Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-02-12, 01:26
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
too fast too kagkourious no. ???
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-02-12, 08:49
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mike21 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πλάκα μου κάνεις,εκεί γεννήθηκα και εκεί είμαι ακόμα,είχες carbon αυτοκόλλητο στο καπό;
Kοίτα να δεις πόσο μικρός είναι ο κόσμος...Ναι είχα, στο μωβ το παλιό που μου το τράκαραν και βγήκε ολική. Εδώ και ένα χρόνο έχω ένα ίδιο μπλε (avus blau). Eσύ αλωνίζεις με το Ε21 ή με το Micra που είδα στο γκαράζ;
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 01-02-12, 08:52
Το avatar του χρήστη giorgosz3
giorgosz3 Ο χρήστης giorgosz3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-05-2011
Μηνύματα: 170
giorgosz3 is on a distinguished road
Πόσες φορές εχω πετύχει "αυτοκίνητα" μέσα στο σκοτάδι χωρίς φώτα, χωρίς φώτα της ΔΕΗ, απλα να βαδίζουν στα τυφλά...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 01-02-12, 09:01
Το avatar του χρήστη giorgosz3
giorgosz3 Ο χρήστης giorgosz3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-05-2011
Μηνύματα: 170
giorgosz3 is on a distinguished road
επίσης, δεν ξέρω τι γίνεται στην αθήνα και στα βόρεια, αλλα όπως ακούγεται, εδω στην Κρήτη ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ να οδηγούν, ειδικά γυναίκες και γέροι....ούτε στοπ ούτε τίποτα...χθες πάλι παραλίγο να με τρακάρει ενας...
Στο Ηράκλειο λοιπόν (οσοι είναι απο δω κοντά θα καταλάβουν) έχουμε το jumbo! το οποίο ακριβώς δίπλα έχει ενα μακρύ δρομάκι με 2 ρεύματα, αυτό λοιπόν τόσο καιρό ήταν 2πλής κυκλοφορίας, τώρα ξαφνικά έγινε μονόδρομος...λοιπόν...μεσημεράκι κλπ ώρες αιχμής εκεί γίνετε χαμός...50 μέτρα ουρά, και οι ΑΣΧΕΤΟΙ που θέλουν να στρίψουν ΑΡΙΣΤΕΡΑ (που είναι το 90% των οδηγών που περνάνε απο εκεί) κάθονται στην ουρά δεξιά και περιμένουν - και τη μεγαλώνουν φυσικά...πραγματικά περιμένω την ώρα που θα μου κορνάρει κάποιος επειδή δήθεν "την είδα μάγκας" και παω απο αριστερά αγνοώντας την ουρά....
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 01-02-12, 10:11
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από giorgosz3 Εμφάνιση μηνυμάτων
επίσης, δεν ξέρω τι γίνεται στην αθήνα και στα βόρεια, αλλα όπως ακούγεται, εδω στην Κρήτη ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ να οδηγούν, ειδικά γυναίκες και γέροι....ούτε στοπ ούτε τίποτα...χθες πάλι παραλίγο να με τρακάρει ενας...
Στο Ηράκλειο λοιπόν (οσοι είναι απο δω κοντά θα καταλάβουν) έχουμε το jumbo! το οποίο ακριβώς δίπλα έχει ενα μακρύ δρομάκι με 2 ρεύματα, αυτό λοιπόν τόσο καιρό ήταν 2πλής κυκλοφορίας, τώρα ξαφνικά έγινε μονόδρομος...λοιπόν...μεσημεράκι κλπ ώρες αιχμής εκεί γίνετε χαμός...50 μέτρα ουρά, και οι ΑΣΧΕΤΟΙ που θέλουν να στρίψουν ΑΡΙΣΤΕΡΑ (που είναι το 90% των οδηγών που περνάνε απο εκεί) κάθονται στην ουρά δεξιά και περιμένουν - και τη μεγαλώνουν φυσικά...πραγματικά περιμένω την ώρα που θα μου κορνάρει κάποιος επειδή δήθεν "την είδα μάγκας" και παω απο αριστερά αγνοώντας την ουρά....
χαχαχαχα...πραγματικά είσαστε τρελοί εκεικάτω... είχαμε έρθει 5ήμερη...μέναμε σε ένα ξενοδοχείο απέναντι απο τη χανιόπορτα ...κ είχαμε "θέα" ένα στάδιο προπονητικό!!!

εκεί απο κάτω διασταυρώνονταν 5 δρόμοι άν δέν κάνω λάθος...

Κάτι πιτσιρίκια λοιπόν είχαν ΚΟΚΚΙΝΟ στο φανάρι και έκαναν σούζα με ένα yamaha f1 δικάβαλο...φαντάζεστε τί έγινε? σταμάτησε ο άνθρωπος που είχε πράσινο για να περάσουν τα Μ@$@#σμένα για να μή τα σκοτώσει και πάει φυλακή!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 01-02-12, 10:55
Το avatar του χρήστη giorgosz3
giorgosz3 Ο χρήστης giorgosz3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-05-2011
Μηνύματα: 170
giorgosz3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
χαχαχαχα...πραγματικά είσαστε τρελοί εκεικάτω... είχαμε έρθει 5ήμερη...μέναμε σε ένα ξενοδοχείο απέναντι απο τη χανιόπορτα ...κ είχαμε "θέα" ένα στάδιο προπονητικό!!!

εκεί απο κάτω διασταυρώνονταν 5 δρόμοι άν δέν κάνω λάθος...

Κάτι πιτσιρίκια λοιπόν είχαν ΚΟΚΚΙΝΟ στο φανάρι και έκαναν σούζα με ένα yamaha f1 δικάβαλο...φαντάζεστε τί έγινε? σταμάτησε ο άνθρωπος που είχε πράσινο για να περάσουν τα Μ@$@#σμένα για να μή τα σκοτώσει και πάει φυλακή!!!!
χαχαχα καθημερινό φαινόμενο...ειδικά σάββατο που κάνουν τη βόλτα τους....χαμός στη χανιόπορτα
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 01-02-12, 11:32
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Kοίτα να δεις πόσο μικρός είναι ο κόσμος...Ναι είχα, στο μωβ το παλιό που μου το τράκαραν και βγήκε ολική. Εδώ και ένα χρόνο έχω ένα ίδιο μπλε (avus blau). Eσύ αλωνίζεις με το Ε21 ή με το Micra που είδα στο γκαράζ;
Και με τα δύο αλλα συνήθως είμαι με τη κλούβα της δουλειάς,θα το έχεις δεί σίγουρα,είναι θαμώνας στο πολύδροσο,πράσινο παλιό κλουβάκι υπερυψωμένο,με αναγνωρίζουν απο χιλιόμετρα.
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:33.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.