρες ακόμα????????? .....κάποιοι τα έχουν πληρώσει κοντά στα 4000............
Εχει δικιο ο Νικολας παρτα πριν στα παρουν αλλοι και το μετανιωσεις πικρα. Νικολα 4250 χαχαχαχαχαχαχαχαχα, οχι πως για 250 γινεται λογος, απλα για τους τυπους το λεω χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
__________________
If you are not sideways, you just don't try enough!

http://www.youtube.com/watch?v=VhDVFH8cK1w
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-12-09, 20:04
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Apostolos Εμφάνιση μηνυμάτων
παρτα πριν στα παρουν αλλοι και το μετανιωσεις πικρα.......
+1 !!!!

Πέρυσι στην Κολωνία είχα μπει σε μία αποθήκη και έκανε ο δικός σου 10 τηλέφωνα για να βρεί 2 σετ (μόνο μπροστινά όμως βρήκε) που έψαχνα για ένα φίλο ...του λέω για φέρε να τα δούμε και πόσο θα τα πάρουμε, μου λέει ο ένας θέλει 1500 και ο άλλος 1700 .... μόνο για τα μπροστινά, μπορεί να μιλούσαν και για το ίδιο σετ.... άντε γειά, ήταν και μακριά αυτοί που τα είχαν, βρήκαμε κι άλλο ένα κομπλέ μπρός-πίσω σετ στο ¶αχεν, όχι και τόσο καλή κατάσταση ... 2350 το έδινε ....φυσικά δεν πήραμε κανένα...... ενώ θα έπρεπε να το πάρουμε αυτό το κομπλέ, γιατί τελικά πήρε ένα άλλο ..που τελικά του στοιχισε πολύ παραπάνω....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 01-12-09 στις 20:19
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 01-12-09, 20:24
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
+1 !!!!

Πέρυσι στην Κολωνία είχα μπει σε μία αποθήκη και έκανε ο δικός σου 10 τηλέφωνα για να βρεί 2 σετ (μόνο μπροστινά όμως βρήκε) που έψαχνα για ένα φίλο ...του λέω για φέρε να τα δούμε και πόσο θα τα πάρουμε, μου λέει ο ένας θέλει 1500 και ο άλλος 1700 .... μόνο για τα μπροστινά, μπορεί να μιλούσαν και για το ίδιο σετ.... άντε γειά, ήταν και μακριά αυτοί που τα είχαν, βρήκαμε κι άλλο ένα κομπλέ μπρός-πίσω σετ στο ¶αχεν, όχι και τόσο καλή κατάσταση ... 2350 το έδινε ....φυσικά δεν πήραμε κανένα...... ενώ θα έπρεπε να το πάρουμε αυτό το κομπλέ, γιατί τελικά πήρε ένα άλλο ..που τελικά του στοιχισε πολύ παραπάνω....
.....γιατί αναγκάστηκε να αγοράσει καινούριους δίσκους, επειδή αυτοί που πήρε με το σετ φαινόντουσαν καλοί ... αλλά τελικά ήταν στραβοί....
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 01-12-09, 21:22
Το avatar του χρήστη Konstantinos e60
Konstantinos e60 Ο χρήστης Konstantinos e60 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-09-2009
Μηνύματα: 75
Konstantinos e60 is on a distinguished road
παρτα γιατι θα τα παρω εγω και θα με βριζεις....!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 02-12-09, 10:37
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Όποιος του κάνει πρόταση για 1400 κομπλέ με τα μεταφορικά, κατά 99% θα τη δεχτεί... (θέλει +120 για να τα στείλει)

original version http://cgi.ebay.de/BMW-E60-M5-E63-M6...4#ht_500wt_956

Ότι υπάρχει διαθέσιμο αυτή τη στιγμή διεθνώς για original Ε60 Μ5/Μ6 φρένα είναι αυτά:

http://cgi.ebay.co.uk/Geniune-BMW-M5...9#ht_500wt_956

http://cgi.ebay.co.uk/Geniune-BMW-M5...d#ht_500wt_956

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-O...Q5fAccessories

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...1#ht_500wt_956

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 02-12-09 στις 10:46
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 02-12-09, 10:56
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Όποιος του κάνει πρόταση για 1400 κομπλέ με τα μεταφορικά, κατά 99% θα τη δεχτεί... (θέλει +120 για να τα στείλει)

original version http://cgi.ebay.de/BMW-E60-M5-E63-M6...4#ht_500wt_956
...υπ' όψιν ότι αγγελίες σαν αυτή βγαίνουν (κατά προσέγγιση) 1 φορά το 6μηνο....... και για μόνο μπροστινά σετ, 1 φορά το 3μηνο... το ψάχνω 3 χρόνια+ το θέμα......

.................850 ευρώ + ΦΠΑ έχει η κάθε μπροστινή δαγκάνα με την βάση (με την έκπτωση)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 02-12-09 στις 11:06
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 02-12-09, 13:26
Το avatar του χρήστη Konstantinos e60
Konstantinos e60 Ο χρήστης Konstantinos e60 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-09-2009
Μηνύματα: 75
Konstantinos e60 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
...υπ' όψιν ότι αγγελίες σαν αυτή βγαίνουν (κατά προσέγγιση) 1 φορά το 6μηνο....... και για μόνο μπροστινά σετ, 1 φορά το 3μηνο... το ψάχνω 3 χρόνια+ το θέμα......

.................850 ευρώ + ΦΠΑ έχει η κάθε μπροστινή δαγκάνα με την βάση (με την έκπτωση)
Απλα....... δεν παιζεσαι.......
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 02-12-09, 15:01
Το avatar του χρήστη GEORGEMM
GEORGEMM Ο χρήστης GEORGEMM δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 09-10-2009
Μηνύματα: 19
GEORGEMM is on a distinguished road
Πηρα τηλεφωνο στο παιδι που τα εχει κ ειναι λεει απο το δικο του οχημα στο οποιο εβαλε κομπλε σετ brebo μου ειπε.
Οσο για αυτο που ειπες πριν νικο εχεις δικιο τα ψαχνω εδω κ 6-7 μηνες στο ιντερνετ και ειναι το πρωτο σετ ποιο παλια ειχα βρει μονο μπροστα.
Κωστα οπως εχω πει κ στα παιδια σε καποια πραγματα δεν εχω αρκετες γνωσεις οπως εχω στα ηλεκτρονικα του οχηματος μου κ ηθελα την αποψη απο παιδια εδω οπως ο Νικος που ξερουν πολυ καλα αυτο το ειδος!! με σκοπο το σωστο αποτελεσμα γιατι εχω οπως κ ολα τα παιδια εδω παθος με τα οχηματα τους κ δεν θελω να κανω μια κινηση χωρις σωστη σκεψη.Τωρα αν καποιος ειναι ποιο γρηγορος κ τα παρει ολα μεσα στο παιχνιδη ειναι!!!!!!γι'αυτο κ εβαλα κ το link oταν εγραψα το θεμα.Τελος Νικο μου ειπε φιλος σετ τους δισκους απο εδω 700ε
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 02-12-09, 15:48
Το avatar του χρήστη Konstantinos e60
Konstantinos e60 Ο χρήστης Konstantinos e60 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-09-2009
Μηνύματα: 75
Konstantinos e60 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GEORGEMM Εμφάνιση μηνυμάτων
Πηρα τηλεφωνο στο παιδι που τα εχει κ ειναι λεει απο το δικο του οχημα στο οποιο εβαλε κομπλε σετ brebo μου ειπε.
Οσο για αυτο που ειπες πριν νικο εχεις δικιο τα ψαχνω εδω κ 6-7 μηνες στο ιντερνετ και ειναι το πρωτο σετ ποιο παλια ειχα βρει μονο μπροστα.
Κωστα οπως εχω πει κ στα παιδια σε καποια πραγματα δεν εχω αρκετες γνωσεις οπως εχω στα ηλεκτρονικα του οχηματος μου κ ηθελα την αποψη απο παιδια εδω οπως ο Νικος που ξερουν πολυ καλα αυτο το ειδος!! με σκοπο το σωστο αποτελεσμα γιατι εχω οπως κ ολα τα παιδια εδω παθος με τα οχηματα τους κ δεν θελω να κανω μια κινηση χωρις σωστη σκεψη.Τωρα αν καποιος ειναι ποιο γρηγορος κ τα παρει ολα μεσα στο παιχνιδη ειναι!!!!!!γι'αυτο κ εβαλα κ το link oταν εγραψα το θεμα.Τελος Νικο μου ειπε φιλος σετ τους δισκους απο εδω 700ε
Το link το εβγαλες εσυ φίλε μου αρα κατα κάποιο τροπο είναι δικό σου..(τουλάχιστων σε αυτο το forum).
Οπου και να εχω ψάξει για το συγκεκριμένο πακέτο βρήκα τιμές...αντε γειά..
και μου φάνηκε ευκαιρία γι'αυτο και σου εγραψα "πάρτα".Τωρα για την "γρηγοράδα" που αναφερθηκες να σου πω οτι δεν ειναι του τυπου μου να κάνω κάτι αντιστοιχο σε όλους τους τομείς της ζωής μου....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.