Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 02-06-10, 16:20
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις ενα απο τα ομορφοτερα κουπε του πλανητη και θες να το σκοτωσεις για να παρεις αυτην την κατσαριδα και να δωσεις και ενα καρο λεφτα;...δε φταιει ο σφακιανακης λοιπον...


καυστικός αλλά ...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 02-06-10, 19:28
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Γούστα είναι αυτά αλλά θεωρώ την νέα 3άρα πολύ ομορφότερη.
Υ.Γ. Αν τα νέα μοντέλα είναι πιο άσχημα από τα προηγούμενα, τότε κάτι δεν πάει καλά με την αγαπημένη μας εταιρεία..... Αποτυχία και μάλιστα μεγάλη.
Γνώμη μου πάντα.
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 02-06-10, 21:52
thaand Ο χρήστης thaand δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 04-06-2009
Μηνύματα: 4
thaand is on a distinguished road
Καλησπέρα, οταν τους πας το αυτοκινητο να το δουν και να το κοστολογισουν, σου λενε οτι μπορεις να φανταστεις για να το αγορασουν σε τιμες ντροπης. Αν το αυτοκινητο σου εχει λιγα χιλιομετρα σου λενε οτι ειναι προ-φεισλιφτ και δεν μπορουν να σου δωσουν την τιμη που ζητας. Ενα αλλο παραμυθι που ακουγεται συχνα ειναι οτι υπαρχουν στην αγορα αυτοκινητα τα οποια μπορει και να ειναι και σαραβαλα και κοστιζουν λιγοτερα απο την τιμη που ζητας εσυ και αναρωτιουνται βλακωδος ποσο πρεπει να το πουλησουν αυτοι. Αγνοουν book servise αντιπροσωπιας, λιγα πραγματικα χιλιομετρα και αν τσιμπησεις πινουν στην υγεια του κοροιδου. Την επομενη μερα βλεπεις οτι το πουλανε με απιστευτο κερδος και τα τα καταφερουν, γιατι ενα καλο αυτοκινητο παντα φευγει. Οσο για τους μαντραδες δεν υπαρχει ενας που να σου παρουσιασει book servise και αν σου προσκομιζει ειναι μουφα! Τωρα για το κυριο Σφακιανακη ειναι θεμα χρονου να βαρεσει κανονι κατα την γνωμη μου!
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 02-06-10, 21:56
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
ο σφακιανακης εχει πολλες αντιπροσωπιες οποτε απλα θα κανει μειωση.. δεν θα κλεισει
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 02-06-10, 22:52
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις ενα απο τα ομορφοτερα κουπε του πλανητη και θες να το σκοτωσεις για να παρεις αυτην την κατσαριδα και να δωσεις και ενα καρο λεφτα;...δε φταιει ο σφακιανακης λοιπον...
Σόρρυ για το off, αλλά όχι και κατσαρίδα η Ε90. Το ότι κυκλοφορούν πολλές με κάτι 16άρες ζάντες της συμφοράς και γενικά λίγες ανήκουν σε μερακλήδες ιδιοκτήτες που ξέρουν να τις αναδεικνύουν, είναι αλήθεια και αδικείται πολύ το μοντέλο έτσι. Υπάρχουν κάποιες όμως που με κατάλληλες προσθήκες έχουν γίνει πραγματικά άρματα. Έχω και μερικές πρόχειρες pics από "περιποιημένες" (όχι τίποτα φοβερό, ζάντες κυρίως και πακέτα Μ) Ε90.. Πανέμορφη και άκρως επιθετική είναι και αυτή που ανήκει σε (πρώην νομίζω) συμφορουμίτη με nick που θυμίζει όνομα φορτηγού.
Γενικά πάντως και όχι επειδή είμαι κάτοχος, θεωρώ το αυτοκίνητο αυτό ως ένα από τα πιο αδικημένα της αγοράς, εξαιτίας κυρίως των ιδιοκτητών του (οι μισές είναι γυναίκες και οι άλλοι μισοί σχεδόν, μεσήλικες που το πήραν μόνο επειδή είναι bmw)...

Από την άλλη περί ορέξεως...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg bmw2.jpg (132,4 KB, 86 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg bmw.jpg (54,4 KB, 74 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg BMW_320i_Sports_1_Large.jpg (86,8 KB, 70 εμφανίσεις)
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 02-06-10, 23:01
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
αν και το θεμα μας δεν ειναι αυτο θα κανω ενα ακομα σχολιο και θα αποχωρησω απο το θρεντ:
Μπροστα στο 46αρι το κουπε που στεκεται και με 15αρα ζαντα, το 90 ναι,ειναι κατσαριδα και επιτελους ρε παιδια νισαφι βαρεθηκα να βλεπω μπεμβε με φτιασιδωματα αξιας εκατονταδων η χιλιαδων ευρω μονο και μονο για να μοιασουν με αυτοκινητα...το ωραιο αμαξι πρεπει να ειναι απ'τη μανα του ωραιο και οχι με κρεμες,κραγιον και βαμμενα μαλλια...
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 02-06-10, 23:33
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Συζήτηση με (τάχα) έμπορο που με πήρε για το δικό μου:

-Γειά σου φίλε με λένε τάδε είμαι από εκεί παρακάτω και με ενδιαφέρει το bmw της αγγελίας
-Βεβαίως φίλε μου, τι θες να μάθεις;
-Έχει αυτό, εκείνο, το άλλο;
-Ναι έχει και αυτό και εκείνο και το άλλο
-Μπορεί να γίνει τίποτα καλύτερο στην τιμή;
-Όχι φίλε μου, 3800 αδιαπραγμάτευτα το δίνω.
-Κοίτα να δεις φίλε, επειδή εγώ είμαι έμπορος και θέλω να το δώσω να βγάλω κάνε κάτι καλύτερο να το πάρω.
-Έμπορος είσαι; 5000 το δίνω.
-Τι; Πλάκα κάνεις;
-Καθόλου, μήπως και εγώ αν ερχόμουν να πάρω αυτοκίνητο από εσένα δεν θα με ξεζούμιζες;;;

(μου το έκλεισε)
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 03-06-10, 10:56
Το avatar του χρήστη xristaras
xristaras Ο χρήστης xristaras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2006
Μηνύματα: 593
xristaras will become famous soon enough
καλα συμβαινουν αυτά? απο 38000 το πηρε 5000?
πάντως πέρα απο το θεμα ομορφιας που και τα δυο αυτοκίνητα Ε46facelift και Ε90 facelift είναι πολυ ωραια, βαζω και αλλους λόγους:

1. Οικογενεια-χώροι (παιδι κ.α)
2. Κατανάλωση (efficient dynamics)
3. 170 άλογα έναντι 143

Ωστόσο σε όλα αυτά να προσθεσω ότι αν έβρισκα και μια 320si θα την κοιταζα...
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 03-06-10, 14:09
Το avatar του χρήστη montoya
montoya Ο χρήστης montoya δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2007
Μηνύματα: 1.910
montoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to allmontoya is a name known to all
Εγώ φίλε μου που είχα το 46άρι και τώρα το 90άρι σου λέω πως αν μπορείς οικονομικά, μην το σκέφτεσαι. Απλά κανε λίγη υπομονή (και για να δώσεις το δικό σου αλλά και για να βρεις 90άρι). Ούτε εμφανισιακα τα συγκρίνω αλλά αυτό είναι θέμα προσωπικού γούστου.
Όσο για τις αντιπροσωπίες, μην ξεχνάτε τα έξοδα που έχουν και σου μοιραία θα προσθέσουν στην τιμή (φόρος, ικα, φπα, ενοίκια, προσωπικό, κλπ). Ο ιδιώτης που πουλάει δεν έχει τίποτα από τα παραπάνω. Όχι πως δεν βγάζουν τρελά φράγκα αλλά και σε καλή τιμή να πουλήσουν, αυτή θα είναι πολύ παραπάνω από τον ιδιώτη.
__________________
Από τη θέση του οδηγού.....
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 03-06-10, 16:25
super duper Ο χρήστης super duper δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-03-2008
Μηνύματα: 314
super duper is on a distinguished road
συμφωνώ με τον αδερφο.
μπράβο φιλε


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
εχεις ενα απο τα ομορφοτερα κουπε του πλανητη και θες να το σκοτωσεις για να παρεις αυτην την κατσαριδα και να δωσεις και ενα καρο λεφτα;...δε φταιει ο σφακιανακης λοιπον...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:55.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.