Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Εξωκλαμπικές

Εξωκλαμπικές Οι "μονομαχίες" με αυτοκίνητα που δεν είναι μέλη του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 23-10-04, 23:36
E36 Ο χρήστης E36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-10-2004
Μηνύματα: 46
E36 is on a distinguished road
Ε36 316 Vs Punto

ΠΗΓΕΝΑ ΧΑΛΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ(ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ)ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ Punto ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΒΩΣΒΗΝΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΡΧΡΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΑΠΟ 4 ΣΕ 3 ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΦΕΥΓΩ ΑΥΤΟΣ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΑΛΑΖΩ 3 ΣΕ 4 ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΦΕΥΓΩ ΠΟΛΥ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΤΥΠΟΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΙΣΕ.
ΕΠΕΣΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΜΕ Punto 1.4?ti Na ΕΚΑΝΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 24-10-04, 02:01
Το avatar του χρήστη Johnie_be_good
Johnie_be_good Ο χρήστης Johnie_be_good δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 41
Johnie_be_good is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36
ΠΗΓΕΝΑ ΧΑΛΑΡΟΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΗ ΠΑΤΡΩΝ(ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ)ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΒΛΕΠΩ ΕΝΑ Punto ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΒΩΣΒΗΝΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΕΡΧΡΕΤΑΙ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΟΜΑΧΙΑ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΑΠΟ 4 ΣΕ 3 ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΦΕΥΓΩ ΑΥΤΟΣ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΑΛΑΖΩ 3 ΣΕ 4 ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΦΕΥΓΩ ΠΟΛΥ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΤΥΠΟΣ ΤΑ ΠΑΡΑΤΙΣΕ.
ΕΠΕΣΑ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΜΕ Punto 1.4?ti Na ΕΚΑΝΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ.
Φιλαρακο, ηταν το sporting το καινουργιο ή το απλό?
Δεν επεσες χαμηλα...μην μασας....
Εγω συνεχεια τρωγομαι με ενα polo 1.4 100αρη! :p
__________________
Johnie_be_good Rulerzzzzz....!!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 24-10-04, 09:30
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Unhappy Δυστυχως....

Δυστυχως φιλε μου εμεις οι Ε36αρηδες,316αρηδες μονο με 1400αρια μπορουμε να παιζουμε ανετα.Τα punto τα εχουμε ολα μεχρι και το sporting.Για GT και HGT δες sτο thread "τσαι κανεις" το 1ο post και θα καταλαβεις :o
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 24-10-04, 09:40
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Εδώ γελάμε...

Εγώ χθες "εκτέλεσα" ένα Transit, γιατί με έβαζε κόντρες!
Ακου να δεις, να μας βάζουν κόντρες και τα Transit. Έχουμε ξεφύγει τελείως!
Κάποια μέρα...
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 24-10-04, 09:54
E36 Ο χρήστης E36 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-10-2004
Μηνύματα: 46
E36 is on a distinguished road
Arrow

Sporting Htan ΤΟ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΟ ΚΟΨΙΜΟ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΛΕΙ ΤΟ ΑΥΟΚΗΝΙΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΛΥ ΤΣΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΙ Punto Gt ΚΑΙ ΚΑΤΙ Vts Saxo.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΡΕ ΠΑΙΔΕΙΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΧΑΡΑΤΙΡΗΣΕΤΕ ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΟΥ ΚΟΛΥΣΗ Ο ΑΛΛΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΧΑΣΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΩΝ ΟΠΛΩΝ.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 24-10-04, 09:58
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk
Εγώ χθες "εκτέλεσα" ένα Transit, γιατί με έβαζε κόντρες!
Ακου να δεις, να μας βάζουν κόντρες και τα Transit. Έχουμε ξεφύγει τελείως!
Κάποια μέρα...
Επετρεψε μου φιλε Αλεξη να διαφωνησω εδω μαζι σου,ως προς το "εδω γελαμε".Εχω ενα φορτηγακι skoda pickup με το οποιο εχω κερασει τσαγακι καποια τουτου και εχω γινει μαρτυρας (μεσω του κεντρικου καθρεφτη,γιατι τον ειχα αφησει πισω) να χτυπιεται ο αλλος επειδη εχασε την κοντρα απο το φορτηγακι.Δεν μιλαω για τιποτα τρομερους συνδιασμους.Ολα τα Χουντάϊ 1.3 και μερικα 1.400 με λιγοτερα απο 100 αλογα(π.χ fiat brava).Eιναι βλεπεις παναλαφρο με τις 2 πρωτες σχεσεις "πολυ δυνατες" (λογω πιθανου φορτιου στην καροτσα).Γι'αυτο λοιπον μην σου κανει εντυπωση που βλεπεις κλουβες να στηνονται διπλα σου.Μπορει καποια στιγμη καποιος να σου ριξει στα αυτια καποια μερα.Και δεν μιλαω για τρελλα χλμ.Μεχρι τα 60,βαρια 70. :p
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 24-10-04, 15:08
Το avatar του χρήστη Ray
Ray Ο χρήστης Ray δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-08-2004
Μηνύματα: 121
Ray is on a distinguished road
Egw kapote eixa VTS kai ftiagmeno (h klassiki metatropi sta 160HP pou eferne ta 100 se 6,5" kai isws kai pio katw) kai phgaine poly kala ws ta 140 (koftes tritis) me apotelesma twra pleon me to 316ci na mou fainetai pantelws xazo na kanw kai ti paramikri kontra...anarwtiemai an sti periptwsi pou ginei 330ci tha kataferei na kseperasei tis epidoseis tou vts kai an tha me ksanaporwsei na kanw kamia kontritsa...parolayta akoma kai twra me to xlexlediko moter den tin allazw ti koukla gia kanena mikro kai grigoro kouvadaki
To dillhma : 330ci 'h oikonomia kai M2/M4 to 2007?
__________________
If you cant run fast with 100HP,
500HP wont make a difference...
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 24-10-04, 16:10
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ray
To dillhma : 330ci 'h oikonomia kai M2/M4 to 2007?
Οτι και να κανεις,μεχρι τοτε θα με εχεις διπλα σου (ισως και λιιιιιιιιιγο πιο μπροστα σου).Μετα,οτι και αν αποφασισεις,απλως θα βγαζω τα κυαλια για να δω,οπως ειχε πει και ο ΦουΒου,αν η εξατμιση σου ειναι οβαλ ή στρογγυλη!!!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 24-10-04, 18:19
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από geo_2_2003
Επετρεψε μου φιλε Αλεξη να διαφωνησω εδω μαζι σου,ως προς το "εδω γελαμε".Εχω ενα φορτηγακι skoda pickup με το οποιο εχω κερασει τσαγακι καποια τουτου και εχω γινει μαρτυρας (μεσω του κεντρικου καθρεφτη,γιατι τον ειχα αφησει πισω) να χτυπιεται ο αλλος επειδη εχασε την κοντρα απο το φορτηγακι.Δεν μιλαω για τιποτα τρομερους συνδιασμους.Ολα τα Χουντάϊ 1.3 και μερικα 1.400 με λιγοτερα απο 100 αλογα(π.χ fiat brava).Eιναι βλεπεις παναλαφρο με τις 2 πρωτες σχεσεις "πολυ δυνατες" (λογω πιθανου φορτιου στην καροτσα).Γι'αυτο λοιπον μην σου κανει εντυπωση που βλεπεις κλουβες να στηνονται διπλα σου.Μπορει καποια στιγμη καποιος να σου ριξει στα αυτια καποια μερα.Και δεν μιλαω για τρελλα χλμ.Μεχρι τα 60,βαρια 70. :p
Φίλε Geo, με 318i E46 1.9lt, δεν μπορούσα να φθάσω Nissan αγροτικό, που πήγαινε με 190! Δεν τα υποτιμώ καθόλου. Αλλά το Transit συγκεκριμμένα, άν δεν έχει μηχανή cosworth, δεν πάει βήμα.
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 24-10-04, 18:41
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk
Φίλε Geo, με 318i E46 1.9lt, δεν μπορούσα να φθάσω Nissan αγροτικό, που πήγαινε με 190! Δεν τα υποτιμώ καθόλου. Αλλά το Transit συγκεκριμμένα, άν δεν έχει μηχανή cosworth, δεν πάει βήμα.
Ναι βρε Αλεξη μου,αλλα εγω δεν εννουσα το Transit.Οποιοδηποτε :p
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:06.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.