Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 25-10-10, 09:43
perastikos Ο χρήστης perastikos δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 04-07-2009
Μηνύματα: 27
perastikos is on a distinguished road
παιδια κ κατι αλλο. που μου εκανε εντυπωση θετικη.μολισ εφτασα εκει μου λεει ο εμπορασ στην ηλικια μου 29 παρε το κλειδι και δεσ το οση ωρα θελεισ. αφου το ειδα μου λεει παρτο καντο βολτα αλλα μην πασ πολυ μακρυα. απ οσω ξερω κανενασ εμπορασ δν κανει κατι τετοιο. ποσω μαλλον που ειμαι κ απο αλλη πολη. σαν να ηθελε να πει αυτο ειναι το αμαξι δουλευει και σιγουρα θα χρειαστει ενα σημαζεματακι γιαυτο κ η χαμηλη τιμη
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 25-10-10, 18:47
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
ε ρε πουστη που κατηντησε το καλυτερο (και ομορφοτερο σενταν) στον πλανητη....3,5 χιλιαρικα...!!!!!

Το σπουδαιοτερο που χεις να κανεις ειναι να το σεβαστεις και να το εκτιμησεις και οχι επειδη κανει 3,5 χιλιαρικα να το μετατρεψεις σε αγροτικο και να σαπισει σε 2-3 χρονια σε κανα οικοπεδο...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 25-10-10, 19:23
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
ε ρε πουστη που κατηντησε το καλυτερο (και ομορφοτερο σενταν) στον πλανητη....3,5 χιλιαρικα...!!!!!

Το σπουδαιοτερο που χεις να κανεις ειναι να το σεβαστεις και να το εκτιμησεις και οχι επειδη κανει 3,5 χιλιαρικα να το μετατρεψεις σε αγροτικο και να σαπισει σε 2-3 χρονια σε κανα οικοπεδο...
E, εντάξει ρε..
Ενα σωστό ατρακάριστο με καλό εξοπλισμό δεν πάει κάτω απο 12.000..
Περίπτωση ειναι αυτή..
Για εμένα εξακολουθεί και είναι το κορυφαίο οικογενειακό όχημα που έχει βγεί στον πλανήτη..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 26-10-10, 10:22
Το avatar του χρήστη BMW5S
BMW5S Ο χρήστης BMW5S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 242
BMW5S is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rapid_fast Εμφάνιση μηνυμάτων
E, εντάξει ρε..
Ενα σωστό ατρακάριστο με καλό εξοπλισμό δεν πάει κάτω απο 12.000..
Περίπτωση ειναι αυτή..
Για εμένα εξακολουθεί και είναι το κορυφαίο οικογενειακό όχημα που έχει βγεί στον πλανήτη..

Σωστά,

και μάλλον ο φίλος μας λεει για αυτό

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1006374/
__________________
ALWAYS TRUE ALWAYS BMW!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 26-10-10, 11:09
Το avatar του χρήστη onyx
onyx Ο χρήστης onyx δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-04-2007
Μηνύματα: 267
onyx will become famous soon enoughonyx will become famous soon enough
Αυτό δεν είναι αυτόματο και τα χλμ είναι πολύ πιο λίγα από τα 210.0000...
Επίσης αν τελικά είναι αυτό της αγγελίας είναι προ facelift, μήπως είναι πιο παλιό από όσο λέει;; Αξίζει να τσεκάρεις με VIN σε κάποιο site να δεις τουλάχιστον ακριβώς του πότε είναι.
Το παραμελημένο αυτοκίνητο εγώ το θεωρώ κακό πράμα... Δεν πρόκειται να καταλάβεις κάτι ειδικά από μοντέλο που δεν ξέρεις και θα πρέπει να είσαι πολύ τυχερός για να στο δείξει στη βόλτα που θα κάνεις. Μπορεί όμως με τη δικαιολογία του παραμελημένου να κρύβονται σοβαρές βλάβες. Πρέπει να το εκτιμήσει και διαγνώσει σχετικός.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 26-10-10, 12:36
Το avatar του χρήστη zami
zami Ο χρήστης zami δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2009
Μηνύματα: 510
zami will become famous soon enough
για ριξε μια ματιά και σε προηγούμενα θεματα.
πχ αυτό http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=24072

ειναι συνηθες θεμα στα ε39 και δυστυχώς δεν ξεμπερδέυεις με λίγα ευρώ .μονο η μονάδα του abs αν χρειαστεί ,εχει ενα κάρο λεφτά (κοντα στο 1000 καινουργια γνησια),οπότε τα πραγματα δεν ειναι απλά.ελεγξε το σασμαν ,εαν ειναι αυτόματο ,γιατι εαν εχει αυτό προβλημα τοτε σε βλέπω να βάζεις manual απο τα μεταχειρισμένα......οσο για την οροφή ,και εκεί ειναι ακριβά τα service ,οσο και να κοστίζει το ανταλλακτικό και μάλιστα πολύ επικίνδυνα με το βγαλε βαλε ταπετσαρίες οροφής (θελει καλό μάστορα).
με λίγα λόγια ,είναι πιο σωστό να σου τα φτιάξει αυτός αφού εχει και ανταλλακτικά και να πληρώσεις εσυ κατι παραπάνω μετα.
εαν ολα πανε καλά ,θα το κατα ευχαριστηθείς ,είναι φοβερό αυτοκίνητο....
__________________
once a BMWer,always a BMWer...
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 09-12-10, 10:40
tsitsos Ο χρήστης tsitsos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 07-12-2010
Μηνύματα: 38
tsitsos is on a distinguished road
φιλε παρτο και μετα αναλανβανεις να το φιαχεις..ολα γεινοντε αρκει να υπαρχει θελιση....
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 20-01-11, 07:55
Το avatar του χρήστη individual
individual Ο χρήστης individual δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 251
individual will become famous soon enough
επειδη η πλειοψηφια των υποψηφιων αγοραστων κοιταει αν το οχημα ειναι ατρακαριστο η αβαφο...
και τρεχουν μετα και δε φτανουν....
εγω θα σου πω τη γνωμη μου....εμενα ας πουμε δεν θα με πειραζε αν ειχε πχ ενα αλαγμενο φτερο η προφυλακτηρα...(οχι φυσικα μεγαλη σεντρα,που εχει στραβωσει ολο)....αλλα η μηχανικη του κατασταση να ειναι αψογη......
γιατι οπως ειπαν και τα παιδια πιο πριν......
αν ειναι να δωσεις 3.500 και μετα να τρεχεις στα συνεργεια και να αλλαζεις αυτο-εκεινο-το αλλο....
και καθε φορα δινεις 300-500-1000...
πιστεψε με θα το μησησεις τοσο πολυ......που μετα.....και δεν θα θελεις να το βλεπεις και δεν θα μπορεις να το πουλησεις,σε τιμη δωρου......γιατι ηδη θα εχεις ριξει ενα τσουβαλι λεφτα....
ολα αυτα που σου λεω ισχυουν για ολα τα αμαξια!!!
αυτα απο εμενα...
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.