Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 28-09-11, 00:42
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από graphe36 Εμφάνιση μηνυμάτων
Και 120 με 150 ευρω θα δωσεις και παρανομο ειναι. Δεν εχει τρεξιμο, Μεσα σε μια μερα τα εχεις κανει ολα. Αντε σε 2.
Πολλά λες.

Γνωστού μου τις προάλλες του ζητήσανε 50 ευρώ για πλαστές πινακίδες (δηλαδή χωρίς το σήμα) κατά τ'άλλα ίδιες με τις κανονικές.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 28-09-11, 08:15
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Στέλιο συγνώμη κιόλας, αλλά θα κάνεις όλη τη φασαρία αυτή, θα αλλάξεις και αριθμό για να πάρεις νέες πινακίδες τη στιγμή που μπορεί να...τσαλακωθεί ξανά από τον επόμενο κοτσαδόρο?

Φαντάζομαι είναι μικρό το πρόβλημα στην πινακίδα. Απλά σου φαίνεται κάπως.
Κάνε υπομονή και σε λίγες μέρες δεν θα του δίνεις σημασία.

Υ.Γ. Το να πάρει κάποιος πλαστές πινακίδες μου φαίνεται τραγικό, συνήθως φαίνονται απαίσιες (και στην πράξη είναι σαν μην έχεις καθόλου πινακίδα).

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 28-09-11 στις 08:17
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 28-09-11, 08:36
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Thumbs down

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στέλιο συγνώμη κιόλας, αλλά θα κάνεις όλη τη φασαρία αυτή, θα αλλάξεις και αριθμό για να πάρεις νέες πινακίδες τη στιγμή που μπορεί να...τσαλακωθεί ξανά από τον επόμενο κοτσαδόρο?
Kαλα τωρα εχει 3-4 μικροχτυπηματακια το αμαξι που εχω στο προγραμμα φτιαξω (οταν περασει μηνας που να μην εχω καταθεσει σε ασφαλειες, ειδικες εισφορες και και και και...λεμε τωρα ) οποτε μετα θα κολλαω σε λεπτομερειες οπως το θεμα της πινακιδας...
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 28-09-11, 09:01
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Εγώ απλά από περιέργεια το λέω...πολύ φασαρία (μου φαίνεται) για κάτι μικρό (για μένα ίσως).
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 28-09-11, 10:47
kostastnt Ο χρήστης kostastnt δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-02-2008
Μηνύματα: 470
kostastnt will become famous soon enoughkostastnt will become famous soon enough
Χθες κάρφωσαν και την δικιά μου πινακίδα με κοτσαδόρο.. Ευτυχώς βρήκε κάτω από την παύλα που έκανε καρούμπαλο και κρέμασε η πινακίδα στο πάτωμα.. Οπότε με το παππούτσι την ίσιωσα και επειδή χάλασαν τα πάσα από τις βίδες έβαλα μεγαλύτερες με παξιμάδι..

Βέβαια αν κάποιος με ξαναχτυπήσει θα κάνω την διαδικασία που είπατε, γιατί η πινακίδα δεν θα αντέξει..
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 28-09-11, 13:36
Το avatar του χρήστη graphe36
graphe36 Ο χρήστης graphe36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2008
Μηνύματα: 371
graphe36 will become famous soon enoughgraphe36 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολλά λες.

Γνωστού μου τις προάλλες του ζητήσανε 50 ευρώ για πλαστές πινακίδες (δηλαδή χωρίς το σήμα) κατά τ'άλλα ίδιες με τις κανονικές.
Παντα πεφτω στους ακριβους ρε γαμωτη. Το χω αυτο. Εδω παντως την γλυτωσα. Εβγαλα γνησιες με 30 ευρω κα φιανονται καιπιο ωραιες. Απλα υπ'οψην ειναι λιγο μεγαλυτερες.
__________________
BMW E36 318i
(Ηλεκτρονικός) Εγκαταστάσεις - Μελέτες Hi-Fi, TV, Home Cinema. Professional Audio
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 28-09-11, 16:49
Το avatar του χρήστη Action Man
Action Man Ο χρήστης Action Man δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 4.576
Action Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to beholdAction Man is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Με 120 ευρω περιπου,σε 1 ωρα εχεις αλλα νουμερα και αλλη αδεια.
Εγώ για τέσσερις ώρες πλήρωσα 70€
__________________


"Treat all tires like they deserve to die"
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 28-09-11, 17:19
Το avatar του χρήστη sakkunen
sakkunen Ο χρήστης sakkunen δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2005
Μηνύματα: 1.638
sakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of light
Ν ρωτήσω κατιτίς για να μην ανοίγω νέο θέμα. Αν σου κλέψουν πινακίδες και άδεια και θέλεις ν αποσύρεις το αυτοκίνητο τι κάνεις ? Πρέπει να το δηλώσεις στην αστυνομία ?
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 28-09-11, 17:37
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Thumbs up

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Action Man Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ για τέσσερις ώρες πλήρωσα 70€
Πολυ καλη τιμη,απλα εγω στα 120 ευρω (οκ ειναι λιγο τσιμπημενη η τιμη) διαλεγω και συγκεκριμενο νουμερο (2.302 για ευνοητους λογους).
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 09-11-11, 14:10
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
να ρωτησω και εγω...
αν θες να αλλαξεις το νουμερο της πινακιδας σου βαζοντας αλλη εντοπιοτητα π.χ. νησι τοτε τί κανεις; μπορεις να το κανεις απο μακρυα; δλδ απο την αθηνα; να καταθεσεις τις πινακιδες αθηνα και να σου ερθουν οι νεες με εντοπιοτητα νησιου,χωριου κλπ;
οποιος γνωριζει ας απαντησει. ευχαριστω
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.