Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #451  
Παλιά 22-12-09, 12:39
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάνο δεν πρόκειται να σε πιστέψουν, μόνο αν μιλήσει ο Geo ....υπ' όψιν ότι ο Βασίλης έχει πολύ βάρος (115kg ο ίδιος, κανα 35αρι kg κομπρεσερ με παρελκόμενα ...+cabrio)
Μην δημιουργεις εντυπωσεις Νικο χωρις λογο....
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #452  
Παλιά 22-12-09, 13:40
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
εντυπώσεις?? ..εντάξει Γιώργο, οκ.
  #453  
Παλιά 22-12-09, 17:18
Το avatar του χρήστη Dark_Niaou
Dark_Niaou Ο χρήστης Dark_Niaou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-07-2004
Μηνύματα: 3.515
Dark_Niaou has a spectacular aura aboutDark_Niaou has a spectacular aura about
κυριοι δεν νομιζω ότι χρειαζεται να στεναχωρηθούμε αλλά να είμαστε χαρούμενοι που φιλοι μας φτιαχνουν το αμαξι τους και χαίρονται το αποτέλεσμα.
βασίλη χαίρομαι ειλικρινά για το θεριό σου και πιστεύω ότι υπάρχουν μετατροπες ακόμη που προγραμματιζεις. (μιας και δεν σου ευχυθεί για το κουκλί σου)
__________________


E46 330ci cabrio

  #454  
Παλιά 22-12-09, 17:32
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Post 1/2 ... το 2/2 είναι για μετά !!!

Κατ'αρχάς ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ έναν χρήσητ που με φρασεολογία Μπάμπη σουγιά και ατάκες ντράγκστερ

ΧΑΛΑΕΙ ΤΟ ΘΡΕΝΤ ΤΟΥ Βασιλάκη

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xxx Εμφάνιση μηνυμάτων
...Παρεπιπτοντως.....ο Αντρεας ο Ταπερ-μαν ποιος ειναι.....?
και για να τελειωνουμε κ μ αυτο.......
Εδώ κάνει πλάκα στους redliners και τα τάπερ προκαλώντας να έρθει ο χονταίος να φάει την κολώνα του να τελείωνουμε ...

έτσι καθαρίζουν οι κοντρέρς !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xxx Εμφάνιση μηνυμάτων
..Δεχομαι το οποιοδηποτε ΦΙΛΙΚΟ ανοιγμα με Μ3 καμπριο ΜΑΜΑ....απλα κ μονο για να σταματησει αυτο το παραλογο της υποθεσης.......Εσυ τουλαχιστον μ εχεις δει καμποσες φορες κ εχεις καταλαβει τι ρολο βαραω στο αν ειμαι πισω ή μπροστα....!

Ομως.....
1.το Μ3 να ναι καμπριο κ μαμα......
2.να το οδηγει οδηγος που δεν θα αμφισβητηθει η ικανονοτητα του μετα το περας του
ανοιγματος......(γιατι εχω ακουσει οτι ο ενας δεν το παει ο αλλος δεν ξερεις κ 1000 αλλα
δυο)........το αμαξι μου δεν το χω για τετοιου ειδους ανοιγματα κ συνεχεια....μια κ καλη!
3.Το ανοιγμα να γινει με 2 τροπους.......
1ος:Σταματημενοι μεχρι κ γεμισμενες τριτες
2ος:Ρολλαριστοι με 2ες εως κ γεμισμενες τριτες.......
Εδώ ο ακραίος αυτός ΚΟΝΤΡΑΚΙΑΣ ... ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ... εν είδη Ντραγκστερ.τζιαρ ... όλα τα ξεσκέπαστα Μ3 ...

η παλιά ποκατζίδικη πρόκληση του στυλ "Έχεις άσσο ??? ... κάτσε να στον επεράσω..."

διανθίζεται και από την ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ιδέα να γίνονται οι κόντρες μέχρι το ... ΓΕΜΙΣΜΑ ΜΙΑΣ ΣΧΕΣΗΣ ... πως λέμε

0-400

τώρα έχουμε

0-μέχρι γέμισμα

ο οδηγός του Μ3 θα έχει σε ανοικτή ακρόαση τον κοντρέρ και μόλις ακούσει από το speaker ... ΓΕΜΙΣΑΑΑΑΑ ... θα αφήνει !!!

πολύ καλό

επίσης έχουμε το επίσης ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΟ πάτημα ... από 2ες μέχρι ... 3ες !!! ... σε λίγο θα πατάμε και 50 μέτρα σαν τα παπάκια !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xxx Εμφάνιση μηνυμάτων
...Εγω αυριο θα μαι ΣΕΡΙΦΗ κ μετα την μασα θα μαι διαθεσιμος αν εχει καποιος το αυτοκινητο που προαναφερα....!
Εδώ ο άγριος κοντρέρ συνεχίζει να προκαλέι ... τα άβγαλτα παιδάκια (εμάς εννοώ) ...

με ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ ΚΟΝΤΡΑΔΙΚΕΣ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ ...

πως λέμε

Το αμάξι μου είναι έτοιμο

θα είμαι Βούτα όποιος θελει να έρθει

θα είμαι Ο.Χ. ελάτε να φάτε κολώνες

θα είμαι Κρυφή ελάτε με τα κασόνια σας

ο σκληρός της κόντρας αυτός μαχητής των φαναριών

ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΑ !!!

Σε λίγο θα λέμε ...

πάτησα από Πίτα του Παππού μέχρι Πίτσα Χατ και έφαγα 1 κενή ...και μια γιαρτλού !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xxx Εμφάνιση μηνυμάτων
...εσυ 269 ροδα εισαι ή στροφαλο?
εδώ αποδυνκείει τις απίστευτες μηχανολογικές του γνώσεις ... ΜΟΝΟ αυτός κατάλαβε ότι ο Σίντο ... κατάφερε με εκκεντροφόρους να βγάλει 270 άλογα ρόδα από 330 !!! ... ΑΕΤΟΣ !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xxx Εμφάνιση μηνυμάτων
...σου φευγανε περισσοτερο απο οτι εγω?????
εδώ ΞΕΣΚΕΠΑΖΕΙ και τον Τζέο !!! ... όλοι νομίζαμε ότι τα 325 ΔΕΝ έχουν επαφή με Μ3 ... ΑΜ ΔΕ !!! ...

ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΕΥΓΑΝΕ ΤΟΥ ΤΖΕΟ ΤΕΛΙΚΑ

ΤΟΥ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ !!! ... από ότι κατάλαβα δηλ. γιατί κι εγώ ΔΕΝ είμαι ειδικός στην κοντράδικη ορολογία !!! ... ή ήτανε στο άλλο ρεύμα !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xxx Εμφάνιση μηνυμάτων
κ τι ειμαι εγω ρε γιαννακο....το κινητο δυναμομετρο σου....
άλλη μία κλασσική κοντράδικη έκφραση !!! ...

το ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ λέμε το θρέντ συνεχώς ... ούτε ο Ευάγγελος να ήταν

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν περιαζει ρε Βασιλη...Καλη καρδια..."εμεις θα λεμε οτι τους περασαμε"...
Mην κλεβεις τον όντυ !!!! ... χεχεχε


Τώρα καλώ όλους να μην ακολουθήσουν αυτόν τον ΟΛΙΣΘΗΡΟ ΔΡΟΜΟ !!!

Μας φτάνει ένας Ευάγγελος και αυτός ο ΑΓΡΙΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΗΣ ΛΟΥΡΙΔΑΣ !!!

μη χαλάμε άλλο το θρέντ με το όνειρο του φίλου Βασίλη !!!

P.S. Όνειρο δεμένο στο μουράγιο !!! ... βάλε ένα κεμπάμπ ρε μάστορα μην ανεβάσω πίεση στο φυσητήρι και φάτε κανά δικολωνο όλοι σας ...

που θα λεγε και ο κόντραμαν !!!

  #455  
Παλιά 23-12-09, 11:34
Το avatar του χρήστη VanVIC
VanVIC Ο χρήστης VanVIC δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-09-2004
Μηνύματα: 2.948
VanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really niceVanVIC is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Post 1/2 ... το 2/2 είναι για μετά !!!

Κατ'αρχάς ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ...
μπλά μπλά μπλά
...

Λυπάμαι που το λέω αλλά τελικά δεν καταλαβαίνεις απο λόγια.
Παραμένεις γραφικός, τουλάχιστον.


Σ'ευχαριστώ (ειλικρινά) για την γνώση που μοιράστηκες μαζί μας
(και έλαβα κι εγώ) αλλά προσωπικά παυω να ασχολούμαι μαζί σου (γράφεις, δεν γράφεις...) σαν να μην υπάρχεις ένα πράμα.

Προκειμένου να δικαιολογηθεί και η ολίγον off-topic παρέμβασή μου, το συγκεκριμένο thread το άνοιξε ο Βασίλης (και τον αφορά), μάθε οτι κι αυτός την ίδια άποψη έχει.
Σκασίλα σου θα μου πείς και δεν θά'χεις κι άδικο αλλά τουλάχιστον να ξέρεις.
Προσωπικά επιθυμώ να μην ξανασχοληθείς μαζί μου αλλά δεδομένου οτ σ'ελευθερο forum γράφουμε, κάνε όπως νομίζεις.

Χρόνια Πολλά Βαγγέλη, με ΥΓΕΙΑ !


Υ.Γ. Φρονώ οτι το συγκεκριμένο μου post είναι τόσο off-topic όσο τόσα προηγούμενα που παρά τις συγκεκριμένες προηδοποιήσεις απο mods, συνέχισαν να υπάρχουν.
Πιστευω οτι δεν πρέπει να σβηστεί, έχει ουσία που ιδανικά θα ήθελα να κριθεί και απο τους administrators ως μια ένδειξη διαμαρτυρίας (ελπίζω να γίνομαι κατανοητός...)
  #456  
Παλιά 23-12-09, 12:53
Το avatar του χρήστη Dark_Niaou
Dark_Niaou Ο χρήστης Dark_Niaou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-07-2004
Μηνύματα: 3.515
Dark_Niaou has a spectacular aura aboutDark_Niaou has a spectacular aura about
Κύριοι και κυρίες για ακόμη μια φορά δείξατε τα θετικά και τα αρνητικά στοιχεία ενός φόρουμ ταυτόχρονα με τον χαρκτήρα σας. Σας ευχαριστούμε που μας δωσατε να καταλάβουμε με τι ανθρώπους έχουμε να κάνουμε.... Απο την αρχή γνωρίζαμε ότι οι προσωπικές σας διαφορες θα χαλάγανε και αυτό το θρετ του Βασίλη, που σηκώνοντάς το ήθελε να μοιραστεί την χαρά του μαζί μας.
Κρίμα λοιπόν....


Υγ: ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΑΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ !!!
__________________


E46 330ci cabrio

Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.