Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 16-12-09, 08:56
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Angry καθρεφτης οδηγου

Καλημέρα,

Εδω και κανα μήνα εχω προβλημα με το καθρεφτάκι του οδηγου.

Εχω το καθησμα και τα καθρεφτακια στην μνημη αλλα για καποιο λόγο οταν σβησω το αμάξι και ΄το κλειδωσω και μετα απο λίγη ωρα ξεκλειδωσω για φυγω, ο καθρεφτης του οδηγου φευγει απο την μνημη και γυρναει προς τα κάτω με αποτελεσμα καθε φορά που μπαινω στο αμαξι να ασχολουμε με αυτό.

Εχω ήδη ξανα προγραμματισει το κλειδι και την λειτουργία για τα καθρεφτακια αλλα το προβλημα παραμένει εκει....Ολα στο αμαξι δουλευουν στην εντελεια εκτος αυτο.

Αρχισαν τα νευρα μου και ειναι στο οριο και μου φαινετε οτι θα δολοφονίσω κανα καθρεφτακι αφου εχει καταντησει το θεμα σπαστικό. Στο τσακ ημουν σημερα το πρωι οταν μπηκα μεσα και και μολις κοιταξα και ηταν γυρισμένο προς τα κάτω να αρχισω τις κλοτσιες αλα Τσακι Τσαν για να το κανω κοματια αλλα το εσωσε ο γιος μου που τον θα τον πηγαινα σχολειο αφου λεει οτι το αμαξι ειναι δικό του και μου απαγορευει να αρχισω τους χουλιγκανισμους..

Καμια βοηθεια ρε παιδια? Καποιος που του εχει ξανατυχει?
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 16-12-09, 09:55
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chief Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα,

Εδω και κανα μήνα εχω προβλημα με το καθρεφτάκι του οδηγου.

Εχω το καθησμα και τα καθρεφτακια στην μνημη αλλα για καποιο λόγο οταν σβησω το αμάξι και ΄το κλειδωσω και μετα απο λίγη ωρα ξεκλειδωσω για φυγω, ο καθρεφτης του οδηγου φευγει απο την μνημη και γυρναει προς τα κάτω με αποτελεσμα καθε φορά που μπαινω στο αμαξι να ασχολουμε με αυτό.

Εχω ήδη ξανα προγραμματισει το κλειδι και την λειτουργία για τα καθρεφτακια αλλα το προβλημα παραμένει εκει....Ολα στο αμαξι δουλευουν στην εντελεια εκτος αυτο.

Αρχισαν τα νευρα μου και ειναι στο οριο και μου φαινετε οτι θα δολοφονίσω κανα καθρεφτακι αφου εχει καταντησει το θεμα σπαστικό. Στο τσακ ημουν σημερα το πρωι οταν μπηκα μεσα και και μολις κοιταξα και ηταν γυρισμένο προς τα κάτω να αρχισω τις κλοτσιες αλα Τσακι Τσαν για να το κανω κοματια αλλα το εσωσε ο γιος μου που τον θα τον πηγαινα σχολειο αφου λεει οτι το αμαξι ειναι δικό του και μου απαγορευει να αρχισω τους χουλιγκανισμους..

Καμια βοηθεια ρε παιδια? Καποιος που του εχει ξανατυχει?


νομίζω πως πρέπει να βρείς μάστορα που να δουλέυει με GT1
XAXAXAXAXA
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 16-12-09, 11:37
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
νομίζω πως πρέπει να βρείς μάστορα που να δουλέυει με GT1
XAXAXAXAXA
Παιζεις με τον πόνο μου ρε μλκ.
Φιλος να σου πετυχει....

Πηγα και και στα GT1 και η απαντηση της αντιπροσωπιας ηταν :
" ειχαμε και ενα 5αρι πριν απο λιγο καιρο με το ιδιο προβλημα, τα αλλαξαμε ολα ( μηχανισμους κλπ,) το προγραμματισαμε ξανα αλλα δεν εγινε τιποτα...... να το δοκιμασουμε και το δικό σου αμα θελεις"

Να δουμε ποσο θα αντεξω....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.